<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR družstiev starších žiakov a starších žiačok

Košice (13. 10. 2018)

300 m prekážok [76,2 cm] - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 13.10.2018 - 14:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 10 Labuda DominikLabuda Dominik 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 0:40.61 0.222 11.00
2 50 Lubelec LadislavLubelec Ladislav 03 03 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 4 0:42.22 0.284 9.00
3 28 Halabrín JergušHalabrín Jerguš 03 03 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 3 0:44.24 0.241 7.00
4 52 Mores Michal JanMores Michal Jan 03 03 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 6 0:45.31 0.298 6.00
5 53 Revaj TomášRevaj Tomáš 03 03 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 7 0:45.48 0.236 5.00
6 109 Kalakay DanielKalakay Daniel 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 0:46.87 0.199 4.00
7 34 Kachlík FilipKachlík Filip 03 03 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 1 0:47.17 0.247 3.00
8 7 Chodelka JakubChodelka Jakub 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 0:48.09 0.259 2.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 13.10.2018 - 14:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 119 Váňa LukášVáňa Lukáš 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 0:43.22 0.287 8.00
2 17 Seko JakubSeko Jakub 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 0:48.95 0.199 1.00
3 89 Majda GabrielMajda Gabriel 03 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 0:49.39 0.198
4 96 Vasilega RichardVasilega Richard 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 0:51.88 0.174
5 86 Kovalčiín ŠimonKovalčiín Šimon 03 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 0:54.37 0.258
6 68 Piaček MatúšPiaček Matúš 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 0:55.00 0.200
7 68 Hradňanský TobiasHradňanský Tobias 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 0:55.44 0.198
8 62 Randa PatrikRanda Patrik 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 0:56.22 0.158
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 10 Labuda DominikLabuda Dominik 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 0:40.61 0.222 11.00
2 50 Lubelec LadislavLubelec Ladislav 03 03 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 4 0:42.22 0.284 9.00
3 119 Váňa LukášVáňa Lukáš 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 0:43.22 0.287 8.00
4 28 Halabrín JergušHalabrín Jerguš 03 03 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 3 0:44.24 0.241 7.00
5 52 Mores Michal JanMores Michal Jan 03 03 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 6 0:45.31 0.298 6.00
6 53 Revaj TomášRevaj Tomáš 03 03 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 7 0:45.48 0.236 5.00
7 109 Kalakay DanielKalakay Daniel 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 0:46.87 0.199 4.00
8 34 Kachlík FilipKachlík Filip 03 03 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 1 0:47.17 0.247 3.00
9 7 Chodelka JakubChodelka Jakub 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 0:48.09 0.259 2.00
10 17 Seko JakubSeko Jakub 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 0:48.95 0.199 1.00
11 89 Majda GabrielMajda Gabriel 03 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 0:49.39 0.198
12 96 Vasilega RichardVasilega Richard 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 0:51.88 0.174
13 86 Kovalčiín ŠimonKovalčiín Šimon 03 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 0:54.37 0.258
14 68 Piaček MatúšPiaček Matúš 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 0:55.00 0.200
15 68 Hradňanský TobiasHradňanský Tobias 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 0:55.44 0.198
16 62 Randa PatrikRanda Patrik 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 0:56.22 0.158

300 m prekážok [76,2 cm] - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 13.10.2018 - 15:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 277 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 0:46.07 0.188 11.00
2 222 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 0:46.74 0.200 9.00
3 139 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 0:46.99 0.259 8.00
4 152 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 0:47.57 0.236 7.00
5 221 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 0:47.77 0.220 6.00
6 192 Perončíková PaulaPerončíková Paula 06 06 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 7 0:48.81 0.247 5.00
7 274 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 0:50.11 0.289 4.00
8 176 Vargová MargaretVargová Margaret 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 0:50.14 0.248 3.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 13.10.2018 - 15:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 191 Pavelicová AdrianaPavelicová Adriana 03 03 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 5 0:51.41 0.258 2.00
2 276 Diňová JarmilaDiňová Jarmila 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 0:52.58 0.268 1.00
3 184 Krajčová NinaKrajčová Nina 04 04 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 4 0:55.79 0.250
4 227 Bartková PaulínaBartková Paulína 03 03 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 6 0:58.88 0.269
5 228 Beňová ViktóriaBeňová Viktória 03 03 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 7 1:02.93 0.247
6 241 Marčišinová MiaMarčišinová Mia 06 06 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 3 1:08.60 0.247
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 13.10.2018 - 15:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 200 Mnichova EmaMnichova Ema 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 0:55.52 0.289
2 240 Kuboučíková KatarínaKuboučíková Katarína 05 05 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 5 0:56.77 0.278
3 267 Vaneková TeréziaVaneková Terézia 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 1:01.54 0.200
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 277 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 0:46.07 0.188 11.00
2 222 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 0:46.74 0.200 9.00
3 139 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 0:46.99 0.259 8.00
4 152 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 0:47.57 0.236 7.00
5 221 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 0:47.77 0.220 6.00
6 192 Perončíková PaulaPerončíková Paula 06 06 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 7 0:48.81 0.247 5.00
7 274 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 0:50.11 0.289 4.00
8 176 Vargová MargaretVargová Margaret 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 0:50.14 0.248 3.00
9 191 Pavelicová AdrianaPavelicová Adriana 03 03 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 5 0:51.41 0.258 2.00
10 276 Diňová JarmilaDiňová Jarmila 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 0:52.58 0.268 1.00
11 200 Mnichova EmaMnichova Ema 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 0:55.52 0.289
12 184 Krajčová NinaKrajčová Nina 04 04 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 4 0:55.79 0.250
13 240 Kuboučíková KatarínaKuboučíková Katarína 05 05 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 5 0:56.77 0.278
14 227 Bartková PaulínaBartková Paulína 03 03 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 6 0:58.88 0.269
15 267 Vaneková TeréziaVaneková Terézia 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 1:01.54 0.200
16 228 Beňová ViktóriaBeňová Viktória 03 03 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 7 1:02.93 0.247
17 241 Marčišinová MiaMarčišinová Mia 06 06 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 3 1:08.60 0.247