<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá družstiev ZsAZ 1. kolo dorastu a ml. žiactva

Nové Zámky (28. 4. 2018)

Skok do diaľky - Muži (Finále)

Finále (so, 28.4.2018 - 10:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Šuba JánŠuba Ján
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
94 94 669 -0.7 m/s 623  0,60 647  0,50 641  -1,00 647 x 669  -0,70 x
2 Turcsányi DanielTurcsányi Daniel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
97 97 639 -1.0 m/s 402  -0,30 631  1,00 631  -1,50 631 627  -1,20 639  -1,00 x
Celkom 2 pretekárov

Skok do diaľky - Juniori (Finále)

Finále (so, 28.4.2018 - 10:11) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Brath RichardBrath Richard
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
00 00 559 +0.3 m/s 542  -0,90 453  0,40 x 542 559  0,30 x x 11.00
2 Nguyen MichalNguyen Michal
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
00 00 552 +0.9 m/s 327  -0,10 551  0,20 552  0,90 552 254  -0,90 543  -0,60 510  0,30 9.00
3 Vološin FilipVološin Filip
Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa
00 00 495 +0.1 m/s 495  0,10 475  3,00 458  -0,40 495 x 401  -0,50 471  -0,80 8.00
4 Masaryk KristiánMasaryk Kristián
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
00 00 468 -0.2 m/s 462  0,90 x 468  -0,20 468 - 460  -0,70 x 7.00
Celkom 4 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenci (Finále)

Finále (so, 28.4.2018 - 10:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Gruchalák FilipGruchalák Filip
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
01 01 595 -0.6 m/s 576  -0,50 543  0,70 581  -0,30 581 568  -1,00 595  -0,60 572  0,10 11.00
2 Krška PeterKrška Peter
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
02 02 577 +0.1 m/s 575  1,00 573  1,70 546  0,50 575 554  -0,50 577  0,10 563  -1,10 9.00
3 Larsen MagnusLarsen Magnus
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
02 02 571 +0.0 m/s 537  0,50 570  0,30 571  0,00 571 x 534  0,70 x 8.00
4 Hozlár MatejHozlár Matej
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
03 03 545 +0.7 m/s 518  -2,20 527  -0,20 505  0,30 527 545  0,70 473  -1,70 538  1,70 7.00
5 Cvik JakubCvik Jakub
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
02 02 534 +0.7 m/s x 499  0,70 534  0,70 534 x 486  -1,80 x 6.00
6 Gondžala DenisGondžala Denis
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
02 02 531 -0.8 m/s 520  -1,60 531  -0,80 495  -0,80 531 497  0,70 479  -1,70 - 5.00
7 Pažítka ŠtefanPažítka Štefan
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
03 03 517 +0.3 m/s 412  0,00 517  0,30 x 517 x 475  1,00 496  -0,40 4.00
8 Labuda DominikLabuda Dominik
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
03 03 513 -1.2 m/s 492  0,00 513  -1,20 443  0,60 513 x x 500  -0,40 3.00
9 Prusák JurajPrusák Juraj
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
04 04 509 -0.2 m/s 509  -0,20 x 507  0,40 509 2.00
10 Pavuk TimoPavuk Timo
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
02 02 499 +0.6 m/s 499  0,60 476  -0,50 486  0,40 499 1.00
11 Rendek DaliborRendek Dalibor
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
03 03 462 +1.1 m/s 447  -1,10 462  1,10 454  -1,40 462
Celkom 11 pretekárov

Skok do diaľky - Mladší žiaci (Finále)

