<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR družstiev starších žiakov a starších žiačok

Košice (13. 10. 2018)

Skok do výšky - Starší žiaci

(so, 13.10.2018 - 13:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 145150155160165169174180 Body
1 86 Kovalčiín ŠimonKovalčiín Šimon
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
03 03 13 174 --ooxooxoxxx 11.00
2 79 Draganovský JónášDraganovský Jónáš
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
04 04 12 165 -oooxxoxxx 9.00
3 89 Majda GabrielMajda Gabriel
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
03 03 11 160 -oxoxxoxxx 8.00
4 37 Plačko JánPlačko Ján
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
03 03 10 155 oooxxx 7.00
5 101 Csontos LukášCsontos Lukáš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 7 150 xooxx 6.00
6 68 Piaček MatúšPiaček Matúš
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
03 03 9 150 oxxoxxx 5.00
7 32 Jobb JakubJobb Jakub
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
04 04 6 150 xxoxxoxxx 4.00
8= 77 Šimík MartinŠimík Martin
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 8 145 xoxxx 2.00
8= 104 Dula TomášDula Tomáš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 5 145 xoxxx 2.00
8= 9 Kožík AdamKožík Adam
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
04 04 1 145 xoxxx 2.00
11 51 Mikuláš AdamMikuláš Adam
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
04 04 3 145 xxoxxx
34 Zubák AdamZubák Adam
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
04 04 4 DNS
62 Randa PatrikRanda Patrik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
03 03 2 NM xxx
Celkom 13 pretekárov

Skok do výšky - Staršie žiačky

(so, 13.10.2018 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 130135140145150154 Body
1= 164 Kukučková ElenaKukučková Elena
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
03 03 15 150 -ooooxx 10.00
1= 139 Kusyová JankaKusyová Janka
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
03 03 16 150 --oooxxx 10.00
3 267 Vaneková TeréziaVaneková Terézia
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 10 150 -oxoxoxoxxx 8.00
4 175 Vargová AndreaVargová Andrea
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 11 150 ooooxxoxxx 7.00
5= 213 Janíková LuciaJaníková Lucia
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
04 04 3 145 -oooxxx 5.50
5= 203 Veselská SandraVeselská Sandra
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
04 04 13 145 ooooxxx 5.50
7 176 Vargová MargaretVargová Margaret
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
04 04 8 145 oooxoxxx 4.00
8 225 Zavřelová EmaZavřelová Ema
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
05 05 14 140 ooo--xxx 3.00
9= 193 Bendová EmaBendová Ema
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
07 07 6 140 oxoxxoxxx 1.50
9= 220 Šujanová EllaŠujanová Ella
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
03 03 5 140 oxoxxoxxx 1.50
11= 223 Tináková EmmaTináková Emma
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
03 03 12 135 -oxxx
11= 242 Maruniaková ZuzanaMaruniaková Zuzana
Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ...
03 03 4 135 ooxxx
13= 157 Grňová KláraGrňová Klára
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 7 130 oxxx
13= 206 Brezanová NatáliaBrezanová Natália
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
05 05 9 130 oxxx
205 Bartošíková EllaBartošíková Ella
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
04 04 1 NM xxx
187 Kultanová BeataKultanová Beata
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
08 08 2 NM xxx
Celkom 16 pretekárov