<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá družstiev ZsAZ 1. kolo dorastu a ml. žiactva

Nové Zámky (28. 4. 2018)

600 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 28.4.2018 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 50 Černý MatejČerný Matej 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1:44.27 11.00
2 48 Peregrín MartinPeregrín Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1:49.21 6.00
3 56 Demian TomášDemian Tomáš 05 05 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 1:55.30 4.00
4 55 Szorád MichalSzorád Michal 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1:58.90 3.00
5 57 Holý PeterHolý Peter 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2:01.88 2.00
6 58 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2:03.94 1.00
7 49 Kubala MatúšKubala Matúš 06 06 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2:04.61
8 51 Mészáros LukášMészáros Lukáš 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2:07.38
9 54 Semančík MiroslavSemančík Miroslav 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2:10.00
10 59 Špaček SamuelŠpaček Samuel 08 08 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2:14.63
11 53 Grujbár DušanGrujbár Dušan 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2:20.90
12 52 Lencsés SamuelLencsés Samuel 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2:51.73
Celkom 12 pretekárov
Beh 02 (so, 28.4.2018 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 44 Dániel RegöDániel Regö 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1:47.20 9.00
2 39 Straka RoanStraka Roan 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1:48.44 8.00
3 47 Hulka AlexHulka Alex 06 06 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 1:49.14 7.00
4 38 Hlaváček MartinHlaváček Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1:54.10 5.00
5 43 Vadovič DanielVadovič Daniel 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2:04.42
6 36 Handl RichardHandl Richard 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2:09.18
7 45 Gašparovič SamuelGašparovič Samuel 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2:11.99
8 37 Galaba JakubGalaba Jakub 05 05 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2:13.28
9 42 Kubík SamuelKubík Samuel 06 06 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 2:14.22
10 46 Čerešňa AlexanderČerešňa Alexander 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2:17.69
11 40 Libich ŠimonLibich Šimon 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2:18.18
41 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... DNS
Celkom 12 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 50 Černý MatejČerný Matej 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1:44.27 11.00
2 44 Dániel RegöDániel Regö 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1:47.20 9.00
3 39 Straka RoanStraka Roan 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1:48.44 8.00
4 47 Hulka AlexHulka Alex 06 06 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 1:49.14 7.00
5 48 Peregrín MartinPeregrín Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1:49.21 6.00
6 38 Hlaváček MartinHlaváček Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1:54.10 5.00
7 56 Demian TomášDemian Tomáš 05 05 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 1:55.30 4.00
8 55 Szorád MichalSzorád Michal 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1:58.90 3.00
9 57 Holý PeterHolý Peter 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2:01.88 2.00
10 58 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2:03.94 1.00
11 43 Vadovič DanielVadovič Daniel 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2:04.42
12 49 Kubala MatúšKubala Matúš 06 06 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2:04.61
13 51 Mészáros LukášMészáros Lukáš 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2:07.38
14 36 Handl RichardHandl Richard 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2:09.18
15 54 Semančík MiroslavSemančík Miroslav 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2:10.00
16 45 Gašparovič SamuelGašparovič Samuel 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2:11.99
17 37 Galaba JakubGalaba Jakub 05 05 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2:13.28
18 42 Kubík SamuelKubík Samuel 06 06 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 2:14.22
19 59 Špaček SamuelŠpaček Samuel 08 08 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2:14.63
20 46 Čerešňa AlexanderČerešňa Alexander 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2:17.69
21 40 Libich ŠimonLibich Šimon 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2:18.18
22 53 Grujbár DušanGrujbár Dušan 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2:20.90
23 52 Lencsés SamuelLencsés Samuel 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2:51.73
41 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... DNS

