<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2. kolo M-ZsAZ družstiev st. žiactva a najml. žiactva

Trenčín (19. 5. 2018)

4 x 60 m kluby - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 19.5.2018 - 13:20) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ševčík, Lukšo, Fuksa, Pažítka Ševčík, Lukšo, Fuksa, Pažítka Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 31.86 9.00
2 Takács, Klement, Čmelka, Škodák, Simó Takács, Klement, Čmelka, Škodák, Simó TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 32.37 8.00
3 Vanko, Molnár, Mihalička, Komora Vanko, Molnár, Mihalička, Komora ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 34.05 5.00
Celkom 3 pretekári
Beh 02 (so, 19.5.2018 - 13:20) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pobjecký, Bartovič, Moravčík, Kocian Pobjecký, Bartovič, Moravčík, Kocian AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 31.09 11.00
2 250 Demian, Jobb, Podzámsky, Truban Demian, Jobb, Podzámsky, Truban Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 33.20 7.00
3 211 Samuel, Dániel, Peregrín, Andi Samuel, Dániel, Peregrín, Andi Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 33.45 6.00
Celkom 3 pretekári
Beh 03 (so, 19.5.2018 - 13:20) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Štefák, Sauer, Chodelka, Laca Štefák, Sauer, Chodelka, Laca AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 34.46 4.00
2 145 Marťák, Baláž, Juhás, Závodný Marťák, Baláž, Juhás, Závodný Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 37.20 3.00
Čery, Svoreň, Fiala, Seko Čery, Svoreň, Fiala, Seko AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra DNS
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 145 Marťák, Baláž, Juhás, Závodný Marťák, Baláž, Juhás, Závodný Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 37.20 3.00
2 Štefák, Sauer, Chodelka, Laca Štefák, Sauer, Chodelka, Laca AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 34.46 4.00
3 Vanko, Molnár, Mihalička, Komora Vanko, Molnár, Mihalička, Komora ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 34.05 5.00
4 211 Samuel, Dániel, Peregrín, Andi Samuel, Dániel, Peregrín, Andi Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 33.45 6.00
5 250 Demian, Jobb, Podzámsky, Truban Demian, Jobb, Podzámsky, Truban Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 33.20 7.00
6 Takács, Klement, Čmelka, Škodák, Simó Takács, Klement, Čmelka, Škodák, Simó TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 32.37 8.00
7 Ševčík, Lukšo, Fuksa, Pažítka Ševčík, Lukšo, Fuksa, Pažítka Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 31.86 9.00
8 Pobjecký, Bartovič, Moravčík, Kocian Pobjecký, Bartovič, Moravčík, Kocian AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 31.09 11.00
Čery, Svoreň, Fiala, Seko Čery, Svoreň, Fiala, Seko AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra DNS

4 x 60 m kluby - Starší žiaci (Celkový stav)

Celkový stav (so, 19.5.2018 - 13:20) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pobjecký, Bartovič, Moravčík, Kocian Pobjecký, Bartovič, Moravčík, Kocian AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 31.09
2 Ševčík, Lukšo, Fuksa, Pažítka Ševčík, Lukšo, Fuksa, Pažítka Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 31.86
3 Takács, Klement, Čmelka, Škodák, Simó Takács, Klement, Čmelka, Škodák, Simó TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 32.37
4 250 Demian, Jobb, Podzámsky, Truban Demian, Jobb, Podzámsky, Truban Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 6 33.20
5 Samuel, Dániel, Peregrín, Andi Samuel, Dániel, Peregrín, Andi Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 33.45
6 Vanko, Molnár, Mihalička, Komora Vanko, Molnár, Mihalička, Komora ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 34.05
7 Štefák, Sauer, Chodelka, Laca, Ďuriš Štefák, Sauer, Chodelka, Laca, Ďuriš AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 34.46
8 145 Marťák, Baláž, Juhás, Závodný Marťák, Baláž, Juhás, Závodný Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 9 37.20
Čery, Svoreň, Fiala, Seko Čery, Svoreň, Fiala, Seko AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 DNS
Celkom 9 pretekárov

