<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2. kolo M-ZsAZ družstiev st. žiactva a najml. žiactva

Trenčín (19. 5. 2018)

60 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 19.5.2018 - 08:45) Vietor: -1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 07.73 11.00
2 Čery MatúšČery Matúš 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 07.74 9.00
3 Dvoran MatejDvoran Matej 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 07.90 6.00
4 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 07.91 5.00
5 Ostrovský MartinOstrovský Martin 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 07.92 4.00
6 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 07.94 3.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 19.5.2018 - 08:45) Vietor: -1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Klement BranislavKlement Branislav 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 07.97 2.00
2 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 08.22 1.00
3 Pačes ViktorPačes Viktor 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 08.26
4 Lopúch AdamLopúch Adam 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 08.26
5 Bartovič DávidBartovič Dávid 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 08.27
6 Čmelka MarkoČmelka Marko 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 08.52
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 19.5.2018 - 08:45) Vietor: -1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Karol TimotejKarol Timotej 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 08.23
2 Moravčík OndrejMoravčík Ondrej 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 08.63
3 Dvořák MariánDvořák Marián 04 04 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 3 08.68
4 Petrovič NatanPetrovič Natan 06 06 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 08.75
5 Varo MatúšVaro Matúš 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 08.77
6 Samuel SebastianSamuel Sebastian 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 09.26
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (so, 19.5.2018 - 08:45) Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hozlár MatejHozlár Matej 03 03 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 2 07.80 7.00
2 136 Demian TomášDemian Tomáš 05 05 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 5 08.81
3 Komora AndrejKomora Andrej 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 09.26
4 Sdurka AdamSdurka Adam 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 09.26
5 Semančík MiroslavSemančík Miroslav 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 09.82
Ivánek FilipIvánek Filip 05 05 AK Junior HoličAK Junior Holič 6 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (so, 19.5.2018 - 08:45) Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 422 Mihalička AlexMihalička Alex 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 08.71
2 Molnár OndrejMolnár Ondrej 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 08.85
3 Kudlička OndrejKudlička Ondrej 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 09.20
4 421 Maškovič PatrikMaškovič Patrik 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 09.79
5 Macháček RichardMacháček Richard 03 03 AK Junior HoličAK Junior Holič 5 16.44
Celkom 5 pretekárov
Beh 06 (so, 19.5.2018 - 08:45) Vietor: -1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 07.76 8.00
2 211 Paška KristiánPaška Kristián 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 08.58
3 Štefák DanielŠtefák Daniel 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 09.18
Rajčák SamuelRajčák Samuel 05 05 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 DNS
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 07.73 11.00
2 Čery MatúšČery Matúš 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 07.74 9.00
3 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 07.76 8.00
4 Hozlár MatejHozlár Matej 03 03 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 2 07.80 7.00
5 Dvoran MatejDvoran Matej 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 07.90 6.00
6 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 07.91 5.00
7 Ostrovský MartinOstrovský Martin 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 07.92 4.00
8 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 07.94 3.00
9 Klement BranislavKlement Branislav 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 07.97 2.00
10 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 08.22 1.00
11 Karol TimotejKarol Timotej 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 08.23
12 Pačes ViktorPačes Viktor 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 08.26
12 Lopúch AdamLopúch Adam 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 08.26
14 Bartovič DávidBartovič Dávid 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 08.27
15 Čmelka MarkoČmelka Marko 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 08.52
16 211 Paška KristiánPaška Kristián 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 08.58
17 Moravčík OndrejMoravčík Ondrej 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 08.63
18 Dvořák MariánDvořák Marián 04 04 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 3 08.68
19 422 Mihalička AlexMihalička Alex 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 08.71
20 Petrovič NatanPetrovič Natan 06 06 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 08.75
21 Varo MatúšVaro Matúš 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 08.77
22 136 Demian TomášDemian Tomáš 05 05 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 5 08.81
23 Molnár OndrejMolnár Ondrej 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 08.85
24 Štefák DanielŠtefák Daniel 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 09.18
25 Kudlička OndrejKudlička Ondrej 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 09.20
26 Samuel SebastianSamuel Sebastian 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 09.26
26 Komora AndrejKomora Andrej 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 09.26
26 Sdurka AdamSdurka Adam 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 09.26
29 421 Maškovič PatrikMaškovič Patrik 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 09.79
30 Semančík MiroslavSemančík Miroslav 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 09.82
31 Macháček RichardMacháček Richard 03 03 AK Junior HoličAK Junior Holič 5 16.44
Ivánek FilipIvánek Filip 05 05 AK Junior HoličAK Junior Holič 6 DNS
Rajčák SamuelRajčák Samuel 05 05 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 DNS

60 m - Starší žiaci (Celkový stav)

Celkový stav (so, 19.5.2018 - 08:45) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 07.73
2 Čery MatúšČery Matúš 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 07.74
3 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 07.76
4 Hozlár MatejHozlár Matej 03 03 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 07.80
5 Dvoran MatejDvoran Matej 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 07.90
6 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 07.91
