<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR družstiev starších žiakov a starších žiačok

Košice (13. 10. 2018)

60 m - Starší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 13.10.2018 - 13:00) official Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 65 Duchoslav JánDuchoslav Ján 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 07.52 0.153
2 2 Čery MatúšČery Matúš 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 07.60 0.154
3 122 Franek RichardFranek Richard 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 07.88 0.159
4 98 Zajac MartinZajac Martin 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 07.97 0.201
5 58 Majerčík MatúšMajerčík Matúš 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 08.71 0.192
6 48 Hyžinský RomanHyžinský Roman 05 05 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 7 09.13 0.230
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 13.10.2018 - 13:00) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 128 Sviták MartinSviták Martin 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 07.59 0.157
2 55 Žitňák RóbertŽitňák Róbert 03 03 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 2 07.88 0.171
3 117 Sopko WilliamSopko William 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.09 0.186
4 13 Lopúch AdamLopúch Adam 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 08.11 0.169
5 81 Hadváb ŠimonHadváb Šimon 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 08.32 0.205
59 Paško AdamPaško Adam 03 03 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 6 DNS
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 13.10.2018 - 13:00) official Vietor: -1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 56 Federič FilipFederič Filip 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 07.67 0.189
2 76 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 07.82 0.212
3 123 Kosorín LukášKosorín Lukáš 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 08.02 0.167
4 75 Rúrik DavidRúrik David 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 08.22 0.189
5 82 Hnatko RichardHnatko Richard 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 08.30 0.200
6 97 Vrabec JánVrabec Ján 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 09.04 0.147
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 65 Duchoslav JánDuchoslav Ján 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 07.52 0.153
2 128 Sviták MartinSviták Martin 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 07.59 0.157
3 2 Čery MatúšČery Matúš 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 07.60 0.154
4 56 Federič FilipFederič Filip 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 07.67 0.189
5 76 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 07.82 0.212
6 122 Franek RichardFranek Richard 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 07.88 0.159
6 55 Žitňák RóbertŽitňák Róbert 03 03 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 2 07.88 0.171
8 98 Zajac MartinZajac Martin 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 07.97 0.201
9 123 Kosorín LukášKosorín Lukáš 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 08.02 0.167
10 117 Sopko WilliamSopko William 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.09 0.186
11 13 Lopúch AdamLopúch Adam 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 08.11 0.169
12 75 Rúrik DavidRúrik David 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 08.22 0.189
13 82 Hnatko RichardHnatko Richard 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 08.30 0.200
14 81 Hadváb ŠimonHadváb Šimon 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 08.32 0.205
15 58 Majerčík MatúšMajerčík Matúš 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 08.71 0.192
16 97 Vrabec JánVrabec Ján 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 09.04 0.147
17 48 Hyžinský RomanHyžinský Roman 05 05 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 7 09.13 0.230
59 Paško AdamPaško Adam 03 03 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 6 DNS

60 m - Starší žiaci (Finále)

Finále A (so, 13.10.2018 - 14:25) official Vietor: -0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 65 Duchoslav JánDuchoslav Ján 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 07.41 0.177 11.00
2 128 Sviták MartinSviták Martin 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 07.46 0.165 9.00
3 56 Federič FilipFederič Filip 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 07.53 0.186 8.00
4 2 Čery MatúšČery Matúš 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 07.57 0.148 7.00
5 76 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 07.77 0.198 6.00
6 122 Franek RichardFranek Richard 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 07.85 0.187 5.00
7 55 Žitňák RóbertŽitňák Róbert 03 03 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 8 07.88 0.178 4.00
98 Zajac MartinZajac Martin 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 DNF 0.173
Celkom 8 pretekárov
Finále B (so, 13.10.2018 - 14:25) official Vietor: -0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 75 Rúrik DavidRúrik David 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 08.03 0.155 2.00
2 82 Hnatko RichardHnatko Richard 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 08.05 0.187 1.00
3 13 Lopúch AdamLopúch Adam 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 08.13 0.125
4 117 Sopko WilliamSopko William 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.21 0.198
5 81 Hadváb ŠimonHadváb Šimon 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 08.24 0.125
6 58 Majerčík MatúšMajerčík Matúš 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 8 08.74 0.174
7 97 Vrabec JánVrabec Ján 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 08.95 0.187
123 Kosorín LukášKosorín Lukáš 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 DQ 0.096
Poznámky:
162/7
Celkom 8 pretekárov

