<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2. kolo M-ZsAZ družstiev st. žiactva a najml. žiactva

Trenčín (19. 5. 2018)

600 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 19.5.2018 - 10:20) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 406 Handl RichardHandl Richard 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 2:06.24 11.00
2 416 Drábik FilipDrábik Filip 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 2:07.76 9.00
3 419 Kováč MatúšKováč Matúš 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 2:10.59 7.00
4 418 Gabriž JurajGabriž Juraj 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 2:11.00 5.00
5 425 Petríček ŠimonPetríček Šimon 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 7 2:12.23 4.00
6 417 Špaček SamuelŠpaček Samuel 08 08 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 2:13.16 3.00
7 420 Kňaško MarcelKňaško Marcel 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 2:15.56 1.00
8 421 Hornák MatejHornák Matej 08 08 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 8 2:19.96
9 422 Čerešňa AlexanderČerešňa Alexander 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 9 2:21.86
10 426 Šuba PeterŠuba Peter 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 12 2:22.35
11 423 Horňák MarošHorňák Maroš 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10 2:26.20
12 424 Úradník TadeášÚradník Tadeáš 09 09 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 11 2:28.92
Celkom 12 pretekárov
Beh 02 (so, 19.5.2018 - 10:20) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 136 Sedláček Victor HeinzSedláček Victor Heinz 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 10 2:10.45 8.00
2 118 Hvozdík AndrejHvozdík Andrej 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 2:10.72 6.00
3 211 Buday KristiánBuday Kristián 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 2:15.32 2.00
4 220 Tóth TomášTóth Tomáš 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 2:17.72
5 252 Hiadlovský SamuelHiadlovský Samuel 08 08 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 2:18.84
6 156 Kozár MariánKozár Marián 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 9 2:22.64
7 145 Jurčák JakubJurčák Jakub 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 2:22.96
8 250 Zemene MatúšZemene Matúš 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 11 2:23.05
9 251 Čičo SamuelČičo Samuel 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 2:23.15
10 249 Katuščák MichalKatuščák Michal 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 2:23.18
157 Chobot DominikChobot Dominik 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 DNF
Celkom 11 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 406 Handl RichardHandl Richard 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 2:06.24 11.00
2 416 Drábik FilipDrábik Filip 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 2:07.76 9.00
3 136 Sedláček Victor HeinzSedláček Victor Heinz 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 10 2:10.45 8.00
4 419 Kováč MatúšKováč Matúš 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 2:10.59 7.00
5 118 Hvozdík AndrejHvozdík Andrej 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 2:10.72 6.00
6 418 Gabriž JurajGabriž Juraj 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 2:11.00 5.00
7 425 Petríček ŠimonPetríček Šimon 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 7 2:12.23 4.00
8 417 Špaček SamuelŠpaček Samuel 08 08 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 2:13.16 3.00
9 211 Buday KristiánBuday Kristián 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 2:15.32 2.00
10 420 Kňaško MarcelKňaško Marcel 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 2:15.56 1.00
11 220 Tóth TomášTóth Tomáš 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 2:17.72
12 252 Hiadlovský SamuelHiadlovský Samuel 08 08 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 2:18.84
13 421 Hornák MatejHornák Matej 08 08 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 8 2:19.96
14 422 Čerešňa AlexanderČerešňa Alexander 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 9 2:21.86
15 426 Šuba PeterŠuba Peter 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 12 2:22.35
16 156 Kozár MariánKozár Marián 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 9 2:22.64
17 145 Jurčák JakubJurčák Jakub 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 2:22.96
18 250 Zemene MatúšZemene Matúš 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 11 2:23.05
19 251 Čičo SamuelČičo Samuel 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 2:23.15
20 249 Katuščák MichalKatuščák Michal 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 2:23.18
21 423 Horňák MarošHorňák Maroš 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10 2:26.20
22 424 Úradník TadeášÚradník Tadeáš 09 09 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 11 2:28.92
157 Chobot DominikChobot Dominik 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 DNF

600 m - Najmladší žiaci (Celkový stav)

Celkový stav (so, 19.5.2018 - 10:20) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 406 Handl RichardHandl Richard 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2:06.24
2 416 Drábik FilipDrábik Filip 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2:07.76
3 136 Sedláček Victor HeinzSedláček Victor Heinz 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2:10.45
4 419 Kováč MatúšKováč Matúš 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2:10.59
5 118 Hvozdík AndrejHvozdík Andrej 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2:10.72
6 418 Gabriž JurajGabriž Juraj 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2:11.00
7 425 Petríček ŠimonPetríček Šimon 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2:12.23
8 417 Špaček SamuelŠpaček Samuel 08 08 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2:13.16
9 211 Buday KristiánBuday Kristián 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2:15.32
10 420 Kňaško MarcelKňaško Marcel 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2:15.56
11 220 Tóth TomášTóth Tomáš 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2:17.72
12 252 Hiadlovský SamuelHiadlovský Samuel 08 08 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2:18.84
13 421 Hornák MatejHornák Matej 08 08 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2:19.96
14 422 Čerešňa AlexanderČerešňa Alexander 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2:21.86
15 426 Šuba PeterŠuba Peter 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2:22.35
16 156 Kozár MariánKozár Marián 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2:22.64
17 145 Jurčák JakubJurčák Jakub 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2:22.96
18 250 Zemene MatúšZemene Matúš 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2:23.05
19 251 Čičo SamuelČičo Samuel 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2:23.15
20 249 Katuščák MichalKatuščák Michal 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2:23.18
21 423 Horňák MarošHorňák Maroš 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2:26.20
22 424 Úradník TadeášÚradník Tadeáš 09 09 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2:28.92
157 Chobot DominikChobot Dominik 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra DNF
Celkom 23 pretekárov