4 x 60 m kluby - Staršie žiačky (Celkový stav)

Celkový stav (so, 19.5.2018 - 13:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Švachová, Čudaiová, Mikušincová, Balajová Švachová, Čudaiová, Mikušincová, Balajová Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 31.33
2 Mixová, Petrovičová, Macháčková, Ravasová Mixová, Petrovičová, Macháčková, Ravasová Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 12 33.32
3 Ďurišková, Šujanová, Lečková, Šarinová Ďurišková, Šujanová, Lečková, Šarinová Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 11 33.76
4 Geseová, Debnárová, Janeková, Rolincová Geseová, Debnárová, Janeková, Rolincová Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 9 34.03
5 Malovecká, Farkas, Tomanová, Švajdová Malovecká, Farkas, Tomanová, Švajdová Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 34.07
6 Trnková, Duchoňová, Šišáková, Ballová Trnková, Duchoňová, Šišáková, Ballová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 34.19
7 Štrbová, Záhradníčková, Bezáková, Lipovská Štrbová, Záhradníčková, Bezáková, Lipovská AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 15 34.65
8 422 Koptáková, Poláčková, Hrajnohová, Zmeková Koptáková, Poláčková, Hrajnohová, Zmeková Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 10 35.31
9 Frimmerová, Sedgwick, Haydenová, Sedgwick Frimmerová, Sedgwick, Haydenová, Sedgwick AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 35.47
10= Hudeková, Chynoranská, Krokvicová, Bartošovičová Hudeková, Chynoranská, Krokvicová, Bartošovičová AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 35.93
10= Boráková, Srholcová, Matulová, Dinková Boráková, Srholcová, Matulová, Dinková Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 35.93
12 Bučeková, Brezanová, Trusková, Laiferová Bučeková, Brezanová, Trusková, Laiferová Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 36.38
13 Holubcová, Leváková, Milkina, Laktišová Holubcová, Leváková, Milkina, Laktišová Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 36.64
14 220 Horváthová, Adamovičová, Slobodová, Novosadová Horváthová, Adamovičová, Slobodová, Novosadová Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 14 36.85
15 Zeleňová, Pauleová, Valášková, Gašpárková Zeleňová, Pauleová, Valášková, Gašpárková AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 13 36.95
Celkom 15 pretekárov

