<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2. kolo M-ZsAZ družstiev st. žiactva a najml. žiactva

Trenčín (19. 5. 2018)

Vrh guľou 2 kg - Najmladší žiaci

(so, 19.5.2018 - 08:20) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Felber MarekFelber Marek
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
07 07 09.56 09,32x08,5509,3209,5609,3808,99 11.00
2 Repa SamuelRepa Samuel
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
07 07 06.88 06,8806,7706,3206,8806,68x05,73 9.00
3 Bakai MárioBakai Mário
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
07 07 06.69 06,2305,5706,6906,6905,9306,5406,60 8.00
4 Sedlák PeterSedlák Peter
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
07 07 04.72 04,52xx04,5204,2504,72x 7.00
5 428 Zverbík MatejZverbík Matej
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
09 09 04.34 04,0304,1404,0304,1404,34x04,15 6.00
6 418 Krajčovič MartinKrajčovič Martin
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
09 09 03.76 03,2703,5803,7603,7603,5403,38x 5.00
Celkom 6 pretekárov

Vrh guľou 2 kg - Najmladšie žiačky

(so, 19.5.2018 - 09:10) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tušková LuciaTušková Lucia
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
07 07 06.90 05,1606,0206,7406,7406,7906,9006,43 11.00
2 Ayiba LorealAyiba Loreal
AK Junior HoličAK Junior Holič
07 07 06.79 06,4506,7905,8906,7906,30x05,94 9.00
3 421 Bučková TamaraBučková Tamara
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
07 07 06.08 05,7905,4605,9105,91x06,0805,80 8.00
4 Fúsková AlexandraFúsková Alexandra
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
07 07 05.85 03,1505,3405,2005,3405,8505,5304,26 7.00
5 Kollárová SimonaKollárová Simona
AK Junior HoličAK Junior Holič
08 08 05.48 05,3305,4803,7705,4803,8904,73x 6.00
6 Supeková SofiaSupeková Sofia
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
08 08 05.24 05,1705,2404,5605,2404,9505,16x 5.00
7 Petríková SimonaPetríková Simona
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
07 07 05.16 05,1604,99x05,1603,6304,2304,34 4.00
8 Mádelová JúliaMádelová Júlia
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
08 08 04.92 04,7404,3804,5704,7404,4404,8404,92 3.00
9 Hrachovcová EmmaHrachovcová Emma
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
09 09 04.52 04,5203,8603,9104,520.00.00.0 2.00
10 Mikušaťová TeréziaMikušaťová Terézia
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
08 08 04.21 x04,2103,9504,210.00.00.0 1.00
11 Harceková NikolaHarceková Nikola
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
07 07 03.91 xx03,9103,910.00.00.0
12 Bilická Alica IzabelaBilická Alica Izabela
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
10 10 03.74 03,4403,1503,7403,740.00.00.0
13 Moravíková SáraMoravíková Sára
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
09 09 03.58 03,3503,5803,1703,580.00.00.0
Mináriková SimonaMináriková Simona
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
07 07 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkom 14 pretekárov