<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá družstiev ZsAZ 1. kolo dorastu a ml. žiactva

Nové Zámky (28. 4. 2018)

60 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 28.4.2018 - 09:00) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Záviš RichardZáviš Richard 05 05 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 1 08.64 8.00
2 Bučko NorbertBučko Norbert 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 08.73 6.00
3 Dávid PeterDávid Peter 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 09.04 3.00
4 53 Grujbár DušanGrujbár Dušan 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 09.47 1.00
5 37 Galaba JakubGalaba Jakub 05 05 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 8 09.49
6 Erdélyi SamuelErdélyi Samuel 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 09.56
7 Poláček AdamPoláček Adam 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 09.82
8 36 Handl RichardHandl Richard 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 09.94
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 28.4.2018 - 09:00) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Nduka SamuelNduka Samuel 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 08.69 7.00
2 Bojda SamuelBojda Samuel 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 08.92 5.00
3 Pecko RóbertPecko Róbert 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 08.96 4.00
4 Hlúbik MatúšHlúbik Matúš 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.51
5 Gál TomášGál Tomáš 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 10.03
6 Kocian MartinKocian Martin 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 10.10
7 52 Lencsés SamuelLencsés Samuel 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 10.41
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (so, 28.4.2018 - 09:00) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 41 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 07.83 11.00
2 58 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 08.00 9.00
3 Sidor NikolasSidor Nikolas 07 07 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 7 09.45 2.00
4 59 Špaček SamuelŠpaček Samuel 08 08 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 09.68
5 51 Mészáros LukášMészáros Lukáš 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 09.71
6 Remiš OndrejRemiš Ondrej 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.80
7 Hrabovský MiroslavHrabovský Miroslav 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 10.55
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 41 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 07.83 11.00
2 58 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 08.00 9.00
3 Záviš RichardZáviš Richard 05 05 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 1 08.64 8.00
4 Nduka SamuelNduka Samuel 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 08.69 7.00
5 Bučko NorbertBučko Norbert 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 08.73 6.00
6 Bojda SamuelBojda Samuel 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 08.92 5.00
7 Pecko RóbertPecko Róbert 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 08.96 4.00
8 Dávid PeterDávid Peter 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 09.04 3.00
9 Sidor NikolasSidor Nikolas 07 07 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 7 09.45 2.00
10 53 Grujbár DušanGrujbár Dušan 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 09.47 1.00
11 37 Galaba JakubGalaba Jakub 05 05 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 8 09.49
12 Hlúbik MatúšHlúbik Matúš 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.51
13 Erdélyi SamuelErdélyi Samuel 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 09.56
14 59 Špaček SamuelŠpaček Samuel 08 08 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 09.68
15 51 Mészáros LukášMészáros Lukáš 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 09.71
16 Remiš OndrejRemiš Ondrej 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.80
17 Poláček AdamPoláček Adam 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 09.82
18 36 Handl RichardHandl Richard 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 09.94
19 Gál TomášGál Tomáš 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 10.03
20 Kocian MartinKocian Martin 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 10.10
21 52 Lencsés SamuelLencsés Samuel 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 10.41
22 Hrabovský MiroslavHrabovský Miroslav 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 10.55

60 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 28.4.2018 - 09:15) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Repová KristínaRepová Kristína 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 08.52 11.00
2 Kováčová EmmaKováčová Emma 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 08.57 9.00
3 80 Kubíčková TerezaKubíčková Tereza 06 06 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 2 09.75
4 Staníková EmmaStaníková Emma 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.83
5 Czéreová MichaelaCzéreová Michaela 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 09.99
6 Tomášiková VeronikaTomášiková Veronika 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 10.52
7 12 Gazárková MáriaGazárková Mária 05 05 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 3 10.63
8 11 Gazárková AdrianaGazárková Adriana 08 08 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 5 11.60
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 28.4.2018 - 09:15) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Juríková TimeaJuríková Timea 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 09.49