600 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 19.5.2018 - 10:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 417 Šebestová SáraŠebestová Sára 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 2:00.45 11.00
2 406 Mikušincová ZuzanaMikušincová Zuzana 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 2:05.92 9.00
3 416 Čudaiová ViktóriaČudaiová Viktória 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 2:13.43 8.00
4 424 Gbelcová AdelaGbelcová Adela 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 2:16.37 7.00
5 418 Dobošová KamilaDobošová Kamila 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 2:16.90 6.00
6 421 Bučková TamaraBučková Tamara 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 2:18.00 4.00
7 419 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 2:21.20 3.00
8 420 Pániková NinaPániková Nina 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 2:23.87 1.00
9 423 Kisléghyová KarinKisléghyová Karin 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 10 2:31.47
10 422 Pivarčiová HanaPivarčiová Hana 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 9 2:41.87
Celkom 10 pretekárov
Beh 02 (so, 19.5.2018 - 10:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 124 Šulíková KarolínaŠulíková Karolína 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 2:17.53 5.00
2 132 Martišová DianaMartišová Diana 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 2:23.06 2.00
3 130 Vyzváryová VeronikaVyzváryová Veronika 07 07 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 6 2:24.32
4 144 Kúkelová JuliánaKúkelová Juliána 09 09 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 2:32.27
5 200 Šarudiová DianaŠarudiová Diana 07 07 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 4 2:33.28
Pikálková AnetaPikálková Aneta 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 DNS
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 417 Šebestová SáraŠebestová Sára 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 2:00.45 11.00
2 406 Mikušincová ZuzanaMikušincová Zuzana 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 2:05.92 9.00
3 416 Čudaiová ViktóriaČudaiová Viktória 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 2:13.43 8.00
4 424 Gbelcová AdelaGbelcová Adela 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 2:16.37 7.00
5 418 Dobošová KamilaDobošová Kamila 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 2:16.90 6.00
6 124 Šulíková KarolínaŠulíková Karolína 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 2:17.53 5.00
7 421 Bučková TamaraBučková Tamara 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 2:18.00 4.00
8 419 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 2:21.20 3.00
9 132 Martišová DianaMartišová Diana 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 2:23.06 2.00
10 420 Pániková NinaPániková Nina 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 2:23.87 1.00
11 130 Vyzváryová VeronikaVyzváryová Veronika 07 07 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 6 2:24.32
12 423 Kisléghyová KarinKisléghyová Karin 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 10 2:31.47
13 144 Kúkelová JuliánaKúkelová Juliána 09 09 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 2:32.27
14 200 Šarudiová DianaŠarudiová Diana 07 07 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 4 2:33.28
15 422 Pivarčiová HanaPivarčiová Hana 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 9 2:41.87
Pikálková AnetaPikálková Aneta 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 DNS

600 m - Najmladšie žiačky (Celkový stav)

Celkový stav (so, 19.5.2018 - 10:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 417 Šebestová SáraŠebestová Sára 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2:00.45
2 406 Mikušincová ZuzanaMikušincová Zuzana 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2:05.92
3 416 Čudaiová ViktóriaČudaiová Viktória 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2:13.43
4 424 Gbelcová AdelaGbelcová Adela 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2:16.37
5 418 Dobošová KamilaDobošová Kamila 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2:16.90
6 124 Šulíková KarolínaŠulíková Karolína 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2:17.53
7 421 Bučková TamaraBučková Tamara 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2:18.00
8 419 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2:21.20
9 132 Martišová DianaMartišová Diana 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2:23.06
10 420 Pániková NinaPániková Nina 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2:23.87
11 130 Vyzváryová VeronikaVyzváryová Veronika 07 07 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2:24.32
12 423 Kisléghyová KarinKisléghyová Karin 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2:31.47
13 144 Kúkelová JuliánaKúkelová Juliána 09 09 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2:32.27
14 200 Šarudiová DianaŠarudiová Diana 07 07 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 2:33.28
15 422 Pivarčiová HanaPivarčiová Hana 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2:41.87
Pikálková AnetaPikálková Aneta 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič DNS
Celkom 16 pretekárov