<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá družstiev ZsAZ 1. kolo dorastu a ml. žiactva

Nové Zámky (28. 4. 2018)

150 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 28.4.2018 - 12:00) official Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Haberern RichardHaberern Richard 06 06 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 21.52 9.00
2 56 Demian TomášDemian Tomáš 05 05 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 4 22.03 5.00
3 39 Straka RoanStraka Roan 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 22.11 4.00
4 Broďáni MartinBroďáni Martin 06 06 ŠK ŠOG Nitra AŠK ŠOG Nitra A 6 24.34
5 Prodaj MárioProdaj Mário 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 25.44
6 46 Čerešňa AlexanderČerešňa Alexander 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 26.08
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 28.4.2018 - 12:00) official Vietor: -0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kudlička OndrejKudlička Ondrej 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 21.74 8.00
2 Samuel SebastianSamuel Sebastian 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 21.94 6.00
3 Štefák DanielŠtefák Daniel 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 22.22 2.00
4 Duchovič DamianDuchovič Damian 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 22.89
5 95 Štercel RóbertŠtercel Róbert 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 24.56
6 45 Gašparovič SamuelGašparovič Samuel 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 25.32
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 28.4.2018 - 12:00) official Vietor: -0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 44 Dániel RegöDániel Regö 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 20.34 11.00
2 47 Hulka AlexHulka Alex 06 06 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 1 21.78 7.00
3 97 Andi MartinAndi Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 22.20 3.00
4 Horňák MarošHorňák Maroš 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 22.74 1.00
5 Cvik RomanCvik Roman 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 23.42
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 44 Dániel RegöDániel Regö 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 20.34 11.00
2 Haberern RichardHaberern Richard 06 06 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 21.52 9.00
3 Kudlička OndrejKudlička Ondrej 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 21.74 8.00
4 47 Hulka AlexHulka Alex 06 06 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 1 21.78 7.00
5 Samuel SebastianSamuel Sebastian 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 21.94 6.00
6 56 Demian TomášDemian Tomáš 05 05 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 4 22.03 5.00
7 39 Straka RoanStraka Roan 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 22.11 4.00
8 97 Andi MartinAndi Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 22.20 3.00
9 Štefák DanielŠtefák Daniel 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 22.22 2.00
10 Horňák MarošHorňák Maroš 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 22.74 1.00
11 Duchovič DamianDuchovič Damian 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 22.89
12 Cvik RomanCvik Roman 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 23.42
13 Broďáni MartinBroďáni Martin 06 06 ŠK ŠOG Nitra AŠK ŠOG Nitra A 6 24.34
14 95 Štercel RóbertŠtercel Róbert 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 24.56
15 45 Gašparovič SamuelGašparovič Samuel 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 25.32
16 Prodaj MárioProdaj Mário 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 25.44
17 46 Čerešňa AlexanderČerešňa Alexander 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 26.08