7 Ostrovský MartinOstrovský Martin 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 07.92
8 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 07.94
9 Klement BranislavKlement Branislav 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 07.97
10 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 08.22
11 Karol TimotejKarol Timotej 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 08.23
Pačes ViktorPačes Viktor 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 08.26
12 Lopúch AdamLopúch Adam 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 08.26
13 Bartovič DávidBartovič Dávid 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 08.27
14 Čmelka MarkoČmelka Marko 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 08.52
15 211 Paška KristiánPaška Kristián 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 08.58
16 Moravčík OndrejMoravčík Ondrej 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 08.63
17 Dvořák MariánDvořák Marián 04 04 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 08.68
18 422 Mihalička AlexMihalička Alex 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 08.71
19 Petrovič NatanPetrovič Natan 06 06 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 08.75
20 Varo MatúšVaro Matúš 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 08.77
21 136 Demian TomášDemian Tomáš 05 05 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 08.81
22 Molnár OndrejMolnár Ondrej 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 08.85
23 Štefák DanielŠtefák Daniel 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 09.18
24 Kudlička OndrejKudlička Ondrej 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 09.20
Sdurka AdamSdurka Adam 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 09.26
Komora AndrejKomora Andrej 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 09.26
25 Samuel SebastianSamuel Sebastian 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 09.26
26 421 Maškovič PatrikMaškovič Patrik 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 09.79
27 Semančík MiroslavSemančík Miroslav 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 09.82
28 Macháček RichardMacháček Richard 03 03 AK Junior HoličAK Junior Holič 16.44
Rajčák SamuelRajčák Samuel 05 05 AK Junior HoličAK Junior Holič DNS
Ivánek FilipIvánek Filip 05 05 AK Junior HoličAK Junior Holič DNS
Celkom 33 pretekárov

60 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 19.5.2018 - 08:55) Vietor: -0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 08.27 8.00
2 Farajpour DeliaFarajpour Delia 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 08.29 7.00
3 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 08.34 6.00
4 Ďurišová HanaĎurišová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 08.38 4.00
5 Fančovičová TeréziaFančovičová Terézia 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 08.40 3.00
6 Macháčková DianaMacháčková Diana 03 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 08.77
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 19.5.2018 - 08:55) Vietor: -0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 08.50 2.00
2 Horváth EszterHorváth Eszter 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 08.72
3 Melíšková LianaMelíšková Liana 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 08.75
4 Čudaiová EmaČudaiová Ema 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 08.78
5 Krokvicová HanaKrokvicová Hana 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 08.81
6 Petrovičová LuciaPetrovičová Lucia 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 08.99
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 19.5.2018 - 08:55) Vietor: -0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ursíny LeaUrsíny Lea 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 08.93
2 Danková KatarínaDanková Katarína 03 03 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 08.93
3 Šišoláková PetraŠišoláková Petra 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 08.96
MS Havjerová MichaelaHavjerová Michaela 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 09.12
5 Miškovičová NinaMiškovičová Nina 05 05 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 1 09.19
6 Bartošovičová TeréziaBartošovičová Terézia 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.34
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (so, 19.5.2018 - 08:55) Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ravasová AdrianaRavasová Adriana 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 09.15
2 Švajdová HankaŠvajdová Hanka 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 09.18
3 Michalčíková SofiaMichalčíková Sofia 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.36
4 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.38
5 Chynoranská ErikaChynoranská Erika 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.44
6 Dinková JúliaDinková Júlia 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 09.52
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (so, 19.5.2018 - 08:55) Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Srholcová KarolínaSrholcová Karolína 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 09.48
2 Černá NinaČerná Nina 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 09.55
3 Boráková VeronikaBoráková Veronika 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 09.64
4 Kramárová ZuzanaKramárová Zuzana 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.69
5 Matulová NatáliaMatulová Natália 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 09.89
6 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 10.09
Celkom 6 pretekárov
Beh 06 (so, 19.5.2018 - 08:55) Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 08.05 11.00
2 Baranovičová KarinBaranovičová Karin 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 09.22
3 418 Páleníková EmmaPáleníková Emma 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 09.53
4 Leváková NinaLeváková Nina 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 09.65
5 Strapeková JohannaStrapeková Johanna 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 09.98
6 Rezničeková SimonaRezničeková Simona 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 10.36
Celkom 6 pretekárov
Beh 07 (so, 19.5.2018 - 08:55) Vietor: +1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Farkas LeaFarkas Lea 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 08.12 9.00
2 Hubschová LíviaHubschová Lívia 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 08.63 1.00
3 Brezanová NatáliaBrezanová Natália 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 09.11
4 Bičanová VanesaBičanová Vanesa 03 03 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 09.38
MS Jankovičová SoňaJankovičová Soňa 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 10.01
Janáková DianaJanáková Diana 03 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 08 (so, 19.5.2018 - 08:55) Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kelemenová KristínaKelemenová Kristína 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 08.37 5.00
MS Jenčová EmaJenčová Ema 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 09.12
