<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR družstiev starších žiakov a starších žiačok

Košice (13. 10. 2018)

Hod oštepom 500 g - Staršie žiačky

(so, 13.10.2018 - 15:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 261 Lojdlová MiriamLojdlová Miriam
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
04 04 19 30.18 30,1829,4530,1823,1723,3225,93 11.00
2 229 Bieliková NatáliaBieliková Natália
Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ...
06 06 6 26.95 23,9121,1123,9122,5923,6826,95 9.00
3 157 Grňová KláraGrňová Klára
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 17 25.29 22,3922,2122,3914,5925,29x 8.00
4 179 Hynková VesnaHynková Vesna
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
04 04 18 24.79 23,11x23,1122,0924,7923,00 7.00
5 144 Melíšková LianaMelíšková Liana
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
04 04 21 24.11 24,11x24,11-21,72x 6.00
6 266 Šibová NatáliaŠibová Natália
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 3 23.49 20,5623,4923,4919,8921,4220,96 5.00
7 264 Ratvajská SlávkaRatvajská Slávka
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
04 04 20 22.64 22,6421,1622,64xxx 4.00
8 162 Kosmálová SimonaKosmálová Simona
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
04 04 16 22.08 21,6521,5721,6521,26x22,08 3.00
9 197 Gallová KarolínaGallová Karolína
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
05 05 15 21.41 19,5821,4121,41 2.00
MS 216 Sýkorová VanesaSýkorová Vanesa
Športová akadémia Mateja Tótha, o.z.Športová akadémia Mateja Tó...
04 04 2 21.05 21,0518,7921,05
11 238 Krajčíková NinaKrajčíková Nina
Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ...
04 04 1 20.65 16,7620,6520,65 1.00
12 255 Kandravá SáraKandravá Sára
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
04 04 10 20.04 20,0411,9820,04
13 222 Švachová MartinaŠvachová Martina
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
03 03 4 19.45 17,6119,4519,45
14 196 Dolníková NinaDolníková Nina
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
05 05 11 19.32 12,8719,3219,32
15 149 Tomanová LauraTomanová Laura
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
05 05 5 19.17 19,17x19,17
16 209 Cellerová AgátaCellerová Agáta
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
03 03 8 19.10 x19,1019,10
17 271 Azariová KlaudiaAzariová Klaudia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
03 03 12 18.40 18,4016,6618,40
18 199 Mikuličková InaMikuličková Ina
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
05 05 13 18.04 17,8918,0418,04
19 165 Maráková PaulínaMaráková Paulína
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
03 03 14 17.00 16,9617,0017,00
20 154 Blahutová ErikaBlahutová Erika
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
04 04 7 16.24 16,2413,1416,24
21 214 Kohútová VeronikaKohútová Veronika
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
05 05 9 12.04 12,0410,2512,04
Celkom 21 pretekárov