<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR družstiev starších žiakov a starších žiačok

Košice (13. 10. 2018)

4 x 300 m kluby - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 13.10.2018 - 16:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 89 Majda, Tokarčík, Zavacký, Kloca Majda, Tokarčík, Zavacký, Kloca ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 2:52.76 0.254 11.00
2 27 Demian, Kachlík, Krahulec, Zubák Demian, Kachlík, Krahulec, Zubák Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 3 2:54.08 0.258 9.00
3 61 Boško, Galovič, Hradňanský, Piaček Boško, Galovič, Hradňanský, Piaček AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 3:13.23 0.231 5.00
4 99 Žofčin, Chovanec, Kovalčiín, Sobek Žofčin, Chovanec, Kovalčiín, Sobek ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 3:19.78 0.244 4.00
5 25 Čerešník, Baláž, Ilenčík, Primič Čerešník, Baláž, Ilenčík, Primič Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 6 3:24.38 0.211 2.00
6 29 Hulka, Marťák, Truban, Vesperín Hulka, Marťák, Truban, Vesperín Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 2 3:25.05 0.265 1.00
121 Beharka, Nosáľ, Nosáľ, Redecha Beharka, Nosáľ, Nosáľ, Redecha Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 DNS
103 Dula, Kmec, Kusek, Niedelský Dula, Kmec, Kusek, Niedelský AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 DQ 0.241
Poznámky:
163/5
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 13.10.2018 - 16:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 8 Kopček, Czako, Lopúch, Sauer Kopček, Czako, Lopúch, Sauer AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 2:56.71 0.233 8.00
2 47 Frič, Mores, Kopček, Stajník Frič, Mores, Kopček, Stajník Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 6 3:07.13 0.247 7.00
3 3 Ďuriš, Laca, Novák, Štefák Ďuriš, Laca, Novák, Štefák AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 3:07.85 0.222 6.00
4 62 Čamaj, Majtán, Ondrášik, Randa Čamaj, Majtán, Ondrášik, Randa AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 3:20.16 0.214 3.00
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 89 Majda, Tokarčík, Zavacký, Kloca Majda, Tokarčík, Zavacký, Kloca ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 2:52.76 0.254 11.00
2 27 Demian, Kachlík, Krahulec, Zubák Demian, Kachlík, Krahulec, Zubák Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 3 2:54.08 0.258 9.00
3 8 Kopček, Czako, Lopúch, Sauer Kopček, Czako, Lopúch, Sauer AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 2:56.71 0.233 8.00
4 47 Frič, Mores, Kopček, Stajník Frič, Mores, Kopček, Stajník Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 6 3:07.13 0.247 7.00
5 3 Ďuriš, Laca, Novák, Štefák Ďuriš, Laca, Novák, Štefák AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 3:07.85 0.222 6.00
6 61 Boško, Galovič, Hradňanský, Piaček Boško, Galovič, Hradňanský, Piaček AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 3:13.23 0.231 5.00
7 99 Žofčin, Chovanec, Kovalčiín, Sobek Žofčin, Chovanec, Kovalčiín, Sobek ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 3:19.78 0.244 4.00
8 62 Čamaj, Majtán, Ondrášik, Randa Čamaj, Majtán, Ondrášik, Randa AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 3:20.16 0.214 3.00
9 25 Čerešník, Baláž, Ilenčík, Primič Čerešník, Baláž, Ilenčík, Primič Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 6 3:24.38 0.211 2.00
10 29 Hulka, Marťák, Truban, Vesperín Hulka, Marťák, Truban, Vesperín Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 2 3:25.05 0.265 1.00
121 Beharka, Nosáľ, Nosáľ, Redecha Beharka, Nosáľ, Nosáľ, Redecha Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 DNS
103 Dula, Kmec, Kusek, Niedelský Dula, Kmec, Kusek, Niedelský AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 DQ 0.241

