<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá družstiev ZsAZ 1. kolo dorastu a ml. žiactva

Nové Zámky (28. 4. 2018)

300 m prekážok [76,2 cm] - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (so, 28.4.2018 - 11:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 0:45.15 11.00
2 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 0:47.68 9.00
3 18 Šišoláková LuciaŠišoláková Lucia 02 02 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 0:48.39 5.00
4 Szturcová MichaelaSzturcová Michaela 01 01 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 0:48.97 4.00
5 Janeková ŠárkaJaneková Šárka 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 0:56.92 1.00
6 Kukučková ElenaKukučková Elena 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 0:59.50
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 28.4.2018 - 11:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 0:47.82 8.00
2 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 0:47.91 7.00
3 102 Mečiarová VeronikaMečiarová Veronika 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 0:48.22 6.00
4 Balážová EmaBalážová Ema 02 02 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 0:49.72 3.00
5 Vargová MargaretVargová Margaret 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 0:51.76 2.00
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 0:45.15 11.00
2 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 0:47.68 9.00
3 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 0:47.82 8.00
4 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 0:47.91 7.00
5 102 Mečiarová VeronikaMečiarová Veronika 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 0:48.22 6.00
6 18 Šišoláková LuciaŠišoláková Lucia 02 02 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 0:48.39 5.00
7 Szturcová MichaelaSzturcová Michaela 01 01 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 0:48.97 4.00
8 Balážová EmaBalážová Ema 02 02 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 0:49.72 3.00
9 Vargová MargaretVargová Margaret 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 0:51.76 2.00
10 Janeková ŠárkaJaneková Šárka 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 0:56.92 1.00
11 Kukučková ElenaKukučková Elena 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 0:59.50