<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá družstiev ZsAZ 1. kolo dorastu a ml. žiactva

Nové Zámky (28. 4. 2018)

1500 m - Juniori (Beh)

Beh (so, 28.4.2018 - 11:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
MS 98 Kopiar JakubKopiar Jakub 99 99 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4:12.81
Celkom 1 pretekári

1500 m - Dorastenci (Beh)

Beh (so, 28.4.2018 - 11:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 112 Dráfi KarolDráfi Karol 01 01 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4:11.64 11.00
2 106 Šimlaštík MiroslavŠimlaštík Miroslav 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4:48.84 9.00
3 96 Surový SamuelSurový Samuel 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4:51.59 8.00
4 108 Slivka PavolSlivka Pavol 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4:57.40 7.00
5 99 Červený SamuelČervený Samuel 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5:02.80 6.00
6 101 Petríček MatúšPetríček Matúš 01 01 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5:07.37 5.00
7 107 Emanuel RadovanEmanuel Radovan 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5:09.70 4.00
8 102 Drahovský BenjamínDrahovský Benjamín 01 01 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5:11.29 3.00
9 105 Ambruš OndrejAmbruš Ondrej 02 02 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5:24.23 2.00
104 Holzhei DávidHolzhei Dávid 01 01 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky DNS
Celkom 10 pretekárov

1500 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh (so, 28.4.2018 - 11:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 95 Štercel RóbertŠtercel Róbert 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5:20.58 11.00
2 97 Andi MartinAndi Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5:21.25 9.00
3 96 Lichanec ŠimonLichanec Šimon 05 05 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 6:25.74 8.00
Celkom 3 pretekári

1500 m - Dorastenky (Beh)

Beh (so, 28.4.2018 - 11:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 18 Šišoláková LuciaŠišoláková Lucia 02 02 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5:15.68 11.00
2 14 Majzlíková KristínaMajzlíková Kristína 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5:20.77 9.00
3 104 Štrpková LuciaŠtrpková Lucia 02 02 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5:47.76 8.00
4 9 Laktišová EliškaLaktišová Eliška 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6:00.45 7.00
5 12 Gavalovičová ZuzanaGavalovičová Zuzana 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6:28.62 6.00
8 Szabó AbigelSzabó Abigel 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky DNS
Celkom 6 pretekárov

1500 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh (so, 28.4.2018 - 11:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 109 Čuvalová MeganČuvalová Megan 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5:51.86 11.00
2 110 Ciklaminiová AndreaCiklaminiová Andrea 06 06 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6:02.61 9.00
3 87 Zmeková KristínaZmeková Kristína 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6:03.98 8.00
4 11 Trusková ViktoriaTrusková Viktoria 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6:16.83 7.00
5 111 Rolincová TeréziaRolincová Terézia 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6:38.43 6.00
6 112 Slobodová DianaSlobodová Diana 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6:39.57 5.00
Celkom 6 pretekárov