<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR družstiev starších žiakov a starších žiačok

Košice (13. 10. 2018)

60 m - Starší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 13.10.2018 - 13:00) official Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 65 Duchoslav JánDuchoslav Ján 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 07.52 0.153
2 2 Čery MatúšČery Matúš 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 07.60 0.154
3 122 Franek RichardFranek Richard 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 07.88 0.159
4 98 Zajac MartinZajac Martin 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 07.97 0.201
5 58 Majerčík MatúšMajerčík Matúš 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 08.71 0.192
6 48 Hyžinský RomanHyžinský Roman 05 05 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 7 09.13 0.230
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 13.10.2018 - 13:00) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 128 Sviták MartinSviták Martin 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 07.59 0.157
2 55 Žitňák RóbertŽitňák Róbert 03 03 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 2 07.88 0.171
3 117 Sopko WilliamSopko William 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.09 0.186
4 13 Lopúch AdamLopúch Adam 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 08.11 0.169
5 81 Hadváb ŠimonHadváb Šimon 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 08.32 0.205
59 Paško AdamPaško Adam 03 03 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 6 DNS
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 13.10.2018 - 13:00) official Vietor: -1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 56 Federič FilipFederič Filip 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 07.67 0.189
2 76 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 07.82 0.212
3 123 Kosorín LukášKosorín Lukáš 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 08.02 0.167
4 75 Rúrik DavidRúrik David 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 08.22 0.189
5 82 Hnatko RichardHnatko Richard 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 08.30 0.200
6 97 Vrabec JánVrabec Ján 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 09.04 0.147
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 65 Duchoslav JánDuchoslav Ján 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 07.52 0.153
2 128 Sviták MartinSviták Martin 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 07.59 0.157
3 2 Čery MatúšČery Matúš 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 07.60 0.154
4 56 Federič FilipFederič Filip 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 07.67 0.189
5 76 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 07.82 0.212
6 122 Franek RichardFranek Richard 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 07.88 0.159
6 55 Žitňák RóbertŽitňák Róbert 03 03 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 2 07.88 0.171
8 98 Zajac MartinZajac Martin 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 07.97 0.201
9 123 Kosorín LukášKosorín Lukáš 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 08.02 0.167
10 117 Sopko WilliamSopko William 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.09 0.186
11 13 Lopúch AdamLopúch Adam 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 08.11 0.169
12 75 Rúrik DavidRúrik David 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 08.22 0.189
13 82 Hnatko RichardHnatko Richard 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 08.30 0.200
14 81 Hadváb ŠimonHadváb Šimon 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 08.32 0.205
15 58 Majerčík MatúšMajerčík Matúš 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 08.71 0.192
16 97 Vrabec JánVrabec Ján 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 09.04 0.147
17 48 Hyžinský RomanHyžinský Roman 05 05 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 7 09.13 0.230
59 Paško AdamPaško Adam 03 03 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 6 DNS

60 m - Starší žiaci (Finále)

Finále A (so, 13.10.2018 - 14:25) official Vietor: -0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 65 Duchoslav JánDuchoslav Ján 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 07.41 0.177 11.00
2 128 Sviták MartinSviták Martin 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 07.46 0.165 9.00
3 56 Federič FilipFederič Filip 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 07.53 0.186 8.00
4 2 Čery MatúšČery Matúš 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 07.57 0.148 7.00
5 76 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 07.77 0.198 6.00
6 122 Franek RichardFranek Richard 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 07.85 0.187 5.00
7 55 Žitňák RóbertŽitňák Róbert 03 03 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 8 07.88 0.178 4.00
98 Zajac MartinZajac Martin 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 DNF 0.173
Celkom 8 pretekárov
Finále B (so, 13.10.2018 - 14:25) official Vietor: -0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 75 Rúrik DavidRúrik David 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 08.03 0.155 2.00
2 82 Hnatko RichardHnatko Richard 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 08.05 0.187 1.00
3 13 Lopúch AdamLopúch Adam 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 08.13 0.125
4 117 Sopko WilliamSopko William 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.21 0.198
5 81 Hadváb ŠimonHadváb Šimon 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 08.24 0.125
6 58 Majerčík MatúšMajerčík Matúš 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 8 08.74 0.174
7 97 Vrabec JánVrabec Ján 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 08.95 0.187
123 Kosorín LukášKosorín Lukáš 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 DQ 0.096
Poznámky:
162/7
Celkom 8 pretekárov

60 m - Staršie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 13.10.2018 - 13:10) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 185 Krotáková PetraKrotáková Petra 04 04 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 5 08.06 0.113
2 217 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 08.16 0.175
3 166 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 08.43 0.232
4 294 Šmagalová SimonaŠmagalová Simona 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 08.67 0.190
5 198 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 7 08.68 0.236
6 200 Mnichova EmaMnichova Ema 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 08.93 0.180
7 248 Haneková TamaraHaneková Tamara 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 09.74 0.215
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 13.10.2018 - 13:10) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 243 Môcová RadoslavaMôcová Radoslava 03 03 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 4 08.28 0.188
2 210 Demitrová ZaraDemitrová Zara 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 08.41 0.157
3 264 Ratvajská SlávkaRatvajská Slávka 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 08.52 0.168
4 131 Fabiánová ŠejlaFabiánová Šejla 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 08.72 0.125
5 265 Rusnáková SonjaRusnáková Sonja 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 09.10 0.178
204 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 DQ 0.040
Poznámky:
162/7
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 13.10.2018 - 13:10) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 274 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.15 0.152
2 209 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 08.17 0.169
3 273 Bujňáková EmaBujňáková Ema 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 08.52 0.188
4 257 Knišová JanaKnišová Jana 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 08.70 0.229
5 269 Zajacová ZuzanaZajacová Zuzana 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 08.96 0.329
6 259 Kožlejová MiroslavaKožlejová Miroslava 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 09.57 0.189
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 13.10.2018 - 13:10) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 195 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 08.35 0.184
2 272 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.38 0.269
3 180 Ijisesan Perryo VictoriaIjisesan Perryo Victoria 03 03 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 3 08.53 0.174
4 268 Voľanská SofiaVoľanská Sofia 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 08.68 0.224
5 287 Mišková MichaelaMišková Michaela 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 08.90 0.148
6 258 Kožlejová MichaelaKožlejová Michaela 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 09.50 0.151
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 185 Krotáková PetraKrotáková Petra 04 04 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 5 08.06 0.113
2 274 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.15 0.152
3 217 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 08.16 0.175
4 209 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 08.17 0.169
5 243 Môcová RadoslavaMôcová Radoslava 03 03 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 4 08.28 0.188
6 195 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 08.35 0.184
7 272 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.38 0.269
8 210 Demitrová ZaraDemitrová Zara 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 08.41 0.157
9 166 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 08.43 0.232
10 264 Ratvajská SlávkaRatvajská Slávka 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 08.52 0.168
10 273 Bujňáková EmaBujňáková Ema 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 08.52 0.188
12 180 Ijisesan Perryo VictoriaIjisesan Perryo Victoria 03 03 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 3 08.53 0.174
13 294 Šmagalová SimonaŠmagalová Simona 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 08.67 0.190
14 198 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 7 08.68 0.236
14 268 Voľanská SofiaVoľanská Sofia 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 08.68 0.224
16 257 Knišová JanaKnišová Jana 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 08.70 0.229
17 131 Fabiánová ŠejlaFabiánová Šejla 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 08.72 0.125
18 287 Mišková MichaelaMišková Michaela 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 08.90 0.148
19 200 Mnichova EmaMnichova Ema 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 08.93 0.180
20 269 Zajacová ZuzanaZajacová Zuzana 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 08.96 0.329
21 265 Rusnáková SonjaRusnáková Sonja 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 09.10 0.178
22 258 Kožlejová MichaelaKožlejová Michaela 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 09.50 0.151
23 259 Kožlejová MiroslavaKožlejová Miroslava 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 09.57 0.189
24 248 Haneková TamaraHaneková Tamara 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 09.74 0.215
204 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 DQ 0.040

60 m - Staršie žiačky (Finále)

Finále A (so, 13.10.2018 - 14:35) official Vietor: -1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 209 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 08.13 0.178 11.00
2 185 Krotáková PetraKrotáková Petra 04 04 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 5 08.14 0.125 9.00
3 274 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.26 0.187 8.00
4 217 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 08.31 0.168 7.00
5 243 Môcová RadoslavaMôcová Radoslava 03 03 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 7 08.33 0.174 6.00
6 272 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 08.45 0.174 5.00
7 195 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 08.47 0.189 4.00
8 210 Demitrová ZaraDemitrová Zara 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 08.50 0.169 3.00
Celkom 8 pretekárov
Finále B (so, 13.10.2018 - 14:35) official Vietor: -0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 166 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 08.32 0.158 2.00
2 257 Knišová JanaKnišová Jana 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 08.50 0.198 1.00
3 273 Bujňáková EmaBujňáková Ema 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.51 0.157
4 264 Ratvajská SlávkaRatvajská Slávka 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 08.54 0.178
5 180 Ijisesan Perryo VictoriaIjisesan Perryo Victoria 03 03 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 3 08.59 0.187
6 198 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 08.67 0.168
7 268 Voľanská SofiaVoľanská Sofia 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 08.68 0.174
8 294 Šmagalová SimonaŠmagalová Simona 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 08.73 0.147
Celkom 8 pretekárov

