<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR družstiev starších žiakov a starších žiačok

Košice (13. 10. 2018)

Vrh guľou 4 kg - Starší žiaci

(so, 13.10.2018 - 15:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 5 Fleishhacker FilipFleishhacker Filip
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
04 04 17 14.09 13,7613,7313,7613,7814,09x 11.00
2 22 Záhora SamuelZáhora Samuel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
03 03 11 11.96 11,3111,8211,8211,96x11,45 9.00
3 78 Michalec IgorMichalec Igor
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
03 03 2 11.89 10,7410,6310,7410,6611,3911,89 8.00
4 60 Štefan OliverŠtefan Oliver
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
03 03 14 11.87 x10,8410,8411,4111,8311,87 7.00
5 30 Ištok PeterIštok Peter
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
03 03 13 11.40 10,6011,4011,4010,8011,3310,11 6.00
6 26 Čermák VladislavČermák Vladislav
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
03 03 16 11.31 9,9811,289,9810,7911,3110,74 5.00
7 78 Artim FabiánArtim Fabián
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
03 03 12 11.26 10,5811,2611,2610,8010,6310,49 4.00
8 92 Šima AndrejŠima Andrej
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
03 03 15 11.17 10,5511,0211,0210,7010,9711,17 3.00
9 33 Káčer AndrejKáčer Andrej
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
04 04 10 09.86 9,869,639,86 2.00
10 63 Čelko AdriánČelko Adrián
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
04 04 8 09.81 9,81x9,81 1.00
11 37 Plačko JánPlačko Ján
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
03 03 6 09.55 9,559,419,55
12 71 Očkay DominikOčkay Dominik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
03 03 7 09.39 9,189,399,39
13 12 Lipovský MárioLipovský Mário
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
05 05 1 09.31 9,318,279,31
14 90 Ondis ŠimonOndis Šimon
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
04 04 4 09.26 9,268,429,26
15 105 Fedák MatejFedák Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 9 09.17 7,809,179,17
16 46 Bruňo MichalBruňo Michal
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
05 05 5 08.83 8,838,768,83
17 64 Dudr RastislavDudr Rastislav
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
03 03 3 07.04 7,046,407,04
Celkom 17 pretekárov