<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá družstiev ZsAZ 1. kolo dorastu a ml. žiactva

Nové Zámky (28. 4. 2018)

4 x 60 m kluby - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 28.4.2018 - 12:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bučko, Kubala, Černý, Haberern Bučko, Kubala, Černý, Haberern Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 34.61 9.00
2 Hlúbik, Pecko, Karper, Horňák Hlúbik, Pecko, Karper, Horňák AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 36.19 6.50
3 95 Štercel, Andi, Cvik, Hayden Štercel, Andi, Cvik, Hayden Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 37.42 3.00
4 52 Lencsés, Hrabovský, Erdélyi, Mészáros Lencsés, Hrabovský, Erdélyi, Mészáros TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 38.54 2.00
5 43 Vadovič, Libich, Gašparovič, Prodaj Vadovič, Libich, Gašparovič, Prodaj AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 39.89
6 Sidor, Repta, Sako, Baláž Sidor, Repta, Sako, Baláž Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 6 39.97
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 28.4.2018 - 12:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 36 Handl, Dániel, Peregrín, Samuel Handl, Dániel, Peregrín, Samuel Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 33.64 11.00
2 Nduka, Szorád, Laca, Štefák Nduka, Szorád, Laca, Štefák AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 34.87 8.00
3 Dávid, Duchovič, Broďáni, Bojda Dávid, Duchovič, Broďáni, Bojda ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 36.19 6.50
4 59 Špaček, Holý, Sdurka, Mikušať Špaček, Holý, Sdurka, Mikušať Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 36.45 5.00
5 Gábriš, Lichanec, Minárčiný Gábriš, Lichanec, Minárčiný Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 37.34 4.00
6 Kocian, Grujbár, Halász, Valkó Kocian, Grujbár, Halász, Valkó TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 39.11 1.00
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 36 Handl, Dániel, Peregrín, Samuel Handl, Dániel, Peregrín, Samuel Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 33.64 11.00
2 Bučko, Kubala, Černý, Haberern Bučko, Kubala, Černý, Haberern Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 34.61 9.00
3 Nduka, Szorád, Laca, Štefák Nduka, Szorád, Laca, Štefák AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 34.87 8.00
4 Hlúbik, Pecko, Karper, Horňák Hlúbik, Pecko, Karper, Horňák AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 36.19 6.50
4 Dávid, Duchovič, Broďáni, Bojda Dávid, Duchovič, Broďáni, Bojda ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 36.19 6.50
6 59 Špaček, Holý, Sdurka, Mikušať Špaček, Holý, Sdurka, Mikušať Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 36.45 5.00
7 Gábriš, Lichanec, Minárčiný Gábriš, Lichanec, Minárčiný Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 37.34 4.00
8 95 Štercel, Andi, Cvik, Hayden Štercel, Andi, Cvik, Hayden Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 37.42 3.00
9 52 Lencsés, Hrabovský, Erdélyi, Mészáros Lencsés, Hrabovský, Erdélyi, Mészáros TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 38.54 2.00
10 Kocian, Grujbár, Halász, Valkó Kocian, Grujbár, Halász, Valkó TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 39.11 1.00
11 43 Vadovič, Libich, Gašparovič, Prodaj Vadovič, Libich, Gašparovič, Prodaj AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 39.89
12 Sidor, Repta, Sako, Baláž Sidor, Repta, Sako, Baláž Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 6 39.97

