<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá družstiev ZsAZ 1. kolo dorastu a ml. žiactva

Nové Zámky (28. 4. 2018)

800 m - Juniori (Beh)

Beh (so, 28.4.2018 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 28 Kalmár DávidKalmár Dávid 99 99 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 2:20.36 11.00
Celkom 1 pretekári

800 m - Dorastenci (Beh)

Beh (so, 28.4.2018 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 100 Laktiš JakubLaktiš Jakub 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 2:11.38 11.00
2 106 Halvoň PavolHalvoň Pavol 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 2:12.41 9.00
3 22 Kecskés MartinKecskés Martin 01 01 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 2:18.84 8.00
4 23 Kováč AdamKováč Adam 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 2:21.16 7.00
5 24 Kravárik OliverKravárik Oliver 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 2:23.69 6.00
6 26 Vila - Olah MateoVila - Olah Mateo 02 02 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 2:34.88 5.00
7 20 Aštáry SamuelAštáry Samuel 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 2:41.50 4.00
27 Spišák Samuel MirosSpišák Samuel Miros 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 DNS
Celkom 8 pretekárov

800 m - Dorastenky (Beh)

Beh (so, 28.4.2018 - 09:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 30 Stachová AnitaStachová Anita 01 01 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 2:28.06 11.00
MS 29 Švejdová ZuzanaŠvejdová Zuzana 02 02 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 2:31.68
3 101 Ištvánová KatarínaIštvánová Katarína 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 2:34.05 9.00
MS 32 Morávková TimeaMorávková Timea 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 2:34.51
5 109 Šranková AngelikaŠranková Angelika 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 2:36.50 8.00
6 107 Geseová LeaGeseová Lea 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 2:36.67 7.00
Celkom 6 pretekárov