<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR družstiev starších žiakov a starších žiačok

Košice (13. 10. 2018)

Skok do diaľky - Starší žiaci

(so, 13.10.2018 - 15:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 50 Lubelec LadislavLubelec Ladislav
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
03 03 22 594 +0.2 m/s x5,94  +0.25,945,71  +0.85,13  +0.95,72  +0.4 11.00
2 56 Federič FilipFederič Filip
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
04 04 21 559 +0.5 m/s 5,59  +0.5-5,594,11  +0.2-- 9.00
3 82 Hnatko RichardHnatko Richard
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
04 04 18 551 +0.4 m/s 5,51  +0.4x5,515,32  +0.5x5,42  +0.5 8.00
4 123 Kosorín LukášKosorín Lukáš
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
03 03 20 550 +0.5 m/s 5,15  +0.25,50  +0.55,505,32  +0.2-5,28  +0.2 7.00
5 79 Draganovský JónášDraganovský Jónáš
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
04 04 15 540 +0.5 m/s x4,96  +0.74,965,09  +0.3x5,40  +0.5 6.00
6 122 Franek RichardFranek Richard
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
04 04 17 522 +0.2 m/s 5,06  +0.55,22  +0.25,225,01  +0.35,19  +0.24,89  +0.3 5.00
7 115 Novitzky SamuelNovitzky Samuel
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
03 03 19 515 +0.5 m/s 4,93  +0.24,78  +0.74,934,95  +0.84,89  +0.75,15  +0.5 4.00
8 55 Žitňák RóbertŽitňák Róbert
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
03 03 1 499 +0.7 m/s 4,81  +0.7x4,814,87  +0.64,77  +0.54,99  +0.7 3.00
9 9 Kožík AdamKožík Adam
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
04 04 9 476 +0.2 m/s 4,73  +0.24,76  +0.24,76 2.00
10 101 Csontos LukášCsontos Lukáš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 13 473 +0.5 m/s 4,62  +0.54,73  +0.54,73 1.00
11 104 Dula TomášDula Tomáš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 16 464 +0.5 m/s 4,40  +0.24,64  +0.54,64
12 58 Majerčík MatúšMajerčík Matúš
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
04 04 11 462 +0.5 m/s 4,62  +0.5-4,62
13 51 Mikuláš AdamMikuláš Adam
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
04 04 12 453 +0.5 m/s x4,53  +0.54,53
14 107 Haják JurajHaják Juraj
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 14 450 +0.4 m/s 4,46  +0.54,50  +0.44,50
15 76 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 10 448 +0.3 m/s 4,48  +0.34,46  +0.44,48
16 62 Čamaj ViliamČamaj Viliam
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
06 06 4 418 +0.7 m/s x4,18  +0.74,18
17 77 Šimík MartinŠimík Martin
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 8 417 +0.4 m/s 4,07  +0.24,17  +0.44,17
18 49 Kopček MichalKopček Michal
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
06 06 7 413 +0.5 m/s 4,06  +0.24,13  +0.54,13
19 103 Dula RichardDula Richard
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
06 06 2 386 +0.2 m/s 3,86  +0.23,68  +0.73,86
20 15 Štefák DanielŠtefák Daniel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
06 06 5 383 +0.6 m/s 3,83  +0.63,68  +0.53,83
21 11 Laca JakubLaca Jakub
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
06 06 6 380 +0.0 m/s 3,77  +0.23,80  +0.03,80
22 112 Malinovsky SamuelMalinovsky Samuel
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
06 06 3 361 +0.2 m/s 3,61  +0.23,57  +0.73,61
Celkom 22 pretekárov

Skok do diaľky - Staršie žiačky

(so, 13.10.2018 - 14:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 289 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 22 553 +0.5 m/s 5,24  +0.65,28  +0.15,285,33  +0.55,53  +0.55,47  +0.5 11.00
2 204 Balajová TamaraBalajová Tamara
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
04 04 17 539 +0.2 m/s x5,39  +0.25,39x5,13  +0.5x 9.00
3 203 Veselská SandraVeselská Sandra
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
04 04 21 530 +0.5 m/s 5,30  +0.54,98  +0.35,305,06  +0.65,01  +0.6x 8.00
4 229 Bieliková NatáliaBieliková Natália
Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ...
06 06 18 505 +0.0 m/s 4,83  +0.25,01  +0.15,014,92  +0.25,05  +0.04,93  +0.5 7.00
5 221 Šupicová LenkaŠupicová Lenka
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
03 03 20 503 +0.2 m/s 4,76  +0.35,03  +0.25,034,97  +0.34,62  +0.54,69  +0.0 6.00
6 273 Bujňáková EmaBujňáková Ema
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 16 492 +0.6 m/s 4,91  +0.14,89  +0.04,914,91  +0.64,92  +0.64,91  +0.5 5.00
7 152 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
05 05 19 491 +0.3 m/s 4,91  +0.3x4,91--- 4.00
8 202 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
04 04 9 480 +0.1 m/s x4,80  +0.14,804,48  +0.0x4,59  +0.5 3.00
9 276 Diňová JarmilaDiňová Jarmila
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
03 03 12 472 +0.3 m/s 4,42  +0.24,72  +0.34,72 2.00
10 268 Voľanská SofiaVoľanská Sofia
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 7 463 +0.2 m/s 4,63  +0.24,24  +0.24,63 1.00
11 223 Tináková EmmaTináková Emma
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
03 03 11 461 +0.2 m/s 4,61  +0.2x4,61
12 185 Krotáková PetraKrotáková Petra
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
04 04 15 457 +0.5 m/s 4,57  +0.54,48  +0.64,57
13 264 Ratvajská SlávkaRatvajská Slávka
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
04 04 8 454 +0.3 m/s x4,54  +0.34,54
14 228 Šemetková BiankaŠemetková Bianka
Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ...
03 03 5 450 +0.6 m/s 4,15  +0.54,50  +0.64,50
15 159 Janeková ŠárkaJaneková Šárka
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
03 03 14 449 +0.3 m/s 4,35  +0.34,49  +0.34,49
16 135 Horváth EszterHorváth Eszter
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
03 03 13 447 +0.4 m/s 4,47  +0.44,23  +0.54,47
17 155 Debnárová EmaDebnárová Ema
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 6 446 +0.2 m/s 4,46  +0.24,18  +0.14,46
18 192 Perončíková PaulaPerončíková Paula
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
06 06 10 444 +0.3 m/s 4,44  +0.34,40  +0.34,44
19 197 Gallová KarolínaGallová Karolína
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
05 05 3 429 +0.4 m/s x4,29  +0.44,29
20 198 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
05 05 4 427 +0.5 m/s 4,05  +0.04,27  +0.54,27
21 132 Farkas LeaFarkas Lea
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
03 03 23 426 +0.6 m/s x4,26  +0.64,26
22 199 Mikuličková InaMikuličková Ina
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
05 05 2 413 +0.3 m/s 3,86  +0.24,13  +0.34,13
23 182 Kmeč EmmaKmeč Emma
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
08 08 1 354 +0.2 m/s x3,54  +0.23,54
Celkom 23 pretekárov