<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá družstiev ZsAZ 1. kolo dorastu a ml. žiactva

Nové Zámky (28. 4. 2018)

Skok do diaľky - Muži (Finále)

Finále (so, 28.4.2018 - 10:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Šuba JánŠuba Ján
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
94 94 669 -0.7 m/s 623  +0.6647  +0.5641  -1.0647x669  -0.7x
2 Turcsányi DanielTurcsányi Daniel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
97 97 639 -1.0 m/s 402  -0.3631  +1.0631  -1.5631627  -1.2639  -1.0x
Celkom 2 pretekárov

Skok do diaľky - Juniori (Finále)

Finále (so, 28.4.2018 - 10:11) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Brath RichardBrath Richard
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
00 00 559 +0.3 m/s 542  -0.9453  +0.4x542559  +0.3xx 11.00
2 Nguyen MichalNguyen Michal
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
00 00 552 +0.9 m/s 327  -0.1551  +0.2552  +0.9552254  -0.9543  -0.6510  +0.3 9.00
3 Vološin FilipVološin Filip
Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa
00 00 495 +0.1 m/s 495  +0.1475  +3.0458  -0.4495x401  -0.5471  -0.8 8.00
4 Masaryk KristiánMasaryk Kristián
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
00 00 468 -0.2 m/s 462  +0.9x468  -0.2468-460  -0.7x 7.00
Celkom 4 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenci (Finále)

Finále (so, 28.4.2018 - 10:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Gruchalák FilipGruchalák Filip
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
01 01 595 -0.6 m/s 576  -0.5543  +0.7581  -0.3581568  -1.0595  -0.6572  +0.1 11.00
2 Krška PeterKrška Peter
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
02 02 577 +0.1 m/s 575  +1.0573  +1.7546  +0.5575554  -0.5577  +0.1563  -1.1 9.00
3 Larsen MagnusLarsen Magnus
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
02 02 571 +0.0 m/s 537  +0.5570  +0.3571  +0.0571x534  +0.7x 8.00
4 Hozlár MatejHozlár Matej
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
03 03 545 +0.7 m/s 518  -2.2527  -0.2505  +0.3527545  +0.7473  -1.7538  +1.7 7.00
5 Cvik JakubCvik Jakub
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
02 02 534 +0.7 m/s x499  +0.7534  +0.7534x486  -1.8x 6.00
6 Gondžala DenisGondžala Denis
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
02 02 531 -0.8 m/s 520  -1.6531  -0.8495  -0.8531497  +0.7479  -1.7- 5.00
7 Pažítka ŠtefanPažítka Štefan
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
03 03 517 +0.3 m/s 412  +0.0517  +0.3x517x475  +1.0496  -0.4 4.00
8 Labuda DominikLabuda Dominik
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
03 03 513 -1.2 m/s 492  +0.0513  -1.2443  +0.6513xx500  -0.4 3.00
9 Prusák JurajPrusák Juraj
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
04 04 509 -0.2 m/s 509  -0.2x507  +0.4509 2.00
10 Pavuk TimoPavuk Timo
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
02 02 499 +0.6 m/s 499  +0.6476  -0.5486  +0.4499 1.00
11 Rendek DaliborRendek Dalibor
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
03 03 462 +1.1 m/s 447  -1.1462  +1.1454  -1.4462
Celkom 11 pretekárov

Skok do diaľky - Mladší žiaci (Finále)