150 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 28.4.2018 - 12:15) official Vietor: -1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 21.36 11.00
2 Ursíny LeaUrsíny Lea 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 21.75 8.00
3 Pacalajová LuciaPacalajová Lucia 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 22.45 3.00
4 Madáková LauraMadáková Laura 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 24.40
5 Bakaiová KristínaBakaiová Kristína 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 24.91
6 Burianová VivienBurianová Vivien 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 27.79
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 28.4.2018 - 12:15) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šišáková VeronikaŠišáková Veronika 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 21.74 9.00
2 60 Tomanová LauraTomanová Laura 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 22.22 6.00
3 63 Páleníková EmmaPáleníková Emma 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 23.50
4 Machová NinaMachová Nina 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 24.22
5 Dobi OlíviaDobi Olívia 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 25.50
6 Hobothová MáriaHobothová Mária 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 26.46
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 28.4.2018 - 12:15) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Zápražná TamaraZápražná Tamara 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 22.38 4.00
2 62 Hudáková MarusiaHudáková Marusia 05 05 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 23.28 1.00
3 Beňová KarinBeňová Karin 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 24.34
4 64 Kerestešová KarinKerestešová Karin 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 24.42
5 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 24.81
6 Szóradová NellaSzóradová Nella 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 25.11
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (so, 28.4.2018 - 12:15) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gogová EllaGogová Ella 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 22.19 7.00
2 Czaková NatáliaCzaková Natália 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 22.31 5.00
3 87 Zmeková KristínaZmeková Kristína 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 23.45
4 65 Prvá LuciaPrvá Lucia 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 24.04
5 61 Belicová DorotaBelicová Dorota 05 05 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 25.16
6 Vreteničková PaulaVreteničková Paula 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 28.58
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (so, 28.4.2018 - 12:15) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bonová ZoéBonová Zoé 06 06 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 3 23.17 2.00
2 Dinková JúliaDinková Júlia 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 24.48
3 109 Čuvalová MeganČuvalová Megan 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 24.55
4 Komorová SylviaKomorová Sylvia 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 24.70
5 Valášková GrétaValášková Gréta 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 25.25
Celkom 5 pretekárov
Beh 06 (so, 28.4.2018 - 12:15) official Vietor: -0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kaščáková NikoletaKaščáková Nikoleta 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 23.86
2 Šimončičová AdelaŠimončičová Adela 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 23.91
3 Sedláčková NinaSedláčková Nina 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 24.18
4 Miková NatáliaMiková Natália 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 24.50
5 Jančíková ValériaJančíková Valéria 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 25.28
6 Sukičová KristínaSukičová Kristína 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 26.66
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 21.36 11.00
2 Šišáková VeronikaŠišáková Veronika 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 21.74 9.00
3 Ursíny LeaUrsíny Lea 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 21.75 8.00
4 Gogová EllaGogová Ella 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 22.19 7.00
5 60 Tomanová LauraTomanová Laura 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 22.22 6.00
6 Czaková NatáliaCzaková Natália 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 22.31 5.00
7 Zápražná TamaraZápražná Tamara 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 22.38 4.00
8 Pacalajová LuciaPacalajová Lucia 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 22.45 3.00
9 Bonová ZoéBonová Zoé 06 06 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 3 23.17 2.00
10 62 Hudáková MarusiaHudáková Marusia 05 05 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 23.28 1.00
11 87 Zmeková KristínaZmeková Kristína 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 23.45
12 63 Páleníková EmmaPáleníková Emma 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 23.50
13 Kaščáková NikoletaKaščáková Nikoleta 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 23.86
14 Šimončičová AdelaŠimončičová Adela 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 23.91
15 65 Prvá LuciaPrvá Lucia 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 24.04
16 Sedláčková NinaSedláčková Nina 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 24.18
17 Machová NinaMachová Nina 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 24.22
18 Beňová KarinBeňová Karin 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 24.34
19 Madáková LauraMadáková Laura 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 24.40
20 64 Kerestešová KarinKerestešová Karin 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 24.42
21 Dinková JúliaDinková Júlia 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 24.48
22 Miková NatáliaMiková Natália 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 24.50
23 109 Čuvalová MeganČuvalová Megan 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 24.55
24 Komorová SylviaKomorová Sylvia 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 24.70
25 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 24.81
26 Bakaiová KristínaBakaiová Kristína 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 24.91
27 Szóradová NellaSzóradová Nella 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 25.11
28 61 Belicová DorotaBelicová Dorota 05 05 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 25.16
29 Valášková GrétaValášková Gréta 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 25.25
30 Jančíková ValériaJančíková Valéria 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 25.28
31 Dobi OlíviaDobi Olívia 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 25.50
32 Hobothová MáriaHobothová Mária 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 26.46
33 Sukičová KristínaSukičová Kristína 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 26.66
34 Burianová VivienBurianová Vivien 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 27.79
35 Vreteničková PaulaVreteničková Paula 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 28.58