<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2. kolo M-ZsAZ družstiev st. žiactva a najml. žiactva

Trenčín (19. 5. 2018)

150 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 19.5.2018 - 11:25) Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 17.62 10.00
2 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 17.62 10.00
3 Dvoran MatejDvoran Matej 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 1 18.24 6.00
4 Fáber RenéFáber René 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 18.41 4.00
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 19.5.2018 - 11:25) Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Čery MatúšČery Matúš 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 18.21 7.00
2 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 18.25 5.00
3 Ostrovský MartinOstrovský Martin 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 18.72 3.00
4 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 18.79 2.00
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 19.5.2018 - 11:25) Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 19.08 1.00
2 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 19.36
3 Bartovič DávidBartovič Dávid 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 19.60
4 Pobjecký MatejPobjecký Matej 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 19.62
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (so, 19.5.2018 - 11:25) Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lopúch AdamLopúch Adam 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 19.68
2 Karol TimotejKarol Timotej 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 19.69
3 Seko JakubSeko Jakub 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 19.83
4 Čmelka MarkoČmelka Marko 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 20.08
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (so, 19.5.2018 - 11:25) Vietor: +1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hozlár MatejHozlár Matej 03 03 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 1 17.99 8.00
2 Petrovič NatanPetrovič Natan 06 06 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 21.13
3 Samuel SebastianSamuel Sebastian 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 22.24
4 Štefák DanielŠtefák Daniel 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 23.15
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (so, 19.5.2018 - 11:25) Vietor: +2.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kocian JakubKocian Jakub 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 20.54
2 Chen JackChen Jack 05 05 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 21.68
3 Hromek AlexHromek Alex 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 24.22
Ivánek FilipIvánek Filip 05 05 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 07 (so, 19.5.2018 - 11:25) Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Molnár OndrejMolnár Ondrej 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 20.92
2 Laca JakubLaca Jakub 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 22.03
3 Komora AndrejKomora Andrej 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 22.55
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 17.62 10.00
1 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 17.62 10.00
3 Hozlár MatejHozlár Matej 03 03 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 1 17.99 8.00
4 Čery MatúšČery Matúš 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 18.21 7.00
5 Dvoran MatejDvoran Matej 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 1 18.24 6.00
6 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 18.25 5.00
7 Fáber RenéFáber René 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 18.41 4.00
8 Ostrovský MartinOstrovský Martin 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 18.72 3.00
9 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 18.79 2.00
10 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 19.08 1.00
11 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 19.36
12 Bartovič DávidBartovič Dávid 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 19.60
13 Pobjecký MatejPobjecký Matej 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 19.62
14 Lopúch AdamLopúch Adam 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 19.68
15 Karol TimotejKarol Timotej 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 19.69
16 Seko JakubSeko Jakub 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 19.83
17 Čmelka MarkoČmelka Marko 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 20.08
18 Kocian JakubKocian Jakub 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 20.54
19 Molnár OndrejMolnár Ondrej 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 20.92
20 Petrovič NatanPetrovič Natan 06 06 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 21.13
21 Chen JackChen Jack 05 05 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 21.68
22 Laca JakubLaca Jakub 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 22.03
23 Samuel SebastianSamuel Sebastian 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 22.24
24 Komora AndrejKomora Andrej 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 22.55
25 Štefák DanielŠtefák Daniel 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 23.15
26 Hromek AlexHromek Alex 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 24.22
Ivánek FilipIvánek Filip 05 05 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 DNS

150 m - Starší žiaci (Celkový stav)

