<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá družstiev ZsAZ 1. kolo dorastu a ml. žiactva

Nové Zámky (28. 4. 2018)

200 m - Juniori (Beh)

Beh (so, 28.4.2018 - 12:30) official Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Nguyen MichalNguyen Michal 00 00 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 24.21 11.00
2 Ševčík AdamŠevčík Adam 00 00 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 24.48 9.00
3 Krkoška FilipKrkoška Filip 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 26.26 8.00
28 Kalmár DávidKalmár Dávid 99 99 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 DNS
Celkom 4 pretekári

200 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (so, 28.4.2018 - 12:30) official Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Valo MarekValo Marek 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 23.67 11.00
2 Borčány AdamBorčány Adam 01 01 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 23.94 9.00
3 Henry FranklinHenry Franklin 04 04 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 24.85 6.00
4 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 25.42 4.00
5 Dömeny DanielDömeny Daniel 01 01 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 30.96 2.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (so, 28.4.2018 - 12:30) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šima PatrikŠima Patrik 01 01 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 1 24.00 8.00
2 Moravčík JakubMoravčík Jakub 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 24.46 7.00
3 Ostrovský MartinOstrovský Martin 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 25.08 5.00
4 Žilinka MartinŽilinka Martin 03 03 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 26.81 3.00
Laca MatejLaca Matej 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 DNS
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Valo MarekValo Marek 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 23.67 11.00
2 Borčány AdamBorčány Adam 01 01 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 23.94 9.00
3 Šima PatrikŠima Patrik 01 01 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 1 24.00 8.00
4 Moravčík JakubMoravčík Jakub 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 24.46 7.00
5 Henry FranklinHenry Franklin 04 04 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 24.85 6.00
6 Ostrovský MartinOstrovský Martin 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 25.08 5.00
7 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 25.42 4.00
8 Žilinka MartinŽilinka Martin 03 03 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 26.81 3.00
9 Dömeny DanielDömeny Daniel 01 01 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 30.96 2.00
Laca MatejLaca Matej 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 DNS

200 m - Juniorky (Beh)

Beh (so, 28.4.2018 - 12:40) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pomajbova PaulinaPomajbova Paulina 99 99 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 25.71 11.00
2 Haršányová KristínaHaršányová Kristína 00 00 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 26.70 9.00
3 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 99 99 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 26.81 8.00
4 Trnková ViktóriaTrnková Viktória 00 00 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 28.43 7.00
Celkom 4 pretekári

200 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (so, 28.4.2018 - 12:40) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Križanová ViktóriaKrižanová Viktória 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 26.87 5.00
2 Bezáková LenkaBezáková Lenka 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 26.99 3.00
3 Puha RékaPuha Réka 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 28.05
4 Koláriková LesanaKoláriková Lesana 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 29.82
5 Zelenáková MáriaZelenáková Mária 02 02 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 30.54
Jezsová VeronikaJezsová Veronika 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 28.4.2018 - 12:40) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 27.58 1.00
2 Ábelová ErikaÁbelová Erika 01 01 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 30.82
3 Švajdová HankaŠvajdová Hanka 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 31.25
4 Frimmerová SarahFrimmerová Sarah 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 31.59
5 Kálmánová ViktóriaKálmánová Viktória 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 33.49
6 Černá NinaČerná Nina 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 34.47
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 28.4.2018 - 12:40) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 26.43 8.00
2 108 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 26.53 7.00
3 101 Ištvánová KatarínaIštvánová Katarína 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 27.04 2.00
4 Bartošovičová TeréziaBartošovičová Terézia 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 30.22
5 Baranovičová KarinBaranovičová Karin 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 31.59
Milkina EmaMilkina Ema 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (so, 28.4.2018 - 12:40) official Vietor: -1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 25.88 9.00
2 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 26.96 4.00
3 30 Stachová AnitaStachová Anita 01 01 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 28.75
4 Kovácsová ViktóriaKovácsová Viktória 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 30.48
5 Matulová NatáliaMatulová Natália 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 34.34
Celkom 5 pretekárov
Beh 05 (so, 28.4.2018 - 12:40) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 25.62 11.00
2 Kudlová DenisaKudlová Denisa 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 26.82 6.00
3 18 Šišoláková LuciaŠišoláková Lucia 02 02 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 27.85
4 Kršková LuciaKršková Lucia 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 29.15
5 Zeleňová TatianaZeleňová Tatiana 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 33.19
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 25.62 11.00
2 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 25.88 9.00
3 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 26.43 8.00
4 108 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 26.53 7.00
5 Kudlová DenisaKudlová Denisa 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 26.82 6.00
6 Križanová ViktóriaKrižanová Viktória 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 26.87 5.00
7 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 26.96 4.00
8 Bezáková LenkaBezáková Lenka 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 26.99 3.00
9 101 Ištvánová KatarínaIštvánová Katarína 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 27.04 2.00
10 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 27.58 1.00
11 18 Šišoláková LuciaŠišoláková Lucia 02 02 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 27.85
12 Puha RékaPuha Réka 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 28.05
13 30 Stachová AnitaStachová Anita 01 01 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 28.75
14 Kršková LuciaKršková Lucia 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 29.15
15 Koláriková LesanaKoláriková Lesana 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 29.82
16 Bartošovičová TeréziaBartošovičová Terézia 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 30.22
17 Kovácsová ViktóriaKovácsová Viktória 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 30.48
18 Zelenáková MáriaZelenáková Mária 02 02 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 30.54
19 Ábelová ErikaÁbelová Erika 01 01 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 30.82
20 Švajdová HankaŠvajdová Hanka 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 31.25
21 Frimmerová SarahFrimmerová Sarah 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 31.59
21 Baranovičová KarinBaranovičová Karin 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 31.59
23 Zeleňová TatianaZeleňová Tatiana 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 33.19
24 Kálmánová ViktóriaKálmánová Viktória 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 33.49
25 Matulová NatáliaMatulová Natália 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 34.34
26 Černá NinaČerná Nina 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 34.47
Jezsová VeronikaJezsová Veronika 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 DNS
Milkina EmaMilkina Ema 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 DNS