<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR družstiev starších žiakov a starších žiačok

Košice (13. 10. 2018)

Hod kladivom 4 kg - Starší žiaci

(so, 13.10.2018 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 26 Čermák VladislavČermák Vladislav
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
03 03 20 45.20 35,5941,2941,2945,20x40,53 11.00
2 39 Podzámsky MartinPodzámsky Martin
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
03 03 19 32.48 26,3431,1031,1031,8732,48x 9.00
3 30 Ištok PeterIštok Peter
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
03 03 18 31.79 21,7825,2525,2531,79x30,75 8.00
4 33 Káčer AndrejKáčer Andrej
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
04 04 15 30.21 30,2127,5130,21x28,4729,86 7.00
5 5 Fleishhacker FilipFleishhacker Filip
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
04 04 13 29.86 27,6629,8629,86xxx 6.00
6 92 Šima AndrejŠima Andrej
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
03 03 17 27.68 27,3127,1927,3127,6825,4725,38 5.00
7 44 Závodný PavolZávodný Pavol
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
03 03 14 25.18 25,1822,1725,1822,7121,68x 4.00
8 63 Čelko AdriánČelko Adrián
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
04 04 12 23.82 23,8221,8123,8223,10x22,20 3.00
9 78 Michalec IgorMichalec Igor
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
03 03 2 23.80 23,6823,8023,80 2.00
10 36 Marťák ErikMarťák Erik
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
03 03 9 22.55 22,5522,2022,55 1.00
11 12 Lipovský MárioLipovský Mário
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
05 05 1 22.43 x22,4322,43
12 105 Fedák MatejFedák Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 11 21.58 21,58x21,58
13 78 Artim FabiánArtim Fabián
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
03 03 16 20.84 20,84x20,84
14 27 Demian TomášDemian Tomáš
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
05 05 10 20.18 20,18x20,18
15 22 Záhora SamuelZáhora Samuel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
03 03 5 20.14 19,9420,1420,14
16 68 Hradňanský TobiasHradňanský Tobias
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
04 04 7 20.14 19,3120,1420,14
17 64 Dudr RastislavDudr Rastislav
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
03 03 6 18.52 18,52x18,52
18 94 Taras ŠimonTaras Šimon
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 4 14.67 14,6714,6514,67
90 Ondis ŠimonOndis Šimon
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
04 04 3 NM xx0.0
71 Očkay DominikOčkay Dominik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
03 03 8 NM x0.0
Celkom 20 pretekárov