<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2. kolo M-ZsAZ družstiev st. žiactva a najml. žiactva

Trenčín (19. 5. 2018)

60 m - Starší žiaci (sobota, 19.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 07.73
2 Čery MatúšČery Matúš 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 07.74
3 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 07.76

60 m - Staršie žiačky (sobota, 19.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 08.05
2 Farkas LeaFarkas Lea 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 08.12
3 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 08.27

60 m - Najmladší žiaci (sobota, 19.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 417 Špaček SamuelŠpaček Samuel 08 08 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 09.30
2 423 Horňák MarošHorňák Maroš 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 09.37
3 Karol ŠimonKarol Šimon 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 09.52

60 m - Najmladšie žiačky (sobota, 19.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 132 Martišová DianaMartišová Diana 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 09.14
2 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 09.22
3 406 Mikušincová ZuzanaMikušincová Zuzana 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 09.34

150 m - Starší žiaci (sobota, 19.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 17.62
2 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 17.62
3 Hozlár MatejHozlár Matej 03 03 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 17.99

150 m - Staršie žiačky (sobota, 19.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Farkas LeaFarkas Lea 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 19.16
2 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 19.43
3 Farajpour DeliaFarajpour Delia 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 19.60

150 m - Najmladší žiaci (sobota, 19.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Krepop SamuelKrepop Samuel 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 22.75
2 419 Kováč MatúšKováč Matúš 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 24.47
3 416 Štercel RóbertŠtercel Róbert 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 24.54

150 m - Najmladšie žiačky (sobota, 19.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Baláková PetraBaláková Petra 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 21.14
2 Hlaváčková AliciaHlaváčková Alicia 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 23.26
3 Krupová ZoraKrupová Zora 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 23.41

300 m - Starší žiaci (sobota, 19.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 39.60
2 Ostrovský MartinOstrovský Martin 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 40.17
3 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 41.46

300 m - Staršie žiačky (sobota, 19.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 42.16
2 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 44.79
3 132 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 44.97

600 m - Najmladší žiaci (sobota, 19.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 406 Handl RichardHandl Richard 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2:06.24
2 416 Drábik FilipDrábik Filip 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2:07.76
3 136 Sedláček Victor HeinzSedláček Victor Heinz 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2:10.45

600 m - Najmladšie žiačky (sobota, 19.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 417 Šebestová SáraŠebestová Sára 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2:00.45
2 406 Mikušincová ZuzanaMikušincová Zuzana 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2:05.92
3 416 Čudaiová ViktóriaČudaiová Viktória 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2:13.43

800 m - Starší žiaci (sobota, 19.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 158 Bartek DenisBartek Denis 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2:09.99
2 123 Hiadlovský TadeášHiadlovský Tadeáš 03 03 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2:12.09
3 124 Lobotka MatúšLobotka Matúš 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2:20.45

800 m - Staršie žiačky (sobota, 19.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 126 Záhradníčková HanaZáhradníčková Hana 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2:24.35
2 200 Vašková AdriánaVašková Adriána 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2:34.03
3 137 Hrajnohová SimonaHrajnohová Simona 03 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2:34.30

1000 m - Najmladší žiaci (sobota, 19.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 416 Štercel RóbertŠtercel Róbert 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3:22.29
2 417 Buday PeterBuday Peter 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3:43.60
3 410 Surman MartinSurman Martin 07 07 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3:45.57

1000 m - Najmladšie žiačky (sobota, 19.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 137 Vetríková VanesaVetríková Vanesa 07 07 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 4:10.09
2 119 Kučerová NelaKučerová Nela 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4:24.50
3 126 Blaškovičová NinaBlaškovičová Nina 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4:40.08

2000 m - Staršie žiačky (sobota, 19.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 422 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7:42.60
2 418 Čuvalová MeganČuvalová Megan 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7:55.02
3 406 Lipovská SofiaLipovská Sofia 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7:56.49

3000 m - Starší žiaci (sobota, 19.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 422 Mihalička AlexMihalička Alex 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 10:45.68
2 406 Zubák AdamZubák Adam 04 04 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 10:49.99
3 310 Červený SamuelČervený Samuel 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 11:07.24