3 Malovecká DominikaMalovecká Dominika 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 09.21
4 Laiferová AdelaLaiferová Adela 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 09.29
5 419 Kudličková PatríciaKudličková Patrícia 03 03 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 09.90
6 Milkina EmaMilkina Ema 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 10.17
Celkom 6 pretekárov
Beh 09 (so, 19.5.2018 - 08:55) Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ščepková EmmaŠčepková Emma 05 05 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 08.76
2 Prohácková LeaProhácková Lea 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 08.77
3 Plšková LindaPlšková Linda 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 09.05
MS Sedgwick NinaSedgwick Nina 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.42
5 Šottníková DanielaŠottníková Daniela 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.93
6 Šeniglová BiankaŠeniglová Bianka 06 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 6 10.13
Celkom 6 pretekárov
Beh 10 (so, 19.5.2018 - 08:55) Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 119 Tomanová LauraTomanová Laura 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 09.01
2 Štrbová BarboraŠtrbová Barbora 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 09.28
3 Sedgwick Carina LaraSedgwick Carina Lara 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.42
4 Valášková GrétaValášková Gréta 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.97
MS Šottníková DominikaŠottníková Dominika 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 10.19
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 08.05 11.00
2 Farkas LeaFarkas Lea 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 08.12 9.00
3 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 08.27 8.00
4 Farajpour DeliaFarajpour Delia 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 08.29 7.00
5 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 08.34 6.00
6 Kelemenová KristínaKelemenová Kristína 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 08.37 5.00
7 Ďurišová HanaĎurišová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 08.38 4.00
8 Fančovičová TeréziaFančovičová Terézia 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 08.40 3.00
9 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 08.50 2.00
10 Hubschová LíviaHubschová Lívia 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 08.63 1.00
11 Horváth EszterHorváth Eszter 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 08.72
12 Melíšková LianaMelíšková Liana 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 08.75
13 Ščepková EmmaŠčepková Emma 05 05 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 08.76
14 Macháčková DianaMacháčková Diana 03 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 08.77
14 Prohácková LeaProhácková Lea 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 08.77
16 Čudaiová EmaČudaiová Ema 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 08.78
17 Krokvicová HanaKrokvicová Hana 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 08.81
18 Ursíny LeaUrsíny Lea 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 08.93
18 Danková KatarínaDanková Katarína 03 03 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 08.93
20 Šišoláková PetraŠišoláková Petra 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 08.96
21 Petrovičová LuciaPetrovičová Lucia 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 08.99
22 119 Tomanová LauraTomanová Laura 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 09.01
23 Plšková LindaPlšková Linda 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 09.05
24 Brezanová NatáliaBrezanová Natália 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 09.11
25 Havjerová MichaelaHavjerová Michaela 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 09.12
25 Jenčová EmaJenčová Ema 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 09.12
27 Ravasová AdrianaRavasová Adriana 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 09.15
28 Švajdová HankaŠvajdová Hanka 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 09.18
29 Miškovičová NinaMiškovičová Nina 05 05 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 1 09.19
30 Malovecká DominikaMalovecká Dominika 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 09.21
31 Baranovičová KarinBaranovičová Karin 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 09.22
32 Štrbová BarboraŠtrbová Barbora 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 09.28
33 Laiferová AdelaLaiferová Adela 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 09.29
34 Bartošovičová TeréziaBartošovičová Terézia 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.34
35 Michalčíková SofiaMichalčíková Sofia 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.36
36 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.38
36 Bičanová VanesaBičanová Vanesa 03 03 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 09.38
38 Sedgwick NinaSedgwick Nina 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.42
38 Sedgwick Carina LaraSedgwick Carina Lara 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.42
40 Chynoranská ErikaChynoranská Erika 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.44
41 Srholcová KarolínaSrholcová Karolína 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 09.48
42 Dinková JúliaDinková Júlia 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 09.52
43 418 Páleníková EmmaPáleníková Emma 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 09.53
44 Černá NinaČerná Nina 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 09.55
45 Boráková VeronikaBoráková Veronika 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 09.64
46 Leváková NinaLeváková Nina 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 09.65
47 Kramárová ZuzanaKramárová Zuzana 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.69
48 Matulová NatáliaMatulová Natália 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 09.89
49 419 Kudličková PatríciaKudličková Patrícia 03 03 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 09.90
50 Šottníková DanielaŠottníková Daniela 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.93
51 Valášková GrétaValášková Gréta 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.97
52 Strapeková JohannaStrapeková Johanna 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 09.98
53 Jankovičová SoňaJankovičová Soňa 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 10.01
54 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 10.09
55 Šeniglová BiankaŠeniglová Bianka 06 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 6 10.13
56 Milkina EmaMilkina Ema 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 10.17
57 Šottníková DominikaŠottníková Dominika 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 10.19
58 Rezničeková SimonaRezničeková Simona 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 10.36
Janáková DianaJanáková Diana 03 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 DNS

