<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2. kolo M-ZsAZ družstiev st. žiactva a najml. žiactva

Trenčín (19. 5. 2018)

Hod diskom 1 kg - Starší žiaci

(so, 19.5.2018 - 08:20) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Fáber RenéFáber René
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
03 03 38.57 0.0 11.00
2 Fleishhacker FilipFleishhacker Filip
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
04 04 38.09 0.0 9.00
3 Podzámsky MartinPodzámsky Martin
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
03 03 32.35 0.0 8.00
4 252 Káčer AndrejKáčer Andrej
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
04 04 28.46 0.0 7.00
5 Gabaj NoelGabaj Noel
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
03 03 27.95 0.0 6.00
6= Niko AdrianNiko Adrian
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
04 04 27.70 0.0 4.50
6= Závodný PavolZávodný Pavol
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
03 03 27.70 0.0 4.50
8 Varačka MatúšVaračka Matúš
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 27.42 0.0 3.00
9 Čermák VladislavČermák Vladislav
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
03 03 26.23 0.0 2.00
10 Ištok PeterIštok Peter
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
03 03 23.23 0.0 1.00
11 Kopček JakubKopček Jakub
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
03 03 22.81 0.0
12 Müller PatrikMüller Patrik
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
04 04 21.50 0.0
13 Marko PatrikMarko Patrik
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
03 03 18.36 0.0
Simó MilanSimó Milan
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
04 04 DNS 0.0
Miko DominikMiko Dominik
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
03 03 DNS 0.0
Celkom 15 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Staršie žiačky

(so, 19.5.2018 - 09:10) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Danielová ChiaraDanielová Chiara
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
03 03 24.58 0.0 11.00
2 Malíková DankaMalíková Danka
Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom
03 03 23.11 0.0 9.00
3 Hromeková NatáliaHromeková Natália
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
03 03 20.60 0.0 8.00
4 Kohútová VeronikaKohútová Veronika
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
05 05 19.52 0.0 7.00
5 Bubeníková KatarinaBubeníková Katarina
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
05 05 19.44 0.0 6.00
6 Kováříková SabínaKováříková Sabína
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
03 03 17.05 0.0 5.00
7 Maráková PaulínaMaráková Paulína
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
03 03 16.38 0.0 4.00
8 Pecková AnetaPecková Aneta
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
04 04 16.26 0.0 3.00
9 Bujnová EmmaBujnová Emma
Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom
04 04 13.50 0.0 2.00
10 417 Moravíková SofiaMoravíková Sofia
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
06 06 13.24 0.0 1.00
11 Holubcová PetraHolubcová Petra
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
04 04 12.60 0.0
Čermáková NatáliaČermáková Natália
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 NM 0.0
Celkom 12 pretekárov