<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2. kolo M-ZsAZ družstiev st. žiactva a najml. žiactva

Trenčín (19. 5. 2018)

800 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 19.5.2018 - 11:05) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 158 Bartek DenisBartek Denis 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 2:09.99 11.00
2 123 Hiadlovský TadeášHiadlovský Tadeáš 03 03 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 2:12.09 9.00
3 124 Lobotka MatúšLobotka Matúš 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 2:20.45 8.00
4 116 Vojtek JakubVojtek Jakub 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 2:22.18 7.00
5 252 Aštáry SamuelAštáry Samuel 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 2:32.66 3.00
6 250 Jobb JakubJobb Jakub 04 04 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 4 2:35.64 2.00
7 200 Straka RoanStraka Roan 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 2:36.39 1.00
8 211 Dániel RegöDániel Regö 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 2:43.42
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 19.5.2018 - 11:05) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 220 Kubík FilipKubík Filip 03 03 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 12 2:22.52 6.00
2 211 Paška KristiánPaška Kristián 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 14 2:23.98 5.00
3 117 Hruška PeterHruška Peter 03 03 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 11 2:32.30 4.00
4 136 Demian TomášDemian Tomáš 05 05 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 10 2:36.90
5 250 Peregrín MartinPeregrín Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 15 2:38.21
6 251 Škodák FilipŠkodák Filip 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 16 2:40.85
7 156 Andi MartinAndi Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 9 2:43.23
Kudličková PatríciaKudličková Patrícia 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 13 DNS
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 158 Bartek DenisBartek Denis 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 2:09.99 11.00
2 123 Hiadlovský TadeášHiadlovský Tadeáš 03 03 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 2:12.09 9.00
3 124 Lobotka MatúšLobotka Matúš 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 2:20.45 8.00
4 116 Vojtek JakubVojtek Jakub 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 2:22.18 7.00
5 220 Kubík FilipKubík Filip 03 03 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 12 2:22.52 6.00
6 211 Paška KristiánPaška Kristián 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 14 2:23.98 5.00
7 117 Hruška PeterHruška Peter 03 03 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 11 2:32.30 4.00
8 252 Aštáry SamuelAštáry Samuel 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 2:32.66 3.00
9 250 Jobb JakubJobb Jakub 04 04 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 4 2:35.64 2.00
10 200 Straka RoanStraka Roan 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 2:36.39 1.00
11 136 Demian TomášDemian Tomáš 05 05 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 10 2:36.90
12 250 Peregrín MartinPeregrín Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 15 2:38.21
13 251 Škodák FilipŠkodák Filip 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 16 2:40.85
14 156 Andi MartinAndi Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 9 2:43.23
15 211 Dániel RegöDániel Regö 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 2:43.42
Kudličková PatríciaKudličková Patrícia 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 13 DNS

800 m - Starší žiaci (Celkový stav)

Celkový stav (so, 19.5.2018 - 11:05) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 158 Bartek DenisBartek Denis 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2:09.99
2 123 Hiadlovský TadeášHiadlovský Tadeáš 03 03 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2:12.09
3 124 Lobotka MatúšLobotka Matúš 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2:20.45
4 116 Vojtek JakubVojtek Jakub 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2:22.18
5 220 Kubík FilipKubík Filip 03 03 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2:22.52
6 211 Paška KristiánPaška Kristián 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2:23.98
7 117 Hruška PeterHruška Peter 03 03 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2:32.30
8 252 Aštáry SamuelAštáry Samuel 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2:32.66
9 250 Jobb JakubJobb Jakub 04 04 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 2:35.64
10 200 Straka RoanStraka Roan 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2:36.39
11 136 Demian TomášDemian Tomáš 05 05 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 2:36.90
12 250 Peregrín MartinPeregrín Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2:38.21
13 251 Škodák FilipŠkodák Filip 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2:40.85
14 156 Andi MartinAndi Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2:43.23
15 211 Dániel RegöDániel Regö 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2:43.42
Kudličková PatríciaKudličková Patrícia 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... DNS
Celkom 16 pretekárov