4 x 60 m kluby - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 19.5.2018 - 13:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Švachová, Čudaiová, Mikušincová, Balajová Švachová, Čudaiová, Mikušincová, Balajová Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 31.33 11.00
2 Ďurišková, Šujanová, Lečková, Šarinová Ďurišková, Šujanová, Lečková, Šarinová Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 33.76 8.00
3 Trnková, Duchoňová, Šišáková, Ballová Trnková, Duchoňová, Šišáková, Ballová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 34.19 5.00
4 126 Štrbová, Záhradníčková, Bezáková, Lipovská Štrbová, Záhradníčková, Bezáková, Lipovská AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 34.65 4.00
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 19.5.2018 - 13:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Geseová, Debnárová, Janeková, Rolincová Geseová, Debnárová, Janeková, Rolincová Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 34.03 7.00
2 Malovecká, Farkas, Tomanová, Švajdová Malovecká, Farkas, Tomanová, Švajdová Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 34.07 6.00
3 Frimmerová, Sedgwick, Haydenová, Sedgwick Frimmerová, Sedgwick, Haydenová, Sedgwick AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 35.47 2.00
4 Holubcová, Leváková, Milkina, Laktišová Holubcová, Leváková, Milkina, Laktišová Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 36.64
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 19.5.2018 - 13:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mixová, Petrovičová, Macháčková, Ravasová Mixová, Petrovičová, Macháčková, Ravasová Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 33.32 9.00
2 422 Koptáková, Poláčková, Hrajnohová, Zmeková Koptáková, Poláčková, Hrajnohová, Zmeková Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 35.31 3.00
3 Hudeková, Chynoranská, Krokvicová, Bartošovičová Hudeková, Chynoranská, Krokvicová, Bartošovičová AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 35.93 1.00
4 Bučeková, Brezanová, Trusková, Laiferová Bučeková, Brezanová, Trusková, Laiferová Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 36.38
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (so, 19.5.2018 - 13:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 220 Horváthová, Adamovičová, Slobodová, Novosadová Horváthová, Adamovičová, Slobodová, Novosadová Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 36.85
2 Zeleňová, Pauleová, Valášková, Gašpárková Zeleňová, Pauleová, Valášková, Gašpárková AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 36.95
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Zeleňová, Pauleová, Valášková, Gašpárková Zeleňová, Pauleová, Valášková, Gašpárková AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 36.95
2 220 Horváthová, Adamovičová, Slobodová, Novosadová Horváthová, Adamovičová, Slobodová, Novosadová Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 36.85
3 Holubcová, Leváková, Milkina, Laktišová Holubcová, Leváková, Milkina, Laktišová Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 36.64
4 Bučeková, Brezanová, Trusková, Laiferová Bučeková, Brezanová, Trusková, Laiferová Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 36.38
5 Hudeková, Chynoranská, Krokvicová, Bartošovičová Hudeková, Chynoranská, Krokvicová, Bartošovičová AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 35.93 1.00
6 Frimmerová, Sedgwick, Haydenová, Sedgwick Frimmerová, Sedgwick, Haydenová, Sedgwick AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 35.47 2.00
7 422 Koptáková, Poláčková, Hrajnohová, Zmeková Koptáková, Poláčková, Hrajnohová, Zmeková Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 35.31 3.00
8 126 Štrbová, Záhradníčková, Bezáková, Lipovská Štrbová, Záhradníčková, Bezáková, Lipovská AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 34.65 4.00
9 Trnková, Duchoňová, Šišáková, Ballová Trnková, Duchoňová, Šišáková, Ballová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 34.19 5.00
10 Malovecká, Farkas, Tomanová, Švajdová Malovecká, Farkas, Tomanová, Švajdová Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 34.07 6.00
11 Geseová, Debnárová, Janeková, Rolincová Geseová, Debnárová, Janeková, Rolincová Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 34.03 7.00
12 Ďurišková, Šujanová, Lečková, Šarinová Ďurišková, Šujanová, Lečková, Šarinová Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 33.76 8.00
13 Mixová, Petrovičová, Macháčková, Ravasová Mixová, Petrovičová, Macháčková, Ravasová Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 33.32 9.00
14 Švachová, Čudaiová, Mikušincová, Balajová Švachová, Čudaiová, Mikušincová, Balajová Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 31.33 11.00

4 x 60 m kluby - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 19.5.2018 - 13:40) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 406 Handl, Štercel, Kóvagó, Valach Handl, Štercel, Kóvagó, Valach Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 38.68 11.00
2 157 Chobot, Buday, Hvozdík, Buday Chobot, Buday, Hvozdík, Buday AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 40.75 9.00
3 Brežný, Sýkora, Krepop, Petríček Brežný, Sýkora, Krepop, Petríček TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 41.31 8.00
4 Hlavatovič, Mikulčík, Zápražný, Sorád Hlavatovič, Mikulčík, Zápražný, Sorád AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 42.95 7.00
Celkom 4 pretekári

