<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá družstiev ZsAZ 1. kolo dorastu a ml. žiactva

Nové Zámky (28. 4. 2018)

Chôdza dráha 2000 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh (so, 28.4.2018 - 07:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 3 Truban MatúšTruban Matúš 05 05 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 5 13:59.92 11.00
2 2 Repta RomanRepta Roman 08 08 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 2 15:15.26 9.00
3 1 Baláž MarošBaláž Maroš 05 05 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 3 15:35.13 8.00
4 Hartl DamiánHartl Damián 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 DQ
Celkom 4 pretekári

Chôdza dráha 2000 m - Mladšie žiačky (Finále)

Finále (so, 28.4.2018 - 07:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 14 Ščepková DanielaŠčepková Daniela 05 05 AK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý JurAK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý... 10 11:49.10 11.00
2 12 Gazárková MáriaGazárková Mária 05 05 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 4 12:06.81 9.00
3 7 Adamovičová ViktóriaAdamovičová Viktória 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 13:20.95 8.00
4 5 Kráľovičová NinaKráľovičová Nina 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 13:32.31 7.00
5 8 Holková LilianaHolková Liliana 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 13:49.38 6.00
6 9 Novosadová SophiaNovosadová Sophia 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 13:52.40 5.00
7 11 Gazárková AdrianaGazárková Adriana 08 08 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 3 13:59.14 4.00
8 10 Pastieriková AlexandraPastieriková Alexandra 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 9 14:08.33 3.00
9 18 Cvečková KristínaCvečková Kristína 05 05 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 11 14:18.68 2.00
10 13 Bilibok Kinco BrigitaBilibok Kinco Brigita 06 06 AK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý JurAK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý... 2 14:49.01 1.00
11 6 Mészárosová KarolínaMészárosová Karolína 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 16:38.99
Celkom 11 pretekárov