Celkový stav (so, 19.5.2018 - 11:25) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 17.62
2 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 17.62
3 Hozlár MatejHozlár Matej 03 03 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 17.99
4 Čery MatúšČery Matúš 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 18.21
5 Dvoran MatejDvoran Matej 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 18.24
6 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 18.25
7 Fáber RenéFáber René 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 18.41
8 Ostrovský MartinOstrovský Martin 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 18.72
9 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 18.79
10 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 19.08
11 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 19.36
12 Bartovič DávidBartovič Dávid 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 19.60
13 Pobjecký MatejPobjecký Matej 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 19.62
14 Lopúch AdamLopúch Adam 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 19.68
15 Karol TimotejKarol Timotej 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 19.69
16 Seko JakubSeko Jakub 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 19.83
17 Čmelka MarkoČmelka Marko 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 20.08
18 Kocian JakubKocian Jakub 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 20.54
19 Molnár OndrejMolnár Ondrej 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 20.92
20 Petrovič NatanPetrovič Natan 06 06 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 21.13
21 Chen JackChen Jack 05 05 AK Junior HoličAK Junior Holič 21.68
22 Laca JakubLaca Jakub 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 22.03
23 Samuel SebastianSamuel Sebastian 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 22.24
24 Komora AndrejKomora Andrej 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 22.55
25 Štefák DanielŠtefák Daniel 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 23.15
26 Hromek AlexHromek Alex 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 24.22
Ivánek FilipIvánek Filip 05 05 AK Junior HoličAK Junior Holič DNS
Celkom 27 pretekárov

