<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2. kolo M-ZsAZ družstiev st. žiactva a najml. žiactva

Trenčín (19. 5. 2018)

Skok do výšky - Starší žiaci (sobota, 19.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Miko DominikMiko Dominik 03 03 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 166
2 Pažítka ŠtefanPažítka Štefan 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 163
3 Plačko JánPlačko Ján 03 03 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 155

Skok do výšky - Dorastenky (sobota, 19.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon

Skok do výšky - Staršie žiačky (sobota, 19.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Kukučková ElenaKukučková Elena 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 150
2= Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 145
2= Duchoňová EmaDuchoňová Ema 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 145

Skok do výšky - Najmladší žiaci (sobota, 19.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 417 Buday PeterBuday Peter 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 120
2 Fischer Martin DanieFischer Martin Danie 08 08 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 120
3= 406 Švajda FilipŠvajda Filip 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 105
3= Zuberec MilanZuberec Milan 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 105

Skok do výšky - Najmladšie žiačky (sobota, 19.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1= Hlaváčková AliciaHlaváčková Alicia 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 115
1= Šimová VivianaŠimová Viviana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 115
1= Bočkayová NikitaBočkayová Nikita 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 115

Skok o žrdi - Starší žiaci (sobota, 19.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Labuda DominikLabuda Dominik 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 320
2 Chodelka JakubChodelka Jakub 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 280
3 Seko JakubSeko Jakub 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 220

Skok o žrdi - Ženy (sobota, 19.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon

Skok do diaľky - Starší žiaci (sobota, 19.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Dvoran MatejDvoran Matej 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 549
2 Hozlár MatejHozlár Matej 03 03 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 538
3 117 Hruška PeterHruška Peter 03 03 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 512

Skok do diaľky - Staršie žiačky (sobota, 19.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Vodnyanszká RenátaVodnyanszká Renáta 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 540
2 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 496
3 Fančovičová TeréziaFančovičová Terézia 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 492

Skok do diaľky - Najmladší žiaci (sobota, 19.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Kubica MichalKubica Michal 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 400
2 Sedlák PeterSedlák Peter 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 375
3 Valach DanielValach Daniel 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 356

Skok do diaľky - Najmladšie žiačky (sobota, 19.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Šimová VivianaŠimová Viviana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 396
2 Kulichová KristínaKulichová Kristína 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 370
3 Rakusová NatáliaRakusová Natália 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 366

Vrh guľou 2 kg - Najmladší žiaci (sobota, 19.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Felber MarekFelber Marek 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 09.56
2 Repa SamuelRepa Samuel 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 06.88
3 Bakai MárioBakai Mário 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 06.69

Vrh guľou 2 kg - Najmladšie žiačky (sobota, 19.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Tušková LuciaTušková Lucia 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 06.90
2 Ayiba LorealAyiba Loreal 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 06.79
3 421 Bučková TamaraBučková Tamara 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 06.08

Vrh guľou 3 kg - Staršie žiačky (sobota, 19.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Mixová RadkaMixová Radka 03 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 11.06
2 Čermáková NatáliaČermáková Natália 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 10.33
3 Kelemenová KristínaKelemenová Kristína 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 08.81

Vrh guľou 4 kg - Starší žiaci (sobota, 19.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Fleishhacker FilipFleishhacker Filip 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 13.71
2 Fáber RenéFáber René 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 12.18
3 Prochác FilipProchác Filip 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 11.78

Hod diskom 1 kg - Starší žiaci (sobota, 19.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Fáber RenéFáber René 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 38.57
2 Fleishhacker FilipFleishhacker Filip 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 38.09
3 Podzámsky MartinPodzámsky Martin 03 03 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 32.35

Hod diskom 1 kg - Staršie žiačky (sobota, 19.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Danielová ChiaraDanielová Chiara 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 24.58
2 Malíková DankaMalíková Danka 03 03 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 23.11
3 Hromeková NatáliaHromeková Natália 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 20.60

Hod kladivom 3 kg - Staršie žiačky (sobota, 19.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Danielová ChiaraDanielová Chiara 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 39.70
2 Malíková DankaMalíková Danka 03 03 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 30.01
3 Bujnová EmmaBujnová Emma 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 25.83

Hod kladivom 4 kg - Starší žiaci (sobota, 19.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Čermák VladislavČermák Vladislav 03 03 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 33.39
2 Ištok PeterIštok Peter 03 03 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 27.18
3 Podzámsky MartinPodzámsky Martin 03 03 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 25.14

Hod kriketovou loptičkou - Najmladší žiaci (sobota, 19.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 136 Sedláček Victor HeinzSedláček Victor Heinz 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 40.97
2 Bakay ŠimonBakay Šimon 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 35.35
3 252 Hiadlovský SamuelHiadlovský Samuel 08 08 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 34.85

Hod kriketovou loptičkou - Najmladšie žiačky (sobota, 19.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 200 Šarudiová DianaŠarudiová Diana 07 07 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 38.25
2 424 Gbelcová AdelaGbelcová Adela 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 34.50
3 Baláková PetraBaláková Petra 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 30.43

Hod oštepom 500 g - Staršie žiačky (sobota, 19.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Melíšková LianaMelíšková Liana 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 29.94
2 420 Ižáková RútIžáková Rút 03 03 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 26.20
3 Chynoranská ErikaChynoranská Erika 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 24.79

Hod oštepom 600 g - Starší žiaci (sobota, 19.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Müller PatrikMüller Patrik 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 36.61
2 Kopček JakubKopček Jakub 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 36.48
3 Labuda DominikLabuda Dominik 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 34.56