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Najmladší žiaci (sobota, 19.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Karol ŠimonKarol Šimon 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 12.53
2 Kubica MichalKubica Michal 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 13.17
3 Valach DanielValach Daniel 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 13.43

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Najmladšie žiačky (sobota, 19.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Kulichová KristínaKulichová Kristína 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 12.38
2 Dobi OlíviaDobi Olívia 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 13.31
3 Pašková NinaPašková Nina 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 13.51

100 m prekážok [83,8cm] - Starší žiaci (sobota, 19.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Zachar LukášZachar Lukáš 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 14.68
2 Labuda DominikLabuda Dominik 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 14.73
3 Pobjecký MatejPobjecký Matej 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 16.95

100 m prekážok [76,2cm-8,20m] - Staršie žiačky (sobota, 19.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 15.70
2 Kelemenová KristínaKelemenová Kristína 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 16.37
3 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 16.59

300 m prekážok [76,2 cm] - Starší žiaci (sobota, 19.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 116 Vojtek JakubVojtek Jakub 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 46.95
2 310 Červený SamuelČervený Samuel 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 48.20
3 Takács NorbertTakács Norbert 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 49.43

300 m prekážok [76,2 cm] - Staršie žiačky (sobota, 19.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Bezáková LenkaBezáková Lenka 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 46.88
2 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 47.21
3 Janeková ŠárkaJaneková Šárka 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 54.90

Chôdza dráha 1000 m - Najmladší žiaci (sobota, 19.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 427 Rotter RichardRotter Richard 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8:50.90

Chôdza dráha 1000 m - Najmladšie žiačky (sobota, 19.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 416 Holková LilianaHolková Liliana 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5:40.91
2 418 Žiaková MáriaŽiaková Mária 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6:03.77
3 420 Pastieriková AlexandraPastieriková Alexandra 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6:04.81

Chôdza dráha 3000 m - Starší žiaci (sobota, 19.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 252 Káčer AndrejKáčer Andrej 04 04 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 19:21.43
2 157 Juhás KristiánJuhás Kristián 03 03 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 19:40.87
3 118 Truban MatúšTruban Matúš 05 05 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 20:30.74

Chôdza dráha 3000 m - Staršie žiačky (sobota, 19.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 251 Novosadová SophiaNovosadová Sophia 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 20:44.13
2 220 Adamovičová ViktóriaAdamovičová Viktória 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 20:53.63
3 211 Tinková TatianaTinková Tatiana 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 20:55.39

4 x 60 m kluby - Starší žiaci (sobota, 19.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Pobjecký, Bartovič, Moravčík, Kocian Pobjecký, Bartovič, Moravčík, Kocian AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 31.09
2 Ševčík, Lukšo, Fuksa, Pažítka Ševčík, Lukšo, Fuksa, Pažítka Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 31.86
3 Takács, Klement, Čmelka, Škodák, Simó Takács, Klement, Čmelka, Škodák, Simó TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 32.37

4 x 60 m kluby - Staršie žiačky (sobota, 19.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Švachová, Čudaiová, Mikušincová, Balajová Švachová, Čudaiová, Mikušincová, Balajová Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 31.33
2 Mixová, Petrovičová, Macháčková, Ravasová Mixová, Petrovičová, Macháčková, Ravasová Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 33.32
3 Ďurišková, Šujanová, Lečková, Šarinová Ďurišková, Šujanová, Lečková, Šarinová Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 33.76

4 x 60 m kluby - Najmladšie žiačky (sobota, 19.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Baláková, Krupová, Brežná, Drahovská Baláková, Krupová, Brežná, Drahovská TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 36.60
2 416 Čudaiová, Mikušincová, Šulíková, Vendžúrová Čudaiová, Mikušincová, Šulíková, Vendžúrová Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 37.60
3 Hrnčárová, Satmarová, Šimová, Bočkayová Hrnčárová, Satmarová, Šimová, Bočkayová AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 38.23