<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2. kolo M-ZsAZ družstiev st. žiactva a najml. žiactva

Trenčín (19. 5. 2018)

Skok do diaľky - Starší žiaci

(so, 19.5.2018 - 08:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dvoran MatejDvoran Matej
Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom
04 04 549 -2.9 m/s 398  -1.4x535  -1.7535549  -2.9543  -1.9x 11.00
2 Hozlár MatejHozlár Matej
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
03 03 538 -1.2 m/s 537  -0.7520  -0.7534  -1.2537538  -1.2532  -1.8517  -2.0 9.00
3 117 Hruška PeterHruška Peter
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
03 03 512 +0.0 m/s -507  -0.3512  +0.0512486  -1.7479  -2.1488  -1.5 8.00
4 Pažítka ŠtefanPažítka Štefan
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
03 03 511 -2.2 m/s 454  -2.1484  -1.7285  -2.2484x502  -1.4511  -2.2 7.00
5 Rojka TomášRojka Tomáš
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
04 04 489 -1.9 m/s 414  -2.7451  -1.2283  -2.8451462  -0.5455  -0.2489  -1.9 6.00
6 Prochác FilipProchác Filip
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
03 03 486 -0.6 m/s 433  -2.3474  -0.3x474x486  -0.6x 5.00
7 Kocian JakubKocian Jakub
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
04 04 465 -1.5 m/s 447  -1.5465  -1.5462  +0.0465450  -1.1428  -0.3427  -1.5 4.00
8 251 Škodák FilipŠkodák Filip
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
04 04 452 -1.6 m/s xx439  +0.0439446  -1.6408  -1.8452  -1.6 3.00
9 Plačko JánPlačko Ján
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
03 03 428 +0.0 m/s x406  -0.9428  +0.04280.00.00.0 2.00
10 250 Peregrín MartinPeregrín Martin
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
05 05 423 +0.7 m/s 345  -2.2407  -1.3423  +0.74230.00.00.0 1.00
11 124 Lobotka MatúšLobotka Matúš
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
04 04 413 -2.0 m/s 413  -2.0341  -1.5409  +0.04130.00.00.0
12 Kudlička OndrejKudlička Ondrej
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
05 05 397 -1.7 m/s 368  +0.0383  -2.0397  -1.73970.00.00.0
13 Laca JakubLaca Jakub
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
06 06 394 -1.3 m/s 394  -1.3389  -1.5x3940.00.00.0
14 Sdurka AdamSdurka Adam
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
05 05 375 -0.8 m/s -346  -1.0375  -0.83750.00.00.0
Celkom 14 pretekárov