Finále (so, 28.4.2018 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 48 Peregrín MartinPeregrín Martin
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
05 05 8 486 +0.0 m/s x 359  -1,70 486  0,00 486 435  0,00 475  -0,60 482  0,20 11.00
2 Plačko LukášPlačko Lukáš
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
05 05 9 454 +1.8 m/s 444  1,20 x - 444 454  1,80 x 432  -2,20 9.00
3 Laca JakubLaca Jakub
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
06 06 6 417 +0.4 m/s 396  2,10 x x 396 405  0,40 417  0,40 x 8.00
4 55 Szorád MichalSzorád Michal
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
06 06 403 -0.2 m/s 399  -1,40 392  -0,20 x 399 x 403  -0,20 366  -0,10 7.00
5 38 Hlaváček MartinHlaváček Martin
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
05 05 2 403 -0.2 m/s 374  -1,10 380  -1,10 380  -0,50 380 382  -0,10 393  -0,90 403  -0,20 6.00
6 49 Kubala MatúšKubala Matúš
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
06 06 3 403 -1.1 m/s 403  -1,10 x x 403 x x x 5.00
7 3 Truban MatúšTruban Matúš
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
05 05 401 -1.2 m/s 359  -0,60 390  -0,40 398  -0,90 398 382  -1,20 401  -1,20 400  1,00 4.00
8 43 Vadovič DanielVadovič Daniel
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
05 05 14 393 -1.1 m/s 393  -1,10 370  0,00 x 393 382  0,90 388  -0,40 366  -0,10 3.00
9 96 Lichanec ŠimonLichanec Šimon
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
05 05 7 369 +0.7 m/s 369  0,70 349  -0,30 x 369 2.00
10 Kubica MichalKubica Michal
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
07 07 4 363 +0.9 m/s 363  0,90 x 355  0,80 363 1.00
11 54 Semančík MiroslavSemančík Miroslav
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
06 06 12 360 -3.0 m/s 360  -3,00 342  -1,70 - 360
12 Sdurka AdamSdurka Adam
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
05 05 11 357 +0.6 m/s 357  0,60 340  -1,50 - 357
13 42 Kubík SamuelKubík Samuel
ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno
06 06 5 355 -0.2 m/s 338  0,60 355  -0,20 355  0,70 355
Celkom 13 pretekárov

Skok do diaľky - Juniorky (Finále)

Finále (so, 28.4.2018 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Haršányová KristínaHaršányová Kristína
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
00 00 528 +0.3 m/s 505  0,00 509  -0,90 505  0,20 509 528  0,30 - - 11.00
2 Hulínová AlžbetaHulínová Alžbeta
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
99 99 513 +0.4 m/s 493  -1,00 x x 493 491  -0,40 513  0,40 501  -0,10 9.00
Celkom 2 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenky (Finále)

Finále (so, 28.4.2018 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Farkas LeaFarkas Lea
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
03 03 529 +1.5 m/s 525  -1,00 529  1,50 349  -1,50 529 507  -0,30 x 499  0,90 11.00
2 Ondrejková MonikaOndrejková Monika
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
01 01 492 +4.5 m/s 491 +0.0 m/s 491  0,00 470  -1,10 492  4,50 492 486  -1,30 x 225  0,00 9.00
3 Tináková EmmaTináková Emma
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
03 03 482 -0.1 m/s 458  -1,20 x 454  0,00 458 482  -0,10 x 470  -0,50 8.00
4 Bucholcerová JankaBucholcerová Janka
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
01 01 475 -1.6 m/s 430  3,40 454  0,00 471  0,40 471 475  -1,60 443  1,20 468  -0,50 7.00
5 Ďurišová HanaĎurišová Hana
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
03 03 457 +3.1 m/s 446 -1.2 m/s 430  1,10 440  -0,40 410  0,10 440 446  -1,20 457  3,10 412  -0,40 6.00
6 Koláriková LesanaKoláriková Lesana
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
01 01 442 -0.9 m/s 424  -2,00 429  1,10 442  -0,90 442 x 435  1,00 407  -0,20 5.00
7 Mačaiová PetraMačaiová Petra
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
02 02 433 -0.3 m/s 407  -0,20 418  0,60 433  -0,30 433 415  -1,20 x 383  1,70 4.00
8 Kolocsicsová BarbaraKolocsicsová Barbara
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
03 03 433 +0.6 m/s 433  0,60 415  1,60 416  -1,30 433 417  -0,30 388  -0,80 406  -0,10 3.00
9 Privalincová SoňaPrivalincová Soňa
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
01 01 425 -1.8 m/s 425  -1,80 x 420  -0,20 425 2.00
10 Solčanyová ĽudmilaSolčanyová Ľudmila
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
02 02 414 -0.4 m/s 406  0,60 414  -0,40 403  -1,10 414 1.00
11 Haydenová HanaHaydenová Hana
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
03 03 407 +1.9 m/s 407  1,90 402  1,20 406  -1,00 407
12 Bédiová EmaBédiová Ema
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
01 01 405 -0.5 m/s 373  0,30 402  -1,50 405  -0,50 405
13 Sedgwick Carina LaraSedgwick Carina Lara
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
03 03 405 +1.0 m/s x 405  1,00 x 405
14= Horváth EszterHorváth Eszter
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
03 03 385 +1.3 m/s 385  1,30 355  -1,40 x 385
14= Janáková DianaJanáková Diana
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
03 03 385 +1.3 m/s 385  1,30 355  -1,40 x 385
16 Zeleňová TatianaZeleňová Tatiana
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
04 04 362 +0.1 m/s 322  -0,20 362  0,10 337  -0,40 362
17 Frimmerová SarahFrimmerová Sarah
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
03 03 342 +0.7 m/s 309  -0,20 288  0,90 342  0,70 342
Celkom 17 pretekárov

