<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2. kolo M-ZsAZ družstiev st. žiactva a najml. žiactva

Trenčín (19. 5. 2018)

Vrh guľou 3 kg - Staršie žiačky

(so, 19.5.2018 - 10:50) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Mixová RadkaMixová Radka
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
03 03 11.06 10,3309,6411,0611,06--- 11.00
2 Čermáková NatáliaČermáková Natália
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 10.33 09,3510,3308,4410,3309,4309,6209,03 9.00
3 Kelemenová KristínaKelemenová Kristína
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
04 04 08.81 08,4808,3408,8108,8108,3808,0808,76 8.00
4 Hacajova KatarinaHacajova Katarina
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 08.80 08,0307,7308,8008,8008,3207,6507,98 7.00
5 Sochová LauraSochová Laura
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
04 04 08.30 07,6308,3007,9708,3007,4906,8308,12 6.00
6 Bubeníková KatarinaBubeníková Katarina
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
05 05 08.27 07,1506,9808,2708,2707,0108,1907,50 5.00
7 Grňová KláraGrňová Klára
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 08.24 08,08x07,7308,0807,1506,9908,24 4.00
8 Malíková DankaMalíková Danka
Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom
03 03 07.96 06,9407,3707,9607,960.00.00.0 3.00
9 Kohútová VeronikaKohútová Veronika
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
05 05 07.95 07,1806,7807,9507,950.00.00.0 2.00
10 Péteriová LauraPéteriová Laura
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
03 03 07.79 07,5907,2907,7907,790.00.00.0 1.00
11 Čechová AlexandraČechová Alexandra
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
04 04 07.70 07,1807,5807,7007,700.00.00.0
12 Lacinová LuciaLacinová Lucia
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
03 03 07.70 06,7107,70x07,700.00.00.0
13 Hromeková NatáliaHromeková Natália
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
03 03 07.52 06,8207,5206,9707,520.00.00.0
14 Holubcová PetraHolubcová Petra
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
04 04 07.47 07,4707,4206,6107,470.00.00.0
15 Dinková JúliaDinková Júlia
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 06.82 06,8206,54x06,820.00.00.0
16 Bujnová EmmaBujnová Emma
Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom
04 04 06.55 06,2706,5506,4106,550.00.00.0
MS Havjerová MichaelaHavjerová Michaela
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
06 06 05.99 05,9605,9905,9005,990.00.00.0
18 Pecková AnetaPecková Aneta
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
04 04 00.00 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkom 18 pretekárov