<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR družstiev starších žiakov a starších žiačok

Košice (13. 10. 2018)

Hod kladivom 3 kg - Staršie žiačky

(so, 13.10.2018 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 180 Ijisesan Perryo VictoriaIjisesan Perryo Victoria
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
03 03 19 31.53 x22,1722,1728,7631,5331,40 11.00
2 214 Kohútová VeronikaKohútová Veronika
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
05 05 18 24.55 16,0222,5122,5122,8124,5521,78 9.00
3 158 Hromeková NatáliaHromeková Natália
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
03 03 17 23.78 21,4423,1123,1123,6523,7823,50 8.00
4 246 Urblíková LenkaUrblíková Lenka
Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ...
03 03 15 23.12 19,8521,9821,98x23,1223,02 7.00
5 290 Salóciová ZuzanaSalóciová Zuzana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 16 22.57 21,0421,3321,3321,5021,9822,57 6.00
6 173 Šnírerová VanesaŠnírerová Vanesa
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
04 04 14 21.81 20,6021,0121,01x20,2621,81 5.00
7 263 Philippiová EmmaPhilippiová Emma
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
04 04 11 21.34 21,3419,0421,3421,2720,4320,46 4.00
8 272 Brachová ViktóriaBrachová Viktória
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
03 03 1 20.53 20,53x20,5318,1018,58x 3.00
MS 216 Sýkorová VanesaSýkorová Vanesa
Športová akadémia Mateja Tótha, o.z.Športová akadémia Mateja Tó...
04 04 8 20.20 x20,2020,20
10 250 Čupeľová PetraČupeľová Petra
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 2 20.10 x20,1020,10 2.00
11 165 Maráková PaulínaMaráková Paulína
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
03 03 12 18.54 18,1718,5418,54 1.00
12 134 Holubcová PetraHolubcová Petra
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
04 04 10 18.14 18,1416,4118,14
13 237 Jakušová NinaJakušová Nina
Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ...
03 03 6 17.34 x17,3417,34
14 251 Dzivá KarinDzivá Karin
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
04 04 3 16.28 15,1116,2816,28
15 207 Bubeníková KatarinaBubeníková Katarina
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
05 05 9 13.43 x13,4313,43
16 278 Hakulinová StanislavaHakulinová Stanislava
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
03 03 4 13.29 11,7013,2913,29
236 Chovanová AnnaChovanová Anna
Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ...
04 04 5 NM xx0.0
232 Futáková ViktóriaFutáková Viktória
Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ...
04 04 13 NM xx0.0
261 Lojdlová MiriamLojdlová Miriam
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
04 04 7 NM xx0.0
Celkom 19 pretekárov