<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR družstiev starších žiakov a starších žiačok

Košice (13. 10. 2018)

Chôdza dráha 3000 m - Starší žiaci

(so, 13.10.2018 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 33 Káčer AndrejKáčer Andrej 04 04 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 1 19:09.77 11.00
2 125 Nosáľ AdamNosáľ Adam 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 10 19:31.60 9.00
3 103 Niedelský ŠimonNiedelský Šimon 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 9 19:31.67 8.00
4 42 Truban MatúšTruban Matúš 05 05 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 2 20:14.10 7.00
5 299 Primič DanielPrimič Daniel 05 05 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 4 20:21.05 6.00
6 36 Marťák ErikMarťák Erik 03 03 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 8 20:32.44 5.00
7 67 Gandel DominikGandel Dominik 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 20:33.72 4.00
8 23 Baláž MarošBaláž Maroš 05 05 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 3 20:34.40 3.00
9 25 Čerešník MartinČerešník Martin 03 03 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 5 20:38.24 2.00
10 83 Chovanec MartinChovanec Martin 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 21:56.49 1.00
11 99 Žofčin DominikŽofčin Dominik 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 11 22:12.66
Celkom 11 pretekárov

Chôdza dráha 3000 m - Staršie žiačky

(so, 13.10.2018 - 11:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 275 Devaldová KarinDevaldová Karin 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 19:17.79 11.00
2 278 Hakulinová StanislavaHakulinová Stanislava 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 20:28.26 9.00
3 231 Černajová EmaČernajová Ema 05 05 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 5 20:52.08 8.00
4 167 Novosadová SophiaNovosadová Sophia 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 21:11.76 7.00
5 225 Zavřelová EmaZavřelová Ema 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 21:11.82 6.00
6 237 Jakušová NinaJakušová Nina 03 03 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 7 21:16.03 5.00
7 153 Adamovičová ViktóriaAdamovičová Viktória 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 10 22:01.22 4.00
8 281 Kafková AmáliaKafková Amália 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 23:29.32 3.00
9 130 Černá NinaČerná Nina 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 9 23:53.49 2.00
10 174 Tinková TatianaTinková Tatiana 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 11 23:56.59 1.00
11 211 Hiadlovská ZuzanaHiadlovská Zuzana 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 13 25:46.18
230 Brnáková BarboraBrnáková Barbora 04 04 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 3 DNS
181 Jochovičova AlicaJochovičova Alica 04 04 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 12 DNF
Celkom 13 pretekárov