Finále (so, 28.4.2018 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 48 Peregrín MartinPeregrín Martin
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
05 05 8 486 +0.0 m/s x359  -1.7486  +0.0486435  +0.0475  -0.6482  +0.2 11.00
2 Plačko LukášPlačko Lukáš
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
05 05 9 454 +1.8 m/s 444  +1.2x-444454  +1.8x432  -2.2 9.00
3 Laca JakubLaca Jakub
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
06 06 6 417 +0.4 m/s 396  +2.1xx396405  +0.4417  +0.4x 8.00
4 55 Szorád MichalSzorád Michal
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
06 06 403 -0.2 m/s 399  -1.4392  -0.2x399x403  -0.2366  -0.1 7.00
5 38 Hlaváček MartinHlaváček Martin
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
05 05 2 403 -0.2 m/s 374  -1.1380  -1.1380  -0.5380382  -0.1393  -0.9403  -0.2 6.00
6 49 Kubala MatúšKubala Matúš
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
06 06 3 403 -1.1 m/s 403  -1.1xx403xxx 5.00
7 3 Truban MatúšTruban Matúš
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
05 05 401 -1.2 m/s 359  -0.6390  -0.4398  -0.9398382  -1.2401  -1.2400  +1.0 4.00
8 43 Vadovič DanielVadovič Daniel
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
05 05 14 393 -1.1 m/s 393  -1.1370  +0.0x393382  +0.9388  -0.4366  -0.1 3.00
9 96 Lichanec ŠimonLichanec Šimon
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
05 05 7 369 +0.7 m/s 369  +0.7349  -0.3x369 2.00
10 Kubica MichalKubica Michal
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
07 07 4 363 +0.9 m/s 363  +0.9x355  +0.8363 1.00
11 54 Semančík MiroslavSemančík Miroslav
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
06 06 12 360 -3.0 m/s 360  -3.0342  -1.7-360
12 Sdurka AdamSdurka Adam
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
05 05 11 357 +0.6 m/s 357  +0.6340  -1.5-357
13 42 Kubík SamuelKubík Samuel
ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno
06 06 5 355 -0.2 m/s 338  +0.6355  -0.2355  +0.7355
Celkom 13 pretekárov

Skok do diaľky - Juniorky (Finále)

Finále (so, 28.4.2018 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Haršányová KristínaHaršányová Kristína
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
00 00 528 +0.3 m/s 505  +0.0509  -0.9505  +0.2509528  +0.3-- 11.00
2 Hulínová AlžbetaHulínová Alžbeta
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
99 99 513 +0.4 m/s 493  -1.0xx493491  -0.4513  +0.4501  -0.1 9.00
Celkom 2 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenky (Finále)

Finále (so, 28.4.2018 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Farkas LeaFarkas Lea
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
03 03 529 +1.5 m/s 525  -1.0529  +1.5349  -1.5529507  -0.3x499  +0.9 11.00
2 Ondrejková MonikaOndrejková Monika
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
01 01 492 +4.5 m/s 491 +0.0 m/s 491  +0.0470  -1.1492  +4.5492486  -1.3x225  +0.0 9.00
3 Tináková EmmaTináková Emma
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
03 03 482 -0.1 m/s 458  -1.2x454  +0.0458482  -0.1x470  -0.5 8.00
4 Bucholcerová JankaBucholcerová Janka
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
01 01 475 -1.6 m/s 430  +3.4454  +0.0471  +0.4471475  -1.6443  +1.2468  -0.5 7.00
5 Ďurišová HanaĎurišová Hana
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
03 03 457 +3.1 m/s 446 -1.2 m/s 430  +1.1440  -0.4410  +0.1440446  -1.2457  +3.1412  -0.4 6.00
6 Koláriková LesanaKoláriková Lesana
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
01 01 442 -0.9 m/s 424  -2.0429  +1.1442  -0.9442x435  +1.0407  -0.2 5.00
7 Mačaiová PetraMačaiová Petra
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
02 02 433 -0.3 m/s 407  -0.2418  +0.6433  -0.3433415  -1.2x383  +1.7 4.00
8 Kolocsicsová BarbaraKolocsicsová Barbara
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
03 03 433 +0.6 m/s 433  +0.6415  +1.6416  -1.3433417  -0.3388  -0.8406  -0.1 3.00
9 Privalincová SoňaPrivalincová Soňa
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
01 01 425 -1.8 m/s 425  -1.8x420  -0.2425 2.00
10 Solčanyová ĽudmilaSolčanyová Ľudmila
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
02 02 414 -0.4 m/s 406  +0.6414  -0.4403  -1.1414 1.00
11 Haydenová HanaHaydenová Hana
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
03 03 407 +1.9 m/s 407  +1.9402  +1.2406  -1.0407
12 Bédiová EmaBédiová Ema
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
01 01 405 -0.5 m/s 373  +0.3402  -1.5405  -0.5405
13 Sedgwick Carina LaraSedgwick Carina Lara
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
03 03 405 +1.0 m/s x405  +1.0x405
14= Horváth EszterHorváth Eszter
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
03 03 385 +1.3 m/s 385  +1.3355  -1.4x385
14= Janáková DianaJanáková Diana
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
03 03 385 +1.3 m/s 385  +1.3355  -1.4x385
16 Zeleňová TatianaZeleňová Tatiana
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
04 04 362 +0.1 m/s 322  -0.2362  +0.1337  -0.4362
17 Frimmerová SarahFrimmerová Sarah
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
03 03 342 +0.7 m/s 309  -0.2288  +0.9342  +0.7342
Celkom 17 pretekárov