800 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 19.5.2018 - 11:15) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 126 Záhradníčková HanaZáhradníčková Hana 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 2:24.35 11.00
2 200 Vašková AdriánaVašková Adriána 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 2:34.03 9.00
3 137 Hrajnohová SimonaHrajnohová Simona 03 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 2:34.30 8.00
4 119 Tomanová LauraTomanová Laura 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 2:35.93 7.00
5 132 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 2:35.95 6.00
6 144 Geseová LeaGeseová Lea 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 2:37.74 5.00
7 124 Hornáková SimonaHornáková Simona 05 05 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 8 2:40.52 4.00
Pomajbová VanesaPomajbová Vanesa 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 19.5.2018 - 11:15) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 410 Paučinová PaulínaPaučinová Paulína 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 15 2:45.38 3.00
2 406 Lukáčová MichaelaLukáčová Michaela 04 04 AK Junior HoličAK Junior Holič 13 2:54.73 2.00
3 416 Ciklaminiová AndreaCiklaminiová Andrea 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 10 2:55.82 1.00
4 419 Kudličková PatríciaKudličková Patrícia 03 03 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 12 3:03.90
5 420 Ižáková RútIžáková Rút 03 03 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 11 3:04.63
6 418 Páleníková EmmaPáleníková Emma 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 9 3:11.67
7 417 Moravíková SofiaMoravíková Sofia 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 14 3:30.64
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 126 Záhradníčková HanaZáhradníčková Hana 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 2:24.35 11.00
2 200 Vašková AdriánaVašková Adriána 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 2:34.03 9.00
3 137 Hrajnohová SimonaHrajnohová Simona 03 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 2:34.30 8.00
4 119 Tomanová LauraTomanová Laura 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 2:35.93 7.00
5 132 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 2:35.95 6.00
6 144 Geseová LeaGeseová Lea 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 2:37.74 5.00
7 124 Hornáková SimonaHornáková Simona 05 05 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 8 2:40.52 4.00
8 410 Paučinová PaulínaPaučinová Paulína 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 15 2:45.38 3.00
9 406 Lukáčová MichaelaLukáčová Michaela 04 04 AK Junior HoličAK Junior Holič 13 2:54.73 2.00
10 416 Ciklaminiová AndreaCiklaminiová Andrea 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 10 2:55.82 1.00
11 419 Kudličková PatríciaKudličková Patrícia 03 03 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 12 3:03.90
12 420 Ižáková RútIžáková Rút 03 03 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 11 3:04.63
13 418 Páleníková EmmaPáleníková Emma 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 9 3:11.67
14 417 Moravíková SofiaMoravíková Sofia 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 14 3:30.64
Pomajbová VanesaPomajbová Vanesa 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 DNS

800 m - Staršie žiačky (Celkový stav)

Celkový stav (so, 19.5.2018 - 11:15) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 126 Záhradníčková HanaZáhradníčková Hana 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2:24.35
2 200 Vašková AdriánaVašková Adriána 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2:34.03
3 137 Hrajnohová SimonaHrajnohová Simona 03 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2:34.30
4 119 Tomanová LauraTomanová Laura 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2:35.93
5 132 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2:35.95
6 144 Geseová LeaGeseová Lea 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2:37.74
7 124 Hornáková SimonaHornáková Simona 05 05 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2:40.52
8 410 Paučinová PaulínaPaučinová Paulína 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2:45.38
9 406 Lukáčová MichaelaLukáčová Michaela 04 04 AK Junior HoličAK Junior Holič 2:54.73
10 416 Ciklaminiová AndreaCiklaminiová Andrea 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2:55.82
11 419 Kudličková PatríciaKudličková Patrícia 03 03 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3:03.90
12 420 Ižáková RútIžáková Rút 03 03 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3:04.63
13 418 Páleníková EmmaPáleníková Emma 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3:11.67
14 417 Moravíková SofiaMoravíková Sofia 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3:30.64
Pomajbová VanesaPomajbová Vanesa 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky DNS
Celkom 15 pretekárov