<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR družstiev starších žiakov a starších žiačok

Košice (13. 10. 2018)

150 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 13.10.2018 - 15:40) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 65 Duchoslav JánDuchoslav Ján 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 17.31 0.157 11.00
2 56 Federič FilipFederič Filip 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 17.47 0.200 9.00
3 2 Čery MatúšČery Matúš 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 17.64 0.158 8.00
4 14 Müller PatrikMüller Patrik 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 18.75 0.198 7.00
5 98 Zajac MartinZajac Martin 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 19.61 0.178 4.00
6 117 Sopko WilliamSopko William 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 19.75 0.188 2.00
128 Sviták MartinSviták Martin 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 DNS
59 Paško AdamPaško Adam 03 03 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 13.10.2018 - 15:40) official Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 115 Novitzky SamuelNovitzky Samuel 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 19.14 0.178 6.00
2 81 Hadváb ŠimonHadváb Šimon 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 19.79 0.188 1.00
3 51 Mikuláš AdamMikuláš Adam 04 04 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 7 20.11 0.255
4 95 Tokarčík MichalTokarčík Michal 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 20.48 0.198
5 75 Rúrik DavidRúrik David 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 21.24 0.188
6 58 Majerčík MatúšMajerčík Matúš 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 8 21.35 0.241
7 69 Kuriš JozefKuriš Jozef 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 22.63 0.189
8 48 Hyžinský RomanHyžinský Roman 05 05 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 1 23.11 0.236
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 13.10.2018 - 15:40) official Vietor: -0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 28 Halabrín JergušHalabrín Jerguš 03 03 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 5 19.51 0.188 5.00
2 87 Zavacký SamuelZavacký Samuel 03 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 19.70 0.178 3.00
3 118 Švída DominikŠvída Dominik 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 21.98 0.199
4 97 Vrabec JánVrabec Ján 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 22.26 0.158
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 65 Duchoslav JánDuchoslav Ján 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 17.31 0.157 11.00
2 56 Federič FilipFederič Filip 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 17.47 0.200 9.00
3 2 Čery MatúšČery Matúš 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 17.64 0.158 8.00
4 14 Müller PatrikMüller Patrik 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 18.75 0.198 7.00
5 115 Novitzky SamuelNovitzky Samuel 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 19.14 0.178 6.00
6 28 Halabrín JergušHalabrín Jerguš 03 03 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 5 19.51 0.188 5.00
7 98 Zajac MartinZajac Martin 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 19.61 0.178 4.00
8 87 Zavacký SamuelZavacký Samuel 03 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 19.70 0.178 3.00
9 117 Sopko WilliamSopko William 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 19.75 0.188 2.00
10 81 Hadváb ŠimonHadváb Šimon 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 19.79 0.188 1.00
11 51 Mikuláš AdamMikuláš Adam 04 04 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 7 20.11 0.255
12 95 Tokarčík MichalTokarčík Michal 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 20.48 0.198
13 75 Rúrik DavidRúrik David 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 21.24 0.188
14 58 Majerčík MatúšMajerčík Matúš 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 8 21.35 0.241
15 118 Švída DominikŠvída Dominik 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 21.98 0.199
16 97 Vrabec JánVrabec Ján 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 22.26 0.158
17 69 Kuriš JozefKuriš Jozef 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 22.63 0.189
18 48 Hyžinský RomanHyžinský Roman 05 05 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 1 23.11 0.236
128 Sviták MartinSviták Martin 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 DNS
59 Paško AdamPaško Adam 03 03 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 DNS

150 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 13.10.2018 - 15:55) official Vietor: -0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 132 Farkas LeaFarkas Lea 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 19.33 0.256 11.00
2 289 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 19.52 0.211 9.00
3 209 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 19.53 0.268 8.00
4 204 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 19.59 0.258 7.00
5 185 Krotáková PetraKrotáková Petra 04 04 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 4 19.62 0.248 6.00
6 243 Môcová RadoslavaMôcová Radoslava 03 03 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 2 20.06 0.258 4.00
7 195 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 8 20.09 0.147 3.00
8 217 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 20.15 0.285 2.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 13.10.2018 - 15:55) official Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 166 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 19.89 0.222 5.00
2 210 Demitrová ZaraDemitrová Zara 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 20.44 0.241 1.00
3 257 Knišová JanaKnišová Jana 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 20.51 0.200
4 193 Bendová EmaBendová Ema 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 20.80 0.254
5 138 Kolocsicsová BarbaraKolocsicsová Barbara 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 21.27 0.263
6 268 Voľanská SofiaVoľanská Sofia 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 21.50 0.258
7 287 Mišková MichaelaMišková Michaela 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 21.57 0.284
8 255 Kandravá SáraKandravá Sára 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 22.40 0.211
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 13.10.2018 - 15:55) official Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 285 Luptáková KristínaLuptáková Kristína 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 21.35 0.198
2 131 Fabiánová ŠejlaFabiánová Šejla 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 21.64 0.258
3 265 Rusnáková SonjaRusnáková Sonja 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 22.58 0.199
4 182 Kmeč EmmaKmeč Emma 08 08 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 3 23.36 0.241
5 138 Leváková NinaLeváková Nina 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 23.48 0.222
6 258 Nemcová LindaNemcová Linda 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 23.53 0.263
7 183 Kmeč RebekaKmeč Rebeka 06 06 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 7 24.32 0.287
8 187 Kultanová BeataKultanová Beata 08 08 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 2 25.23 0.222
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 132 Farkas LeaFarkas Lea 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 19.33 0.256 11.00
2 289 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 19.52 0.211 9.00
3 209 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 19.53 0.268 8.00
4 204 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 19.59 0.258 7.00
5 185 Krotáková PetraKrotáková Petra 04 04 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 4 19.62 0.248 6.00
6 166 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 19.89 0.222 5.00
7 243 Môcová RadoslavaMôcová Radoslava 03 03 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 2 20.06 0.258 4.00
8 195 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 8 20.09 0.147 3.00
9 217 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 20.15 0.285 2.00
10 210 Demitrová ZaraDemitrová Zara 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 20.44 0.241 1.00
11 257 Knišová JanaKnišová Jana 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 20.51 0.200
12 193 Bendová EmaBendová Ema 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 20.80 0.254
13 138 Kolocsicsová BarbaraKolocsicsová Barbara 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 21.27 0.263
14 285 Luptáková KristínaLuptáková Kristína 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 21.35 0.198
15 268 Voľanská SofiaVoľanská Sofia 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 21.50 0.258
16 287 Mišková MichaelaMišková Michaela 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 21.57 0.284
17 131 Fabiánová ŠejlaFabiánová Šejla 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 21.64 0.258
18 255 Kandravá SáraKandravá Sára 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 22.40 0.211
19 265 Rusnáková SonjaRusnáková Sonja 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 22.58 0.199
20 182 Kmeč EmmaKmeč Emma 08 08 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 3 23.36 0.241
21 138 Leváková NinaLeváková Nina 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 23.48 0.222
22 258 Nemcová LindaNemcová Linda 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 23.53 0.263
23 183 Kmeč RebekaKmeč Rebeka 06 06 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 7 24.32 0.287
24 187 Kultanová BeataKultanová Beata 08 08 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 2 25.23 0.222