Skok do diaľky - Mladšie žiačky (Finále)

Finále A (so, 28.4.2018 - 09:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
05 05 26 479 +0.5 m/s 349  -0.4x460  +0.4460479  +0.5-- 11.00
2 75 Pomajbová VanesaPomajbová Vanesa
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
05 05 18 420 -1.1 m/s 413  +0.0408  -0.7420  -1.1420x413  -0.1409  -0.5 9.00
3 Zavřelová EmaZavřelová Ema
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
05 05 25 413 -0.3 m/s 410  -0.4378  +0.6404  +0.2410385  +0.0391  +1.2413  -0.3 8.00
4 Šimová VivianaŠimová Viviana
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
07 07 21 410 -0.2 m/s 376  -0.4382  +1.6392  -0.3392377  +0.0410  -0.2405  +0.9 7.00
5 110 Ciklaminiová AndreaCiklaminiová Andrea
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
06 06 406 -0.4 m/s 327  -0.7395  +0.6397  +1.5397398  +1.5406  -0.4397  -0.5 6.00
6 86 Ravasová AdrianaRavasová Adriana
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 20 404 +0.0 m/s 403  -0.9401  +1.2404  +0.0404xx389  -0.5 5.00
7 Vrablecová AnetaVrablecová Aneta
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 24 399 -0.2 m/s 399  -0.2357  -0.7356  -1.0399373  +1.5x332  +1.6 4.00
8 7 Adamovičová ViktóriaAdamovičová Viktória
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 385 -1.0 m/s 385  -1.0374  +0.4351  +0.4385370  +0.0364  -0.4380  -0.7 3.00
9 74 Pauleová AlžbetaPauleová Alžbeta
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
05 05 17 382 +0.3 m/s 326  -0.6x382  +0.3382 2.00
10 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 382 -2.1 m/s 382  -2.1x371  +2.4382 1.00
11 Králiková NatáliaKráliková Natália
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
06 06 373 +9.0 m/s 0.0
12 Lanczová LuciaLanczová Lucia
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
05 05 12 373 +1.7 m/s 359  -0.6373  +1.7368  +1.3373
13 Chovancová MartinaChovancová Martina
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
06 06 370 +1.5 m/s 358  -2.0338  +1.8370  +1.5370
14 Príkazská MichaelaPríkazská Michaela
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
08 08 19 369 +0.6 m/s 369  +0.6365  +1.3360  +0.9369
15 Karabová EliškaKarabová Eliška
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
06 06 366 -0.6 m/s xx366  -0.6366
16 Masárová SofiaMasárová Sofia
ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno
06 06 13 360 -0.6 m/s 360  -0.6x345  +0.3360
17 Vargová AndreaVargová Andrea
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 23 360 +1.6 m/s 355  +0.1x360  +1.6360  -1.3
18 Telkesiová VivienTelkesiová Vivien
Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa
06 06 22 360 +0.4 m/s 310  -1.6341  +1.9360  +0.4360
19 Deáková RebekaDeáková Rebeka
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
06 06 353 -0.7 m/s 353  -0.7320  +0.4314  +0.3353
20 Kubačková ViktóriaKubačková Viktória
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
05 05 10 350 -0.1 m/s xx350  -0.1350
21 Mónosiová SáraMónosiová Sára
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
06 06 16 342 +0.4 m/s 340  -0.2x342  +0.4342
22= Miháliková NinaMiháliková Nina
Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa
06 06 14 333 -0.6 m/s 333  -0.6297  +0.7303  +0.0333
22= Baloghová ViktoriaBaloghová Viktoria
ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno
06 06 326 +2.2 m/s 325 -0.9 m/s 305  -1.2326  +2.2325  -0.9326
24 Kĺocová EmaKĺocová Ema
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
05 05 291 +5.0 m/s 0.0
25 Mikušaťová TeréziaMikušaťová Terézia
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
08 08 15 272 -0.6 m/s 272  -0.6267  +0.3262  +1.4272
Lakyová LauraLakyová Laura
ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno
05 05 11 DNS 0.0
Celkom 26 pretekárov