150 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 19.5.2018 - 11:45) Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Farkas LeaFarkas Lea 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 19.16 11.00
2 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 19.43 9.00
3 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 19.64 7.00
4 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 19.89 5.00
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 19.5.2018 - 11:45) Vietor: +1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Farajpour DeliaFarajpour Delia 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 19.60 8.00
2 Bezáková LenkaBezáková Lenka 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 19.93 4.00
3 Ďurišová HanaĎurišová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 20.38 2.00
4 Čudaiová EmaČudaiová Ema 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 20.81 1.00
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 19.5.2018 - 11:45) Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 126 Záhradníčková HanaZáhradníčková Hana 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 21.02
2 Šišáková VeronikaŠišáková Veronika 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 22.08
3 Ursíny LeaUrsíny Lea 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 23.11
4 Debnárová EmaDebnárová Ema 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 23.25
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (so, 19.5.2018 - 11:45) Vietor: -0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hulíková TamaraHulíková Tamara 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 21.36
2 Švajdová HankaŠvajdová Hanka 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 22.15
3 Danková KatarínaDanková Katarína 03 03 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 22.47
Šišoláková PetraŠišoláková Petra 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (so, 19.5.2018 - 11:45) Vietor: -1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Malovecká DominikaMalovecká Dominika 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 22.53
2 Šreyerová TamaraŠreyerová Tamara 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 22.98
3 Ravasová AdrianaRavasová Adriana 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 23.61
4 418 Páleníková EmmaPáleníková Emma 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 23.85
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (so, 19.5.2018 - 11:45) Vietor: -1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Srholcová KarolínaSrholcová Karolína 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 22.71
2 Černá NinaČerná Nina 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 22.96
3 Leváková NinaLeváková Nina 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 23.76
4 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 24.79
Celkom 4 pretekári
Beh 07 (so, 19.5.2018 - 11:45) Vietor: -2.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Matulová NatáliaMatulová Natália 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 24.21
2 Valášková GrétaValášková Gréta 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 25.30
3 Janáková DianaJanáková Diana 03 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 25.48
Rezničeková SimonaRezničeková Simona 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 08 (so, 19.5.2018 - 11:45) Vietor: +1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Batky JázminBatky Jázmin 05 05 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 1 20.94
2 Baranovičová KarinBaranovičová Karin 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 21.96
3 Bartošovičová TeréziaBartošovičová Terézia 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 22.62
4 Strapeková JohannaStrapeková Johanna 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 24.92
Celkom 4 pretekári
Beh 09 (so, 19.5.2018 - 11:45) Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Haydenová HanaHaydenová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 21.62
MS Jenčová EmaJenčová Ema 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 22.27
3 Bučeková RáchelBučeková Ráchel 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 22.75
4 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 23.16
Celkom 4 pretekári
Beh 10 (so, 19.5.2018 - 11:45) Vietor: -2.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 19.71 6.00
2 Lečková EmaLečková Ema 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 22.61
3 Laiferová AdelaLaiferová Adela 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 22.93
4 406 Lipovská SofiaLipovská Sofia 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 23.51
Celkom 4 pretekári
Beh 11 (so, 19.5.2018 - 11:45) Vietor: +2.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Prohácková LeaProhácková Lea 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 21.52
MS Sedgwick NinaSedgwick Nina 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 22.96
3 Pauleová AlžbetaPauleová Alžbeta 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 23.63
4 Milkina EmaMilkina Ema 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 26.20
Celkom 4 pretekári
Beh 12 (so, 19.5.2018 - 11:45) Vietor: +1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Smereková MichaelaSmereková Michaela 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 22.44
2 Šottníková DanielaŠottníková Daniela 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 24.01
3 Šeniglová BiankaŠeniglová Bianka 06 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 25.50
MS Šottníková DominikaŠottníková Dominika 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 25.80
Celkom 4 pretekári
Beh 13 (so, 19.5.2018 - 11:45) Vietor: -1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Vodnyanszká RenátaVodnyanszká Renáta 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 20.00 3.00
2 Štrbová BarboraŠtrbová Barbora 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 22.75
Švrčková SandraŠvrčková Sandra 05 05 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 DNS
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Farkas LeaFarkas Lea 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 19.16 11.00
2 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 19.43 9.00
3 Farajpour DeliaFarajpour Delia 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 19.60 8.00
4 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 19.64 7.00
5 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 19.71 6.00
6 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 19.89 5.00
7 Bezáková LenkaBezáková Lenka 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 19.93 4.00
8 Vodnyanszká RenátaVodnyanszká Renáta 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 20.00 3.00
9 Ďurišová HanaĎurišová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 20.38 2.00
10 Čudaiová EmaČudaiová Ema 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 20.81 1.00
11 Batky JázminBatky Jázmin 05 05 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 1 20.94
12 126 Záhradníčková HanaZáhradníčková Hana 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 21.02
13 Hulíková TamaraHulíková Tamara 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 21.36
14 Prohácková LeaProhácková Lea 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 21.52
15 Haydenová HanaHaydenová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 21.62
16 Baranovičová KarinBaranovičová Karin 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 21.96
17 Šišáková VeronikaŠišáková Veronika 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 22.08
18 Švajdová HankaŠvajdová Hanka 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 22.15
19 Jenčová EmaJenčová Ema 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 22.27
20 Smereková MichaelaSmereková Michaela 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 22.44
21 Danková KatarínaDanková Katarína 03 03 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 22.47
22 Malovecká DominikaMalovecká Dominika 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 22.53
23 Lečková EmaLečková Ema 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 22.61
24 Bartošovičová TeréziaBartošovičová Terézia 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 22.62
25 Srholcová KarolínaSrholcová Karolína 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 22.71
26 Bučeková RáchelBučeková Ráchel 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 22.75
26 Štrbová BarboraŠtrbová Barbora 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 22.75
28 Laiferová AdelaLaiferová Adela 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 22.93
29 Černá NinaČerná Nina 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 22.96
29 Sedgwick NinaSedgwick Nina 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 22.96
31 Šreyerová TamaraŠreyerová Tamara 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 22.98
32 Ursíny LeaUrsíny Lea 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 23.11
33 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 23.16
34 Debnárová EmaDebnárová Ema 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 23.25
35 406 Lipovská SofiaLipovská Sofia 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 23.51
36 Ravasová AdrianaRavasová Adriana 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 23.61
37 Pauleová AlžbetaPauleová Alžbeta 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 23.63
38 Leváková NinaLeváková Nina 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 23.76
39 418 Páleníková EmmaPáleníková Emma 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 23.85
40 Šottníková DanielaŠottníková Daniela 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 24.01
41 Matulová NatáliaMatulová Natália 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 24.21
42 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 24.79
43 Strapeková JohannaStrapeková Johanna 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 24.92
44 Valášková GrétaValášková Gréta 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 25.30
45 Janáková DianaJanáková Diana 03 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 25.48
46 Šeniglová BiankaŠeniglová Bianka 06 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 25.50
47 Šottníková DominikaŠottníková Dominika 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 25.80
48 Milkina EmaMilkina Ema 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 26.20
Šišoláková PetraŠišoláková Petra 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 DNS
Rezničeková SimonaRezničeková Simona 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 DNS
Švrčková SandraŠvrčková Sandra 05 05 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 DNS

