<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR družstiev starších žiakov a starších žiačok

Košice (13. 10. 2018)

800 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 13.10.2018 - 15:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 126 Nosáľ TomášNosáľ Tomáš 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 2:14.15 11.00
2 4 Fiala ŠimonFiala Šimon 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 2:26.09 9.00
3 101 Csontos LukášCsontos Lukáš 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 2:36.71 6.00
4 111 Kusek EmanuelKusek Emanuel 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 2:37.91 5.00
5 112 Malinovsky SamuelMalinovsky Samuel 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 2:44.14 3.00
6 124 Mencel TomášMencel Tomáš 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 2:46.19 2.00
299 Ilenčík IgorIlenčík Igor 03 03 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 8 DQ
6 Horváth ErikHorváth Erik 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 DQ
Poznámky:
163/5
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 13.10.2018 - 15:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 84 Kloca KristiánKloca Kristián 03 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 2:32.55 8.00
2 47 Frič AdriánFrič Adrián 05 05 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 4 2:34.22 7.00
3 38 Plačko LukášPlačko Lukáš 05 05 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 8 2:38.08 4.00
4 70 Majtán SamuelMajtán Samuel 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 2:48.44 1.00
5 113 Müller AdamMüller Adam 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 2:54.20
6 62 Čamaj ViliamČamaj Viliam 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 3:10.29
7 72 Ondrášik RastislavOndrášik Rastislav 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 3:23.87
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 126 Nosáľ TomášNosáľ Tomáš 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 2:14.15 11.00
2 4 Fiala ŠimonFiala Šimon 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 2:26.09 9.00
3 84 Kloca KristiánKloca Kristián 03 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 2:32.55 8.00
4 47 Frič AdriánFrič Adrián 05 05 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 4 2:34.22 7.00
5 101 Csontos LukášCsontos Lukáš 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 2:36.71 6.00
6 111 Kusek EmanuelKusek Emanuel 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 2:37.91 5.00
7 38 Plačko LukášPlačko Lukáš 05 05 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 8 2:38.08 4.00
8 112 Malinovsky SamuelMalinovsky Samuel 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 2:44.14 3.00
9 124 Mencel TomášMencel Tomáš 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 2:46.19 2.00
10 70 Majtán SamuelMajtán Samuel 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 2:48.44 1.00
11 113 Müller AdamMüller Adam 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 2:54.20
12 62 Čamaj ViliamČamaj Viliam 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 3:10.29
13 72 Ondrášik RastislavOndrášik Rastislav 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 3:23.87
299 Ilenčík IgorIlenčík Igor 03 03 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 8 DQ
6 Horváth ErikHorváth Erik 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 DQ

800 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 13.10.2018 - 15:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 234 Garguláková AlžbetaGarguláková Alžbeta 06 06 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 6 2:28.35 11.00
2 277 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 2:28.41 9.00
3 156 Geseová LeaGeseová Lea 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 2:35.02 8.00
4 168 Pomajbová VanesaPomajbová Vanesa 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 2:36.25 7.00
5 205 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 8 2:37.90 6.00
6 256 Kapcová VanesaKapcová Vanesa 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 2:38.59 5.00
7 147 Šranková AngelikaŠranková Angelika 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 2:38.92 4.00
8 279 Hertnekyová ZuzanaHertnekyová Zuzana 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 2:42.21 3.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 13.10.2018 - 15:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 260 Lenková SlávkaLenková Slávka 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 2:44.05 2.00
2 206 Brezanová NatáliaBrezanová Natália 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 2:45.24 1.00
3 275 Stanová TeréziaStanová Terézia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 2:45.85
4 133 Harendarčíková PaulínaHarendarčíková Paulína 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 2:49.45
5 186 Kubáňová Anna K.Kubáňová Anna K. 07 07 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 3 2:55.96
6 188 Lacková LenkaLacková Lenka 06 06 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 4 3:06.92
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 234 Garguláková AlžbetaGarguláková Alžbeta 06 06 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 6 2:28.35 11.00
2 277 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 2:28.41 9.00
3 156 Geseová LeaGeseová Lea 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 2:35.02 8.00
4 168 Pomajbová VanesaPomajbová Vanesa 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 2:36.25 7.00
5 205 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 8 2:37.90 6.00
6 256 Kapcová VanesaKapcová Vanesa 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 2:38.59 5.00
7 147 Šranková AngelikaŠranková Angelika 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 2:38.92 4.00
8 279 Hertnekyová ZuzanaHertnekyová Zuzana 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 2:42.21 3.00
9 260 Lenková SlávkaLenková Slávka 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 2:44.05 2.00
10 206 Brezanová NatáliaBrezanová Natália 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 2:45.24 1.00
11 275 Stanová TeréziaStanová Terézia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 2:45.85
12 133 Harendarčíková PaulínaHarendarčíková Paulína 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 2:49.45
13 186 Kubáňová Anna K.Kubáňová Anna K. 07 07 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 3 2:55.96
14 188 Lacková LenkaLacková Lenka 06 06 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 4 3:06.92