60 m - Staršie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 13.10.2018 - 13:10) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 185 Krotáková PetraKrotáková Petra 04 04 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 5 08.06 0.113
2 217 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 08.16 0.175
3 166 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 08.43 0.232
4 294 Šmagalová SimonaŠmagalová Simona 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 08.67 0.190
5 198 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 7 08.68 0.236
6 200 Mnichova EmaMnichova Ema 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 08.93 0.180
7 248 Haneková TamaraHaneková Tamara 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 09.74 0.215
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 13.10.2018 - 13:10) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 243 Môcová RadoslavaMôcová Radoslava 03 03 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 4 08.28 0.188
2 210 Demitrová ZaraDemitrová Zara 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 08.41 0.157
3 264 Ratvajská SlávkaRatvajská Slávka 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 08.52 0.168
4 131 Fabiánová ŠejlaFabiánová Šejla 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 08.72 0.125
5 265 Rusnáková SonjaRusnáková Sonja 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 09.10 0.178
204 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 DQ 0.040
Poznámky:
162/7
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 13.10.2018 - 13:10) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 274 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.15 0.152
2 209 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 08.17 0.169
3 273 Bujňáková EmaBujňáková Ema 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 08.52 0.188
4 257 Knišová JanaKnišová Jana 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 08.70 0.229
5 269 Zajacová ZuzanaZajacová Zuzana 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 08.96 0.329
6 259 Kožlejová MiroslavaKožlejová Miroslava 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 09.57 0.189
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 13.10.2018 - 13:10) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 195 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 08.35 0.184
2 272 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.38 0.269
3 180 Ijisesan Perryo VictoriaIjisesan Perryo Victoria 03 03 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 3 08.53 0.174
4 268 Voľanská SofiaVoľanská Sofia 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 08.68 0.224
5 287 Mišková MichaelaMišková Michaela 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 08.90 0.148
6 258 Kožlejová MichaelaKožlejová Michaela 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 09.50 0.151
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 185 Krotáková PetraKrotáková Petra 04 04 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 5 08.06 0.113
2 274 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.15 0.152
3 217 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 08.16 0.175
4 209 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 08.17 0.169
5 243 Môcová RadoslavaMôcová Radoslava 03 03 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 4 08.28 0.188
6 195 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 08.35 0.184
7 272 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.38 0.269
8 210 Demitrová ZaraDemitrová Zara 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 08.41 0.157
9 166 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 08.43 0.232
10 264 Ratvajská SlávkaRatvajská Slávka 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 08.52 0.168
10 273 Bujňáková EmaBujňáková Ema 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 08.52 0.188
12 180 Ijisesan Perryo VictoriaIjisesan Perryo Victoria 03 03 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 3 08.53 0.174
13 294 Šmagalová SimonaŠmagalová Simona 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 08.67 0.190
14 198 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 7 08.68 0.236
14 268 Voľanská SofiaVoľanská Sofia 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 08.68 0.224
16 257 Knišová JanaKnišová Jana 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 08.70 0.229
17 131 Fabiánová ŠejlaFabiánová Šejla 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 08.72 0.125
18 287 Mišková MichaelaMišková Michaela 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 08.90 0.148
19 200 Mnichova EmaMnichova Ema 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 08.93 0.180
20 269 Zajacová ZuzanaZajacová Zuzana 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 08.96 0.329
21 265 Rusnáková SonjaRusnáková Sonja 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 09.10 0.178
22 258 Kožlejová MichaelaKožlejová Michaela 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 09.50 0.151
23 259 Kožlejová MiroslavaKožlejová Miroslava 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 09.57 0.189
24 248 Haneková TamaraHaneková Tamara 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 09.74 0.215
204 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 DQ 0.040

60 m - Staršie žiačky (Finále)

Finále A (so, 13.10.2018 - 14:35) official Vietor: -1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 209 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 08.13 0.178 11.00
2 185 Krotáková PetraKrotáková Petra 04 04 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 5 08.14 0.125 9.00
3 274 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.26 0.187 8.00
4 217 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 08.31 0.168 7.00
5 243 Môcová RadoslavaMôcová Radoslava 03 03 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 7 08.33 0.174 6.00
6 272 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 08.45 0.174 5.00
7 195 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 08.47 0.189 4.00
8 210 Demitrová ZaraDemitrová Zara 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 08.50 0.169 3.00
Celkom 8 pretekárov
Finále B (so, 13.10.2018 - 14:35) official Vietor: -0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 166 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 08.32 0.158 2.00
2 257 Knišová JanaKnišová Jana 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 08.50 0.198 1.00
3 273 Bujňáková EmaBujňáková Ema 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.51 0.157
4 264 Ratvajská SlávkaRatvajská Slávka 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 08.54 0.178
5 180 Ijisesan Perryo VictoriaIjisesan Perryo Victoria 03 03 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 3 08.59 0.187
6 198 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 08.67 0.168
7 268 Voľanská SofiaVoľanská Sofia 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 08.68 0.174
8 294 Šmagalová SimonaŠmagalová Simona 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 08.73 0.147
Celkom 8 pretekárov