Skok do diaľky - Staršie žiačky

(so, 19.5.2018 - 09:10) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vodnyanszká RenátaVodnyanszká Renáta
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
04 04 540 -1.4 m/s 479  -2.4540  -1.4358  -2.0540528  +0.0-- 11.00
2 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
05 05 496 -3.5 m/s 458  -2.4472  +0.0486  -1.0486495  -1.8496  -3.5x 9.00
3 Fančovičová TeréziaFančovičová Terézia
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
04 04 492 -1.8 m/s x492  -1.8490  +0.0492482  -0.8474  -2.4485  -2.5 8.00
4 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
03 03 480 -2.4 m/s 459  -2.7460  -1.0460  -1.7460469  -0.5480  -2.4476  -2.5 7.00
5 Tináková EmmaTináková Emma
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
03 03 480 -1.5 m/s 469  -1.9x462  -2.4469462  -1.0451  -1.9480  -1.5 6.00
6 Janeková ŠárkaJaneková Šárka
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
03 03 474 -0.9 m/s 445  -1.8468  -0.5474  -0.9474450  +0.0x434  -2.4 5.00
7 Batky JázminBatky Jázmin
Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ...
05 05 453 -1.5 m/s 449  -0.6448  -1.4446  -1.2449453  -1.5446  -0.9442  -1.0 4.00
8 200 Vašková AdriánaVašková Adriána
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 445 -2.5 m/s 445  -2.5437  +0.4424  -2.8445260  -1.5405  -1.9408  -1.4 3.00
9 Horváth EszterHorváth Eszter
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
03 03 441 -2.3 m/s 441  -2.3xx4410.00.00.0 2.00
10 Beťková JúliaBeťková Júlia
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
03 03 440 -1.8 m/s 440  -1.8436  -1.7x4400.00.00.0 1.00
11 Debnárová EmaDebnárová Ema
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 439 +0.0 m/s x418  +0.2439  +0.04390.00.00.0
12 Janíková LuciaJaníková Lucia
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
04 04 437 +0.0 m/s 437  +0.0420  +0.2437  -0.44370.00.00.0
13 Rybáriková NatáliaRybáriková Natália
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
04 04 431 -0.7 m/s xx431  -0.74310.00.00.0
14 406 Lukáčová MichaelaLukáčová Michaela
AK Junior HoličAK Junior Holič
04 04 430 -2.3 m/s 286  -1.8x430  -2.34300.00.00.0
15 Havjerová JúliaHavjerová Júlia
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
04 04 421 +0.6 m/s 390  -2.6408  -0.1421  +0.64210.00.00.0
16 Hubschová LíviaHubschová Lívia
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
04 04 420 +0.2 m/s x392  +0.1420  +0.24200.00.00.0
17 Macháčková DianaMacháčková Diana
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
03 03 419 -2.0 m/s 419  -2.0402  +0.0397  +0.04190.00.00.0
18 Haydenová HanaHaydenová Hana
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
03 03 416 -0.9 m/s 408  -2.3405  -0.4416  -0.94160.00.00.0
19 Horváthová DariaHorváthová Daria
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
06 06 413 -2.6 m/s 413  -2.6x411  +0.04130.00.00.0
20 Poláčková SabínaPoláčková Sabína
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
03 03 411 -1.5 m/s 405  -1.4411  -1.5409  -0.14110.00.00.0
21 Čapuchová VanesaČapuchová Vanesa
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
04 04 410 +0.0 m/s 382  -0.7410  +0.0410  -0.34100.00.00.0
22 Petrovičová LuciaPetrovičová Lucia
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
04 04 399 -0.6 m/s 399  -0.6--3990.00.00.0
23 Šišoláková PetraŠišoláková Petra
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
04 04 392 -1.0 m/s 367  -1.5385  -1.2392  -1.03920.00.00.0
24 Krokvicová HanaKrokvicová Hana
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
05 05 391 +0.4 m/s 342  -0.4391  +0.4364  -1.03910.00.00.0
25 Pauleová AlžbetaPauleová Alžbeta
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
05 05 388 +0.0 m/s 388  +0.0381  +0.0x3880.00.00.0
26 Valíková ViktóriaValíková Viktória
Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom
04 04 387 -1.4 m/s 368  -0.3387  -1.4360  -1.93870.00.00.0
27 220 Adamovičová ViktóriaAdamovičová Viktória
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 369 -1.4 m/s 369  -1.4319  -0.6362  -1.43690.00.00.0
MS Jankovičová SoňaJankovičová Soňa
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
06 06 346 -1.3 m/s 346  -1.3336  -1.8330  +0.03460.00.00.0
29 Černá NinaČerná Nina
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
03 03 315 +1.1 m/s 265  +0.0315  +1.1301  -1.63150.00.00.0
Sedgwick Carina LaraSedgwick Carina Lara
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
03 03 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Švrčková SandraŠvrčková Sandra
AK Junior HoličAK Junior Holič
05 05 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Pomajbová VanesaPomajbová Vanesa
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkom 32 pretekárov