60 m - Staršie žiačky (Celkový stav)

Celkový stav (so, 19.5.2018 - 08:55) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 08.05
2 Farkas LeaFarkas Lea 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 08.12
3 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 08.27
4 Farajpour DeliaFarajpour Delia 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 08.29
5 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 08.34
6 Kelemenová KristínaKelemenová Kristína 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 08.37
7 Ďurišová HanaĎurišová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 08.38
8 Fančovičová TeréziaFančovičová Terézia 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 08.40
9 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 08.50
10 Hubschová LíviaHubschová Lívia 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 08.63
11 Horváth EszterHorváth Eszter 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 08.72
12 Melíšková LianaMelíšková Liana 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 08.75
13 Ščepková EmmaŠčepková Emma 05 05 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 08.76
Prohácková LeaProhácková Lea 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 08.77
14 Macháčková DianaMacháčková Diana 03 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 08.77
15 Čudaiová EmaČudaiová Ema 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 08.78
16 Krokvicová HanaKrokvicová Hana 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 08.81
Danková KatarínaDanková Katarína 03 03 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 08.93
17 Ursíny LeaUrsíny Lea 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 08.93
18 Šišoláková PetraŠišoláková Petra 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 08.96
19 Petrovičová LuciaPetrovičová Lucia 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 08.99
20 119 Tomanová LauraTomanová Laura 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 09.01
21 Plšková LindaPlšková Linda 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 09.05
22 Brezanová NatáliaBrezanová Natália 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 09.11
Jenčová EmaJenčová Ema 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 09.12
23 Havjerová MichaelaHavjerová Michaela 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 09.12
24 Ravasová AdrianaRavasová Adriana 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 09.15
25 Švajdová HankaŠvajdová Hanka 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 09.18
26 Miškovičová NinaMiškovičová Nina 05 05 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 09.19
27 Malovecká DominikaMalovecká Dominika 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 09.21
28 Baranovičová KarinBaranovičová Karin 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 09.22
29 Štrbová BarboraŠtrbová Barbora 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 09.28
30 Laiferová AdelaLaiferová Adela 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 09.29
31 Bartošovičová TeréziaBartošovičová Terézia 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 09.34
32 Michalčíková SofiaMichalčíková Sofia 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 09.36
Bičanová VanesaBičanová Vanesa 03 03 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 09.38
33 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 09.38
34 Sedgwick Carina LaraSedgwick Carina Lara 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 09.42
35 Chynoranská ErikaChynoranská Erika 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 09.44
36 Srholcová KarolínaSrholcová Karolína 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 09.48
37 Dinková JúliaDinková Júlia 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 09.52
38 418 Páleníková EmmaPáleníková Emma 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 09.53
39 Černá NinaČerná Nina 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 09.55
40 Boráková VeronikaBoráková Veronika 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 09.64
41 Leváková NinaLeváková Nina 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 09.65
42 Kramárová ZuzanaKramárová Zuzana 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 09.69
43 Matulová NatáliaMatulová Natália 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 09.89
44 419 Kudličková PatríciaKudličková Patrícia 03 03 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 09.90
45 Valášková GrétaValášková Gréta 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 09.97
46 Strapeková JohannaStrapeková Johanna 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 09.98
47 Jankovičová SoňaJankovičová Soňa 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 10.01
48 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10.09
49 Šeniglová BiankaŠeniglová Bianka 06 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 10.13
50 Milkina EmaMilkina Ema 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 10.17
51 Šottníková DominikaŠottníková Dominika 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10.19
52 Rezničeková SimonaRezničeková Simona 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 10.36
Janáková DianaJanáková Diana 03 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica DNS
Celkom 57 pretekárov

60 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 19.5.2018 - 09:10) Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 417 Špaček SamuelŠpaček Samuel 08 08 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 09.30 11.00
2 423 Horňák MarošHorňák Maroš 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 09.37 9.00
3 Fischer Martin DanieFischer Martin Danie 08 08 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 09.62 6.00
4 416 Drábik FilipDrábik Filip 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 09.63 5.00
5 418 Gabriž JurajGabriž Juraj 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 09.81 1.50
6 157 Chobot DominikChobot Dominik 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 09.86
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 19.5.2018 - 09:10) Vietor: +1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Karol ŠimonKarol Šimon 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.52 8.00
2 406 Handl RichardHandl Richard 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 09.79 3.00
3 421 Hornák MatejHornák Matej 08 08 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 10.09
4 Bilanič JánBilanič Ján 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 10.10
5 426 Šuba PeterŠuba Peter 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 10.54
6 Hlavatovič RichardHlavatovič Richard 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 10.60
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 19.5.2018 - 09:10) Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bakay ŠimonBakay Šimon 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 09.84
2 Brežný MatejBrežný Matej 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 10.66
3 Sýkora DenisSýkora Denis 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 11.16
