<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá družstiev ZsAZ 1. kolo dorastu a ml. žiactva

Nové Zámky (28. 4. 2018)

100 m - Juniori (Rozbeh)

Rozbeh (so, 28.4.2018 - 08:40) official Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Rigo PeterRigo Peter 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 11.78 9.00
2 Kurucz NorbertKurucz Norbert 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 12.42 7.00
3 Masaryk KristiánMasaryk Kristián 00 00 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 12.46 6.00
4 Vološin FilipVološin Filip 00 00 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 5 12.78 5.00
Celkom 4 pretekári

100 m - Dorastenci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 28.4.2018 - 08:40) official Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Valo MarekValo Marek 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 11.83
2 Fáber RenéFáber René 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 11.88
3 Larsen MagnusLarsen Magnus 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 11.91
4 112 Dráfi KarolDráfi Karol 01 01 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 12.09
5 Šima PatrikŠima Patrik 01 01 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 8 12.16
6 Kajtor RichardKajtor Richard 02 02 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 6 12.26
7 Müller PatrikMüller Patrik 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 12.78
8 20 Aštáry SamuelAštáry Samuel 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 13.59
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 28.4.2018 - 08:40) official Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krkoška FilipKrkoška Filip 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 12.76
2 Hozlár MatejHozlár Matej 03 03 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 3 12.34
3 Laca MatejLaca Matej 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 12.48
4 Ostrovský MartinOstrovský Martin 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 12.49
5 Čery MatúšČery Matúš 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 12.51
6 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 12.67
7 Prusák JurajPrusák Juraj 04 04 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 1 13.73
8 99 Červený SamuelČervený Samuel 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 14.06
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Valo MarekValo Marek 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 11.83
2 Fáber RenéFáber René 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 11.88
3 Larsen MagnusLarsen Magnus 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 11.91
4 112 Dráfi KarolDráfi Karol 01 01 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 12.09
5 Šima PatrikŠima Patrik 01 01 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 8 12.16
6 Kajtor RichardKajtor Richard 02 02 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 6 12.26
7 Hozlár MatejHozlár Matej 03 03 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 3 12.34
8 Laca MatejLaca Matej 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 12.48
9 Ostrovský MartinOstrovský Martin 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 12.49
10 Čery MatúšČery Matúš 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 12.51
11 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 12.67
12 Krkoška FilipKrkoška Filip 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 12.76
13 Müller PatrikMüller Patrik 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 12.78
14 20 Aštáry SamuelAštáry Samuel 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 13.59
15 Prusák JurajPrusák Juraj 04 04 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 1 13.73
16 99 Červený SamuelČervený Samuel 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 14.06

100 m - Dorastenci (Finále)

Finále A (so, 28.4.2018 - 09:50) official Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Valo MarekValo Marek 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 11.77 9.00
2 Šima PatrikŠima Patrik 01 01 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 2 11.85 8.00
3 Fáber RenéFáber René 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 11.91 7.00
4 112 Dráfi KarolDráfi Karol 01 01 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 12.08 6.00
5 Larsen MagnusLarsen Magnus 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 12.10 5.00
6 Hozlár MatejHozlár Matej 03 03 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 7 12.17 4.00
7 Laca MatejLaca Matej 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 12.30 1.50
Ostrovský MartinOstrovský Martin 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 DNS
Celkom 8 pretekárov
Finále B (so, 28.4.2018 - 09:50) official Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Rigo PeterRigo Peter 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 11.74 11.00
MS Kajtor RichardKajtor Richard 02 02 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 5 12.06
3 Čery MatúšČery Matúš 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 12.20 3.00
4 Kurucz NorbertKurucz Norbert 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 12.30 1.50
5 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 12.43
6 Masaryk KristiánMasaryk Kristián 00 00 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 12.48
7 Müller PatrikMüller Patrik 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 12.63
Krkoška FilipKrkoška Filip 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 DNS
Celkom 8 pretekárov

100 m - Juniorky (Rozbeh)

Rozbeh (so, 28.4.2018 - 08:50) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 99 99 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 13.37 9.00
Trnková ViktóriaTrnková Viktória 00 00 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 DNS
Celkom 2 pretekári

