<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR družstiev starších žiakov a starších žiačok

Košice (13. 10. 2018)

300 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 13.10.2018 - 13:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 17 Seko JakubSeko Jakub 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 40.68 0.251 9.00
2 4 Fiala ŠimonFiala Šimon 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 40.96 0.234 8.00
3 107 Haják JurajHaják Juraj 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 41.04 0.205 7.00
4 115 Novitzky SamuelNovitzky Samuel 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 41.57 0.263 6.00
5 87 Zavacký SamuelZavacký Samuel 03 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 41.82 0.290 5.00
6 106 Gonda RóbertGonda Róbert 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 42.38 0.270 4.00
7 117 Sopko WilliamSopko William 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 42.44 0.357 3.00
59 Paško AdamPaško Adam 03 03 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 7 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 13.10.2018 - 13:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 2 Čery MatúšČery Matúš 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 39.74 0.219 11.00
2 84 Kloca KristiánKloca Kristián 03 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 43.27 0.226 2.00
3 98 Zajac MartinZajac Martin 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 44.13 0.310 1.00
4 47 Frič AdriánFrič Adrián 05 05 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 4 46.93 0.220
5 69 Kuriš JozefKuriš Jozef 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 48.23 0.289
6 52 Stajník SamuelStajník Samuel 06 06 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 7 50.41 0.215
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 2 Čery MatúšČery Matúš 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 39.74 0.219 11.00
2 17 Seko JakubSeko Jakub 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 40.68 0.251 9.00
3 4 Fiala ŠimonFiala Šimon 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 40.96 0.234 8.00
4 107 Haják JurajHaják Juraj 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 41.04 0.205 7.00
5 115 Novitzky SamuelNovitzky Samuel 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 41.57 0.263 6.00
6 87 Zavacký SamuelZavacký Samuel 03 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 41.82 0.290 5.00
7 106 Gonda RóbertGonda Róbert 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 42.38 0.270 4.00
8 117 Sopko WilliamSopko William 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 42.44 0.357 3.00
9 84 Kloca KristiánKloca Kristián 03 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 43.27 0.226 2.00
10 98 Zajac MartinZajac Martin 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 44.13 0.310 1.00
11 47 Frič AdriánFrič Adrián 05 05 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 4 46.93 0.220
12 69 Kuriš JozefKuriš Jozef 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 48.23 0.289
13 52 Stajník SamuelStajník Samuel 06 06 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 7 50.41 0.215
59 Paško AdamPaško Adam 03 03 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 7 DNS

300 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 13.10.2018 - 13:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 139 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 42.47 0.298 11.00
2 132 Farkas LeaFarkas Lea 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 43.41 0.218 9.00
3 166 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 43.86 0.147 8.00
4 145 Prohácková LeaProhácková Lea 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 44.28 0.222 7.00
5 212 Hubschová LíviaHubschová Lívia 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 44.28 0.263 6.00
6 205 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 45.11 0.188 5.00
7 257 Knišová JanaKnišová Jana 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 45.95 0.215 3.00
8 271 Azariová KlaudiaAzariová Klaudia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 46.39 0.199 1.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 13.10.2018 - 13:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 220 Šujanová EllaŠujanová Ella 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 45.81 0.212 4.00
2 201 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 06 06 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 45.98 0.259 2.00
3 294 Šmagalová SimonaŠmagalová Simona 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 46.99 0.217
4 196 Dolníková NinaDolníková Nina 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 47.55 0.258
5 279 Hertnekyová ZuzanaHertnekyová Zuzana 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 47.71 0.241
6 254 Jakubášeková EmaJakubášeková Ema 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 50.20 0.282
7 240 Varsová TimeaVarsová Timea 03 03 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 2 52.37 0.198
8 288 Radráková EmaRadráková Ema 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 52.79 0.214
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 13.10.2018 - 13:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 256 Kapcová VanesaKapcová Vanesa 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 47.74 0.248
2 260 Lenková SlávkaLenková Slávka 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 48.59 0.260
3 270 Andrushchak OlenaAndrushchak Olena 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 49.05 0.288
4 206 Štefáneková EmaŠtefáneková Ema 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 49.66 0.259
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 139 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 42.47 0.298 11.00
2 132 Farkas LeaFarkas Lea 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 43.41 0.218 9.00
3 166 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 43.86 0.147 8.00
4 145 Prohácková LeaProhácková Lea 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 44.28 0.222 7.00
4 212 Hubschová LíviaHubschová Lívia 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 44.28 0.263 6.00
6 205 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 45.11 0.188 5.00
7 220 Šujanová EllaŠujanová Ella 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 45.81 0.212 4.00
8 257 Knišová JanaKnišová Jana 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 45.95 0.215 3.00
9 201 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 06 06 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 45.98 0.259 2.00
10 271 Azariová KlaudiaAzariová Klaudia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 46.39 0.199 1.00
11 294 Šmagalová SimonaŠmagalová Simona 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 46.99 0.217
12 196 Dolníková NinaDolníková Nina 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 47.55 0.258
13 279 Hertnekyová ZuzanaHertnekyová Zuzana 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 47.71 0.241
14 256 Kapcová VanesaKapcová Vanesa 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 47.74 0.248
15 260 Lenková SlávkaLenková Slávka 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 48.59 0.260
16 270 Andrushchak OlenaAndrushchak Olena 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 49.05 0.288
17 206 Štefáneková EmaŠtefáneková Ema 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 49.66 0.259
18 254 Jakubášeková EmaJakubášeková Ema 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 50.20 0.282
19 240 Varsová TimeaVarsová Timea 03 03 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 2 52.37 0.198
20 288 Radráková EmaRadráková Ema 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 52.79 0.214