4 x 60 m kluby - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 28.4.2018 - 13:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Brezanová, Trusková, Ďurišková, Demitrová Brezanová, Trusková, Ďurišková, Demitrová Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 34.91 9.00
2 111 Rolincová, Grňová, Novosadová, Slobodová Rolincová, Grňová, Novosadová, Slobodová Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 36.07 7.00
3 91 Šimurková, Kováčová, Bakaiová, Šišáková Šimurková, Kováčová, Bakaiová, Šišáková ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 36.16 6.00
4 85 Orelová, Šimová, Czaková, Záborská Orelová, Šimová, Czaková, Záborská AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 36.58 4.00
5 Ščúryová, Czéreová, Sukičová, Mészárosová Ščúryová, Czéreová, Sukičová, Mészárosová TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 40.14
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (so, 28.4.2018 - 13:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 86 Ravasová, Chovancová, Palanská, Flajžíková Ravasová, Chovancová, Palanská, Flajžíková Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 34.27 11.00
2 Baloghová, Masárová, Bonová, Masárová Baloghová, Masárová, Bonová, Masárová ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 38.01 1.00
3 Karabová, Adamovičová, Juríková, Holková Karabová, Adamovičová, Juríková, Holková Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 38.62
4 Dobi, Strapeková, Rezničeková, Nováková Dobi, Strapeková, Rezničeková, Nováková Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 39.11
5 Gašpárková, Ďurišová, Rapavá, Tomášiková Gašpárková, Ďurišová, Rapavá, Tomášiková AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 39.25
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (so, 28.4.2018 - 13:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 76 Janovičová, Vrablecová, Danihelová, Gučková Janovičová, Vrablecová, Danihelová, Gučková Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 35.93 8.00
2 60 Tomanová, Višňovská, Vassová, Ursíny Tomanová, Višňovská, Vassová, Ursíny Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 37.30 3.00
3 74 Pauleová, Sedgwick, Valášková, Zápražná Pauleová, Sedgwick, Valášková, Zápražná AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 37.60 2.00
4 88 Hindáková, Petríková, Kubačková, Repová Hindáková, Petríková, Kubačková, Repová TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 38.49
5 Komorová, Stümpel, Miková, Beňová Komorová, Stümpel, Miková, Beňová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 38.90
Celkom 5 pretekárov
Beh 04 (so, 28.4.2018 - 13:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Fáberová, Mlíchová, Pacalajová, Sedláčková Fáberová, Mlíchová, Pacalajová, Sedláčková AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 36.17 5.00
2 Lanczová, Deáková, Králiková, Kráľovičová Lanczová, Deáková, Králiková, Kráľovičová TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 39.31
3 Mónosiová, Čemanová, Burianová, Hobothová Mónosiová, Čemanová, Burianová, Hobothová TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 40.19
4 64 Kerestešová, Prvá, Vreteničková, Vančová Kerestešová, Prvá, Vreteničková, Vančová AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 41.36
5 73 Repková, Brošová, Kudelová, Pastieriková Repková, Brošová, Kudelová, Pastieriková Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 41.70
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 86 Ravasová, Chovancová, Palanská, Flajžíková Ravasová, Chovancová, Palanská, Flajžíková Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 34.27 11.00
2 Brezanová, Trusková, Ďurišková, Demitrová Brezanová, Trusková, Ďurišková, Demitrová Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 34.91 9.00
3 76 Janovičová, Vrablecová, Danihelová, Gučková Janovičová, Vrablecová, Danihelová, Gučková Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 35.93 8.00
4 111 Rolincová, Grňová, Novosadová, Slobodová Rolincová, Grňová, Novosadová, Slobodová Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 36.07 7.00
5 91 Šimurková, Kováčová, Bakaiová, Šišáková Šimurková, Kováčová, Bakaiová, Šišáková ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 36.16 6.00
6 Fáberová, Mlíchová, Pacalajová, Sedláčková Fáberová, Mlíchová, Pacalajová, Sedláčková AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 36.17 5.00
7 85 Orelová, Šimová, Czaková, Záborská Orelová, Šimová, Czaková, Záborská AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 36.58 4.00
8 60 Tomanová, Višňovská, Vassová, Ursíny Tomanová, Višňovská, Vassová, Ursíny Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 37.30 3.00
9 74 Pauleová, Sedgwick, Valášková, Zápražná Pauleová, Sedgwick, Valášková, Zápražná AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 37.60 2.00
10 Baloghová, Masárová, Bonová, Masárová Baloghová, Masárová, Bonová, Masárová ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 38.01 1.00
11 88 Hindáková, Petríková, Kubačková, Repová Hindáková, Petríková, Kubačková, Repová TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 38.49
12 Karabová, Adamovičová, Juríková, Holková Karabová, Adamovičová, Juríková, Holková Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 38.62
13 Komorová, Stümpel, Miková, Beňová Komorová, Stümpel, Miková, Beňová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 38.90
14 Dobi, Strapeková, Rezničeková, Nováková Dobi, Strapeková, Rezničeková, Nováková Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 39.11
15 Gašpárková, Ďurišová, Rapavá, Tomášiková Gašpárková, Ďurišová, Rapavá, Tomášiková AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 39.25
16 Lanczová, Deáková, Králiková, Kráľovičová Lanczová, Deáková, Králiková, Kráľovičová TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 39.31
17 Ščúryová, Czéreová, Sukičová, Mészárosová Ščúryová, Czéreová, Sukičová, Mészárosová TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 40.14
18 Mónosiová, Čemanová, Burianová, Hobothová Mónosiová, Čemanová, Burianová, Hobothová TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 40.19
19 64 Kerestešová, Prvá, Vreteničková, Vančová Kerestešová, Prvá, Vreteničková, Vančová AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 41.36
20 73 Repková, Brošová, Kudelová, Pastieriková Repková, Brošová, Kudelová, Pastieriková Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 41.70