150 m - Staršie žiačky (Celkový stav)

Celkový stav (so, 19.5.2018 - 11:45) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Farkas LeaFarkas Lea 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 19.16
2 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 19.43
3 Farajpour DeliaFarajpour Delia 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 19.60
4 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 19.64
5 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 19.71
6 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 19.89
7 Bezáková LenkaBezáková Lenka 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 19.93
8 Vodnyanszká RenátaVodnyanszká Renáta 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 20.00
9 Ďurišová HanaĎurišová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 20.38
10 Čudaiová EmaČudaiová Ema 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 20.81
11 Batky JázminBatky Jázmin 05 05 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 20.94
12 126 Záhradníčková HanaZáhradníčková Hana 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 21.02
13 Hulíková TamaraHulíková Tamara 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 21.36
14 Prohácková LeaProhácková Lea 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 21.52
15 Haydenová HanaHaydenová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 21.62
16 Baranovičová KarinBaranovičová Karin 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 21.96
17 Šišáková VeronikaŠišáková Veronika 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 22.08
18 Švajdová HankaŠvajdová Hanka 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 22.15
19 Jenčová EmaJenčová Ema 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 22.27
20 Smereková MichaelaSmereková Michaela 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 22.44
21 Danková KatarínaDanková Katarína 03 03 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 22.47
22 Malovecká DominikaMalovecká Dominika 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 22.53
23 Lečková EmaLečková Ema 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 22.61
24 Bartošovičová TeréziaBartošovičová Terézia 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 22.62
25 Srholcová KarolínaSrholcová Karolína 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 22.71
26= Bučeková RáchelBučeková Ráchel 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 22.75
26= Štrbová BarboraŠtrbová Barbora 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 22.75
26= Laiferová AdelaLaiferová Adela 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 22.93
29 Sedgwick NinaSedgwick Nina 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 22.96
30 Černá NinaČerná Nina 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 22.96
31 Šreyerová TamaraŠreyerová Tamara 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 22.98
32 Ursíny LeaUrsíny Lea 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 23.11
33 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 23.16
34 Debnárová EmaDebnárová Ema 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 23.25
35 406 Lipovská SofiaLipovská Sofia 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 23.51
36 Ravasová AdrianaRavasová Adriana 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 23.61
37 Pauleová AlžbetaPauleová Alžbeta 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 23.63
38 Leváková NinaLeváková Nina 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 23.76
39 418 Páleníková EmmaPáleníková Emma 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 23.85
40 Šottníková DanielaŠottníková Daniela 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 24.01
41 Matulová NatáliaMatulová Natália 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 24.21
42 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 24.79
43 Strapeková JohannaStrapeková Johanna 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 24.92
44 Valášková GrétaValášková Gréta 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 25.30
45 Janáková DianaJanáková Diana 03 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 25.48
46 Šeniglová BiankaŠeniglová Bianka 06 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 25.50
47 Šottníková DominikaŠottníková Dominika 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 25.80
48 Milkina EmaMilkina Ema 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 26.20
Šišoláková PetraŠišoláková Petra 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta DNS
Švrčková SandraŠvrčková Sandra 05 05 AK Junior HoličAK Junior Holič DNS
Rezničeková SimonaRezničeková Simona 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky DNS
Celkom 51 pretekárov