600 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 28.4.2018 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 89 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1:50.28 8.00
2 85 Orelová LauraOrelová Laura 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1:57.36 5.00
3 83 Mehager Hana MáriaMehager Hana Mária 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1:58.91 4.00
4 88 Hindáková LuciaHindáková Lucia 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1:59.07 3.00
5 91 Šimurková PetraŠimurková Petra 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2:00.93 1.00
6 90 Petríková BarboraPetríková Barbora 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2:03.82
7 93 Plačková LindaPlačková Linda 06 06 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 2:04.69
8 86 Ravasová AdrianaRavasová Adriana 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2:10.97
9 82 Valachová VanesaValachová Vanesa 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2:13.96
10 92 Halešová HankaHalešová Hanka 05 05 AK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý JurAK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý... 2:21.17
11 84 Holková NatáliaHolková Natália 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2:39.08
87 Zmeková KristínaZmeková Kristína 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica DNS
Celkom 12 pretekárov
Beh 02 (so, 28.4.2018 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 60 Tomanová LauraTomanová Laura 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1:48.33 9.00
2 111 Sedgwick NinaSedgwick Nina 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1:53.87 6.00
3 70 Chladoňová ViktóriaChladoňová Viktória 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2:00.40 2.00
4 66 Pilková SašaPilková Saša 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2:02.96
5 62 Hudáková MarusiaHudáková Marusia 05 05 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2:04.30
6 65 Prvá LuciaPrvá Lucia 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2:06.45
7 64 Kerestešová KarinKerestešová Karin 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2:10.14
8 63 Páleníková EmmaPáleníková Emma 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2:10.22
9 61 Belicová DorotaBelicová Dorota 05 05 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2:11.77
68 Dúbravská VeronikaDúbravská Veronika 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava DNS
Celkom 10 pretekárov
Beh 03 (so, 28.4.2018 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
MS 79 Salayová MichaelaSalayová Michaela 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1:41.83
2 75 Pomajbová VanesaPomajbová Vanesa 05 05 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1:46.08 11.00
3 72 Seidlová SimonaSeidlová Simona 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1:53.74 7.00
4 76 Janovičová SofiaJanovičová Sofia 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2:01.56
5 71 Mikušincová ZuzanaMikušincová Zuzana 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2:03.38
6 80 Kubíčková TerezaKubíčková Tereza 06 06 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 2:04.69
7 77 Ballová LinaBallová Lina 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2:07.18
8 74 Pauleová AlžbetaPauleová Alžbeta 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2:18.79
9 81 Lukáčková ZuzanaLukáčková Zuzana 06 06 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 2:19.74
10 78 Kočišová KláraKočišová Klára 06 06 AK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý JurAK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý... 2:19.79
11 73 Repková DianaRepková Diana 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2:25.97
Celkom 11 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 79 Salayová MichaelaSalayová Michaela 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1:41.83
2 75 Pomajbová VanesaPomajbová Vanesa 05 05 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1:46.08 11.00
3 60 Tomanová LauraTomanová Laura 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1:48.33 9.00
4 89 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1:50.28 8.00
5 72 Seidlová SimonaSeidlová Simona 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1:53.74 7.00
6 111 Sedgwick NinaSedgwick Nina 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1:53.87 6.00
7 85 Orelová LauraOrelová Laura 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1:57.36 5.00
8 83 Mehager Hana MáriaMehager Hana Mária 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1:58.91 4.00
9 88 Hindáková LuciaHindáková Lucia 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1:59.07 3.00
10 70 Chladoňová ViktóriaChladoňová Viktória 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2:00.40 2.00
11 91 Šimurková PetraŠimurková Petra 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2:00.93 1.00
12 76 Janovičová SofiaJanovičová Sofia 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2:01.56
13 66 Pilková SašaPilková Saša 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2:02.96
14 71 Mikušincová ZuzanaMikušincová Zuzana 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2:03.38
15 90 Petríková BarboraPetríková Barbora 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2:03.82
16 62 Hudáková MarusiaHudáková Marusia 05 05 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2:04.30
17 93 Plačková LindaPlačková Linda 06 06 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 2:04.69
17 80 Kubíčková TerezaKubíčková Tereza 06 06 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 2:04.69
19 65 Prvá LuciaPrvá Lucia 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2:06.45
20 77 Ballová LinaBallová Lina 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2:07.18
21 64 Kerestešová KarinKerestešová Karin 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2:10.14
22 63 Páleníková EmmaPáleníková Emma 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2:10.22
23 86 Ravasová AdrianaRavasová Adriana 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2:10.97
24 61 Belicová DorotaBelicová Dorota 05 05 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2:11.77
25 82 Valachová VanesaValachová Vanesa 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2:13.96
26 74 Pauleová AlžbetaPauleová Alžbeta 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2:18.79
27 81 Lukáčková ZuzanaLukáčková Zuzana 06 06 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 2:19.74
28 78 Kočišová KláraKočišová Klára 06 06 AK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý JurAK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý... 2:19.79
29 92 Halešová HankaHalešová Hanka 05 05 AK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý JurAK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý... 2:21.17
30 73 Repková DianaRepková Diana 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2:25.97
31 84 Holková NatáliaHolková Natália 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2:39.08
87 Zmeková KristínaZmeková Kristína 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica DNS
68 Dúbravská VeronikaDúbravská Veronika 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava DNS