4 Kukučka MatejKukučka Matej 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 11.50
5 Bakai MárioBakai Mário 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 11.98
6 Brežný MichalBrežný Michal 12 12 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 12.17
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (so, 19.5.2018 - 09:10) Vietor: -1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 419 Hindák MiroslavHindák Miroslav 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 09.81 1.50
2 251 Čičo SamuelČičo Samuel 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 11.08
3 211 Buday KristiánBuday Kristián 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 11.13
4 Bilanič JakubBilanič Jakub 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 11.23
5 118 Hvozdík AndrejHvozdík Andrej 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 11.23
6 Binovec LukášBinovec Lukáš 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 13.04
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (so, 19.5.2018 - 09:10) Vietor: -0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 426 Kóvagó DamiánKóvagó Damián 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 10.32
2 420 Kňaško MarcelKňaško Marcel 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 10.59
3 Keketi LeonKeketi Leon 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 10.76
4 425 Kacina MichalKacina Michal 08 08 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 11.01
5 145 Jurčák JakubJurčák Jakub 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 11.31
6 249 Katuščák MichalKatuščák Michal 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 11.99
Celkom 6 pretekárov
Beh 06 (so, 19.5.2018 - 09:10) Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krištof TomášKrištof Tomáš 09 09 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 09.59 7.00
2 Sipina MatúšSipina Matúš 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.69 4.00
3 136 Sedláček Victor HeinzSedláček Victor Heinz 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 10.03
4 427 Pelech MichalPelech Michal 09 09 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 10.18
5 Sorád TomášSorád Tomáš 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 11.05
Celkom 5 pretekárov
Beh 07 (so, 19.5.2018 - 09:10) Vietor: +4.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 250 Zemene MatúšZemene Matúš 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 10.56
2 Vailing ToedorVailing Toedor 11 11 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 12.23
Vontorčík Adam FrantišekVontorčík Adam František 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 DNS
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 417 Špaček SamuelŠpaček Samuel 08 08 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 09.30 11.00
2 423 Horňák MarošHorňák Maroš 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 09.37 9.00
3 Karol ŠimonKarol Šimon 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.52 8.00
4 Krištof TomášKrištof Tomáš 09 09 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 09.59 7.00
5 Fischer Martin DanieFischer Martin Danie 08 08 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 09.62 6.00
6 416 Drábik FilipDrábik Filip 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 09.63 5.00
7 Sipina MatúšSipina Matúš 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.69 4.00
8 406 Handl RichardHandl Richard 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 09.79 3.00
9 418 Gabriž JurajGabriž Juraj 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 09.81 1.50
9 419 Hindák MiroslavHindák Miroslav 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 09.81 1.50
11 Bakay ŠimonBakay Šimon 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 09.84
12 157 Chobot DominikChobot Dominik 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 09.86
13 136 Sedláček Victor HeinzSedláček Victor Heinz 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 10.03
14 421 Hornák MatejHornák Matej 08 08 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 10.09
15 Bilanič JánBilanič Ján 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 10.10
16 427 Pelech MichalPelech Michal 09 09 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 10.18
17 426 Kóvagó DamiánKóvagó Damián 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 10.32
18 426 Šuba PeterŠuba Peter 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 10.54
19 250 Zemene MatúšZemene Matúš 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 10.56
20 420 Kňaško MarcelKňaško Marcel 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 10.59
21 Hlavatovič RichardHlavatovič Richard 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 10.60
22 Brežný MatejBrežný Matej 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 10.66
23 Keketi LeonKeketi Leon 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 10.76
24 425 Kacina MichalKacina Michal 08 08 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 11.01
25 Sorád TomášSorád Tomáš 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 11.05
26 251 Čičo SamuelČičo Samuel 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 11.08
27 211 Buday KristiánBuday Kristián 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 11.13
28 Sýkora DenisSýkora Denis 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 11.16
29 Bilanič JakubBilanič Jakub 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 11.23
29 118 Hvozdík AndrejHvozdík Andrej 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 11.23
31 145 Jurčák JakubJurčák Jakub 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 11.31
32 Kukučka MatejKukučka Matej 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 11.50
33 Bakai MárioBakai Mário 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 11.98
34 249 Katuščák MichalKatuščák Michal 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 11.99
35 Brežný MichalBrežný Michal 12 12 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 12.17
36 Vailing ToedorVailing Toedor 11 11 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 12.23
37 Binovec LukášBinovec Lukáš 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 13.04
Vontorčík Adam FrantišekVontorčík Adam František 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 DNS

60 m - Najmladší žiaci (Celkový stav)

Celkový stav (so, 19.5.2018 - 09:10) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 417 Špaček SamuelŠpaček Samuel 08 08 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 09.30
2 423 Horňák MarošHorňák Maroš 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 09.37
3 Karol ŠimonKarol Šimon 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 09.52
4 Krištof TomášKrištof Tomáš 09 09 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 09.59
5 Fischer Martin DanieFischer Martin Danie 08 08 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 09.62
6 416 Drábik FilipDrábik Filip 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 09.63
7 Sipina MatúšSipina Matúš 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 09.69