150 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 13.10.2018 - 15:40) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 65 Duchoslav JánDuchoslav Ján 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 17.31 0.157 11.00
2 56 Federič FilipFederič Filip 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 17.47 0.200 9.00
3 2 Čery MatúšČery Matúš 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 17.64 0.158 8.00
4 14 Müller PatrikMüller Patrik 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 18.75 0.198 7.00
5 98 Zajac MartinZajac Martin 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 19.61 0.178 4.00
6 117 Sopko WilliamSopko William 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 19.75 0.188 2.00
128 Sviták MartinSviták Martin 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 DNS
59 Paško AdamPaško Adam 03 03 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 13.10.2018 - 15:40) official Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 115 Novitzky SamuelNovitzky Samuel 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 19.14 0.178 6.00
2 81 Hadváb ŠimonHadváb Šimon 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 19.79 0.188 1.00
3 51 Mikuláš AdamMikuláš Adam 04 04 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 7 20.11 0.255
4 95 Tokarčík MichalTokarčík Michal 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 20.48 0.198
5 75 Rúrik DavidRúrik David 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 21.24 0.188
6 58 Majerčík MatúšMajerčík Matúš 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 8 21.35 0.241
7 69 Kuriš JozefKuriš Jozef 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 22.63 0.189
8 48 Hyžinský RomanHyžinský Roman 05 05 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 1 23.11 0.236
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 13.10.2018 - 15:40) official Vietor: -0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 28 Halabrín JergušHalabrín Jerguš 03 03 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 5 19.51 0.188 5.00
2 87 Zavacký SamuelZavacký Samuel 03 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 19.70 0.178 3.00
3 118 Švída DominikŠvída Dominik 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 21.98 0.199
4 97 Vrabec JánVrabec Ján 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 22.26 0.158
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 65 Duchoslav JánDuchoslav Ján 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 17.31 0.157 11.00
2 56 Federič FilipFederič Filip 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 17.47 0.200 9.00
3 2 Čery MatúšČery Matúš 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 17.64 0.158 8.00
4 14 Müller PatrikMüller Patrik 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 18.75 0.198 7.00
5 115 Novitzky SamuelNovitzky Samuel 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 19.14 0.178 6.00
6 28 Halabrín JergušHalabrín Jerguš 03 03 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 5 19.51 0.188 5.00
7 98 Zajac MartinZajac Martin 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 19.61 0.178 4.00
8 87 Zavacký SamuelZavacký Samuel 03 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 19.70 0.178 3.00
9 117 Sopko WilliamSopko William 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 19.75 0.188 2.00
10 81 Hadváb ŠimonHadváb Šimon 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 19.79 0.188 1.00
11 51 Mikuláš AdamMikuláš Adam 04 04 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 7 20.11 0.255
12 95 Tokarčík MichalTokarčík Michal 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 20.48 0.198
13 75 Rúrik DavidRúrik David 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 21.24 0.188
14 58 Majerčík MatúšMajerčík Matúš 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 8 21.35 0.241
15 118 Švída DominikŠvída Dominik 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 21.98 0.199
16 97 Vrabec JánVrabec Ján 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 22.26 0.158
17 69 Kuriš JozefKuriš Jozef 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 22.63 0.189
18 48 Hyžinský RomanHyžinský Roman 05 05 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 1 23.11 0.236
128 Sviták MartinSviták Martin 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 DNS
59 Paško AdamPaško Adam 03 03 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 DNS

150 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 13.10.2018 - 15:55) official Vietor: -0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 132 Farkas LeaFarkas Lea 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 19.33 0.256 11.00
2 289 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 19.52 0.211 9.00
3 209 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 19.53 0.268 8.00
4 204 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 19.59 0.258 7.00
5 185 Krotáková PetraKrotáková Petra 04 04 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 4 19.62 0.248 6.00
6 243 Môcová RadoslavaMôcová Radoslava 03 03 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 2 20.06 0.258 4.00
7 195 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 8 20.09 0.147 3.00
8 217 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 20.15 0.285 2.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 13.10.2018 - 15:55) official Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 166 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 19.89 0.222 5.00
2 210 Demitrová ZaraDemitrová Zara 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 20.44 0.241 1.00
3 257 Knišová JanaKnišová Jana 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 20.51 0.200
4 193 Bendová EmaBendová Ema 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 20.80 0.254
5 138 Kolocsicsová BarbaraKolocsicsová Barbara 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 21.27 0.263
6 268 Voľanská SofiaVoľanská Sofia 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 21.50 0.258
7 287 Mišková MichaelaMišková Michaela 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 21.57 0.284
8 255 Kandravá SáraKandravá Sára 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 22.40 0.211
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 13.10.2018 - 15:55) official Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 285 Luptáková KristínaLuptáková Kristína 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 21.35 0.198
2 131 Fabiánová ŠejlaFabiánová Šejla 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 21.64 0.258
3 265 Rusnáková SonjaRusnáková Sonja 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 22.58 0.199
4 182 Kmeč EmmaKmeč Emma 08 08 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 3 23.36 0.241
5 138 Leváková NinaLeváková Nina 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 23.48 0.222
6 258 Nemcová LindaNemcová Linda 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 23.53 0.263
7 183 Kmeč RebekaKmeč Rebeka 06 06 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 7 24.32 0.287
8 187 Kultanová BeataKultanová Beata 08 08 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 2 25.23 0.222
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 132 Farkas LeaFarkas Lea 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 19.33 0.256 11.00
2 289 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 19.52 0.211 9.00
3 209 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 19.53 0.268 8.00
4 204 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 19.59 0.258 7.00
5 185 Krotáková PetraKrotáková Petra 04 04 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 4 19.62 0.248 6.00
6 166 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 19.89 0.222 5.00
7 243 Môcová RadoslavaMôcová Radoslava 03 03 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 2 20.06 0.258 4.00
8 195 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 8 20.09 0.147 3.00
9 217 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 20.15 0.285 2.00
10 210 Demitrová ZaraDemitrová Zara 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 20.44 0.241 1.00
11 257 Knišová JanaKnišová Jana 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 20.51 0.200
12 193 Bendová EmaBendová Ema 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 20.80 0.254
13 138 Kolocsicsová BarbaraKolocsicsová Barbara 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 21.27 0.263
14 285 Luptáková KristínaLuptáková Kristína 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 21.35 0.198
15 268 Voľanská SofiaVoľanská Sofia 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 21.50 0.258
16 287 Mišková MichaelaMišková Michaela 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 21.57 0.284
17 131 Fabiánová ŠejlaFabiánová Šejla 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 21.64 0.258
18 255 Kandravá SáraKandravá Sára 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 22.40 0.211
19 265 Rusnáková SonjaRusnáková Sonja 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 22.58 0.199
20 182 Kmeč EmmaKmeč Emma 08 08 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 3 23.36 0.241
21 138 Leváková NinaLeváková Nina 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 23.48 0.222
22 258 Nemcová LindaNemcová Linda 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 23.53 0.263
23 183 Kmeč RebekaKmeč Rebeka 06 06 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 7 24.32 0.287
24 187 Kultanová BeataKultanová Beata 08 08 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 2 25.23 0.222

300 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 13.10.2018 - 13:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 17 Seko JakubSeko Jakub 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 40.68 0.251 9.00
2 4 Fiala ŠimonFiala Šimon 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 40.96 0.234 8.00
3 107 Haják JurajHaják Juraj 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 41.04 0.205 7.00
4 115 Novitzky SamuelNovitzky Samuel 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 41.57 0.263 6.00
5 87 Zavacký SamuelZavacký Samuel 03 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 41.82 0.290 5.00
6 106 Gonda RóbertGonda Róbert 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 42.38 0.270 4.00
7 117 Sopko WilliamSopko William 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 42.44 0.357 3.00
59 Paško AdamPaško Adam 03 03 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 7 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 13.10.2018 - 13:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 2 Čery MatúšČery Matúš 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 39.74 0.219 11.00
2 84 Kloca KristiánKloca Kristián 03 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 43.27 0.226 2.00
3 98 Zajac MartinZajac Martin 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 44.13 0.310 1.00
4 47 Frič AdriánFrič Adrián 05 05 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 4 46.93 0.220
5 69 Kuriš JozefKuriš Jozef 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 48.23 0.289
6 52 Stajník SamuelStajník Samuel 06 06 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 7 50.41 0.215
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 2 Čery MatúšČery Matúš 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 39.74 0.219 11.00
2 17 Seko JakubSeko Jakub 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 40.68 0.251 9.00
3 4 Fiala ŠimonFiala Šimon 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 40.96 0.234 8.00
4 107 Haják JurajHaják Juraj 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 41.04 0.205 7.00
5 115 Novitzky SamuelNovitzky Samuel 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 41.57 0.263 6.00
6 87 Zavacký SamuelZavacký Samuel 03 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 41.82 0.290 5.00
7 106 Gonda RóbertGonda Róbert 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 42.38 0.270 4.00
8 117 Sopko WilliamSopko William 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 42.44 0.357 3.00
9 84 Kloca KristiánKloca Kristián 03 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 43.27 0.226 2.00
10 98 Zajac MartinZajac Martin 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 44.13 0.310 1.00
11 47 Frič AdriánFrič Adrián 05 05 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 4 46.93 0.220
12 69 Kuriš JozefKuriš Jozef 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 48.23 0.289
13 52 Stajník SamuelStajník Samuel 06 06 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 7 50.41 0.215
59 Paško AdamPaško Adam 03 03 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 7 DNS