Skok do diaľky - Najmladší žiaci

(so, 19.5.2018 - 10:20) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kubica MichalKubica Michal
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
07 07 400 +0.0 m/s 366  -2.0394  +0.7385  +0.0394355  -2.1385  -2.4400  +0.0 11.00
2 Sedlák PeterSedlák Peter
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
07 07 375 -0.1 m/s 338  -1.6x358  -0.7358344  -1.7358  -1.5375  -0.1 9.00
3 Valach DanielValach Daniel
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
08 08 356 -0.7 m/s x311  +1.5325  +0.0325328  -2.1340  +0.0356  -0.7 8.00
4 410 Surman MartinSurman Martin
Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom
07 07 351 -1.1 m/s 304  -2.8324  +0.0336  +0.0336298  -1.6329  -0.8351  -1.1 7.00
5 Repa SamuelRepa Samuel
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
07 07 350 -1.1 m/s 314  -1.7319  -1.1318  +0.0319329  -1.2350  -1.1x 6.00
6 Frimmer LukášFrimmer Lukáš
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 347 -1.3 m/s 295  -2.4347  -1.3340  +0.1347341  -0.4x324  -0.7 5.00
7 Zuberec MilanZuberec Milan
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
07 07 342 +1.6 m/s x342  +1.6325  +1.5342290  -1.8303  +0.0220  -1.5 4.00
8 Horný JakubHorný Jakub
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
07 07 322 +0.0 m/s 296  -0.1x310  +0.0310294  +0.0322  +0.0318  -1.0 3.00
9 428 Zverbík MatejZverbík Matej
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
09 09 287 -1.3 m/s 287  -1.3278  +0.2x2870.00.00.0 2.00
10 418 Krajčovič MartinKrajčovič Martin
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
09 09 273 +0.0 m/s 266  -2.2273  +0.0271  -0.22730.00.00.0 1.00
11= 220 Tóth TomášTóth Tomáš
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
07 07 000 0.00.00.00.00.00.00.0
11= Prokop MartinProkop Martin
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 000 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkom 12 pretekárov

Skok do diaľky - Najmladšie žiačky

(so, 19.5.2018 - 11:15) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Šimová VivianaŠimová Viviana
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
07 07 396 +0.3 m/s 371  -1.3391  -1.0391  -1.3391387  +0.4396  +0.3394  -1.9 11.00
2 Kulichová KristínaKulichová Kristína
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 370 -1.3 m/s 335  -1.6344  -0.3349  -0.3349333  -0.2360  +1.2370  -1.3 9.00
3 Rakusová NatáliaRakusová Natália
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
07 07 366 +0.0 m/s 331  -1.4350  -1.9359  -1.9359366  +0.0x354  -1.4 8.00
4 Rončkevičová RadkaRončkevičová Radka
Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ...
08 08 364 +1.2 m/s 334  -2.0340  +0.0362  -1.5362x364  +1.2x 7.00
5 Fúsková AlexandraFúsková Alexandra
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
07 07 337 +0.0 m/s 317  +0.0318  +0.0310  -1.7318327  -0.2331  +0.0337  +0.0 6.00
6 Pintérová SofiaPintérová Sofia
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
07 07 335 -2.0 m/s 309  -0.8288  -0.4x309292  -2.1301  -3.3335  -2.0 5.00
7 423 Kisléghyová KarinKisléghyová Karin
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
07 07 320 -0.1 m/s 318  +0.0299  +0.0x318320  -0.1233  +0.1319  +1.4 4.00
8 Mádelová JúliaMádelová Júlia
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
08 08 310 -0.9 m/s xx310  -0.9310302  -1.4xx 3.00
9 Lencsésová SofiaLencsésová Sofia
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
07 07 308 -0.6 m/s 298  -0.7308  -0.6x3080.00.00.0 2.00
10 Giraltošová SimonaGiraltošová Simona
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
08 08 304 -1.1 m/s 282  -2.3304  -1.1269  -0.33040.00.00.0 1.00
11 Hrachovcová EmmaHrachovcová Emma
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
09 09 292 -1.0 m/s 281  +0.0282  +0.0292  -1.02920.00.00.0
12 418 Dobošová KamilaDobošová Kamila
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 291 +0.0 m/s x291  +0.0273  -1.72910.00.00.0
13 Laluchová LenkaLaluchová Lenka
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
07 07 285 +1.9 m/s x280  +0.0285  +1.92850.00.00.0
14 144 Kúkelová JuliánaKúkelová Juliána
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
09 09 274 -1.4 m/s 274  -1.4271  +0.0x2740.00.00.0
Celkom 14 pretekárov