<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá družstiev ZsAZ 1. kolo dorastu a ml. žiactva

Nové Zámky (28. 4. 2018)

Skok do výšky - Dorastenci (sobota, 28.4.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon

Skok do výšky - Dorastenci (sobota, 28.4.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Gondžala DenisGondžala Denis 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 180
2 Pažítka ŠtefanPažítka Štefan 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 170
3 Pavuk TimoPavuk Timo 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 160

Skok do výšky - Mladší žiaci (sobota, 28.4.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Hayden PeterHayden Peter 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 140
2 Laca JakubLaca Jakub 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 135
3= Štefák DanielŠtefák Daniel 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 130
3= Karper IvanKarper Ivan 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 130
3= 3 Truban MatúšTruban Matúš 05 05 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 130

Skok do výšky - Mladší žiaci (sobota, 28.4.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon

Skok do výšky - Dorastenky (sobota, 28.4.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon

Skok do výšky - Dorastenky (sobota, 28.4.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Kukučková ElenaKukučková Elena 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 155
2 Lafeková MartinaLafeková Martina 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 150
3 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 145

Skok do výšky - Mladšie žiačky (sobota, 28.4.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 155
2 Vargová AndreaVargová Andrea 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 148
3 Zavřelová EmaZavřelová Ema 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 145

Skok do výšky - Mladšie žiačky (sobota, 28.4.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon

Skok o žrdi - Dorastenci (sobota, 28.4.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon

Skok o žrdi - Dorastenci (sobota, 28.4.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Labuda DominikLabuda Dominik 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 350

Skok o žrdi - Dorastenky (sobota, 28.4.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 110 Miklová MariettaMiklová Marietta 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 240
2 Rampašeková ZojaRampašeková Zoja 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 200
3 Dudášová PetronelaDudášová Petronela 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 200

Skok o žrdi - Dorastenky (sobota, 28.4.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon

Skok do diaľky - Muži (sobota, 28.4.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon

Skok do diaľky - Muži (sobota, 28.4.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Šuba JánŠuba Ján 94 94 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 669
2 Turcsányi DanielTurcsányi Daniel 97 97 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 639

Skok do diaľky - Juniori (sobota, 28.4.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Brath RichardBrath Richard 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 559
2 Nguyen MichalNguyen Michal 00 00 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 552
3 Vološin FilipVološin Filip 00 00 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 495

Skok do diaľky - Juniori (sobota, 28.4.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon

Skok do diaľky - Dorastenci (sobota, 28.4.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon

Skok do diaľky - Dorastenci (sobota, 28.4.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Gruchalák FilipGruchalák Filip 01 01 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 595
2 Krška PeterKrška Peter 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 577
3 Larsen MagnusLarsen Magnus 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 571

Skok do diaľky - Mladší žiaci (sobota, 28.4.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon

Skok do diaľky - Mladší žiaci (sobota, 28.4.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 48 Peregrín MartinPeregrín Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 486
2 Plačko LukášPlačko Lukáš 05 05 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 454
3 Laca JakubLaca Jakub 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 417

Skok do diaľky - Juniorky (sobota, 28.4.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon

Skok do diaľky - Juniorky (sobota, 28.4.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Haršányová KristínaHaršányová Kristína 00 00 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 528
2 Hulínová AlžbetaHulínová Alžbeta 99 99 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 513

Skok do diaľky - Dorastenky (sobota, 28.4.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Farkas LeaFarkas Lea 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 529
2 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 01 01 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 492
3 Tináková EmmaTináková Emma 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 482

Skok do diaľky - Dorastenky (sobota, 28.4.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon

Skok do diaľky - Mladšie žiačky (sobota, 28.4.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon

Skok do diaľky - Mladšie žiačky (sobota, 28.4.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 479
2 75 Pomajbová VanesaPomajbová Vanesa 05 05 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 420
3 Zavřelová EmaZavřelová Ema 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 413

Trojskok - Muži (sobota, 28.4.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Turcsányi DanielTurcsányi Daniel 97 97 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 14.09
2 Šuba JánŠuba Ján 94 94 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 13.96

Trojskok - Muži (sobota, 28.4.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon

Trojskok - Juniori (sobota, 28.4.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon

Trojskok - Juniori (sobota, 28.4.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Brath RichardBrath Richard 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 11.74
2 Gasior VladimírGasior Vladimír 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 11.05

Trojskok - Dorastenci (sobota, 28.4.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Cvik JakubCvik Jakub 02 02 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 10.70

Trojskok - Dorastenci (sobota, 28.4.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon

Trojskok - Dorastenky (sobota, 28.4.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon

Trojskok - Dorastenky (sobota, 28.4.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 01 01 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 10.46
2 Szturcová MichaelaSzturcová Michaela 01 01 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 10.04

Vrh guľou 3 kg - Mladší žiaci (sobota, 28.4.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Varačka MatúšVaračka Matúš 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 11.30
2 56 Demian TomášDemian Tomáš 05 05 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 08.40
3 Rozkoš LukášRozkoš Lukáš 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 07.69

Vrh guľou 3 kg - Mladší žiaci (sobota, 28.4.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon

Vrh guľou 3 kg - Dorastenky (sobota, 28.4.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon

Vrh guľou 3 kg - Dorastenky (sobota, 28.4.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Vrecková MichaelaVrecková Michaela 01 01 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 13.88
2 Ďurovská EmmaĎurovská Emma 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 12.86
3 Jankovičová KristínaJankovičová Kristína 01 01 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 10.91