2 91 Šimurková PetraŠimurková Petra 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 09.75
3 81 Lukáčková ZuzanaLukáčková Zuzana 06 06 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 3 10.07
4 Leváková NinaLeváková Nina 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 10.19
5 Masárová NinaMasárová Nina 06 06 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 6 10.23
6 Ščúryová LuciaŠčúryová Lucia 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 10.40
7 Petrovičová KatarínaPetrovičová Katarína 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 10.42
8 Višňovská ElaVišňovská Ela 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 10.52
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 28.4.2018 - 09:15) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Demitrová ZaraDemitrová Zara 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 08.66 8.00
2 Flajžíková NinaFlajžíková Nina 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 09.17 2.00
3 71 Mikušincová ZuzanaMikušincová Zuzana 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 09.45
4 Danihelová EsterDanihelová Ester 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 09.81
5 Gavalovičová VieraGavalovičová Viera 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 10.27
6 Čemanová LeaČemanová Lea 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 10.81
7 Vassová KarolínaVassová Karolína 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 11.02
8 84 Holková NatáliaHolková Natália 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 11.26
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (so, 28.4.2018 - 09:15) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 111 Rolincová TeréziaRolincová Terézia 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 09.18 1.00
2 Kubová KarinKubová Karin 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 09.46
3 66 Pilková SašaPilková Saša 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 09.54
4 82 Valachová VanesaValachová Vanesa 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 09.98
5 Rezničeková SimonaRezničeková Simona 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 10.49
6 68 Dúbravská VeronikaDúbravská Veronika 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 10.51
7 Brošová AnetaBrošová Aneta 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 10.99
8 13 Bilibok Kinco BrigitaBilibok Kinco Brigita 06 06 AK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý JurAK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý... 4 11.62
Celkom 8 pretekárov
Beh 05 (so, 28.4.2018 - 09:15) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Palanská LuciaPalanská Lucia 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 08.73 7.00
2 Krokvicová HanaKrokvicová Hana 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 08.96 5.00
3 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 09.04 3.00
4 Juríková KarolínaJuríková Karolína 06 06 AK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý JurAK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý... 8 09.22
5 Gučková AnetaGučková Aneta 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 09.28
6 14 Ščepková DanielaŠčepková Daniela 05 05 AK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý JurAK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý... 1 09.96
7 Nosianová MichaelaNosianová Michaela 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 09.97
8 Strapeková JohannaStrapeková Johanna 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 10.08
Celkom 8 pretekárov
Beh 06 (so, 28.4.2018 - 09:15) official Vietor: +1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 88 Hindáková LuciaHindáková Lucia 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 09.02 4.00
2 Zaňátová NikolaZaňátová Nikola 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 09.46
3 85 Orelová LauraOrelová Laura 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 09.72
4 Stümpel FreaStümpel Frea 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 09.80
5 78 Kočišová KláraKočišová Klára 06 06 AK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý JurAK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý... 5 09.94
6 Nováková KarinNováková Karin 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 09.99
7 Hromkovičová SophiaHromkovičová Sophia 06 06 AK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý JurAK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý... 8 10.53
8 Vančová VanessaVančová Vanessa 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 11.59
Celkom 8 pretekárov
Beh 07 (so, 28.4.2018 - 09:15) official Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Záborská DianaZáborská Diana 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 08.75 6.00
2 Macháčková KarolínaMacháčková Karolína 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 8 09.93
3 Králiková MariannaKráliková Marianna 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 10.10
4 Rapavá LenkaRapavá Lenka 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 10.24
5 Vaculková GabrielaVaculková Gabriela 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 10.73
6 Kudelová BibianaKudelová Bibiana 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 12.06
Némethová TerezaNémethová Tereza 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 DNS
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Repová KristínaRepová Kristína 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 08.52 11.00