150 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 19.5.2018 - 12:05) Vietor: +2.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krepop SamuelKrepop Samuel 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 22.75 11.00
2 416 Štercel RóbertŠtercel Róbert 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 24.54 8.00
3 Dekan AndrejDekan Andrej 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 26.04 7.00
4 422 Čerešňa AlexanderČerešňa Alexander 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 26.34 6.00
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 19.5.2018 - 12:05) Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Zápražný TobiášZápražný Tobiáš 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 26.50 5.00
2 Šilhavý MichalŠilhavý Michal 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 28.71 3.00
3 Halanda MartinHalanda Martin 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 29.32 2.00
Celkom 3 pretekári
Beh 03 (so, 19.5.2018 - 12:05) Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 419 Kováč MatúšKováč Matúš 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 24.47 9.00
2 Mikulčík FilipMikulčík Filip 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 28.62 4.00
3 Dubovský ZoranDubovský Zoran 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 32.34 1.00
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krepop SamuelKrepop Samuel 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 22.75 11.00
2 419 Kováč MatúšKováč Matúš 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 24.47 9.00
3 416 Štercel RóbertŠtercel Róbert 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 24.54 8.00
4 Dekan AndrejDekan Andrej 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 26.04 7.00
5 422 Čerešňa AlexanderČerešňa Alexander 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 26.34 6.00
6 Zápražný TobiášZápražný Tobiáš 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 26.50 5.00
7 Mikulčík FilipMikulčík Filip 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 28.62 4.00
8 Šilhavý MichalŠilhavý Michal 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 28.71 3.00
9 Halanda MartinHalanda Martin 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 29.32 2.00
10 Dubovský ZoranDubovský Zoran 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 32.34 1.00

150 m - Najmladší žiaci (Celkový stav)

Celkový stav (so, 19.5.2018 - 12:05) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krepop SamuelKrepop Samuel 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 22.75
2 419 Kováč MatúšKováč Matúš 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 24.47
3 416 Štercel RóbertŠtercel Róbert 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 24.54
4 Dekan AndrejDekan Andrej 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 26.04
5 422 Čerešňa AlexanderČerešňa Alexander 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 26.34
6 Zápražný TobiášZápražný Tobiáš 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 26.50
7 Mikulčík FilipMikulčík Filip 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 28.62
8 Šilhavý MichalŠilhavý Michal 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 28.71
9 Halanda MartinHalanda Martin 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 29.32
10 Dubovský ZoranDubovský Zoran 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 32.34
Celkom 10 pretekárov

