<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2. kolo M-ZsAZ družstiev st. žiactva a najml. žiactva

Trenčín (19. 5. 2018)

Skok do výšky - Starší žiaci

(so, 19.5.2018 - 10:20) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 130135140145150155160163166170 Body
1 Miko DominikMiko Dominik
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
03 03 166 ---oooooxxoxxx 11.00
2 Pažítka ŠtefanPažítka Štefan
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
03 03 163 --oooooxoxxx 9.00
3 Plačko JánPlačko Ján
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
03 03 155 ooooooxxx 8.00
4 Prusák JurajPrusák Juraj
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
04 04 155 ooooxoxoxxx 7.00
5 423 Sabota KristiánSabota Kristián
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
03 03 150 ooxooxoxxx 6.00
6 406 Zubák AdamZubák Adam
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
04 04 145 ooooxxx 5.00
7 250 Jobb JakubJobb Jakub
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
04 04 145 oooxoxxx 4.00
8 Vanko MarekVanko Marek
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
04 04 145 ooxoxoxxx 3.00
9 252 Aštáry SamuelAštáry Samuel
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
04 04 140 oxooxxx 2.00
10 118 Truban MatúšTruban Matúš
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
05 05 130 oxxx 1.00
Kachlík FilipKachlík Filip
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
03 03 DNS
Celkom 11 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenky

(pi, 18.5.2018 - 23:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 120125130 Body
MS Bílá SandraBílá Sandra
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
02 02 125 ooxxx
Celkom 1 pretekárov

Skok do výšky - Staršie žiačky

(so, 19.5.2018 - 11:15) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 120125130135140145150155158161163 Body
1 Kukučková ElenaKukučková Elena
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
03 03 150 ooooooo 11.00
2= Žibritová RebekaŽibritová Rebeka
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
05 05 145 ---oooxxx 8.50
2= Duchoňová EmaDuchoňová Ema
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
05 05 145 ooooooxxx 8.50
4 Vargová AndreaVargová Andrea
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 145 ooooxoxoxxx 7.00
5 Janíková LuciaJaníková Lucia
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
04 04 145 -xoooxxoxxo 6.00
6= Grňová KláraGrňová Klára
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 140 oooooxxx 4.50
6= Mixová RadkaMixová Radka
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
03 03 140 oooooxxx 4.50
8 Šujanová EllaŠujanová Ella
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
03 03 140 ooxoxooxxx 3.00
9 Havjerová JúliaHavjerová Júlia
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
04 04 140 oooxoxoxxx 2.00
10 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
05 05 140 ooooxxoxxx 1.00
11 Billíková KláraBillíková Klára
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
04 04 135
12= Kramárová ZuzanaKramárová Zuzana
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
04 04 135
12= Urminská EmaUrminská Ema
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
04 04 135
14 Suchopová NikolSuchopová Nikol
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
04 04 135
15 Laurová ViktóriaLaurová Viktória
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
04 04 130
16 Rybáriková NatáliaRybáriková Natália
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
04 04 125
17 Vargová MargaretVargová Margaret
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
04 04 000
Celkom 17 pretekárov

Skok do výšky - Najmladší žiaci

(so, 19.5.2018 - 08:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 105110115120125130135140145148 Body
1 417 Buday PeterBuday Peter
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
07 07 120 ooxxooxxx 11.00
2 Fischer Martin DanieFischer Martin Danie
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
08 08 120 oooxoxxx 9.00
3= 406 Švajda FilipŠvajda Filip
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
09 09 105 xoxxx 7.50
3= Zuberec MilanZuberec Milan
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
07 07 105 xoxxx 7.50
Celkom 4 pretekárov

Skok do výšky - Najmladšie žiačky

(so, 19.5.2018 - 09:10) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 101105110115120 Body
1= Hlaváčková AliciaHlaváčková Alicia
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
07 07 115 ooooxxx 9.33
1= Šimová VivianaŠimová Viviana
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
07 07 115 ooooxxx 9.33
1= Bočkayová NikitaBočkayová Nikita
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
08 08 115 ooooxxx 9.33
4 Rakusová NatáliaRakusová Natália
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
07 07 115 xooooxxx 7.00
5 Pintérová SofiaPintérová Sofia
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
07 07 105 xooxxx 6.00
6 Mihočková PatríciaMihočková Patrícia
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
07 07 101 oxxx 5.00
Tóthová AdelkaTóthová Adelka
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
09 09 NM xxx
Celkom 7 pretekárov