4 x 60 m kluby - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 19.5.2018 - 13:50) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hrnčárová, Satmarová, Šimová, Bočkayová Hrnčárová, Satmarová, Šimová, Bočkayová AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 38.23 8.00
2 Pašková, Bojdová, Rakusová, Hlaváčková Pašková, Bojdová, Rakusová, Hlaváčková ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 38.53 7.00
3 119 Kučerová, Blaškovičová, Tóthová, Dobi Kučerová, Blaškovičová, Tóthová, Dobi Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 42.48 3.00
4 Peciarová, Zacharová, Kulichová, Dobošová Peciarová, Zacharová, Kulichová, Dobošová AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 45.45 1.00
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 19.5.2018 - 13:50) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Baláková, Krupová, Brežná, Drahovská Baláková, Krupová, Brežná, Drahovská TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 36.60 11.00
2 Čudaiová, Mikušincová, Šulíková, Vendžúrová Čudaiová, Mikušincová, Šulíková, Vendžúrová Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 37.60 9.00
3 423 Giraltošová, Kisléghyová, Kováčová, Fúsková Giraltošová, Kisléghyová, Kováčová, Fúsková ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 40.53 6.00
Celkom 3 pretekári
Beh 03 (so, 19.5.2018 - 13:50) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Střelcová, Pastieriková, Holková, Žiaková Střelcová, Pastieriková, Holková, Žiaková Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 40.61 5.00
2 144 Bilická, Kúkelová, Mádelová, Hrachovcová Bilická, Kúkelová, Mádelová, Hrachovcová Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 41.67 4.00
3 Laluchová, Lencsésová, Maršalová, Sváteková Laluchová, Lencsésová, Maršalová, Sváteková TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 43.07 2.00
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Peciarová, Zacharová, Kulichová, Dobošová Peciarová, Zacharová, Kulichová, Dobošová AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 45.45 1.00
2 Laluchová, Lencsésová, Maršalová, Sváteková Laluchová, Lencsésová, Maršalová, Sváteková TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 43.07 2.00
3 119 Kučerová, Blaškovičová, Tóthová, Dobi Kučerová, Blaškovičová, Tóthová, Dobi Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 42.48 3.00
4 144 Bilická, Kúkelová, Mádelová, Hrachovcová Bilická, Kúkelová, Mádelová, Hrachovcová Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 41.67 4.00
5 Střelcová, Pastieriková, Holková, Žiaková Střelcová, Pastieriková, Holková, Žiaková Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 40.61 5.00
6 423 Giraltošová, Kisléghyová, Kováčová, Fúsková Giraltošová, Kisléghyová, Kováčová, Fúsková ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 40.53 6.00
7 Pašková, Bojdová, Rakusová, Hlaváčková Pašková, Bojdová, Rakusová, Hlaváčková ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 38.53 7.00
8 Hrnčárová, Satmarová, Šimová, Bočkayová Hrnčárová, Satmarová, Šimová, Bočkayová AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 38.23 8.00
9 Čudaiová, Mikušincová, Šulíková, Vendžúrová Čudaiová, Mikušincová, Šulíková, Vendžúrová Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 37.60 9.00
10 Baláková, Krupová, Brežná, Drahovská Baláková, Krupová, Brežná, Drahovská TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 36.60 11.00

4 x 60 m kluby - Najmladšie žiačky (Celkový stav)

Celkový stav (so, 19.5.2018 - 13:50) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Baláková, Krupová, Brežná, Drahovská Baláková, Krupová, Brežná, Drahovská TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 36.60
2 416 Čudaiová, Mikušincová, Šulíková, Vendžúrová Čudaiová, Mikušincová, Šulíková, Vendžúrová Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 14 37.60
3 Hrnčárová, Satmarová, Šimová, Bočkayová Hrnčárová, Satmarová, Šimová, Bočkayová AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 38.23
4 Pašková, Bojdová, Rakusová, Hlaváčková Pašková, Bojdová, Rakusová, Hlaváčková ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 38.53
5 Giraltošová, Kisléghyová, Kováčová, Fúsková Giraltošová, Kisléghyová, Kováčová, Fúsková ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 40.53
6 Střelcová, Pastieriková, Holková, Žiaková Střelcová, Pastieriková, Holková, Žiaková Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 40.61
7 144 Bilická, Kúkelová, Mádelová, Hrachovcová Bilická, Kúkelová, Mádelová, Hrachovcová Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 41.67
8 119 Kučerová, Blaškovičová, Tóthová, Dobi Kučerová, Blaškovičová, Tóthová, Dobi Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 42.48
9 Laluchová, Lencsésová, Maršalová, Sváteková Laluchová, Lencsésová, Maršalová, Sváteková TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 15 43.07
10 Peciarová, Zacharová, Kulichová, Dobošová Peciarová, Zacharová, Kulichová, Dobošová AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 45.45
Celkom 10 pretekárov