<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2. kolo M-ZsAZ družstiev st. žiactva a najml. žiactva

Trenčín (19. 5. 2018)

Chôdza dráha 1000 m - Najmladší žiaci

(so, 19.5.2018 - 07:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 427 Rotter RichardRotter Richard 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8:50.90 11.00
Celkom 1 pretekári

Chôdza dráha 1000 m - Najmladšie žiačky

(so, 19.5.2018 - 07:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 416 Holková LilianaHolková Liliana 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 5:40.91 11.00
2 418 Žiaková MáriaŽiaková Mária 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 6:03.77 9.00
3 420 Pastieriková AlexandraPastieriková Alexandra 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 6:04.81 8.00
4 417 Danielová Ša ViktóriaDanielová Ša Viktória 07 07 AK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý JurAK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý... 2 6:14.96 7.00
5 421 Holková NatáliaHolková Natália 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 6:21.06 6.00
6 426 Smrtičová NinaSmrtičová Nina 07 07 AK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý JurAK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý... 6:24.30 5.00
7 419 Gazárková AdrianaGazárková Adriana 08 08 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 4 6:25.57 4.00
8 422 Radochová AgátaRadochová Agáta 08 08 AK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý JurAK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý... 7 7:23.09 3.00
9 424 Hrušovská SimonaHrušovská Simona 07 07 AK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý JurAK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý... 9 7:28.70 2.00
10 423 Vicenová SilviaVicenová Silvia 08 08 AK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý JurAK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý... 8 7:31.22 1.00
11 406 Kachlíková LilianaKachlíková Liliana 08 08 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 10 7:39.78
12 425 Adamcová LuciaAdamcová Lucia 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 12 7:40.01
Celkom 12 pretekárov