Vrh guľou 3 kg - Mladšie žiačky (sobota, 28.4.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Čermáková NatáliaČermáková Natália 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 09.89
2 Hacajova KatarinaHacajova Katarina 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 09.26
3 Zaňátová NikolaZaňátová Nikola 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 07.74

Vrh guľou 3 kg - Mladšie žiačky (sobota, 28.4.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon

Vrh guľou 5 kg - Dorastenci (sobota, 28.4.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon

Vrh guľou 5 kg - Dorastenci (sobota, 28.4.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Greguš JaroslavGreguš Jaroslav 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 16.96
2 Lopaška AdamLopaška Adam 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 15.00
3 Konopka MiloslavKonopka Miloslav 01 01 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 13.11

Vrh guľou 6 kg - Juniori (sobota, 28.4.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Guňovský MarekGuňovský Marek 00 00 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 13.40
2 Mečiar SamuelMečiar Samuel 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 10.80
3 --- ------ --- 00 00 ------ 10.51

Vrh guľou 6 kg - Juniori (sobota, 28.4.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon

Hod diskom 1 kg - Dorastenky (sobota, 28.4.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon

Hod diskom 1 kg - Dorastenky (sobota, 28.4.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Ďurovská EmmaĎurovská Emma 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 33.58
2 Vrecková MichaelaVrecková Michaela 01 01 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 33.26
3 Palanská LenkaPalanská Lenka 02 02 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 32.28

Hod diskom 1,5 kg - Dorastenci (sobota, 28.4.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Greguš JaroslavGreguš Jaroslav 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 49.59
2 Lopaška AdamLopaška Adam 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 43.20
3 Mentel LukášMentel Lukáš 02 02 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 33.10

Hod diskom 1,5 kg - Dorastenci (sobota, 28.4.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon

Hod diskom 1,75 kg - Juniori (sobota, 28.4.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon

Hod diskom 1,75 kg - Juniori (sobota, 28.4.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Kováč SamuelKováč Samuel 99 99 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 49.31
2 Guňovský MarekGuňovský Marek 00 00 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 37.63
3 Krist TomášKrist Tomáš 00 00 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 27.50

Hod kladivom 3 kg - Dorastenky (sobota, 28.4.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Vrecková MichaelaVrecková Michaela 01 01 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 43.82
2 Danielová ChiaraDanielová Chiara 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 37.95
3 Hamrózyová KarolínaHamrózyová Karolína 02 02 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 31.90

Hod kladivom 3 kg - Dorastenky (sobota, 28.4.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon

Hod kladivom 5 kg - Dorastenci (sobota, 28.4.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Konopka MiloslavKonopka Miloslav 01 01 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 60.10
2 Mentel LukášMentel Lukáš 02 02 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 30.95
3 103 Vojtek JakubVojtek Jakub 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 11.48

Hod kladivom 5 kg - Dorastenci (sobota, 28.4.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon

Hod kladivom 6 kg - Juniori (sobota, 28.4.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon

Hod kladivom 6 kg - Juniori (sobota, 28.4.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Danáč DanielDanáč Daniel 00 00 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 58.85
2 Žák AndrejŽák Andrej 99 99 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 25.50
3 Krist TomášKrist Tomáš 00 00 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 24.70

Hod kriketovou loptičkou - Mladší žiaci (sobota, 28.4.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon

Hod kriketovou loptičkou - Mladší žiaci (sobota, 28.4.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Plačko LukášPlačko Lukáš 05 05 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 48.72
2 Nduka SamuelNduka Samuel 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 46.99
3 Hlúbik MatúšHlúbik Matúš 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 44.56

Hod kriketovou loptičkou - Mladšie žiačky (sobota, 28.4.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Pacalajová LuciaPacalajová Lucia 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 46.01
2 Telkesiová VivienTelkesiová Vivien 06 06 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 37.94
3 Chovancová MartinaChovancová Martina 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 37.56

Hod kriketovou loptičkou - Mladšie žiačky (sobota, 28.4.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon

Hod oštepom 500 g - Dorastenky (sobota, 28.4.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon

Hod oštepom 500 g - Dorastenky (sobota, 28.4.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Hanuliaková PetraHanuliaková Petra 02 02 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 42.09
2 Váleková NatáliaVáleková Natália 01 01 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 31.04
3 Maňásková MartinaMaňásková Martina 01 01 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 31.00

Hod oštepom 600 g - Ženy (sobota, 28.4.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon

Hod oštepom 600 g - Ženy (sobota, 28.4.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon

Hod oštepom 600 g - Juniorky (sobota, 28.4.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon

Hod oštepom 600 g - Juniorky (sobota, 28.4.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Haršányová KristínaHaršányová Kristína 00 00 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 27.43

Hod oštepom 700 g - Dorastenci (sobota, 28.4.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Zeleňák SamuelZeleňák Samuel 02 02 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 32.39
2 Rendek DaliborRendek Dalibor 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 31.55
3 Müller PatrikMüller Patrik 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 30.81

Hod oštepom 700 g - Dorastenci (sobota, 28.4.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon

Hod oštepom 800 g - Juniori (sobota, 28.4.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon

Hod oštepom 800 g - Juniori (sobota, 28.4.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Šulík FilipŠulík Filip 99 99 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 43.67
2 --- ------ --- 00 00 ------ 37.57
3 Žák AndrejŽák Andrej 99 99 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 29.24