<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá družstiev ZsAZ 1. kolo dorastu a ml. žiactva

Nové Zámky (28. 4. 2018)

Skok do výšky - Dorastenci (Finále)

Finále (so, 28.4.2018 - 08:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 150155160165170175180183186189192195198201 Body
1 Gondžala DenisGondžala Denis
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
02 02 1 180 o o o o o xxo o xxx 11.00
2 Pažítka ŠtefanPažítka Štefan
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
03 03 3 170 o xo xo o o xxx 9.00
3 Pavuk TimoPavuk Timo
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
02 02 2 160 xxo o xo xxx 8.00
4 Sopúch MichalSopúch Michal
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
02 02 4 150 o xxx 7.00
27 Spišák Samuel MirosSpišák Samuel Miros
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
03 03 5 DNS
Celkom 5 pretekárov

Skok do výšky - Mladší žiaci (Finále)

Finále (so, 28.4.2018 - 11:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 115120125130135140145150155158161164167 Body
1 Hayden PeterHayden Peter
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
05 05 140 o o o o o o xxx 11.00
2 Laca JakubLaca Jakub
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
06 06 135 o o xo o o xxx 9.00
3= Štefák DanielŠtefák Daniel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
06 06 130 o o o o xxx 7.00
3= Karper IvanKarper Ivan
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
05 05 130 o o o o xxx 7.00
3= 3 Truban MatúšTruban Matúš
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
05 05 130 o o o o xxx 7.00
6 Duchovič DamianDuchovič Damian
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
06 06 130 o o o xo xxx 5.00
7 Dávid PeterDávid Peter
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
06 06 125 xo xo o xxx 4.00
8 47 Hulka AlexHulka Alex
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
06 06 125 o xo xo xxx 3.00
9 Erdélyi SamuelErdélyi Samuel
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
05 05 125 o o xxo xxx 2.00
10 Gábriš Šimon EduardGábriš Šimon Eduard
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
05 05 115 o xxx 1.00
Rafčík AdriánRafčík Adrián
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
05 05 DNS
Celkom 11 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenky (Finále)

Finále (so, 28.4.2018 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 130135140145150155160163166169172175178 Body
1 Kukučková ElenaKukučková Elena
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
03 03 3 155 o o o o o o xx- 11.00
2 Lafeková MartinaLafeková Martina
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
01 01 10 150 - - xo o xxo xxx 9.00
3 Šupicová LenkaŠupicová Lenka
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
03 03 6 145 o o o o xxx 8.00
4 Tináková EmmaTináková Emma
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
03 03 8 145 xo o o o xxx 7.00
5= 108 Kusyová JankaKusyová Janka
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
03 03 4 145 - - o xxo xxx 5.50
5= Švachová MartinaŠvachová Martina
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
03 03 7 145 o o o xxo xxx 5.50
7 Mixová RadkaMixová Radka
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
03 03 5 140 o o o xxx 4.00
8 Hádeková SabinaHádeková Sabina
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
01 01 2 140 o xxo xxo xxx 3.00
9 Bílá SandraBílá Sandra
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
02 02 1 135 xxo xxo xxx 2.00
10 Ferenčíková KristínaFerenčíková Kristína
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
02 02 9 130 o xxx 1.00
Celkom 10 pretekárov

Skok do výšky - Mladšie žiačky (Finále)

Finále (so, 28.4.2018 - 09:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 105110115120125130135140145148151153155158 Body
1 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
05 05 15 155 - - - - - o o o o o o o xo xxx 11.00
2 Vargová AndreaVargová Andrea
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 12 148 - - - o o o o xo o xxo xxx 9.00
3 Zavřelová EmaZavřelová Ema
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
05 05 14 145 - - - - o o xo o o xxx 8.00
4 Brezanová NatáliaBrezanová Natália
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
05 05 1 140 - - - o o o o xxo xxx 7.00
5 Demitrová ZaraDemitrová Zara
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
05 05 2 135 - o o o o o o xxx 6.00
6 Grňová KláraGrňová Klára
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 6 135 - - - o o xo o xxx 5.00
7 Repová KristínaRepová Kristína
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
05 05 10 135 o o o o o xo xo xxx 4.00
8 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 9 130 o o xo xo xo o xxx 3.00
9 Gogová EllaGogová Ella
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
05 05 5 130 o o xo o o xxo xxx 2.00
10 Záborská DianaZáborská Diana
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
05 05 13 125 o o o o o xxx 1.00
11 Fáberová NatašaFáberová Nataša
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
05 05 4 120 o o o o xxx
12 89 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 7 115 o o o -
13 Dinková JúliaDinková Júlia
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 3 115 o o xo xxx
14= Staníková EmmaStaníková Emma
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
05 05 11 110 o o xx-
14= Miháliková NinaMiháliková Nina
Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa
06 06 8 110 o o xx-
Celkom 15 pretekárov