8 406 Handl RichardHandl Richard 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 09.79
9= 419 Hindák MiroslavHindák Miroslav 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 09.81
9= 418 Gabriž JurajGabriž Juraj 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 09.81
11 Bakay ŠimonBakay Šimon 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 09.84
12 157 Chobot DominikChobot Dominik 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 09.86
13 136 Sedláček Victor HeinzSedláček Victor Heinz 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 10.03
14 421 Hornák MatejHornák Matej 08 08 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 10.09
15 Bilanič JánBilanič Ján 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10.10
16 427 Pelech MichalPelech Michal 09 09 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 10.18
17 426 Kóvagó DamiánKóvagó Damián 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 10.32
18 426 Šuba PeterŠuba Peter 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 10.54
19 250 Zemene MatúšZemene Matúš 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 10.56
20 420 Kňaško MarcelKňaško Marcel 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 10.59
21 Hlavatovič RichardHlavatovič Richard 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10.60
22 Brežný MatejBrežný Matej 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 10.66
23 Keketi LeonKeketi Leon 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10.76
24 425 Kacina MichalKacina Michal 08 08 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 11.01
25 Sorád TomášSorád Tomáš 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 11.05
26 251 Čičo SamuelČičo Samuel 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 11.08
27 211 Buday KristiánBuday Kristián 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 11.13
28 Sýkora DenisSýkora Denis 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 11.16
29= Bilanič JakubBilanič Jakub 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 11.23
29= 118 Hvozdík AndrejHvozdík Andrej 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 11.23
31 145 Jurčák JakubJurčák Jakub 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 11.31
32 Kukučka MatejKukučka Matej 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 11.50
33 Bakai MárioBakai Mário 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 11.98
34 249 Katuščák MichalKatuščák Michal 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 11.99
35 Brežný MichalBrežný Michal 12 12 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 12.17
36 Vailing ToedorVailing Toedor 11 11 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 12.23
37 Binovec LukášBinovec Lukáš 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 13.04
Vontorčík Adam FrantišekVontorčík Adam František 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra DNS
Celkom 38 pretekárov

60 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 19.5.2018 - 09:25) Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 132 Martišová DianaMartišová Diana 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 09.14 11.00
2 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 09.22 9.00
3 406 Mikušincová ZuzanaMikušincová Zuzana 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 09.34 8.00
4 416 Čudaiová ViktóriaČudaiová Viktória 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 09.39 7.00
5 417 Šebestová SáraŠebestová Sára 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 09.67 2.00
6 426 Smrtičová NinaSmrtičová Nina 07 07 AK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý JurAK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý... 2 09.70 1.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 19.5.2018 - 09:25) Vietor: +2.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Prvá LuciaPrvá Lucia 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 09.53 6.00
2 Pašková NinaPašková Nina 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 09.63 4.00
3 424 Gbelcová AdelaGbelcová Adela 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 09.74
4 Střelcová EmaStřelcová Ema 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 09.87
5 Nováková KarinNováková Karin 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 09.89
Hrotková NatáliaHrotková Natália 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 19.5.2018 - 09:25) Vietor: +1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Titková NatáliaTitková Natália 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 10.07
2 Harceková NikolaHarceková Nikola 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 10.14
3 420 Pániková NinaPániková Nina 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 10.15
4 Kováčová VeronikaKováčová Veronika 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 10.29
5 Supeková SofiaSupeková Sofia 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 10.51
6 Mikušaťová TeréziaMikušaťová Terézia 08 08 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 10.51
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (so, 19.5.2018 - 09:25) Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Matyšaková AlžbetaMatyšaková Alžbeta 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 10.49
2 Krepopová NatáliaKrepopová Natália 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 10.50
3 Maršalová ViktóriaMaršalová Viktória 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 10.59
4 119 Kučerová NelaKučerová Nela 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 10.65
5 417 Danielová Ša ViktóriaDanielová Ša Viktória 07 07 AK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý JurAK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý... 4 10.98
6 421 Holková NatáliaHolková Natália 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 11.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (so, 19.5.2018 - 09:25) Vietor: -0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Seková BarboraSeková Barbora 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 11.28
2 Peciarová KatarínaPeciarová Katarína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 11.38
3 419 Gazárková AdrianaGazárková Adriana 08 08 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 5 11.51
4 Bilická Alica IzabelaBilická Alica Izabela 10 10 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 11.76
5 422 Pivarčiová HanaPivarčiová Hana 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 11.89
6 Úradníková NatáliaÚradníková Natália 11 11 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 12.68
Celkom 6 pretekárov
Beh 06 (so, 19.5.2018 - 09:25) Vietor: -1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ayiba LorealAyiba Loreal 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 6 10.89
2 425 Adamcová LuciaAdamcová Lucia 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 11.51
3 Dubovská SáraDubovská Sára 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 12.29
4 422 Radochová AgátaRadochová Agáta 08 08 AK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý JurAK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý... 4 12.71