300 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 13.10.2018 - 13:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 139 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 42.47 0.298 11.00
2 132 Farkas LeaFarkas Lea 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 43.41 0.218 9.00
3 166 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 43.86 0.147 8.00
4 145 Prohácková LeaProhácková Lea 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 44.28 0.222 7.00
5 212 Hubschová LíviaHubschová Lívia 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 44.28 0.263 6.00
6 205 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 45.11 0.188 5.00
7 257 Knišová JanaKnišová Jana 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 45.95 0.215 3.00
8 271 Azariová KlaudiaAzariová Klaudia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 46.39 0.199 1.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 13.10.2018 - 13:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 220 Šujanová EllaŠujanová Ella 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 45.81 0.212 4.00
2 201 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 06 06 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 45.98 0.259 2.00
3 294 Šmagalová SimonaŠmagalová Simona 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 46.99 0.217
4 196 Dolníková NinaDolníková Nina 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 47.55 0.258
5 279 Hertnekyová ZuzanaHertnekyová Zuzana 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 47.71 0.241
6 254 Jakubášeková EmaJakubášeková Ema 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 50.20 0.282
7 240 Varsová TimeaVarsová Timea 03 03 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 2 52.37 0.198
8 288 Radráková EmaRadráková Ema 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 52.79 0.214
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 13.10.2018 - 13:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 256 Kapcová VanesaKapcová Vanesa 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 47.74 0.248
2 260 Lenková SlávkaLenková Slávka 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 48.59 0.260
3 270 Andrushchak OlenaAndrushchak Olena 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 49.05 0.288
4 206 Štefáneková EmaŠtefáneková Ema 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 49.66 0.259
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 139 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 42.47 0.298 11.00
2 132 Farkas LeaFarkas Lea 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 43.41 0.218 9.00
3 166 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 43.86 0.147 8.00
4 145 Prohácková LeaProhácková Lea 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 44.28 0.222 7.00
4 212 Hubschová LíviaHubschová Lívia 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 44.28 0.263 6.00
6 205 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 45.11 0.188 5.00
7 220 Šujanová EllaŠujanová Ella 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 45.81 0.212 4.00
8 257 Knišová JanaKnišová Jana 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 45.95 0.215 3.00
9 201 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 06 06 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 45.98 0.259 2.00
10 271 Azariová KlaudiaAzariová Klaudia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 46.39 0.199 1.00
11 294 Šmagalová SimonaŠmagalová Simona 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 46.99 0.217
12 196 Dolníková NinaDolníková Nina 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 47.55 0.258
13 279 Hertnekyová ZuzanaHertnekyová Zuzana 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 47.71 0.241
14 256 Kapcová VanesaKapcová Vanesa 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 47.74 0.248
15 260 Lenková SlávkaLenková Slávka 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 48.59 0.260
16 270 Andrushchak OlenaAndrushchak Olena 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 49.05 0.288
17 206 Štefáneková EmaŠtefáneková Ema 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 49.66 0.259
18 254 Jakubášeková EmaJakubášeková Ema 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 50.20 0.282
19 240 Varsová TimeaVarsová Timea 03 03 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 2 52.37 0.198
20 288 Radráková EmaRadráková Ema 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 52.79 0.214

800 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 13.10.2018 - 15:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 126 Nosáľ TomášNosáľ Tomáš 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 2:14.15 11.00
2 4 Fiala ŠimonFiala Šimon 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 2:26.09 9.00
3 101 Csontos LukášCsontos Lukáš 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 2:36.71 6.00
4 111 Kusek EmanuelKusek Emanuel 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 2:37.91 5.00
5 112 Malinovsky SamuelMalinovsky Samuel 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 2:44.14 3.00
6 124 Mencel TomášMencel Tomáš 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 2:46.19 2.00
299 Ilenčík IgorIlenčík Igor 03 03 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 8 DQ
6 Horváth ErikHorváth Erik 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 DQ
Poznámky:
163/5
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 13.10.2018 - 15:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 84 Kloca KristiánKloca Kristián 03 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 2:32.55 8.00
2 47 Frič AdriánFrič Adrián 05 05 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 4 2:34.22 7.00
3 38 Plačko LukášPlačko Lukáš 05 05 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 8 2:38.08 4.00
4 70 Majtán SamuelMajtán Samuel 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 2:48.44 1.00
5 113 Müller AdamMüller Adam 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 2:54.20
6 62 Čamaj ViliamČamaj Viliam 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 3:10.29
7 72 Ondrášik RastislavOndrášik Rastislav 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 3:23.87
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 126 Nosáľ TomášNosáľ Tomáš 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 2:14.15 11.00
2 4 Fiala ŠimonFiala Šimon 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 2:26.09 9.00
3 84 Kloca KristiánKloca Kristián 03 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 2:32.55 8.00
4 47 Frič AdriánFrič Adrián 05 05 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 4 2:34.22 7.00
5 101 Csontos LukášCsontos Lukáš 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 2:36.71 6.00
6 111 Kusek EmanuelKusek Emanuel 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 2:37.91 5.00
7 38 Plačko LukášPlačko Lukáš 05 05 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 8 2:38.08 4.00
8 112 Malinovsky SamuelMalinovsky Samuel 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 2:44.14 3.00
9 124 Mencel TomášMencel Tomáš 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 2:46.19 2.00
10 70 Majtán SamuelMajtán Samuel 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 2:48.44 1.00
11 113 Müller AdamMüller Adam 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 2:54.20
12 62 Čamaj ViliamČamaj Viliam 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 3:10.29
13 72 Ondrášik RastislavOndrášik Rastislav 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 3:23.87
299 Ilenčík IgorIlenčík Igor 03 03 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 8 DQ
6 Horváth ErikHorváth Erik 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 DQ

800 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 13.10.2018 - 15:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 234 Garguláková AlžbetaGarguláková Alžbeta 06 06 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 6 2:28.35 11.00
2 277 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 2:28.41 9.00
3 156 Geseová LeaGeseová Lea 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 2:35.02 8.00
4 168 Pomajbová VanesaPomajbová Vanesa 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 2:36.25 7.00
5 205 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 8 2:37.90 6.00
6 256 Kapcová VanesaKapcová Vanesa 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 2:38.59 5.00
7 147 Šranková AngelikaŠranková Angelika 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 2:38.92 4.00
8 279 Hertnekyová ZuzanaHertnekyová Zuzana 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 2:42.21 3.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 13.10.2018 - 15:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 260 Lenková SlávkaLenková Slávka 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 2:44.05 2.00
2 206 Brezanová NatáliaBrezanová Natália 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 2:45.24 1.00
3 275 Stanová TeréziaStanová Terézia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 2:45.85
4 133 Harendarčíková PaulínaHarendarčíková Paulína 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 2:49.45
5 186 Kubáňová Anna K.Kubáňová Anna K. 07 07 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 3 2:55.96
6 188 Lacková LenkaLacková Lenka 06 06 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 4 3:06.92
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 234 Garguláková AlžbetaGarguláková Alžbeta 06 06 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 6 2:28.35 11.00
2 277 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 2:28.41 9.00
3 156 Geseová LeaGeseová Lea 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 2:35.02 8.00
4 168 Pomajbová VanesaPomajbová Vanesa 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 2:36.25 7.00
5 205 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 8 2:37.90 6.00
6 256 Kapcová VanesaKapcová Vanesa 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 2:38.59 5.00
7 147 Šranková AngelikaŠranková Angelika 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 2:38.92 4.00
8 279 Hertnekyová ZuzanaHertnekyová Zuzana 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 2:42.21 3.00
9 260 Lenková SlávkaLenková Slávka 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 2:44.05 2.00
10 206 Brezanová NatáliaBrezanová Natália 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 2:45.24 1.00
11 275 Stanová TeréziaStanová Terézia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 2:45.85
12 133 Harendarčíková PaulínaHarendarčíková Paulína 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 2:49.45
13 186 Kubáňová Anna K.Kubáňová Anna K. 07 07 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 3 2:55.96
14 188 Lacková LenkaLacková Lenka 06 06 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 4 3:06.92

2000 m - Staršie žiačky

(so, 13.10.2018 - 14:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 270 Andrushchak OlenaAndrushchak Olena 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 7:59.14 11.00
2 208 Bučeková RáchelBučeková Ráchel 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 8:11.59 9.00
3 146 Szabó AbigelSzabó Abigel 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 8:14.35 8.00
4 239 Kuboučíková HankaKuboučíková Hanka 07 07 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 13 8:14.73 7.00
5 280 Hrabovská DanielaHrabovská Daniela 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 10 8:23.71 6.00
6 161 Karabová VeronikaKarabová Veronika 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 8:25.87 5.00
7 220 Šujanová EllaŠujanová Ella 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 15 8:36.49 4.00
8 140 Laktišová EliškaLaktišová Eliška 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 8:42.35 3.00
9 235 Halčinová DanielaHalčinová Daniela 05 05 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 9 8:45.05 2.00
10 284 Krotká KarolínaKrotká Karolína 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 8:47.41 1.00
11 161 Slobodová DianaSlobodová Diana 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 9:06.27
12 233 Gálusová PavlínaGálusová Pavlína 04 04 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 6 9:07.26
13 266 Jacurová StanislavaJacurová Stanislava 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 12 9:26.31
14 252 Hudáková DeborahHudáková Deborah 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 11 9:26.33
15 244 Nemčoková AlexandraNemčoková Alexandra 04 04 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 14 9:49.79
Celkom 15 pretekárov