2 Kováčová EmmaKováčová Emma 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 08.57 9.00
3 Demitrová ZaraDemitrová Zara 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 08.66 8.00
4 Palanská LuciaPalanská Lucia 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 08.73 7.00
5 Záborská DianaZáborská Diana 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 08.75 6.00
6 Krokvicová HanaKrokvicová Hana 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 08.96 5.00
7 88 Hindáková LuciaHindáková Lucia 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 09.02 4.00
8 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 09.04 3.00
9 Flajžíková NinaFlajžíková Nina 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 09.17 2.00
10 111 Rolincová TeréziaRolincová Terézia 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 09.18 1.00
11 Juríková KarolínaJuríková Karolína 06 06 AK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý JurAK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý... 8 09.22
12 Gučková AnetaGučková Aneta 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 09.28
13 71 Mikušincová ZuzanaMikušincová Zuzana 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 09.45
14 Kubová KarinKubová Karin 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 09.46
14 Zaňátová NikolaZaňátová Nikola 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 09.46
16 Juríková TimeaJuríková Timea 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 09.49
17 66 Pilková SašaPilková Saša 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 09.54
18 85 Orelová LauraOrelová Laura 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 09.72
19 80 Kubíčková TerezaKubíčková Tereza 06 06 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 2 09.75
19 91 Šimurková PetraŠimurková Petra 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 09.75
21 Stümpel FreaStümpel Frea 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 09.80
22 Danihelová EsterDanihelová Ester 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 09.81
23 Staníková EmmaStaníková Emma 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.83
24 Macháčková KarolínaMacháčková Karolína 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 8 09.93
25 78 Kočišová KláraKočišová Klára 06 06 AK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý JurAK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý... 5 09.94
26 14 Ščepková DanielaŠčepková Daniela 05 05 AK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý JurAK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý... 1 09.96
27 Nosianová MichaelaNosianová Michaela 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 09.97
28 82 Valachová VanesaValachová Vanesa 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 09.98
29 Czéreová MichaelaCzéreová Michaela 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 09.99
29 Nováková KarinNováková Karin 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 09.99
31 81 Lukáčková ZuzanaLukáčková Zuzana 06 06 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 3 10.07
32 Strapeková JohannaStrapeková Johanna 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 10.08
33 Králiková MariannaKráliková Marianna 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 10.10
34 Leváková NinaLeváková Nina 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 10.19
35 Masárová NinaMasárová Nina 06 06 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 6 10.23
36 Rapavá LenkaRapavá Lenka 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 10.24
37 Gavalovičová VieraGavalovičová Viera 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 10.27
38 Ščúryová LuciaŠčúryová Lucia 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 10.40
39 Petrovičová KatarínaPetrovičová Katarína 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 10.42
40 Rezničeková SimonaRezničeková Simona 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 10.49
41 68 Dúbravská VeronikaDúbravská Veronika 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 10.51
42 Tomášiková VeronikaTomášiková Veronika 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 10.52
42 Višňovská ElaVišňovská Ela 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 10.52
44 Hromkovičová SophiaHromkovičová Sophia 06 06 AK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý JurAK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý... 8 10.53
45 12 Gazárková MáriaGazárková Mária 05 05 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 3 10.63
46 Vaculková GabrielaVaculková Gabriela 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 10.73
47 Čemanová LeaČemanová Lea 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 10.81
48 Brošová AnetaBrošová Aneta 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 10.99
49 Vassová KarolínaVassová Karolína 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 11.02
50 84 Holková NatáliaHolková Natália 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 11.26
51 Vančová VanessaVančová Vanessa 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 11.59
52 11 Gazárková AdrianaGazárková Adriana 08 08 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 5 11.60
53 13 Bilibok Kinco BrigitaBilibok Kinco Brigita 06 06 AK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý JurAK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý... 4 11.62
54 Kudelová BibianaKudelová Bibiana 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 12.06
Némethová TerezaNémethová Tereza 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 DNS