<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR družstiev starších žiakov a starších žiačok

Košice (13. 10. 2018)

Hod oštepom 600 g - Starší žiaci

(so, 13.10.2018 - 14:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 8 Kopček JakubKopček Jakub
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
03 03 17 41.46 34,2441,4641,46x38,3137,17 11.00
2 14 Müller PatrikMüller Patrik
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
04 04 16 39.01 34,5336,0936,0937,9039,01x 9.00
3 60 Štefan OliverŠtefan Oliver
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
03 03 18 37.15 27,5137,1537,1534,17x35,85 8.00
4 53 Revaj TomášRevaj Tomáš
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
03 03 15 30.89 26,8528,9328,9330,89-- 7.00
5 100 Bracho MatejBracho Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 9 28.66 28,4724,4728,4725,7428,66x 6.00
6 38 Plačko LukášPlačko Lukáš
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
05 05 14 28.36 28,3627,8928,3623,9625,1423,47 5.00
7 298 Galovič MarošGalovič Maroš
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
04 04 12 27.51 27,5125,2727,51xxx 4.00
8 82 Hnatko RichardHnatko Richard
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
04 04 10 27.04 27,0423,3527,04x25,2226,78 3.00
9 57 Haraslin RomanHaraslin Roman
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
03 03 1 26.80 24,1426,8026,80 2.00
10 46 Bruňo MichalBruňo Michal
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
05 05 8 22.96 x22,9622,96 1.00
11 119 Váňa LukášVáňa Lukáš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
03 03 13 22.95 x22,9522,95
12 34 Zubák AdamZubák Adam
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
04 04 11 22.59 21,5522,5922,59
13 94 Taras ŠimonTaras Šimon
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 5 19.26 19,26x19,26
14 77 Šimík MartinŠimík Martin
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 4 18.59 18,5916,7918,59
15 44 Závodný PavolZávodný Pavol
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
03 03 7 18.39 16,1418,3918,39
16 72 Ondrášik RastislavOndrášik Rastislav
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
06 06 3 04.43 x4,434,43
85 Kmecik SamuelKmecik Samuel
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
03 03 2 NM -x0.0
67 Gandel DominikGandel Dominik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
04 04 6 NM xx0.0
Celkom 18 pretekárov