Skok do diaľky - Mladšie žiačky (Finále)

Finále A (so, 28.4.2018 - 09:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
05 05 26 479 +0.5 m/s 349  -0,40 x 460  0,40 460 479  0,50 - - 11.00
2 75 Pomajbová VanesaPomajbová Vanesa
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
05 05 18 420 -1.1 m/s 413  0,00 408  -0,70 420  -1,10 420 x 413  -0,10 409  -0,50 9.00
3 Zavřelová EmaZavřelová Ema
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
05 05 25 413 -0.3 m/s 410  -0,40 378  0,60 404  0,20 410 385  0,00 391  1,20 413  -0,30 8.00
4 Šimová VivianaŠimová Viviana
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
07 07 21 410 -0.2 m/s 376  -0,40 382  1,60 392  -0,30 392 377  0,00 410  -0,20 405  0,90 7.00
5 110 Ciklaminiová AndreaCiklaminiová Andrea
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
06 06 406 -0.4 m/s 327  -0,70 395  0,60 397  1,50 397 398  1,50 406  -0,40 397  -0,50 6.00
6 86 Ravasová AdrianaRavasová Adriana
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 20 404 +0.0 m/s 403  -0,90 401  1,20 404  0,00 404 x x 389  -0,50 5.00
7 Vrablecová AnetaVrablecová Aneta
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 24 399 -0.2 m/s 399  -0,20 357  -0,70 356  -1,00 399 373  1,50 x 332  1,60 4.00
8 7 Adamovičová ViktóriaAdamovičová Viktória
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 385 -1.0 m/s 385  -1,00 374  0,40 351  0,40 385 370  0,00 364  -0,40 380  -0,70 3.00
9 74 Pauleová AlžbetaPauleová Alžbeta
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
05 05 17 382 +0.3 m/s 326  -0,60 x 382  0,30 382 2.00
10 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 382 -2.1 m/s 382  -2,10 x 371  2,40 382 1.00
11 Králiková NatáliaKráliková Natália
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
06 06 373 +9.0 m/s -
12 Lanczová LuciaLanczová Lucia
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
05 05 12 373 +1.7 m/s 359  -0,60 373  1,70 368  1,30 373
13 Chovancová MartinaChovancová Martina
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
06 06 370 +1.5 m/s 358  -2,00 338  1,80 370  1,50 370
14 Príkazská MichaelaPríkazská Michaela
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
08 08 19 369 +0.6 m/s 369  0,60 365  1,30 360  0,90 369
15 Karabová EliškaKarabová Eliška
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
06 06 366 -0.6 m/s x x 366  -0,60 366
16 Masárová SofiaMasárová Sofia
ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno
06 06 13 360 -0.6 m/s 360  -0,60 x 345  0,30 360
17 Vargová AndreaVargová Andrea
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 23 360 +1.6 m/s 355  0,10 x 360  1,60 360  -1,30
18 Telkesiová VivienTelkesiová Vivien
Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa
06 06 22 360 +0.4 m/s 310  -1,60 341  1,90 360  0,40 360
19 Deáková RebekaDeáková Rebeka
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
06 06 353 -0.7 m/s 353  -0,70 320  0,40 314  0,30 353
20 Kubačková ViktóriaKubačková Viktória
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
05 05 10 350 -0.1 m/s x x 350  -0,10 350
21 Mónosiová SáraMónosiová Sára
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
06 06 16 342 +0.4 m/s 340  -0,20 x 342  0,40 342
22= Miháliková NinaMiháliková Nina
Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa
06 06 14 333 -0.6 m/s 333  -0,60 297  0,70 303  0,00 333
22= Baloghová ViktoriaBaloghová Viktoria
ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno
06 06 326 +2.2 m/s 325 -0.9 m/s 305  -1,20 326  2,20 325  -0,90 326
24 Kĺocová EmaKĺocová Ema
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
05 05 291 +5.0 m/s -
25 Mikušaťová TeréziaMikušaťová Terézia
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
08 08 15 272 -0.6 m/s 272  -0,60 267  0,30 262  1,40 272
Lakyová LauraLakyová Laura
ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno
05 05 11 DNS
Celkom 26 pretekárov