4 x 300 m kluby - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 13.10.2018 - 17:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 195 Čederlová, Dolníková, Vanovčanová, Trgová Čederlová, Dolníková, Vanovčanová, Trgová KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 6 3:07.19 0.222 9.00
2 156 Geseová, Janeková, Pomajbová, Rolincová Geseová, Janeková, Pomajbová, Rolincová Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 3:07.85 0.222 8.00
3 234 Garguláková, Krajčíková, Nemčoková, Bieliková Garguláková, Krajčíková, Nemčoková, Bieliková Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 7 3:08.66 0.256 7.00
4 275 Devaldová, Luptáková, Semanova, Stanová Devaldová, Luptáková, Semanova, Stanová AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 3:10.51 0.214 5.00
5 228 Beňová, Černajová, Halčinová, Šemetková Beňová, Černajová, Halčinová, Šemetková Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 4 3:23.36 0.236 2.50
6 227 Bartková, Gálusová, Kuboučíková, Varsová Bartková, Gálusová, Kuboučíková, Varsová Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 5 3:25.33 0.211 1.00
7 278 Hakulinová, Hrabovská, Radráková, Spišáková Hakulinová, Hrabovská, Radráková, Spišáková AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 3:25.41 0.263
8 161 Karabová, Novosadová, Repková, Slobodová Karabová, Novosadová, Repková, Slobodová Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 3:32.10 0.248
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 13.10.2018 - 17:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 208 Bučeková, Bartošíková, Hubschová, Šarinová Bučeková, Bartošíková, Hubschová, Šarinová Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 3:04.31 0.235 11.00
2 143 Malovecká, Prohácková, Šranková, Tomanová Malovecká, Prohácková, Šranková, Tomanová Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 3:08.74 0.222 6.00
3 206 Brezanová, Trusková, Laiferová, Štefáneková Brezanová, Trusková, Laiferová, Štefáneková Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 3:18.65 0.241 4.00
4 254 Jakubášeková, Lenková, Zajacová, Kandravá Jakubášeková, Lenková, Zajacová, Kandravá ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 3:23.36 0.214 2.50
5 248 Haneková, Kožlejová, Kožlejová, Nemcová Haneková, Kožlejová, Kožlejová, Nemcová ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 3:33.82 0.222
6 252 Hudáková, Cimbaľakova, Jašeková, Jacurová Hudáková, Cimbaľakova, Jašeková, Jacurová ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 3:34.27 0.254
133 Harendarčíková, Kolocsicsová, Laktišová, Leváková Harendarčíková, Kolocsicsová, Laktišová, Leváková Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 DQ 0.236
Poznámky:
163/5
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 208 Bučeková, Bartošíková, Hubschová, Šarinová Bučeková, Bartošíková, Hubschová, Šarinová Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 3:04.31 0.235 11.00
2 195 Čederlová, Dolníková, Vanovčanová, Trgová Čederlová, Dolníková, Vanovčanová, Trgová KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 6 3:07.19 0.222 9.00
3 156 Geseová, Janeková, Pomajbová, Rolincová Geseová, Janeková, Pomajbová, Rolincová Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 3:07.85 0.222 8.00
4 234 Garguláková, Krajčíková, Nemčoková, Bieliková Garguláková, Krajčíková, Nemčoková, Bieliková Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 7 3:08.66 0.256 7.00
5 143 Malovecká, Prohácková, Šranková, Tomanová Malovecká, Prohácková, Šranková, Tomanová Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 3:08.74 0.222 6.00
6 275 Devaldová, Luptáková, Semanova, Stanová Devaldová, Luptáková, Semanova, Stanová AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 3:10.51 0.214 5.00
7 206 Brezanová, Trusková, Laiferová, Štefáneková Brezanová, Trusková, Laiferová, Štefáneková Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 3:18.65 0.241 4.00
8 228 Beňová, Černajová, Halčinová, Šemetková Beňová, Černajová, Halčinová, Šemetková Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 4 3:23.36 0.236 2.50
8 254 Jakubášeková, Lenková, Zajacová, Kandravá Jakubášeková, Lenková, Zajacová, Kandravá ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 3:23.36 0.214 2.50
10 227 Bartková, Gálusová, Kuboučíková, Varsová Bartková, Gálusová, Kuboučíková, Varsová Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 5 3:25.33 0.211 1.00
11 278 Hakulinová, Hrabovská, Radráková, Spišáková Hakulinová, Hrabovská, Radráková, Spišáková AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 3:25.41 0.263
12 161 Karabová, Novosadová, Repková, Slobodová Karabová, Novosadová, Repková, Slobodová Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 3:32.10 0.248
13 248 Haneková, Kožlejová, Kožlejová, Nemcová Haneková, Kožlejová, Kožlejová, Nemcová ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 3:33.82 0.222
14 252 Hudáková, Cimbaľakova, Jašeková, Jacurová Hudáková, Cimbaľakova, Jašeková, Jacurová ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 3:34.27 0.254
133 Harendarčíková, Kolocsicsová, Laktišová, Leváková Harendarčíková, Kolocsicsová, Laktišová, Leváková Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 DQ 0.236