<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR družstiev starších žiakov a starších žiačok

Košice (13. 10. 2018)

Hod diskom 1 kg - Starší žiaci

(so, 13.10.2018 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 5 Fleishhacker FilipFleishhacker Filip
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
04 04 22 41.89 37,65x37,6540,2941,89x 11.00
2 39 Podzámsky MartinPodzámsky Martin
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
03 03 20 37.91 33,6834,0934,09x37,91x 9.00
3 105 Fedák MatejFedák Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 18 32.70 31,39x31,3928,6832,70x 8.00
4 93 Šima SamuelŠima Samuel
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 17 32.37 32,37x32,3732,05x- 7.00
5 46 Bruňo MichalBruňo Michal
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
05 05 14 31.93 31,9329,0731,9326,2026,2326,26 6.00
6 90 Ondis ŠimonOndis Šimon
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
04 04 15 30.47 29,5727,4429,5724,01x30,47 5.00
7 71 Očkay DominikOčkay Dominik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
03 03 11 29.12 29,12x29,1228,20x25,75 4.00
8 26 Čermák VladislavČermák Vladislav
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
03 03 19 29.04 28,1429,0429,04 3.00
9 78 Michalec IgorMichalec Igor
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
03 03 3 28.45 23,4128,4528,45 2.00
10 78 Artim FabiánArtim Fabián
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
03 03 21 28.41 28,41x28,41 1.00
11 22 Záhora SamuelZáhora Samuel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
03 03 8 27.41 27,4127,4027,41
12 60 Štefan OliverŠtefan Oliver
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
03 03 16 27.07 27,07x27,07
13 12 Lipovský MárioLipovský Mário
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
05 05 2 26.32 26,3220,8226,32
14 92 Šima AndrejŠima Andrej
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
03 03 13 25.27 22,5525,2725,27
15 8 Kopček JakubKopček Jakub
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
03 03 9 23.92 x23,9223,92
16 44 Závodný PavolZávodný Pavol
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
03 03 12 23.24 23,2420,2523,24
17 41 Sabota KristiánSabota Kristián
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
03 03 4 22.28 x22,2822,28
18 94 Taras ŠimonTaras Šimon
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 7 21.23 21,2320,8521,23
19 64 Dudr RastislavDudr Rastislav
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
03 03 6 18.07 18,0717,8718,07
20 63 Čelko AdriánČelko Adrián
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
04 04 10 16.47 x16,4716,47
57 Haraslin RomanHaraslin Roman
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
03 03 1 DNS --0.0
100 Bracho MatejBracho Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 5 NM xx0.0
Celkom 22 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Staršie žiačky

(so, 13.10.2018 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 232 Futáková ViktóriaFutáková Viktória
Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ...
04 04 16 22.23 18,7419,6519,6521,8222,2320,50 11.00
2 179 Hynková VesnaHynková Vesna
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
04 04 18 22.02 21,3521,5621,5622,0221,84x 9.00
3 236 Chovanová AnnaChovanová Anna
Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ...
04 04 15 21.64 18,62x18,6218,3118,5521,64 8.00
4 158 Hromeková NatáliaHromeková Natália
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
03 03 13 21.36 20,8721,2121,21xx21,36 7.00
5 251 Dzivá KarinDzivá Karin
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
04 04 17 21.35 19,0618,0019,06x20,9921,35 6.00
6 144 Melíšková LianaMelíšková Liana
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
04 04 9 21.17 21,1719,6921,1718,47-19,25 5.00
7 290 Salóciová ZuzanaSalóciová Zuzana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 14 20.20 x20,0620,0620,2015,6715,90 4.00
8 134 Holubcová PetraHolubcová Petra
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
04 04 11 19.45 x18,7518,75xx19,45 3.00
9 214 Kohútová VeronikaKohútová Veronika
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
05 05 10 18.33 17,1418,3318,33 2.00
10 165 Maráková PaulínaMaráková Paulína
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
03 03 12 17.77 x17,7717,77 1.00
11 246 Urblíková LenkaUrblíková Lenka
Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ...
03 03 19 17.58 17,5815,0517,58
12 250 Čupeľová PetraČupeľová Petra
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 5 17.40 17,4016,7217,40
13 173 Šnírerová VanesaŠnírerová Vanesa
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
04 04 8 17.12 x17,1217,12
14 163 Kováříková SabínaKováříková Sabína
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
03 03 6 16.85 16,8514,6316,85
15 202 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
04 04 3 16.11 15,9316,1116,11
16 199 Mikuličková InaMikuličková Ina
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
05 05 2 16.05 x16,0516,05
17 162 Kosmálová SimonaKosmálová Simona
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
04 04 4 15.33 15,1315,3315,33
18 197 Gallová KarolínaGallová Karolína
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
05 05 1 15.16 15,1611,3515,16
19 207 Bubeníková KatarinaBubeníková Katarina
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
05 05 7 15.05 14,5915,0515,05
Celkom 19 pretekárov