3000 m - Starší žiaci

(so, 13.10.2018 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 35 Krahulec TomášKrahulec Tomáš 03 03 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 2 10:13.62 11.00
2 127 Redecha JánRedecha Ján 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 10:14.13 9.00
3 3 Ďuriš MichalĎuriš Michal 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 10:54.53 8.00
4 43 Vesperín AndrejVesperín Andrej 04 04 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 5 11:20.40 7.00
5 16 Sauer TimurSauer Timur 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 11:22.04 6.00
6 15 Novák ErikNovák Erik 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 12 11:24.65 5.00
7 61 Boško DenisBoško Denis 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 11:25.76 4.00
8 29 Hulka AlexHulka Alex 06 06 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 9 11:30.46 3.00
9 85 Kmecik SamuelKmecik Samuel 03 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 11 11:54.48 2.00
10 19 Šima AndrejŠima Andrej 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 12:01.38 1.00
11 110 Kmec FilipKmec Filip 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 10 12:41.35
12 57 Haraslin RomanHaraslin Roman 03 03 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 8 12:48.96
13 91 Sobek JakubSobek Jakub 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 13 13:48.13
Celkom 13 pretekárov

100 m prekážok [83,8cm] - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 13.10.2018 - 12:20) official Vietor: -1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 50 Lubelec LadislavLubelec Ladislav 03 03 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 5 13.60 0.257 11.00
2 10 Labuda DominikLabuda Dominik 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 14.80 0.184 9.00
3 79 Draganovský JónášDraganovský Jónáš 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 15.15 0.233 8.00
4 28 Halabrín JergušHalabrín Jerguš 03 03 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 2 15.69 0.202 7.00
5 53 Revaj TomášRevaj Tomáš 03 03 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 3 15.84 0.184 6.00
6 7 Chodelka JakubChodelka Jakub 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 16.85 0.213 5.00
7 119 Váňa LukášVáňa Lukáš 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 16.95 0.192 4.00
8 96 Vasilega RichardVasilega Richard 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 17.09 0.200 2.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 13.10.2018 - 12:20) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 109 Kalakay DanielKalakay Daniel 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 16.97 0.201 3.00
2 93 Šima SamuelŠima Samuel 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 17.29 0.200 1.00
3 41 Sabota KristiánSabota Kristián 03 03 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 3 17.77 0.194
4 38 Plačko LukášPlačko Lukáš 05 05 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 4 18.03 0.197
5 100 Bracho MatejBracho Matej 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 19.12 0.199
6 80 Guth RichardGuth Richard 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 19.40 0.183
7 61 Boško DenisBoško Denis 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 20.09 0.204
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 50 Lubelec LadislavLubelec Ladislav 03 03 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 5 13.60 0.257 11.00
2 10 Labuda DominikLabuda Dominik 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 14.80 0.184 9.00
3 79 Draganovský JónášDraganovský Jónáš 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 15.15 0.233 8.00
4 28 Halabrín JergušHalabrín Jerguš 03 03 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 2 15.69 0.202 7.00
5 53 Revaj TomášRevaj Tomáš 03 03 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 3 15.84 0.184 6.00
6 7 Chodelka JakubChodelka Jakub 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 16.85 0.213 5.00
7 119 Váňa LukášVáňa Lukáš 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 16.95 0.192 4.00
8 109 Kalakay DanielKalakay Daniel 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 16.97 0.201 3.00
9 96 Vasilega RichardVasilega Richard 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 17.09 0.200 2.00
10 93 Šima SamuelŠima Samuel 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 17.29 0.200 1.00
11 41 Sabota KristiánSabota Kristián 03 03 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 3 17.77 0.194
12 38 Plačko LukášPlačko Lukáš 05 05 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 4 18.03 0.197
13 100 Bracho MatejBracho Matej 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 19.12 0.199
14 80 Guth RichardGuth Richard 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 19.40 0.183
15 61 Boško DenisBoško Denis 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 20.09 0.204

100 m prekážok [76,2cm-8,20m] - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 13.10.2018 - 12:40) official Vietor: -1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 277 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 14.97 0.178 11.00
2 289 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 15.26 0.148 9.00
3 152 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 15.39 0.235 8.00
4 222 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 15.52 0.189 7.00
5 221 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 15.80 0.177 6.00
6 192 Perončíková PaulaPerončíková Paula 06 06 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 7 16.22 0.199 5.00
7 223 Tináková EmmaTináková Emma 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 16.51 0.200 3.00
8 184 Krajčová NinaKrajčová Nina 04 04 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 8 17.52 0.198 1.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 13.10.2018 - 12:40) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 203 Veselská SandraVeselská Sandra 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 16.25 0.392 4.00
2 164 Kukučková ElenaKukučková Elena 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 17.50 0.190 2.00
3 276 Diňová JarmilaDiňová Jarmila 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 18.07 0.231
4 143 Malovecká DominikaMalovecká Dominika 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 18.68 0.188
5 135 Horváth EszterHorváth Eszter 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 19.15 0.179
6 267 Vaneková TeréziaVaneková Terézia 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 19.20 0.205
7 249 Cimbaľakova EmaCimbaľakova Ema 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 20.45 0.302
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 277 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 14.97 0.178 11.00
2 289 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 15.26 0.148 9.00
3 152 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 15.39 0.235 8.00
4 222 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 15.52 0.189 7.00
5 221 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 15.80 0.177 6.00
6 192 Perončíková PaulaPerončíková Paula 06 06 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 7 16.22 0.199 5.00
7 203 Veselská SandraVeselská Sandra 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 16.25 0.392 4.00
8 223 Tináková EmmaTináková Emma 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 16.51 0.200 3.00
9 164 Kukučková ElenaKukučková Elena 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 17.50 0.190 2.00
10 184 Krajčová NinaKrajčová Nina 04 04 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 8 17.52 0.198 1.00
11 276 Diňová JarmilaDiňová Jarmila 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 18.07 0.231
12 143 Malovecká DominikaMalovecká Dominika 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 18.68 0.188
13 135 Horváth EszterHorváth Eszter 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 19.15 0.179
14 267 Vaneková TeréziaVaneková Terézia 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 19.20 0.205
15 249 Cimbaľakova EmaCimbaľakova Ema 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 20.45 0.302

300 m prekážok [76,2 cm] - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 13.10.2018 - 14:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 10 Labuda DominikLabuda Dominik 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 0:40.61 0.222 11.00
2 50 Lubelec LadislavLubelec Ladislav 03 03 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 4 0:42.22 0.284 9.00
3 28 Halabrín JergušHalabrín Jerguš 03 03 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 3 0:44.24 0.241 7.00
4 52 Mores Michal JanMores Michal Jan 03 03 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 6 0:45.31 0.298 6.00
5 53 Revaj TomášRevaj Tomáš 03 03 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 7 0:45.48 0.236 5.00
6 109 Kalakay DanielKalakay Daniel 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 0:46.87 0.199 4.00
7 34 Kachlík FilipKachlík Filip 03 03 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 1 0:47.17 0.247 3.00
8 7 Chodelka JakubChodelka Jakub 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 0:48.09 0.259 2.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 13.10.2018 - 14:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 119 Váňa LukášVáňa Lukáš 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 0:43.22 0.287 8.00
2 17 Seko JakubSeko Jakub 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 0:48.95 0.199 1.00
3 89 Majda GabrielMajda Gabriel 03 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 0:49.39 0.198
4 96 Vasilega RichardVasilega Richard 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 0:51.88 0.174
5 86 Kovalčiín ŠimonKovalčiín Šimon 03 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 0:54.37 0.258
6 68 Piaček MatúšPiaček Matúš 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 0:55.00 0.200
7 68 Hradňanský TobiasHradňanský Tobias 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 0:55.44 0.198
8 62 Randa PatrikRanda Patrik 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 0:56.22 0.158
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 10 Labuda DominikLabuda Dominik 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 0:40.61 0.222 11.00
2 50 Lubelec LadislavLubelec Ladislav 03 03 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 4 0:42.22 0.284 9.00
3 119 Váňa LukášVáňa Lukáš 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 0:43.22 0.287 8.00
4 28 Halabrín JergušHalabrín Jerguš 03 03 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 3 0:44.24 0.241 7.00
5 52 Mores Michal JanMores Michal Jan 03 03 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 6 0:45.31 0.298 6.00
6 53 Revaj TomášRevaj Tomáš 03 03 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 7 0:45.48 0.236 5.00
7 109 Kalakay DanielKalakay Daniel 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 0:46.87 0.199 4.00
8 34 Kachlík FilipKachlík Filip 03 03 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 1 0:47.17 0.247 3.00
9 7 Chodelka JakubChodelka Jakub 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 0:48.09 0.259 2.00
10 17 Seko JakubSeko Jakub 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 0:48.95 0.199 1.00
11 89 Majda GabrielMajda Gabriel 03 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 0:49.39 0.198
12 96 Vasilega RichardVasilega Richard 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 0:51.88 0.174
13 86 Kovalčiín ŠimonKovalčiín Šimon 03 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 0:54.37 0.258
14 68 Piaček MatúšPiaček Matúš 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 0:55.00 0.200
15 68 Hradňanský TobiasHradňanský Tobias 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 0:55.44 0.198
16 62 Randa PatrikRanda Patrik 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 0:56.22 0.158

