<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2. kolo M-ZsAZ družstiev st. žiactva a najml. žiactva

Trenčín (19. 5. 2018)

100 m prekážok [83,8cm] - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 19.5.2018 - 08:00) Vietor: +2.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Zachar LukášZachar Lukáš 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 14.68 11.00
2 Labuda DominikLabuda Dominik 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 14.73 9.00
3 Prusák JurajPrusák Juraj 04 04 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 5 18.29 6.00
4 Vanko MarekVanko Marek 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 20.75
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 19.5.2018 - 08:00) Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 117 Hruška PeterHruška Peter 03 03 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 18.09 7.00
2 Plačko LukášPlačko Lukáš 05 05 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 4 19.91 3.00
3 Kachlík FilipKachlík Filip 03 03 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 3 21.20
4 Holý PeterHolý Peter 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 22.88
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 19.5.2018 - 08:00) Vietor: +1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pobjecký MatejPobjecký Matej 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 16.95 8.00
2 Miko DominikMiko Dominik 03 03 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 18.53 5.00
3 Mikušať JakubMikušať Jakub 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 24.41
Celkom 3 pretekári
Beh 04 (so, 19.5.2018 - 08:00) Vietor: +1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Klement BranislavKlement Branislav 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 18.69 4.00
2 Semančík MiroslavSemančík Miroslav 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 21.89
3 Sdurka AdamSdurka Adam 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 22.05
Celkom 3 pretekári
Beh 05 (so, 19.5.2018 - 08:00) Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Takács NorbertTakács Norbert 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 20.14 2.00
2 Varo MatúšVaro Matúš 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 20.64 1.00
Poznámky:
0,3
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Zachar LukášZachar Lukáš 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 14.68 11.00
2 Labuda DominikLabuda Dominik 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 14.73 9.00
3 Pobjecký MatejPobjecký Matej 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 16.95 8.00
4 117 Hruška PeterHruška Peter 03 03 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 18.09 7.00
5 Prusák JurajPrusák Juraj 04 04 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 5 18.29 6.00
6 Miko DominikMiko Dominik 03 03 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 18.53 5.00
7 Klement BranislavKlement Branislav 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 18.69 4.00
8 Plačko LukášPlačko Lukáš 05 05 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 4 19.91 3.00
9 Takács NorbertTakács Norbert 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 20.14 2.00
10 Varo MatúšVaro Matúš 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 20.64 1.00
11 Vanko MarekVanko Marek 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 20.75
12 Kachlík FilipKachlík Filip 03 03 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 3 21.20
13 Semančík MiroslavSemančík Miroslav 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 21.89
14 Sdurka AdamSdurka Adam 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 22.05
15 Holý PeterHolý Peter 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 22.88
16 Mikušať JakubMikušať Jakub 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 24.41

100 m prekážok [83,8cm] - Starší žiaci (Celkový stav)

Celkový stav (so, 19.5.2018 - 08:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Zachar LukášZachar Lukáš 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 14.68
2 Labuda DominikLabuda Dominik 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 14.73
3 Pobjecký MatejPobjecký Matej 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 16.95
4 117 Hruška PeterHruška Peter 03 03 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 18.09
5 Prusák JurajPrusák Juraj 04 04 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 18.29
6 Miko DominikMiko Dominik 03 03 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 18.53
7 Klement BranislavKlement Branislav 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 18.69
8 Plačko LukášPlačko Lukáš 05 05 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 19.91
9 Vanko MarekVanko Marek 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 20.75
10 Kachlík FilipKachlík Filip 03 03 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 21.20
11 Sdurka AdamSdurka Adam 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 22.05
12 Holý PeterHolý Peter 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 22.88
13 Mikušať JakubMikušať Jakub 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 24.41
Celkom 13 pretekárov