<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2. kolo M-ZsAZ družstiev st. žiactva a najml. žiactva

Trenčín (19. 5. 2018)

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 19.5.2018 - 08:20) Vietor: +3.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Karol ŠimonKarol Šimon 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 12.53 11.00
2 Kubica MichalKubica Michal 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 13.17 9.00
3 Valach DanielValach Daniel 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 13.43 8.00
4 417 Špaček SamuelŠpaček Samuel 08 08 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 14.22 6.00
5 Fischer Martin DanieFischer Martin Danie 08 08 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 14.92 4.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (so, 19.5.2018 - 08:20) Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 427 Pelech MichalPelech Michal 09 09 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 13.98 7.00
2 Sedlák PeterSedlák Peter 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 14.28 5.00
427 Rotter RichardRotter Richard 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 DNS
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Karol ŠimonKarol Šimon 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 12.53 11.00
2 Kubica MichalKubica Michal 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 13.17 9.00
3 Valach DanielValach Daniel 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 13.43 8.00
4 427 Pelech MichalPelech Michal 09 09 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 13.98 7.00
5 417 Špaček SamuelŠpaček Samuel 08 08 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 14.22 6.00
6 Sedlák PeterSedlák Peter 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 14.28 5.00
7 Fischer Martin DanieFischer Martin Danie 08 08 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 14.92 4.00
427 Rotter RichardRotter Richard 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 DNS

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Najmladší žiaci (Celkový stav)

Celkový stav (so, 19.5.2018 - 08:20) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Karol ŠimonKarol Šimon 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 12.53
2 Kubica MichalKubica Michal 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 13.17
3 Valach DanielValach Daniel 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 13.43
4 427 Pelech MichalPelech Michal 09 09 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 13.98
5 417 Špaček SamuelŠpaček Samuel 08 08 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 14.22
6 Sedlák PeterSedlák Peter 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 14.28
7 Fischer Martin DanieFischer Martin Danie 08 08 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 14.92
427 Rotter RichardRotter Richard 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky DNS
Celkom 8 pretekárov

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 19.5.2018 - 08:30) Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kulichová KristínaKulichová Kristína 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 12.38 11.00
2 Dobi OlíviaDobi Olívia 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 13.31 9.00
3 Moravíková SáraMoravíková Sára 09 09 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 13.62 7.00
4 416 Holková LilianaHolková Liliana 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 14.16 5.00
5 Mikušaťová TeréziaMikušaťová Terézia 08 08 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 14.94 2.00
6 Giraltošová SimonaGiraltošová Simona 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 15.64
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 19.5.2018 - 08:30) Vietor: -1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 419 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 13.88 6.00
2 Harceková NikolaHarceková Nikola 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 14.55 4.00
3 Rapavá LenkaRapavá Lenka 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 14.66 3.00
Střelcová EmaStřelcová Ema 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 19.5.2018 - 08:30) Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pašková NinaPašková Nina 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 13.51 8.00
2 Tóthová KristínaTóthová Kristína 08 08 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 5 15.28 1.00
Hrotková NatáliaHrotková Natália 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 DNS
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kulichová KristínaKulichová Kristína 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 12.38 11.00
2 Dobi OlíviaDobi Olívia 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 13.31 9.00
3 Pašková NinaPašková Nina 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 13.51 8.00
4 Moravíková SáraMoravíková Sára 09 09 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 13.62 7.00
5 419 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 13.88 6.00
6 416 Holková LilianaHolková Liliana 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 14.16 5.00
7 Harceková NikolaHarceková Nikola 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 14.55 4.00
8 Rapavá LenkaRapavá Lenka 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 14.66 3.00
9 Mikušaťová TeréziaMikušaťová Terézia 08 08 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 14.94 2.00
10 Tóthová KristínaTóthová Kristína 08 08 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 5 15.28 1.00
11 Giraltošová SimonaGiraltošová Simona 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 15.64
Střelcová EmaStřelcová Ema 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 DNS
Hrotková NatáliaHrotková Natália 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 DNS

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Najmladšie žiačky (Celkový stav)

Celkový stav (so, 19.5.2018 - 08:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kulichová KristínaKulichová Kristína 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 12.38
2 Dobi OlíviaDobi Olívia 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 13.31
3 Pašková NinaPašková Nina 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 13.51
4 Moravíková SáraMoravíková Sára 09 09 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 13.62
5 419 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 13.88
6 416 Holková LilianaHolková Liliana 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 14.16
7 Harceková NikolaHarceková Nikola 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 14.55
8 Rapavá LenkaRapavá Lenka 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 14.66
9 Mikušaťová TeréziaMikušaťová Terézia 08 08 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 14.94
10 Tóthová KristínaTóthová Kristína 08 08 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 15.28
11 Giraltošová SimonaGiraltošová Simona 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 15.64
Hrotková NatáliaHrotková Natália 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava DNS
Střelcová EmaStřelcová Ema 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky DNS
Celkom 13 pretekárov