<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2. kolo M-ZsAZ družstiev st. žiactva a najml. žiactva

Trenčín (19. 5. 2018)

300 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 19.5.2018 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 41.46 8.00
2 Emanuel RadovanEmanuel Radovan 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 46.93 4.00
3 Petrovič NatanPetrovič Natan 06 06 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 47.33 3.00
Prochác FilipProchác Filip 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 19.5.2018 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ostrovský MartinOstrovský Martin 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 40.17 9.00
2 Müller PatrikMüller Patrik 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 43.48 7.00
3 Chen JackChen Jack 05 05 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 48.44 2.00
4 Macháček RichardMacháček Richard 03 03 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 51.82 1.00
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 19.5.2018 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 39.60 11.00
2 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 44.36 6.00
3 Pačes ViktorPačes Viktor 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 45.26 5.00
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 39.60 11.00
2 Ostrovský MartinOstrovský Martin 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 40.17 9.00
3 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 41.46 8.00
4 Müller PatrikMüller Patrik 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 43.48 7.00
5 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 44.36 6.00
6 Pačes ViktorPačes Viktor 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 45.26 5.00
7 Emanuel RadovanEmanuel Radovan 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 46.93 4.00
8 Petrovič NatanPetrovič Natan 06 06 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 47.33 3.00
9 Chen JackChen Jack 05 05 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 48.44 2.00
10 Macháček RichardMacháček Richard 03 03 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 51.82 1.00
Prochác FilipProchác Filip 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 DNS

300 m - Starší žiaci (Celkový stav)

Celkový stav (so, 19.5.2018 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 39.60
2 Ostrovský MartinOstrovský Martin 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 40.17
3 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 41.46
4 Müller PatrikMüller Patrik 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 43.48
5 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 44.36
6 Pačes ViktorPačes Viktor 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 45.26
7 Emanuel RadovanEmanuel Radovan 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 46.93
8 Petrovič NatanPetrovič Natan 06 06 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 47.33
9 Chen JackChen Jack 05 05 AK Junior HoličAK Junior Holič 48.44
10 Macháček RichardMacháček Richard 03 03 AK Junior HoličAK Junior Holič 51.82
Prochác FilipProchác Filip 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky DNS
Celkom 11 pretekárov