100 m - Dorastenky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 28.4.2018 - 08:50) official Vietor: -0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Farkas LeaFarkas Lea 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 13.03
2 Križanová ViktóriaKrižanová Viktória 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 13.34
3 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 13.77
MS 32 Morávková TimeaMorávková Timea 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 13.93
5 Horváth EszterHorváth Eszter 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 14.42
6 Privalincová SoňaPrivalincová Soňa 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 14.87
7 Milkina EmaMilkina Ema 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 20.05
Knižatová LauraKnižatová Laura 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 DNF
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 28.4.2018 - 08:50) official Vietor: -1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 12.96
2 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 13.34
3 Puha RékaPuha Réka 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 14.13
4 Haydenová HanaHaydenová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 14.22
5 Mačaiová PetraMačaiová Petra 02 02 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 14.74
6 Matulová NatáliaMatulová Natália 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 15.60
7 Černá NinaČerná Nina 03 03 Atletický club Nové Zámky BAtletický club Nové Zámky B 8 15.78
Jezsová VeronikaJezsová Veronika 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 DNS
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 28.4.2018 - 08:50) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 13.21
2 Janeková ŠárkaJaneková Šárka 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 13.77
3 Mikulová EmmaMikulová Emma 02 02 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 13.80
4 Sedgwick Carina LaraSedgwick Carina Lara 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 14.48
5 Bartošovičová TeréziaBartošovičová Terézia 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 14.64
6 Švajdová HankaŠvajdová Hanka 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 14.67
7 Náterová KarinNáterová Karin 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 16.24
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 28.4.2018 - 08:50) official Vietor: +1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 13.09
2 Ďurišová HanaĎurišová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 13.45
3 Lafeková MartinaLafeková Martina 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 13.55
4 Bucholcerová JankaBucholcerová Janka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 13.79
5 Melíšková LianaMelíšková Liana 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 13.85
6 Macháčková DianaMacháčková Diana 03 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 13.98
7 Zelenáková MáriaZelenáková Mária 02 02 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 14.61
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 05 (so, 28.4.2018 - 08:50) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS 29 Švejdová ZuzanaŠvejdová Zuzana 02 02 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 13.77
2 Kolocsicsová BarbaraKolocsicsová Barbara 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 13.85
3 Kovácsová ViktóriaKovácsová Viktória 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 14.30
4 Janáková DianaJanáková Diana 03 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 15.64
5 Boráková VeronikaBoráková Veronika 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 15.90
6 Kálmánová ViktóriaKálmánová Viktória 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 16.76
7 Rampašeková ZojaRampašeková Zoja 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 16.78
Holešová NatáliaHolešová Natália 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 DNF
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 12.96
2 Farkas LeaFarkas Lea 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 13.03
3 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 13.09
4 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 13.21
5 Križanová ViktóriaKrižanová Viktória 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 13.34
5 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 13.34
7 Ďurišová HanaĎurišová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 13.45
8 Lafeková MartinaLafeková Martina 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 13.55
9 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 13.77
9 Janeková ŠárkaJaneková Šárka 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 13.77
9 29 Švejdová ZuzanaŠvejdová Zuzana 02 02 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 13.77
12 Bucholcerová JankaBucholcerová Janka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 13.79
13 Mikulová EmmaMikulová Emma 02 02 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 13.80
14 Melíšková LianaMelíšková Liana 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 13.85
14 Kolocsicsová BarbaraKolocsicsová Barbara 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 13.85
16 32 Morávková TimeaMorávková Timea 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 13.93
17 Macháčková DianaMacháčková Diana 03 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 13.98
18 Puha RékaPuha Réka 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 14.13
19 Haydenová HanaHaydenová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 14.22
20 Kovácsová ViktóriaKovácsová Viktória 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 14.30
21 Horváth EszterHorváth Eszter 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 14.42
22 Sedgwick Carina LaraSedgwick Carina Lara 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 14.48
23 Zelenáková MáriaZelenáková Mária 02 02 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 14.61
24 Bartošovičová TeréziaBartošovičová Terézia 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 14.64
25 Švajdová HankaŠvajdová Hanka 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 14.67
26 Mačaiová PetraMačaiová Petra 02 02 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 14.74
27 Privalincová SoňaPrivalincová Soňa 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 14.87
28 Matulová NatáliaMatulová Natália 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 15.60
29 Janáková DianaJanáková Diana 03 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 15.64
30 Černá NinaČerná Nina 03 03 Atletický club Nové Zámky BAtletický club Nové Zámky B 8 15.78
31 Boráková VeronikaBoráková Veronika 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 15.90
32 Náterová KarinNáterová Karin 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 16.24
33 Kálmánová ViktóriaKálmánová Viktória 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 16.76
34 Rampašeková ZojaRampašeková Zoja 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 16.78
35 Milkina EmaMilkina Ema 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 20.05
Knižatová LauraKnižatová Laura 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 DNF
Jezsová VeronikaJezsová Veronika 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 DNS
Holešová NatáliaHolešová Natália 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 DNF

100 m - Dorastenky (Finále)

Finále A (so, 28.4.2018 - 09:55) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 12.53 11.00
2 Farkas LeaFarkas Lea 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 12.80 9.00
3 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 12.97 8.00
4 Križanová ViktóriaKrižanová Viktória 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 13.06 7.00
5 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 13.07 6.00
6 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 13.16 4.00
7 Ďurišová HanaĎurišová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 13.33 3.00
8 Lafeková MartinaLafeková Martina 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 16.11
Celkom 8 pretekárov
Finále B (so, 28.4.2018 - 09:55) official Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 99 99 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 13.09 5.00
2 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 13.71 2.00
3 Janeková ŠárkaJaneková Šárka 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 13.79 1.00
4 Kolocsicsová BarbaraKolocsicsová Barbara 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 13.83
5 Melíšková LianaMelíšková Liana 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 13.89
29 Švejdová ZuzanaŠvejdová Zuzana 02 02 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 DNS
Mikulová EmmaMikulová Emma 02 02 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 DNS
Bucholcerová JankaBucholcerová Janka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 DNS
Celkom 8 pretekárov