300 m prekážok [76,2 cm] - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 13.10.2018 - 15:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 277 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 0:46.07 0.188 11.00
2 222 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 0:46.74 0.200 9.00
3 139 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 0:46.99 0.259 8.00
4 152 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 0:47.57 0.236 7.00
5 221 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 0:47.77 0.220 6.00
6 192 Perončíková PaulaPerončíková Paula 06 06 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 7 0:48.81 0.247 5.00
7 274 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 0:50.11 0.289 4.00
8 176 Vargová MargaretVargová Margaret 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 0:50.14 0.248 3.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 13.10.2018 - 15:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 191 Pavelicová AdrianaPavelicová Adriana 03 03 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 5 0:51.41 0.258 2.00
2 276 Diňová JarmilaDiňová Jarmila 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 0:52.58 0.268 1.00
3 184 Krajčová NinaKrajčová Nina 04 04 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 4 0:55.79 0.250
4 227 Bartková PaulínaBartková Paulína 03 03 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 6 0:58.88 0.269
5 228 Beňová ViktóriaBeňová Viktória 03 03 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 7 1:02.93 0.247
6 241 Marčišinová MiaMarčišinová Mia 06 06 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 3 1:08.60 0.247
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 13.10.2018 - 15:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 200 Mnichova EmaMnichova Ema 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 0:55.52 0.289
2 240 Kuboučíková KatarínaKuboučíková Katarína 05 05 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 5 0:56.77 0.278
3 267 Vaneková TeréziaVaneková Terézia 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 1:01.54 0.200
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 277 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 0:46.07 0.188 11.00
2 222 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 0:46.74 0.200 9.00
3 139 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 0:46.99 0.259 8.00
4 152 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 0:47.57 0.236 7.00
5 221 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 0:47.77 0.220 6.00
6 192 Perončíková PaulaPerončíková Paula 06 06 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 7 0:48.81 0.247 5.00
7 274 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 0:50.11 0.289 4.00
8 176 Vargová MargaretVargová Margaret 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 0:50.14 0.248 3.00
9 191 Pavelicová AdrianaPavelicová Adriana 03 03 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 5 0:51.41 0.258 2.00
10 276 Diňová JarmilaDiňová Jarmila 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 0:52.58 0.268 1.00
11 200 Mnichova EmaMnichova Ema 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 0:55.52 0.289
12 184 Krajčová NinaKrajčová Nina 04 04 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 4 0:55.79 0.250
13 240 Kuboučíková KatarínaKuboučíková Katarína 05 05 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 5 0:56.77 0.278
14 227 Bartková PaulínaBartková Paulína 03 03 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 6 0:58.88 0.269
15 267 Vaneková TeréziaVaneková Terézia 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 1:01.54 0.200
16 228 Beňová ViktóriaBeňová Viktória 03 03 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 7 1:02.93 0.247
17 241 Marčišinová MiaMarčišinová Mia 06 06 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 3 1:08.60 0.247

1500 m prekážok [76,2 cm] - Starší žiaci

(so, 13.10.2018 - 13:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 34 Zubák AdamZubák Adam 04 04 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 1 5:05.04 11.00
2 52 Mores Michal JanMores Michal Jan 03 03 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 2 5:15.51 9.00
3 41 Sabota KristiánSabota Kristián 03 03 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 4 5:33.31 8.00
4 121 Beharka AdriánBeharka Adrián 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 5:35.72 7.00
5 298 Galovič MarošGalovič Maroš 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 5:41.70 6.00
6 32 Jobb JakubJobb Jakub 04 04 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 3 5:48.66 5.00
7 93 Šima SamuelŠima Samuel 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 11 5:49.04 4.00
8 27 Demian TomášDemian Tomáš 05 05 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 6 6:26.74 3.00
9 106 Gonda RóbertGonda Róbert 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 6:33.36 2.00
10 80 Guth RichardGuth Richard 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 9 6:37.47 1.00
11 107 Haják JurajHaják Juraj 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 10 6:39.19
Celkom 11 pretekárov

1500 m prekážok [76,2 cm] - Staršie žiačky

(so, 13.10.2018 - 13:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 191 Pavelicová AdrianaPavelicová Adriana 03 03 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 1 5:31.52 11.00
2 149 Tomanová LauraTomanová Laura 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 5:57.86 9.00
3 271 Azariová KlaudiaAzariová Klaudia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 10 6:20.19 8.00
4 238 Krajčíková NinaKrajčíková Nina 04 04 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 3 6:23.66 7.00
5 224 Trusková ViktoriaTrusková Viktoria 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 6:29.23 6.00
6 205 Bartošíková EllaBartošíková Ella 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 11 6:30.47 5.00
7 240 Kuboučíková KatarínaKuboučíková Katarína 05 05 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 5 6:33.56 4.00
8 288 Spišáková LíviaSpišáková Lívia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 12 6:39.98 3.00
9 228 Beňová ViktóriaBeňová Viktória 03 03 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 6 6:44.89 2.00
10 213 Janíková LuciaJaníková Lucia 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 6:57.22 1.00
11 159 Rolincová TeréziaRolincová Terézia 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 9 7:03.59
12 190 Marková MonikaMarková Monika 03 03 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 8 7:03.81
Celkom 12 pretekárov

Chôdza dráha 3000 m - Starší žiaci

(so, 13.10.2018 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 33 Káčer AndrejKáčer Andrej 04 04 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 1 19:09.77 11.00
2 125 Nosáľ AdamNosáľ Adam 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 10 19:31.60 9.00
3 103 Niedelský ŠimonNiedelský Šimon 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 9 19:31.67 8.00
4 42 Truban MatúšTruban Matúš 05 05 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 2 20:14.10 7.00
5 299 Primič DanielPrimič Daniel 05 05 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 4 20:21.05 6.00
6 36 Marťák ErikMarťák Erik 03 03 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 8 20:32.44 5.00
7 67 Gandel DominikGandel Dominik 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 20:33.72 4.00
8 23 Baláž MarošBaláž Maroš 05 05 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 3 20:34.40 3.00
9 25 Čerešník MartinČerešník Martin 03 03 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 5 20:38.24 2.00
10 83 Chovanec MartinChovanec Martin 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 21:56.49 1.00
11 99 Žofčin DominikŽofčin Dominik 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 11 22:12.66
Celkom 11 pretekárov

Chôdza dráha 3000 m - Staršie žiačky

(so, 13.10.2018 - 11:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 275 Devaldová KarinDevaldová Karin 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 19:17.79 11.00
2 278 Hakulinová StanislavaHakulinová Stanislava 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 20:28.26 9.00
3 231 Černajová EmaČernajová Ema 05 05 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 5 20:52.08 8.00
4 167 Novosadová SophiaNovosadová Sophia 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 21:11.76 7.00
5 225 Zavřelová EmaZavřelová Ema 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 21:11.82 6.00
6 237 Jakušová NinaJakušová Nina 03 03 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 7 21:16.03 5.00
7 153 Adamovičová ViktóriaAdamovičová Viktória 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 10 22:01.22 4.00
8 281 Kafková AmáliaKafková Amália 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 23:29.32 3.00
9 130 Černá NinaČerná Nina 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 9 23:53.49 2.00
10 174 Tinková TatianaTinková Tatiana 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 11 23:56.59 1.00
11 211 Hiadlovská ZuzanaHiadlovská Zuzana 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 13 25:46.18
230 Brnáková BarboraBrnáková Barbora 04 04 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 3 DNS
181 Jochovičova AlicaJochovičova Alica 04 04 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 12 DNF
Celkom 13 pretekárov

Skok do výšky - Starší žiaci

(so, 13.10.2018 - 13:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 145150155160165169174180 Body
1 86 Kovalčiín ŠimonKovalčiín Šimon
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
03 03 13 174 --ooxooxoxxx 11.00
2 79 Draganovský JónášDraganovský Jónáš
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
04 04 12 165 -oooxxoxxx 9.00
3 89 Majda GabrielMajda Gabriel
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
03 03 11 160 -oxoxxoxxx 8.00
4 37 Plačko JánPlačko Ján
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
03 03 10 155 oooxxx 7.00
5 101 Csontos LukášCsontos Lukáš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 7 150 xooxx 6.00
6 68 Piaček MatúšPiaček Matúš
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
03 03 9 150 oxxoxxx 5.00
7 32 Jobb JakubJobb Jakub
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
04 04 6 150 xxoxxoxxx 4.00
8= 77 Šimík MartinŠimík Martin
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 8 145 xoxxx 2.00
8= 104 Dula TomášDula Tomáš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 5 145 xoxxx 2.00
8= 9 Kožík AdamKožík Adam
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
04 04 1 145 xoxxx 2.00
11 51 Mikuláš AdamMikuláš Adam
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
04 04 3 145 xxoxxx
34 Zubák AdamZubák Adam
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
04 04 4 DNS
62 Randa PatrikRanda Patrik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
03 03 2 NM xxx
Celkom 13 pretekárov

