<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR družstiev starších žiakov a starších žiačok

Košice (13. 10. 2018)

1500 m prekážok [76,2 cm] - Starší žiaci

(so, 13.10.2018 - 13:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 34 Zubák AdamZubák Adam 04 04 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 1 5:05.04 11.00
2 52 Mores Michal JanMores Michal Jan 03 03 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 2 5:15.51 9.00
3 41 Sabota KristiánSabota Kristián 03 03 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 4 5:33.31 8.00
4 121 Beharka AdriánBeharka Adrián 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 5:35.72 7.00
5 298 Galovič MarošGalovič Maroš 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 5:41.70 6.00
6 32 Jobb JakubJobb Jakub 04 04 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 3 5:48.66 5.00
7 93 Šima SamuelŠima Samuel 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 11 5:49.04 4.00
8 27 Demian TomášDemian Tomáš 05 05 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 6 6:26.74 3.00
9 106 Gonda RóbertGonda Róbert 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 6:33.36 2.00
10 80 Guth RichardGuth Richard 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 9 6:37.47 1.00
11 107 Haják JurajHaják Juraj 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 10 6:39.19
Celkom 11 pretekárov

1500 m prekážok [76,2 cm] - Staršie žiačky

(so, 13.10.2018 - 13:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 191 Pavelicová AdrianaPavelicová Adriana 03 03 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 1 5:31.52 11.00
2 149 Tomanová LauraTomanová Laura 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 5:57.86 9.00
3 271 Azariová KlaudiaAzariová Klaudia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 10 6:20.19 8.00
4 238 Krajčíková NinaKrajčíková Nina 04 04 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 3 6:23.66 7.00
5 224 Trusková ViktoriaTrusková Viktoria 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 6:29.23 6.00
6 205 Bartošíková EllaBartošíková Ella 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 11 6:30.47 5.00
7 240 Kuboučíková KatarínaKuboučíková Katarína 05 05 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 5 6:33.56 4.00
8 288 Spišáková LíviaSpišáková Lívia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 12 6:39.98 3.00
9 228 Beňová ViktóriaBeňová Viktória 03 03 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 6 6:44.89 2.00
10 213 Janíková LuciaJaníková Lucia 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 6:57.22 1.00
11 159 Rolincová TeréziaRolincová Terézia 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 9 7:03.59
12 190 Marková MonikaMarková Monika 03 03 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 8 7:03.81
Celkom 12 pretekárov