<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá družstiev ZsAZ 1. kolo dorastu a ml. žiactva

Nové Zámky (28. 4. 2018)

Hod kriketovou loptičkou - Mladší žiaci (Finále)

Finále (so, 28.4.2018 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Plačko LukášPlačko Lukáš
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
05 05 17 48.72 0.0 11.00
2 Nduka SamuelNduka Samuel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
07 07 15 46.99 0.0 9.00
3 Hlúbik MatúšHlúbik Matúš
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 8 44.56 0.0 8.00
4 Remiš OndrejRemiš Ondrej
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
05 05 19 44.22 0.0 7.00
5 Pecko RóbertPecko Róbert
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 16 42.69 0.0 6.00
6 Halász AlexHalász Alex
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
06 06 7 41.92 0.0 5.00
7 50 Černý MatejČerný Matej
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 5 40.49 0.0 4.00
8 Kocian MartinKocian Martin
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
05 05 10 39.08 0.0 3.00
9 Broďáni MartinBroďáni Martin
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
06 06 3 34.70 0.0 2.00
10 Sidor NikolasSidor Nikolas
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
07 07 20 31.71 0.0 1.00
MS Kubica MichalKubica Michal
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
07 07 11 30.91 0.0
12 37 Galaba JakubGalaba Jakub
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
05 05 6 30.62 0.0
13 Horňák MarošHorňák Maroš
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 9 30.31 0.0
14 Kudlička OndrejKudlička Ondrej
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
05 05 1 29.97 0.0
15 Bojda SamuelBojda Samuel
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
06 06 2 29.34 0.0
16 Mikušať JakubMikušať Jakub
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
06 06 14 28.89 0.0
17 Poláček AdamPoláček Adam
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 18 28.62 0.0
18 40 Libich ŠimonLibich Šimon
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 13 26.38 0.0
19 Čaprda JakubČaprda Jakub
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
06 06 4 21.98 0.0
20 42 Kubík SamuelKubík Samuel
ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno
06 06 12 19.91 0.0
Celkom 20 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Mladšie žiačky (Finále)

Finále (so, 28.4.2018 - 09:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pacalajová LuciaPacalajová Lucia
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
05 05 19 46.01 0.0 11.00
2 Telkesiová VivienTelkesiová Vivien
Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa
06 06 29 37.94 0.0 9.00
3 Chovancová MartinaChovancová Martina
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
06 06 10 37.56 0.0 8.00
4 93 Plačková LindaPlačková Linda
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
06 06 3 36.81 0.0 7.00
5 Palanská LuciaPalanská Lucia
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 20 36.23 0.0 6.00
6 Vrablecová AnetaVrablecová Aneta
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 33 35.64 0.0 5.00
7 Hromkovičová SophiaHromkovičová Sophia
AK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý JurAK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý...
06 06 8 35.06 0.0 4.00
8 Šimončičová AdelaŠimončičová Adela
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 28 34.04 0.0 3.00
9 Danihelová EsterDanihelová Ester
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 6 32.16 0.0 2.00
10 Zápražná TamaraZápražná Tamara
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 35 31.56 0.0 1.00
11 76 Janovičová SofiaJanovičová Sofia
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
06 06 12 30.34 0.0
12 Macháčková KarolínaMacháčková Karolína
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
06 06 2 30.13 0.0
13 Sedláčková NinaSedláčková Nina
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
05 05 25 29.80 0.0
14 Juríková KarolínaJuríková Karolína
AK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý JurAK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý...
06 06 13 29.16 0.0
15 62 Hudáková MarusiaHudáková Marusia
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
05 05 9 28.01 0.0
16 Jančíková ValériaJančíková Valéria
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 11 27.78 0.0
17 Vaculková GabrielaVaculková Gabriela
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
07 07 31 27.49 0.0
18 Stümpel FreaStümpel Frea
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
05 05 26 27.00 0.0
19 92 Halešová HankaHalešová Hanka
AK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý JurAK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý...
05 05 7 26.73 0.0
20 Vreteničková PaulaVreteničková Paula
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 34 26.71 0.0
21 Príkazská MichaelaPríkazská Michaela
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
08 08 23 25.46 0.0
22 Czaková NatáliaCzaková Natália
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
06 06 5 24.84 0.0
23 63 Páleníková EmmaPáleníková Emma
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
06 06 21 24.12 0.0
24 Petrovičová KatarínaPetrovičová Katarína
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
07 07 22 23.66 0.0
25 Szóradová NellaSzóradová Nella
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
06 06 27 22.55 0.0
26 Gavalovičová VieraGavalovičová Viera
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
05 05 1 18.69 0.0
27 Tomášiková VeronikaTomášiková Veronika
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 30 18.08 0.0
28 Masárová NinaMasárová Nina
ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno
06 06 15 17.94 0.0
29 61 Belicová DorotaBelicová Dorota
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
05 05 4 17.81 0.0
30 Rapavá LenkaRapavá Lenka
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 24 17.17 0.0
31 Vančová VanessaVančová Vanessa
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 32 17.14 0.0
32 Masárová SofiaMasárová Sofia
ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno
06 06 16 14.67 0.0
33 Mikušaťová TeréziaMikušaťová Terézia
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
08 08 17 12.56 0.0
34 Nosianová MichaelaNosianová Michaela
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
06 06 18 12.22 0.0
Lakyová LauraLakyová Laura
ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno
05 05 14 DNS 0.0
Celkom 35 pretekárov