<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2. kolo M-ZsAZ družstiev st. žiactva a najml. žiactva

Trenčín (19. 5. 2018)

Vrh guľou 4 kg - Starší žiaci

(so, 19.5.2018 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Fleishhacker FilipFleishhacker Filip
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
04 04 13.71 13,3513,4713,4713,4713,7112,6713,68 11.00
2 Fáber RenéFáber René
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
03 03 12.18 11,3912,08x12,0811,0511,8812,18 9.00
3 Prochác FilipProchác Filip
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
03 03 11.78 11,6510,58x11,65x11,3211,78 8.00
4 Ištok PeterIštok Peter
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
03 03 10.66 10,4210,5709,9110,5710,6610,1510,53 7.00
5 Gabaj NoelGabaj Noel
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
03 03 10.43 10,3809,9410,3010,3810,3010,43x 6.00
6 Dvořák MariánDvořák Marián
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
04 04 10.42 09,4610,42x10,4210,1209,7610,27 5.00
7 Čermák VladislavČermák Vladislav
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
03 03 10.39 10,39x09,9610,39x10,3710,29 4.00
8 423 Sabota KristiánSabota Kristián
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
03 03 10.01 10,0109,3409,3810,010.00.00.0 3.00
9 Plačko JánPlačko Ján
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
03 03 09.40 09,2608,9909,4009,400.00.00.0 2.00
10 Niko AdrianNiko Adrian
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
04 04 08.44 07,4207,0408,4408,440.00.00.0 1.00
11= Remiš OndrejRemiš Ondrej
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
05 05 00.00 0.00.00.00.00.00.00.0
11= Rajčák SamuelRajčák Samuel
AK Junior HoličAK Junior Holič
05 05 00.00 0.00.00.00.00.00.00.0
11= Varačka MatúšVaračka Matúš
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 00.00 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkom 13 pretekárov