Skok do výšky - Staršie žiačky

(so, 13.10.2018 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 130135140145150154 Body
1= 164 Kukučková ElenaKukučková Elena
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
03 03 15 150 -ooooxx 10.00
1= 139 Kusyová JankaKusyová Janka
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
03 03 16 150 --oooxxx 10.00
3 267 Vaneková TeréziaVaneková Terézia
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 10 150 -oxoxoxoxxx 8.00
4 175 Vargová AndreaVargová Andrea
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 11 150 ooooxxoxxx 7.00
5= 213 Janíková LuciaJaníková Lucia
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
04 04 3 145 -oooxxx 5.50
5= 203 Veselská SandraVeselská Sandra
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
04 04 13 145 ooooxxx 5.50
7 176 Vargová MargaretVargová Margaret
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
04 04 8 145 oooxoxxx 4.00
8 225 Zavřelová EmaZavřelová Ema
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
05 05 14 140 ooo--xxx 3.00
9= 193 Bendová EmaBendová Ema
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
07 07 6 140 oxoxxoxxx 1.50
9= 220 Šujanová EllaŠujanová Ella
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
03 03 5 140 oxoxxoxxx 1.50
11= 223 Tináková EmmaTináková Emma
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
03 03 12 135 -oxxx
11= 242 Maruniaková ZuzanaMaruniaková Zuzana
Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ...
03 03 4 135 ooxxx
13= 157 Grňová KláraGrňová Klára
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 7 130 oxxx
13= 206 Brezanová NatáliaBrezanová Natália
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
05 05 9 130 oxxx
205 Bartošíková EllaBartošíková Ella
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
04 04 1 NM xxx
187 Kultanová BeataKultanová Beata
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
08 08 2 NM xxx
Celkom 16 pretekárov

Skok o žrdi - Starší žiaci

(so, 13.10.2018 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 220240280290300310320340350360370380 Body
1 10 Labuda DominikLabuda Dominik
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
03 03 3 370 -------oxoxxooxxx 11.00
2 7 Chodelka JakubChodelka Jakub
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
03 03 2 310 --ooooxxx 9.00
3 109 Kalakay DanielKalakay Daniel
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 1 220 xoxxx 8.00
Celkom 3 pretekárov

Skok o žrdi - Staršie žiačky

(so, 13.10.2018 - 13:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 180200220 Body
1 176 Vargová MargaretVargová Margaret
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
04 04 6 200 ooxxx 11.00
2 285 Luptáková KristínaLuptáková Kristína
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
03 03 2 200 oxxoxxx 9.00
3= 169 Repková DianaRepková Diana
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 5 180 oxxx 7.00
3= 164 Kukučková ElenaKukučková Elena
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
03 03 7 180 oxx 7.00
3= 274 Devaldová DianaDevaldová Diana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 1 180 oxxx 7.00
6 291 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 3 180 xoxxx 5.00
175 Vargová AndreaVargová Andrea
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 4 NM xxx
Celkom 7 pretekárov

Skok do diaľky - Starší žiaci

(so, 13.10.2018 - 15:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 50 Lubelec LadislavLubelec Ladislav
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
03 03 22 594 +0.2 m/s x5,94  +0.25,945,71  +0.85,13  +0.95,72  +0.4 11.00
2 56 Federič FilipFederič Filip
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
04 04 21 559 +0.5 m/s 5,59  +0.5-5,594,11  +0.2-- 9.00
3 82 Hnatko RichardHnatko Richard
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
04 04 18 551 +0.4 m/s 5,51  +0.4x5,515,32  +0.5x5,42  +0.5 8.00
4 123 Kosorín LukášKosorín Lukáš
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
03 03 20 550 +0.5 m/s 5,15  +0.25,50  +0.55,505,32  +0.2-5,28  +0.2 7.00
5 79 Draganovský JónášDraganovský Jónáš
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
04 04 15 540 +0.5 m/s x4,96  +0.74,965,09  +0.3x5,40  +0.5 6.00
6 122 Franek RichardFranek Richard
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
04 04 17 522 +0.2 m/s 5,06  +0.55,22  +0.25,225,01  +0.35,19  +0.24,89  +0.3 5.00
7 115 Novitzky SamuelNovitzky Samuel
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
03 03 19 515 +0.5 m/s 4,93  +0.24,78  +0.74,934,95  +0.84,89  +0.75,15  +0.5 4.00
8 55 Žitňák RóbertŽitňák Róbert
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
03 03 1 499 +0.7 m/s 4,81  +0.7x4,814,87  +0.64,77  +0.54,99  +0.7 3.00
9 9 Kožík AdamKožík Adam
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
04 04 9 476 +0.2 m/s 4,73  +0.24,76  +0.24,76 2.00
10 101 Csontos LukášCsontos Lukáš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 13 473 +0.5 m/s 4,62  +0.54,73  +0.54,73 1.00
11 104 Dula TomášDula Tomáš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 16 464 +0.5 m/s 4,40  +0.24,64  +0.54,64
12 58 Majerčík MatúšMajerčík Matúš
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
04 04 11 462 +0.5 m/s 4,62  +0.5-4,62
13 51 Mikuláš AdamMikuláš Adam
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
04 04 12 453 +0.5 m/s x4,53  +0.54,53
14 107 Haják JurajHaják Juraj
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 14 450 +0.4 m/s 4,46  +0.54,50  +0.44,50
15 76 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 10 448 +0.3 m/s 4,48  +0.34,46  +0.44,48
16 62 Čamaj ViliamČamaj Viliam
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
06 06 4 418 +0.7 m/s x4,18  +0.74,18
17 77 Šimík MartinŠimík Martin
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 8 417 +0.4 m/s 4,07  +0.24,17  +0.44,17
18 49 Kopček MichalKopček Michal
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
06 06 7 413 +0.5 m/s 4,06  +0.24,13  +0.54,13
19 103 Dula RichardDula Richard
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
06 06 2 386 +0.2 m/s 3,86  +0.23,68  +0.73,86
20 15 Štefák DanielŠtefák Daniel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
06 06 5 383 +0.6 m/s 3,83  +0.63,68  +0.53,83
21 11 Laca JakubLaca Jakub
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
06 06 6 380 +0.0 m/s 3,77  +0.23,80  +0.03,80
22 112 Malinovsky SamuelMalinovsky Samuel
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
06 06 3 361 +0.2 m/s 3,61  +0.23,57  +0.73,61
Celkom 22 pretekárov

Skok do diaľky - Staršie žiačky

(so, 13.10.2018 - 14:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 289 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 22 553 +0.5 m/s 5,24  +0.65,28  +0.15,285,33  +0.55,53  +0.55,47  +0.5 11.00
2 204 Balajová TamaraBalajová Tamara
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
04 04 17 539 +0.2 m/s x5,39  +0.25,39x5,13  +0.5x 9.00
3 203 Veselská SandraVeselská Sandra
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
04 04 21 530 +0.5 m/s 5,30  +0.54,98  +0.35,305,06  +0.65,01  +0.6x 8.00
4 229 Bieliková NatáliaBieliková Natália
Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ...
06 06 18 505 +0.0 m/s 4,83  +0.25,01  +0.15,014,92  +0.25,05  +0.04,93  +0.5 7.00
5 221 Šupicová LenkaŠupicová Lenka
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
03 03 20 503 +0.2 m/s 4,76  +0.35,03  +0.25,034,97  +0.34,62  +0.54,69  +0.0 6.00
6 273 Bujňáková EmaBujňáková Ema
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 16 492 +0.6 m/s 4,91  +0.14,89  +0.04,914,91  +0.64,92  +0.64,91  +0.5 5.00
7 152 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
05 05 19 491 +0.3 m/s 4,91  +0.3x4,91--- 4.00
8 202 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
04 04 9 480 +0.1 m/s x4,80  +0.14,804,48  +0.0x4,59  +0.5 3.00
9 276 Diňová JarmilaDiňová Jarmila
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
03 03 12 472 +0.3 m/s 4,42  +0.24,72  +0.34,72 2.00
10 268 Voľanská SofiaVoľanská Sofia
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 7 463 +0.2 m/s 4,63  +0.24,24  +0.24,63 1.00
11 223 Tináková EmmaTináková Emma
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
03 03 11 461 +0.2 m/s 4,61  +0.2x4,61
12 185 Krotáková PetraKrotáková Petra
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
04 04 15 457 +0.5 m/s 4,57  +0.54,48  +0.64,57
13 264 Ratvajská SlávkaRatvajská Slávka
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
04 04 8 454 +0.3 m/s x4,54  +0.34,54
14 228 Šemetková BiankaŠemetková Bianka
Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ...
03 03 5 450 +0.6 m/s 4,15  +0.54,50  +0.64,50
15 159 Janeková ŠárkaJaneková Šárka
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
03 03 14 449 +0.3 m/s 4,35  +0.34,49  +0.34,49
16 135 Horváth EszterHorváth Eszter
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
03 03 13 447 +0.4 m/s 4,47  +0.44,23  +0.54,47
17 155 Debnárová EmaDebnárová Ema
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 6 446 +0.2 m/s 4,46  +0.24,18  +0.14,46
18 192 Perončíková PaulaPerončíková Paula
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
06 06 10 444 +0.3 m/s 4,44  +0.34,40  +0.34,44
19 197 Gallová KarolínaGallová Karolína
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
05 05 3 429 +0.4 m/s x4,29  +0.44,29
20 198 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
05 05 4 427 +0.5 m/s 4,05  +0.04,27  +0.54,27
21 132 Farkas LeaFarkas Lea
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
03 03 23 426 +0.6 m/s x4,26  +0.64,26
22 199 Mikuličková InaMikuličková Ina
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
05 05 2 413 +0.3 m/s 3,86  +0.24,13  +0.34,13
23 182 Kmeč EmmaKmeč Emma
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
08 08 1 354 +0.2 m/s x3,54  +0.23,54
Celkom 23 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Staršie žiačky