5 Vadovičová MartinaVadovičová Martina 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 12.76
6 Homolová AlexandraHomolová Alexandra 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 13.41
Celkom 6 pretekárov
Beh 07 (so, 19.5.2018 - 09:25) Vietor: -1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 419 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 10.32
2 Kohoutová Christina ZaharKohoutová Christina Zahar 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 6 10.92
3 Karnošová TamaraKarnošová Tamara 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 11.44
4 Maslínová EmaMaslínová Ema 07 07 AK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý JurAK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý... 1 11.48
5 424 Hrušovská SimonaHrušovská Simona 07 07 AK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý JurAK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý... 3 12.58
6 Jankovičová NinaJankovičová Nina 10 10 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 12.83
Celkom 6 pretekárov
Beh 08 (so, 19.5.2018 - 09:25) Vietor: +2.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Raymonds EllaRaymonds Ella 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 6 09.63 4.00
2 Pajtinková EmaPajtinková Ema 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.80
3 Michalčíková BiankaMichalčíková Bianka 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 10.53
4 Michaličková ViktóriaMichaličková Viktória 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 11.14
Pikálková AnetaPikálková Aneta 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 DNS
Celkom 5 pretekárov
Beh 09 (so, 19.5.2018 - 09:25) Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Rončkevičová RadkaRončkevičová Radka 08 08 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 4 09.82
2 Sváteková LenkaSváteková Lenka 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 10.38
3 200 Šarudiová DianaŠarudiová Diana 07 07 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 5 10.60
4 Tóthová KristínaTóthová Kristína 08 08 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 6 11.52
5 Talajková VanessaTalajková Vanessa 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 12.15
Celkom 5 pretekárov
Beh 10 (so, 19.5.2018 - 09:25) Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 137 Vetríková VanesaVetríková Vanesa 07 07 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 3 09.63 4.00
2 Tóthová AdelkaTóthová Adelka 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 10.96
MS 130 Vyzváryová VeronikaVyzváryová Veronika 07 07 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 11.02
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 132 Martišová DianaMartišová Diana 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 09.14 11.00
2 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 09.22 9.00
3 406 Mikušincová ZuzanaMikušincová Zuzana 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 09.34 8.00
4 416 Čudaiová ViktóriaČudaiová Viktória 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 09.39 7.00
5 Prvá LuciaPrvá Lucia 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 09.53 6.00
6 Pašková NinaPašková Nina 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 09.63 4.00
6 Raymonds EllaRaymonds Ella 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 6 09.63 4.00
6 137 Vetríková VanesaVetríková Vanesa 07 07 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 3 09.63 4.00
9 417 Šebestová SáraŠebestová Sára 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 09.67 2.00
10 426 Smrtičová NinaSmrtičová Nina 07 07 AK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý JurAK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý... 2 09.70 1.00
11 424 Gbelcová AdelaGbelcová Adela 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 09.74
12 Pajtinková EmaPajtinková Ema 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.80
13 Rončkevičová RadkaRončkevičová Radka 08 08 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 4 09.82
14 Střelcová EmaStřelcová Ema 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 09.87
15 Nováková KarinNováková Karin 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 09.89
16 Titková NatáliaTitková Natália 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 10.07
17 Harceková NikolaHarceková Nikola 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 10.14
18 420 Pániková NinaPániková Nina 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 10.15
19 Kováčová VeronikaKováčová Veronika 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 10.29
20 419 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 10.32
21 Sváteková LenkaSváteková Lenka 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 10.38
22 Matyšaková AlžbetaMatyšaková Alžbeta 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 10.49
23 Krepopová NatáliaKrepopová Natália 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 10.50
24 Supeková SofiaSupeková Sofia 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 10.51
24 Mikušaťová TeréziaMikušaťová Terézia 08 08 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 10.51
26 Michalčíková BiankaMichalčíková Bianka 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 10.53
27 Maršalová ViktóriaMaršalová Viktória 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 10.59
28 200 Šarudiová DianaŠarudiová Diana 07 07 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 5 10.60
29 119 Kučerová NelaKučerová Nela 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 10.65
30 Ayiba LorealAyiba Loreal 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 6 10.89
31 Kohoutová Christina ZaharKohoutová Christina Zahar 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 6 10.92
32 Tóthová AdelkaTóthová Adelka 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 10.96
33 417 Danielová Ša ViktóriaDanielová Ša Viktória 07 07 AK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý JurAK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý... 4 10.98
34 421 Holková NatáliaHolková Natália 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 11.00
35 130 Vyzváryová VeronikaVyzváryová Veronika 07 07 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 11.02
36 Michaličková ViktóriaMichaličková Viktória 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 11.14
37 Seková BarboraSeková Barbora 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 11.28
38 Peciarová KatarínaPeciarová Katarína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 11.38
39 Karnošová TamaraKarnošová Tamara 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 11.44
40 Maslínová EmaMaslínová Ema 07 07 AK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý JurAK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý... 1 11.48
41 419 Gazárková AdrianaGazárková Adriana 08 08 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 5 11.51
41 425 Adamcová LuciaAdamcová Lucia 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 11.51
43 Tóthová KristínaTóthová Kristína 08 08 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 6 11.52
