<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR družstiev starších žiakov a starších žiačok

Košice (13. 10. 2018)

100 m prekážok [83,8cm] - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 13.10.2018 - 12:20) official Vietor: -1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 50 Lubelec LadislavLubelec Ladislav 03 03 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 5 13.60 0.257 11.00
2 10 Labuda DominikLabuda Dominik 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 14.80 0.184 9.00
3 79 Draganovský JónášDraganovský Jónáš 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 15.15 0.233 8.00
4 28 Halabrín JergušHalabrín Jerguš 03 03 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 2 15.69 0.202 7.00
5 53 Revaj TomášRevaj Tomáš 03 03 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 3 15.84 0.184 6.00
6 7 Chodelka JakubChodelka Jakub 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 16.85 0.213 5.00
7 119 Váňa LukášVáňa Lukáš 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 16.95 0.192 4.00
8 96 Vasilega RichardVasilega Richard 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 17.09 0.200 2.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 13.10.2018 - 12:20) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 109 Kalakay DanielKalakay Daniel 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 16.97 0.201 3.00
2 93 Šima SamuelŠima Samuel 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 17.29 0.200 1.00
3 41 Sabota KristiánSabota Kristián 03 03 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 3 17.77 0.194
4 38 Plačko LukášPlačko Lukáš 05 05 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 4 18.03 0.197
5 100 Bracho MatejBracho Matej 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 19.12 0.199
6 80 Guth RichardGuth Richard 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 19.40 0.183
7 61 Boško DenisBoško Denis 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 20.09 0.204
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 50 Lubelec LadislavLubelec Ladislav 03 03 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 5 13.60 0.257 11.00
2 10 Labuda DominikLabuda Dominik 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 14.80 0.184 9.00
3 79 Draganovský JónášDraganovský Jónáš 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 15.15 0.233 8.00
4 28 Halabrín JergušHalabrín Jerguš 03 03 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 2 15.69 0.202 7.00
5 53 Revaj TomášRevaj Tomáš 03 03 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 3 15.84 0.184 6.00
6 7 Chodelka JakubChodelka Jakub 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 16.85 0.213 5.00
7 119 Váňa LukášVáňa Lukáš 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 16.95 0.192 4.00
8 109 Kalakay DanielKalakay Daniel 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 16.97 0.201 3.00
9 96 Vasilega RichardVasilega Richard 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 17.09 0.200 2.00
10 93 Šima SamuelŠima Samuel 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 17.29 0.200 1.00
11 41 Sabota KristiánSabota Kristián 03 03 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 3 17.77 0.194
12 38 Plačko LukášPlačko Lukáš 05 05 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 4 18.03 0.197
13 100 Bracho MatejBracho Matej 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 19.12 0.199
14 80 Guth RichardGuth Richard 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 19.40 0.183
15 61 Boško DenisBoško Denis 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 20.09 0.204