150 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 19.5.2018 - 12:25) Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Baláková PetraBaláková Petra 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 21.14 11.00
2 Krupová ZoraKrupová Zora 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 23.41 8.00
3 Rapavá LenkaRapavá Lenka 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 24.04 7.00
4 Brežná DanielaBrežná Daniela 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 24.13 6.00
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 19.5.2018 - 12:25) Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Dobi OlíviaDobi Olívia 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 25.05 4.00
2 Bojdová LuciaBojdová Lucia 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 25.66 2.00
3 Pillerová MartinaPillerová Martina 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 28.38
4 Šušorená ViktóriaŠušorená Viktória 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 28.67
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 19.5.2018 - 12:25) Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bočkayová NikitaBočkayová Nikita 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 25.51 3.00
2 Grosová TeréziaGrosová Terézia 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 28.27
3 Doffek PetraDoffek Petra 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 30.67
4 Mištinová NelaMištinová Nela 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 32.13
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (so, 19.5.2018 - 12:25) Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hlaváčková AliciaHlaváčková Alicia 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 23.26 9.00
2 Jurčáková KatarínaJurčáková Katarína 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 24.77 5.00
3 Koišová PetraKoišová Petra 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 28.62
Halandová BarboraHalandová Barbora 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (so, 19.5.2018 - 12:25) Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Zacharová LujzaZacharová Lujza 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 25.98 1.00
2 Satmarová HannahSatmarová Hannah 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 26.66
3 Petríková SimonaPetríková Simona 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 26.70
Celkom 3 pretekári
Beh 06 (so, 19.5.2018 - 12:25) Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mihočková PatríciaMihočková Patrícia 07 07 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 3 26.04
2 Moravíková SáraMoravíková Sára 09 09 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 27.28
3 Pavlíková SoňaPavlíková Soňa 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 30.56
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Baláková PetraBaláková Petra 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 21.14 11.00
2 Hlaváčková AliciaHlaváčková Alicia 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 23.26 9.00
3 Krupová ZoraKrupová Zora 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 23.41 8.00
4 Rapavá LenkaRapavá Lenka 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 24.04 7.00
5 Brežná DanielaBrežná Daniela 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 24.13 6.00
6 Jurčáková KatarínaJurčáková Katarína 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 24.77 5.00
7 Dobi OlíviaDobi Olívia 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 25.05 4.00
8 Bočkayová NikitaBočkayová Nikita 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 25.51 3.00
9 Bojdová LuciaBojdová Lucia 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 25.66 2.00
10 Zacharová LujzaZacharová Lujza 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 25.98 1.00
11 Mihočková PatríciaMihočková Patrícia 07 07 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 3 26.04
12 Satmarová HannahSatmarová Hannah 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 26.66
13 Petríková SimonaPetríková Simona 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 26.70
14 Moravíková SáraMoravíková Sára 09 09 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 27.28
15 Grosová TeréziaGrosová Terézia 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 28.27
16 Pillerová MartinaPillerová Martina 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 28.38
17 Koišová PetraKoišová Petra 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 28.62
18 Šušorená ViktóriaŠušorená Viktória 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 28.67
19 Pavlíková SoňaPavlíková Soňa 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 30.56
20 Doffek PetraDoffek Petra 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 30.67
21 Mištinová NelaMištinová Nela 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 32.13
Halandová BarboraHalandová Barbora 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 DNS

150 m - Najmladšie žiačky (Celkový stav)

Celkový stav (so, 19.5.2018 - 12:25) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Baláková PetraBaláková Petra 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 21.14
2 Hlaváčková AliciaHlaváčková Alicia 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 23.26
3 Krupová ZoraKrupová Zora 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 23.41
4 Rapavá LenkaRapavá Lenka 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 24.04
5 Brežná DanielaBrežná Daniela 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 24.13
6 Jurčáková KatarínaJurčáková Katarína 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 24.77
7 Dobi OlíviaDobi Olívia 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 25.05
8 Bočkayová NikitaBočkayová Nikita 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 25.51
9 Bojdová LuciaBojdová Lucia 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 25.66
10 Zacharová LujzaZacharová Lujza 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 25.98
11 Mihočková PatríciaMihočková Patrícia 07 07 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 26.04
12 Satmarová HannahSatmarová Hannah 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 26.66
13 Petríková SimonaPetríková Simona 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 26.70
14 Moravíková SáraMoravíková Sára 09 09 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 27.28
15 Grosová TeréziaGrosová Terézia 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 28.27
16 Pillerová MartinaPillerová Martina 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 28.38
17 Koišová PetraKoišová Petra 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 28.62
18 Šušorená ViktóriaŠušorená Viktória 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 28.67
19 Pavlíková SoňaPavlíková Soňa 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 30.56
20 Doffek PetraDoffek Petra 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 30.67
21 Mištinová NelaMištinová Nela 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 32.13
Halandová BarboraHalandová Barbora 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky DNS
Celkom 22 pretekárov