(so, 13.10.2018 - 14:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 179 Hynková VesnaHynková Vesna
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
04 04 18 12.12 12,1211,2912,1212,1211,93x 11.00
2 180 Ijisesan Perryo VictoriaIjisesan Perryo Victoria
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
03 03 17 09.80 9,68x9,689,689,809,28 9.00
3 261 Lojdlová MiriamLojdlová Miriam
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
04 04 15 09.10 8,659,109,109,109,048,71 8.00
4 246 Urblíková LenkaUrblíková Lenka
Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ...
03 03 9 08.81 8,277,488,278,277,698,81 7.00
5 144 Melíšková LianaMelíšková Liana
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
04 04 2 08.49 7,308,498,498,46xx 6.00
6 251 Dzivá KarinDzivá Karin
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
04 04 14 08.22 7,928,098,098,097,898,22 5.00
7 207 Bubeníková KatarinaBubeníková Katarina
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
05 05 11 08.20 7,658,208,208,20x7,91 4.00
8 173 Šnírerová VanesaŠnírerová Vanesa
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
04 04 16 08.17 8,038,178,178,17x8,00 3.00
9 232 Futáková ViktóriaFutáková Viktória
Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ...
04 04 12 08.01 7,928,018,01 2.00
10 250 Čupeľová PetraČupeľová Petra
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 8 07.98 7,98x7,98 1.00
11 272 Brachová ViktóriaBrachová Viktória
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
03 03 1 07.95 7,95-7,95
12 157 Grňová KláraGrňová Klára
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 10 07.66 x7,667,66
13 236 Chovanová AnnaChovanová Anna
Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ...
04 04 13 07.65 x7,657,65
14 134 Holubcová PetraHolubcová Petra
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
04 04 7 07.52 7,527,307,52
15 225 Zavřelová EmaZavřelová Ema
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
05 05 4 07.12 7,126,967,12
16 290 Salóciová ZuzanaSalóciová Zuzana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 6 06.90 6,706,906,90
17 263 Philippiová EmmaPhilippiová Emma
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
04 04 5 06.85 6,616,856,85
216 Sýkorová VanesaSýkorová Vanesa
Športová akadémia Mateja Tótha, o.z.Športová akadémia Mateja Tó...
04 04 3 NM xx0.0
Celkom 18 pretekárov

Vrh guľou 4 kg - Starší žiaci

(so, 13.10.2018 - 15:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 5 Fleishhacker FilipFleishhacker Filip
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
04 04 17 14.09 13,7613,7313,7613,7814,09x 11.00
2 22 Záhora SamuelZáhora Samuel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
03 03 11 11.96 11,3111,8211,8211,96x11,45 9.00
3 78 Michalec IgorMichalec Igor
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
03 03 2 11.89 10,7410,6310,7410,6611,3911,89 8.00
4 60 Štefan OliverŠtefan Oliver
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
03 03 14 11.87 x10,8410,8411,4111,8311,87 7.00
5 30 Ištok PeterIštok Peter
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
03 03 13 11.40 10,6011,4011,4010,8011,3310,11 6.00
6 26 Čermák VladislavČermák Vladislav
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
03 03 16 11.31 9,9811,289,9810,7911,3110,74 5.00
7 78 Artim FabiánArtim Fabián
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
03 03 12 11.26 10,5811,2611,2610,8010,6310,49 4.00
8 92 Šima AndrejŠima Andrej
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
03 03 15 11.17 10,5511,0211,0210,7010,9711,17 3.00
9 33 Káčer AndrejKáčer Andrej
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
04 04 10 09.86 9,869,639,86 2.00
10 63 Čelko AdriánČelko Adrián
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
04 04 8 09.81 9,81x9,81 1.00
11 37 Plačko JánPlačko Ján
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
03 03 6 09.55 9,559,419,55
12 71 Očkay DominikOčkay Dominik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
03 03 7 09.39 9,189,399,39
13 12 Lipovský MárioLipovský Mário
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
05 05 1 09.31 9,318,279,31
14 90 Ondis ŠimonOndis Šimon
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
04 04 4 09.26 9,268,429,26
15 105 Fedák MatejFedák Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 9 09.17 7,809,179,17
16 46 Bruňo MichalBruňo Michal
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
05 05 5 08.83 8,838,768,83
17 64 Dudr RastislavDudr Rastislav
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
03 03 3 07.04 7,046,407,04
Celkom 17 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Starší žiaci

(so, 13.10.2018 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 5 Fleishhacker FilipFleishhacker Filip
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
04 04 22 41.89 37,65x37,6540,2941,89x 11.00
2 39 Podzámsky MartinPodzámsky Martin
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
03 03 20 37.91 33,6834,0934,09x37,91x 9.00
3 105 Fedák MatejFedák Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 18 32.70 31,39x31,3928,6832,70x 8.00
4 93 Šima SamuelŠima Samuel
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 17 32.37 32,37x32,3732,05x- 7.00
5 46 Bruňo MichalBruňo Michal
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
05 05 14 31.93 31,9329,0731,9326,2026,2326,26 6.00
6 90 Ondis ŠimonOndis Šimon
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
04 04 15 30.47 29,5727,4429,5724,01x30,47 5.00
7 71 Očkay DominikOčkay Dominik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
03 03 11 29.12 29,12x29,1228,20x25,75 4.00
8 26 Čermák VladislavČermák Vladislav
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
03 03 19 29.04 28,1429,0429,04 3.00
9 78 Michalec IgorMichalec Igor
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
03 03 3 28.45 23,4128,4528,45 2.00
10 78 Artim FabiánArtim Fabián
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
03 03 21 28.41 28,41x28,41 1.00
11 22 Záhora SamuelZáhora Samuel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
03 03 8 27.41 27,4127,4027,41
12 60 Štefan OliverŠtefan Oliver
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
03 03 16 27.07 27,07x27,07
13 12 Lipovský MárioLipovský Mário
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
05 05 2 26.32 26,3220,8226,32
14 92 Šima AndrejŠima Andrej
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
03 03 13 25.27 22,5525,2725,27
15 8 Kopček JakubKopček Jakub
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
03 03 9 23.92 x23,9223,92
16 44 Závodný PavolZávodný Pavol
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
03 03 12 23.24 23,2420,2523,24
17 41 Sabota KristiánSabota Kristián
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
03 03 4 22.28 x22,2822,28
18 94 Taras ŠimonTaras Šimon
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 7 21.23 21,2320,8521,23
19 64 Dudr RastislavDudr Rastislav
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
03 03 6 18.07 18,0717,8718,07
20 63 Čelko AdriánČelko Adrián
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
04 04 10 16.47 x16,4716,47
57 Haraslin RomanHaraslin Roman
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
03 03 1 DNS --0.0
100 Bracho MatejBracho Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 5 NM xx0.0
Celkom 22 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Staršie žiačky

(so, 13.10.2018 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 232 Futáková ViktóriaFutáková Viktória
Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ...
04 04 16 22.23 18,7419,6519,6521,8222,2320,50 11.00
2 179 Hynková VesnaHynková Vesna
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
04 04 18 22.02 21,3521,5621,5622,0221,84x 9.00
3 236 Chovanová AnnaChovanová Anna
Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ...
04 04 15 21.64 18,62x18,6218,3118,5521,64 8.00
4 158 Hromeková NatáliaHromeková Natália
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
03 03 13 21.36 20,8721,2121,21xx21,36 7.00
5 251 Dzivá KarinDzivá Karin
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
04 04 17 21.35 19,0618,0019,06x20,9921,35 6.00
6 144 Melíšková LianaMelíšková Liana
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
04 04 9 21.17 21,1719,6921,1718,47-19,25 5.00
7 290 Salóciová ZuzanaSalóciová Zuzana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 14 20.20 x20,0620,0620,2015,6715,90 4.00
8 134 Holubcová PetraHolubcová Petra
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
04 04 11 19.45 x18,7518,75xx19,45 3.00
9 214 Kohútová VeronikaKohútová Veronika
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
05 05 10 18.33 17,1418,3318,33 2.00
10 165 Maráková PaulínaMaráková Paulína
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
03 03 12 17.77 x17,7717,77 1.00
11 246 Urblíková LenkaUrblíková Lenka
Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ...
03 03 19 17.58 17,5815,0517,58
12 250 Čupeľová PetraČupeľová Petra
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 5 17.40 17,4016,7217,40
13 173 Šnírerová VanesaŠnírerová Vanesa
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
04 04 8 17.12 x17,1217,12
14 163 Kováříková SabínaKováříková Sabína
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
03 03 6 16.85 16,8514,6316,85
15 202 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
04 04 3 16.11 15,9316,1116,11
16 199 Mikuličková InaMikuličková Ina
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
05 05 2 16.05 x16,0516,05
17 162 Kosmálová SimonaKosmálová Simona
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
04 04 4 15.33 15,1315,3315,33
18 197 Gallová KarolínaGallová Karolína
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
05 05 1 15.16 15,1611,3515,16
19 207 Bubeníková KatarinaBubeníková Katarina
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
05 05 7 15.05 14,5915,0515,05
Celkom 19 pretekárov

