<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2. kolo M-ZsAZ družstiev st. žiactva a najml. žiactva

Trenčín (19. 5. 2018)

100 m prekážok [76,2cm-8,20m] - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 19.5.2018 - 08:10) Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 15.70 11.00
2 Kelemenová KristínaKelemenová Kristína 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 16.37 9.00
3 Tináková EmmaTináková Emma 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 16.71 7.00
Vargová MargaretVargová Margaret 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 19.5.2018 - 08:10) Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kukučková ElenaKukučková Elena 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 17.82 5.00
2 Melíšková LianaMelíšková Liana 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 18.51 2.00
3 Horváth EszterHorváth Eszter 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 20.38
Karabová EliškaKarabová Eliška 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 19.5.2018 - 08:10) Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 16.59 8.00
2 Ďurišová HanaĎurišová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 17.13 6.00
3 Beťková JúliaBeťková Júlia 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 19.47 1.00
4 Ballová TatianaBallová Tatiana 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 22.45
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (so, 19.5.2018 - 08:10) Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hudeková AgathaHudeková Agatha 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 17.90 4.00
2 Havjerová JúliaHavjerová Júlia 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 19.55
3 422 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 20.20
4 Frimmerová SarahFrimmerová Sarah 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 21.52
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (so, 19.5.2018 - 08:10) Vietor: +1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 200 Vašková AdriánaVašková Adriána 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 18.41 3.00
2 Repková DianaRepková Diana 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 21.88
3 417 Moravíková SofiaMoravíková Sofia 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 23.26
Piterková DominikaPiterková Dominika 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 DNS
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 15.70 11.00
2 Kelemenová KristínaKelemenová Kristína 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 16.37 9.00
3 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 16.59 8.00
4 Tináková EmmaTináková Emma 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 16.71 7.00
5 Ďurišová HanaĎurišová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 17.13 6.00
6 Kukučková ElenaKukučková Elena 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 17.82 5.00
7 Hudeková AgathaHudeková Agatha 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 17.90 4.00
8 200 Vašková AdriánaVašková Adriána 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 18.41 3.00
9 Melíšková LianaMelíšková Liana 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 18.51 2.00
10 Beťková JúliaBeťková Júlia 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 19.47 1.00
11 Havjerová JúliaHavjerová Júlia 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 19.55
12 422 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 20.20
13 Horváth EszterHorváth Eszter 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 20.38
14 Frimmerová SarahFrimmerová Sarah 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 21.52
15 Repková DianaRepková Diana 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 21.88
16 Ballová TatianaBallová Tatiana 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 22.45
17 417 Moravíková SofiaMoravíková Sofia 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 23.26
Vargová MargaretVargová Margaret 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 DNS
Karabová EliškaKarabová Eliška 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 DNS
Piterková DominikaPiterková Dominika 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 DNS

100 m prekážok [76,2cm-8,20m] - Staršie žiačky (Celkový stav)

Celkový stav (so, 19.5.2018 - 08:10) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 15.70
2 Kelemenová KristínaKelemenová Kristína 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 16.37
3 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 16.59
4 Tináková EmmaTináková Emma 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 16.71
5 Ďurišová HanaĎurišová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 17.13
6 Kukučková ElenaKukučková Elena 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 17.82
7 Hudeková AgathaHudeková Agatha 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 17.90
8 200 Vašková AdriánaVašková Adriána 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 18.41
9 Melíšková LianaMelíšková Liana 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 18.51
10 Beťková JúliaBeťková Júlia 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 19.47
11 Havjerová JúliaHavjerová Júlia 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 19.55
12 422 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 20.20
13 Horváth EszterHorváth Eszter 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 20.38
14 Frimmerová SarahFrimmerová Sarah 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 21.52
15 Repková DianaRepková Diana 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 21.88
16 Ballová TatianaBallová Tatiana 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 22.45
17 417 Moravíková SofiaMoravíková Sofia 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 23.26
Piterková DominikaPiterková Dominika 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra DNS
Karabová EliškaKarabová Eliška 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky DNS
Vargová MargaretVargová Margaret 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky DNS
Celkom 20 pretekárov