44 Bilická Alica IzabelaBilická Alica Izabela 10 10 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 11.76
45 422 Pivarčiová HanaPivarčiová Hana 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 11.89
46 Talajková VanessaTalajková Vanessa 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 12.15
47 Dubovská SáraDubovská Sára 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 12.29
48 424 Hrušovská SimonaHrušovská Simona 07 07 AK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý JurAK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý... 3 12.58
49 Úradníková NatáliaÚradníková Natália 11 11 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 12.68
50 422 Radochová AgátaRadochová Agáta 08 08 AK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý JurAK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý... 4 12.71
51 Vadovičová MartinaVadovičová Martina 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 12.76
52 Jankovičová NinaJankovičová Nina 10 10 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 12.83
53 Homolová AlexandraHomolová Alexandra 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 13.41
Hrotková NatáliaHrotková Natália 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 DNS
Pikálková AnetaPikálková Aneta 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 DNS

60 m - Najmladšie žiačky (Celkový stav)

Celkový stav (so, 19.5.2018 - 09:25) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 132 Martišová DianaMartišová Diana 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 09.14
2 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 09.22
3 406 Mikušincová ZuzanaMikušincová Zuzana 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 09.34
4 416 Čudaiová ViktóriaČudaiová Viktória 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 09.39
5 Prvá LuciaPrvá Lucia 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 09.53
6= Raymonds EllaRaymonds Ella 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 09.63
6= 137 Vetríková VanesaVetríková Vanesa 07 07 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 09.63
6= Pašková NinaPašková Nina 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 09.63
9 417 Šebestová SáraŠebestová Sára 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 09.67
10 426 Smrtičová NinaSmrtičová Nina 07 07 AK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý JurAK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý... 09.70
11 424 Gbelcová AdelaGbelcová Adela 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 09.74
12 Pajtinková EmaPajtinková Ema 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 09.80
13 Rončkevičová RadkaRončkevičová Radka 08 08 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 09.82
14 Střelcová EmaStřelcová Ema 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 09.87
15 Nováková KarinNováková Karin 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 09.89
16 Titková NatáliaTitková Natália 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 10.07
17 Harceková NikolaHarceková Nikola 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 10.14
18 420 Pániková NinaPániková Nina 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 10.15
19 Kováčová VeronikaKováčová Veronika 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 10.29
20 419 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 10.32
21 Sváteková LenkaSváteková Lenka 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 10.38
22 Matyšaková AlžbetaMatyšaková Alžbeta 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 10.49
23 Krepopová NatáliaKrepopová Natália 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 10.50
24= Mikušaťová TeréziaMikušaťová Terézia 08 08 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 10.51
24= Supeková SofiaSupeková Sofia 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10.51
26 Michalčíková BiankaMichalčíková Bianka 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10.53
27 Maršalová ViktóriaMaršalová Viktória 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 10.59
28 200 Šarudiová DianaŠarudiová Diana 07 07 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 10.60
29 119 Kučerová NelaKučerová Nela 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 10.65
30 Ayiba LorealAyiba Loreal 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 10.89
31 Kohoutová Christina ZaharKohoutová Christina Zahar 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 10.92
32 Tóthová AdelkaTóthová Adelka 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 10.96
33 417 Danielová Ša ViktóriaDanielová Ša Viktória 07 07 AK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý JurAK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý... 10.98
34 421 Holková NatáliaHolková Natália 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 11.00
35 130 Vyzváryová VeronikaVyzváryová Veronika 07 07 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 11.02
36 Michaličková ViktóriaMichaličková Viktória 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 11.14
37 Seková BarboraSeková Barbora 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 11.28
38 Peciarová KatarínaPeciarová Katarína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 11.38
39 Karnošová TamaraKarnošová Tamara 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 11.44
40 Maslínová EmaMaslínová Ema 07 07 AK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý JurAK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý... 11.48
41= 419 Gazárková AdrianaGazárková Adriana 08 08 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 11.51
41= 425 Adamcová LuciaAdamcová Lucia 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 11.51
43 Tóthová KristínaTóthová Kristína 08 08 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 11.52
44 Bilická Alica IzabelaBilická Alica Izabela 10 10 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 11.76
45 422 Pivarčiová HanaPivarčiová Hana 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 11.89
46 Talajková VanessaTalajková Vanessa 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 12.15
47 Dubovská SáraDubovská Sára 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 12.29
48 424 Hrušovská SimonaHrušovská Simona 07 07 AK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý JurAK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý... 12.58
49 Úradníková NatáliaÚradníková Natália 11 11 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 12.68
50 422 Radochová AgátaRadochová Agáta 08 08 AK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý JurAK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý... 12.71
51 Vadovičová MartinaVadovičová Martina 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 12.76
52 Jankovičová NinaJankovičová Nina 10 10 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 12.83
53 Homolová AlexandraHomolová Alexandra 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 13.41
Pikálková AnetaPikálková Aneta 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič DNS
Hrotková NatáliaHrotková Natália 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava DNS
Celkom 55 pretekárov