Hod kladivom 3 kg - Staršie žiačky

(so, 13.10.2018 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 180 Ijisesan Perryo VictoriaIjisesan Perryo Victoria
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
03 03 19 31.53 x22,1722,1728,7631,5331,40 11.00
2 214 Kohútová VeronikaKohútová Veronika
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
05 05 18 24.55 16,0222,5122,5122,8124,5521,78 9.00
3 158 Hromeková NatáliaHromeková Natália
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
03 03 17 23.78 21,4423,1123,1123,6523,7823,50 8.00
4 246 Urblíková LenkaUrblíková Lenka
Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ...
03 03 15 23.12 19,8521,9821,98x23,1223,02 7.00
5 290 Salóciová ZuzanaSalóciová Zuzana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 16 22.57 21,0421,3321,3321,5021,9822,57 6.00
6 173 Šnírerová VanesaŠnírerová Vanesa
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
04 04 14 21.81 20,6021,0121,01x20,2621,81 5.00
7 263 Philippiová EmmaPhilippiová Emma
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
04 04 11 21.34 21,3419,0421,3421,2720,4320,46 4.00
8 272 Brachová ViktóriaBrachová Viktória
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
03 03 1 20.53 20,53x20,5318,1018,58x 3.00
MS 216 Sýkorová VanesaSýkorová Vanesa
Športová akadémia Mateja Tótha, o.z.Športová akadémia Mateja Tó...
04 04 8 20.20 x20,2020,20
10 250 Čupeľová PetraČupeľová Petra
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 2 20.10 x20,1020,10 2.00
11 165 Maráková PaulínaMaráková Paulína
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
03 03 12 18.54 18,1718,5418,54 1.00
12 134 Holubcová PetraHolubcová Petra
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
04 04 10 18.14 18,1416,4118,14
13 237 Jakušová NinaJakušová Nina
Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ...
03 03 6 17.34 x17,3417,34
14 251 Dzivá KarinDzivá Karin
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
04 04 3 16.28 15,1116,2816,28
15 207 Bubeníková KatarinaBubeníková Katarina
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
05 05 9 13.43 x13,4313,43
16 278 Hakulinová StanislavaHakulinová Stanislava
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
03 03 4 13.29 11,7013,2913,29
236 Chovanová AnnaChovanová Anna
Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ...
04 04 5 NM xx0.0
232 Futáková ViktóriaFutáková Viktória
Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ...
04 04 13 NM xx0.0
261 Lojdlová MiriamLojdlová Miriam
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
04 04 7 NM xx0.0
Celkom 19 pretekárov

Hod kladivom 4 kg - Starší žiaci

(so, 13.10.2018 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 26 Čermák VladislavČermák Vladislav
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
03 03 20 45.20 35,5941,2941,2945,20x40,53 11.00
2 39 Podzámsky MartinPodzámsky Martin
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
03 03 19 32.48 26,3431,1031,1031,8732,48x 9.00
3 30 Ištok PeterIštok Peter
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
03 03 18 31.79 21,7825,2525,2531,79x30,75 8.00
4 33 Káčer AndrejKáčer Andrej
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
04 04 15 30.21 30,2127,5130,21x28,4729,86 7.00
5 5 Fleishhacker FilipFleishhacker Filip
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
04 04 13 29.86 27,6629,8629,86xxx 6.00
6 92 Šima AndrejŠima Andrej
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
03 03 17 27.68 27,3127,1927,3127,6825,4725,38 5.00
7 44 Závodný PavolZávodný Pavol
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
03 03 14 25.18 25,1822,1725,1822,7121,68x 4.00
8 63 Čelko AdriánČelko Adrián
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
04 04 12 23.82 23,8221,8123,8223,10x22,20 3.00
9 78 Michalec IgorMichalec Igor
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
03 03 2 23.80 23,6823,8023,80 2.00
10 36 Marťák ErikMarťák Erik
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
03 03 9 22.55 22,5522,2022,55 1.00
11 12 Lipovský MárioLipovský Mário
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
05 05 1 22.43 x22,4322,43
12 105 Fedák MatejFedák Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 11 21.58 21,58x21,58
13 78 Artim FabiánArtim Fabián
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
03 03 16 20.84 20,84x20,84
14 27 Demian TomášDemian Tomáš
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
05 05 10 20.18 20,18x20,18
15 22 Záhora SamuelZáhora Samuel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
03 03 5 20.14 19,9420,1420,14
16 68 Hradňanský TobiasHradňanský Tobias
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
04 04 7 20.14 19,3120,1420,14
17 64 Dudr RastislavDudr Rastislav
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
03 03 6 18.52 18,52x18,52
18 94 Taras ŠimonTaras Šimon
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 4 14.67 14,6714,6514,67
90 Ondis ŠimonOndis Šimon
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
04 04 3 NM xx0.0
71 Očkay DominikOčkay Dominik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
03 03 8 NM x0.0
Celkom 20 pretekárov

Hod oštepom 500 g - Staršie žiačky

(so, 13.10.2018 - 15:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 261 Lojdlová MiriamLojdlová Miriam
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
04 04 19 30.18 30,1829,4530,1823,1723,3225,93 11.00
2 229 Bieliková NatáliaBieliková Natália
Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ...
06 06 6 26.95 23,9121,1123,9122,5923,6826,95 9.00
3 157 Grňová KláraGrňová Klára
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 17 25.29 22,3922,2122,3914,5925,29x 8.00
4 179 Hynková VesnaHynková Vesna
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
04 04 18 24.79 23,11x23,1122,0924,7923,00 7.00
5 144 Melíšková LianaMelíšková Liana
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
04 04 21 24.11 24,11x24,11-21,72x 6.00
6 266 Šibová NatáliaŠibová Natália
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 3 23.49 20,5623,4923,4919,8921,4220,96 5.00
7 264 Ratvajská SlávkaRatvajská Slávka
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
04 04 20 22.64 22,6421,1622,64xxx 4.00
8 162 Kosmálová SimonaKosmálová Simona
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
04 04 16 22.08 21,6521,5721,6521,26x22,08 3.00
9 197 Gallová KarolínaGallová Karolína
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
05 05 15 21.41 19,5821,4121,41 2.00
MS 216 Sýkorová VanesaSýkorová Vanesa
Športová akadémia Mateja Tótha, o.z.Športová akadémia Mateja Tó...
04 04 2 21.05 21,0518,7921,05
11 238 Krajčíková NinaKrajčíková Nina
Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ...
04 04 1 20.65 16,7620,6520,65 1.00
12 255 Kandravá SáraKandravá Sára
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
04 04 10 20.04 20,0411,9820,04
13 222 Švachová MartinaŠvachová Martina
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
03 03 4 19.45 17,6119,4519,45
14 196 Dolníková NinaDolníková Nina
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
05 05 11 19.32 12,8719,3219,32
15 149 Tomanová LauraTomanová Laura
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
05 05 5 19.17 19,17x19,17
16 209 Cellerová AgátaCellerová Agáta
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
03 03 8 19.10 x19,1019,10
17 271 Azariová KlaudiaAzariová Klaudia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
03 03 12 18.40 18,4016,6618,40
18 199 Mikuličková InaMikuličková Ina
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
05 05 13 18.04 17,8918,0418,04
19 165 Maráková PaulínaMaráková Paulína
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
03 03 14 17.00 16,9617,0017,00
20 154 Blahutová ErikaBlahutová Erika
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
04 04 7 16.24 16,2413,1416,24
21 214 Kohútová VeronikaKohútová Veronika
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
05 05 9 12.04 12,0410,2512,04
Celkom 21 pretekárov

Hod oštepom 600 g - Starší žiaci

(so, 13.10.2018 - 14:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 8 Kopček JakubKopček Jakub
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
03 03 17 41.46 34,2441,4641,46x38,3137,17 11.00
2 14 Müller PatrikMüller Patrik
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
04 04 16 39.01 34,5336,0936,0937,9039,01x 9.00
3 60 Štefan OliverŠtefan Oliver
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
03 03 18 37.15 27,5137,1537,1534,17x35,85 8.00
4 53 Revaj TomášRevaj Tomáš
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
03 03 15 30.89 26,8528,9328,9330,89-- 7.00
5 100 Bracho MatejBracho Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 9 28.66 28,4724,4728,4725,7428,66x 6.00
6 38 Plačko LukášPlačko Lukáš
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
05 05 14 28.36 28,3627,8928,3623,9625,1423,47 5.00
7 298 Galovič MarošGalovič Maroš
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
04 04 12 27.51 27,5125,2727,51xxx 4.00
8 82 Hnatko RichardHnatko Richard
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
04 04 10 27.04 27,0423,3527,04x25,2226,78 3.00
9 57 Haraslin RomanHaraslin Roman
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
03 03 1 26.80 24,1426,8026,80 2.00
10 46 Bruňo MichalBruňo Michal
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
05 05 8 22.96 x22,9622,96 1.00
11 119 Váňa LukášVáňa Lukáš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
03 03 13 22.95 x22,9522,95
12 34 Zubák AdamZubák Adam
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
04 04 11 22.59 21,5522,5922,59
13 94 Taras ŠimonTaras Šimon
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 5 19.26 19,26x19,26
14 77 Šimík MartinŠimík Martin
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 4 18.59 18,5916,7918,59
15 44 Závodný PavolZávodný Pavol
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
03 03 7 18.39 16,1418,3918,39
16 72 Ondrášik RastislavOndrášik Rastislav
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
06 06 3 04.43 x4,434,43
85 Kmecik SamuelKmecik Samuel
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
03 03 2 NM -x0.0
67 Gandel DominikGandel Dominik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
04 04 6 NM xx0.0
Celkom 18 pretekárov

4 x 60 m kluby - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 13.10.2018 - 16:15) official Výsledok v PDF Excel Info