300 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 19.5.2018 - 10:10) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hubschová LíviaHubschová Lívia 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 46.48 7.00
2 Prohácková LeaProhácková Lea 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 46.96 4.00
3 Rybáriková NatáliaRybáriková Natália 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 48.85
Kosmálová SimonaKosmálová Simona 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 19.5.2018 - 10:10) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ščepková EmmaŠčepková Emma 05 05 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 49.53
2 Urminská EmaUrminská Ema 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 50.13
3 Miškovičová NinaMiškovičová Nina 05 05 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 50.31
4 Trnková NikoletaTrnková Nikoleta 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 50.33
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 19.5.2018 - 10:10) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ballová TatianaBallová Tatiana 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 48.60 1.00
2 Sedgwick Carina LaraSedgwick Carina Lara 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 50.21
3 Zeleňová TatianaZeleňová Tatiana 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 53.31
4 Bičanová VanesaBičanová Vanesa 03 03 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 55.93
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (so, 19.5.2018 - 10:10) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Brezanová NatáliaBrezanová Natália 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 48.50 2.00
2 Duchoňová EmaDuchoňová Ema 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 48.66
3 Bučeková RáchelBučeková Ráchel 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 49.09
4 Frimmerová SarahFrimmerová Sarah 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 50.80
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (so, 19.5.2018 - 10:10) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 42.16 11.00
2 Hulíková TamaraHulíková Tamara 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 46.54 5.00
3 144 Geseová LeaGeseová Lea 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 47.27 3.00
4 Hudeková AgathaHudeková Agatha 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 48.77
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (so, 19.5.2018 - 10:10) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 44.79 9.00
2 Plšková LindaPlšková Linda 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 48.75
Piterková DominikaPiterková Dominika 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 DNS
Pomajbová VanesaPomajbová Vanesa 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 07 (so, 19.5.2018 - 10:10) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 132 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 44.97 8.00
2 Šujanová EllaŠujanová Ella 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 46.52 6.00
3 Suchopová NikolSuchopová Nikol 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 52.64
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 42.16 11.00
2 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 44.79 9.00
3 132 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 44.97 8.00
4 Hubschová LíviaHubschová Lívia 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 46.48 7.00
5 Šujanová EllaŠujanová Ella 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 46.52 6.00
6 Hulíková TamaraHulíková Tamara 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 46.54 5.00
7 Prohácková LeaProhácková Lea 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 46.96 4.00
8 144 Geseová LeaGeseová Lea 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 47.27 3.00
9 Brezanová NatáliaBrezanová Natália 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 48.50 2.00
10 Ballová TatianaBallová Tatiana 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 48.60 1.00
11 Duchoňová EmaDuchoňová Ema 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 48.66
12 Plšková LindaPlšková Linda 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 48.75
13 Hudeková AgathaHudeková Agatha 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 48.77
14 Rybáriková NatáliaRybáriková Natália 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 48.85
15 Bučeková RáchelBučeková Ráchel 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 49.09
16 Ščepková EmmaŠčepková Emma 05 05 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 49.53
17 Urminská EmaUrminská Ema 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 50.13
18 Sedgwick Carina LaraSedgwick Carina Lara 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 50.21
19 Miškovičová NinaMiškovičová Nina 05 05 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 50.31
20 Trnková NikoletaTrnková Nikoleta 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 50.33
21 Frimmerová SarahFrimmerová Sarah 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 50.80
22 Suchopová NikolSuchopová Nikol 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 52.64
23 Zeleňová TatianaZeleňová Tatiana 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 53.31
24 Bičanová VanesaBičanová Vanesa 03 03 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 55.93
Kosmálová SimonaKosmálová Simona 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 DNS
Piterková DominikaPiterková Dominika 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 DNS
Pomajbová VanesaPomajbová Vanesa 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 DNS

300 m - Staršie žiačky (Celkový stav)

Celkový stav (so, 19.5.2018 - 10:10) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 42.16
2 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 44.79
3 132 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 44.97
4 Hubschová LíviaHubschová Lívia 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 46.48
5 Šujanová EllaŠujanová Ella 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 46.52
6 Hulíková TamaraHulíková Tamara 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 46.54
7 Prohácková LeaProhácková Lea 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 46.96
8 144 Geseová LeaGeseová Lea 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 47.27
9 Brezanová NatáliaBrezanová Natália 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 48.50
10 Ballová TatianaBallová Tatiana 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 48.60
11 Duchoňová EmaDuchoňová Ema 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 48.66
12 Plšková LindaPlšková Linda 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 48.75
13 Hudeková AgathaHudeková Agatha 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 48.77
14 Rybáriková NatáliaRybáriková Natália 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 48.85
15 Bučeková RáchelBučeková Ráchel 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 49.09
16 Ščepková EmmaŠčepková Emma 05 05 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 49.53
17 Urminská EmaUrminská Ema 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 50.13
18 Sedgwick Carina LaraSedgwick Carina Lara 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 50.21
19 Miškovičová NinaMiškovičová Nina 05 05 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 50.31
20 Trnková NikoletaTrnková Nikoleta 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 50.33
21 Frimmerová SarahFrimmerová Sarah 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 50.80
22 Suchopová NikolSuchopová Nikol 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 52.64
23 Zeleňová TatianaZeleňová Tatiana 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 53.31
24 Bičanová VanesaBičanová Vanesa 03 03 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 55.93
Piterková DominikaPiterková Dominika 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra DNS
Pomajbová VanesaPomajbová Vanesa 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky DNS
Kosmálová SimonaKosmálová Simona 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky DNS
Celkom 27 pretekárov